تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد

📚 خلاصه ای از مقاله ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد:

ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد

در این مقاله درخصوص نحوه ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ توضیح داده شده و مهلت و زمان ثبت نام ذخیره آزاد 1402 به همراه راهنمای تصویری شرح داده شده است

ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد

ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد

برای آگاهی از روش‌های ثبت نام در دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲، متقاضیان باید به وب‌سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با آدرس azmoon.org مراجعه کنند و فرم‌ها و مراحل اعلام آمادگی برای تحصیل در رشته‌ی مورد نظر خود را تکمیل کنند. زمان ثبت نام در دانشگاه آزاد معمولاً در ماه مهر است و مهلت ثبت نام توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تمدید می‌شود.

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ثبت نام متقاضیانی که در رشته‌ی مورد نظر خود در دانشگاه آزاد قبول شده‌اند را انجام می‌دهد. ثبت نام در دانشگاه آزاد از طریق اینترنت و از طریق وب‌سایت azmoon.org انجام می‌شود. پس از آشنایی با روش ثبت نام در این مرحله، داوطلبان می‌توانند آمادگی خود برای تحصیل و پذیرش در رشته‌ی مورد نظر خود را اعلام کنند.

ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد

بنابراین، تمامی متقاضیانی که قبولی در دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۲ را دریافت کرده‌اند، باید در مهلت مقرر به وب‌سایت مذکور مراجعه کرده و فرم اعلام آمادگی را تکمیل کنند. اعلام آمادگی برای ثبت نام در دانشگاه آزاد به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت دانشگاه صورت می

‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام در قبولی های دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲، می‌توانید جزئیات زمان، وب‌سایت و روش ثبت نام را در ادامه متن مورد بررسی قرار دهید.

زمان ثبت نام قبولی های ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

اشخاصی که در کارنامه نتایج دانشگاه آزاد خود کلمه “ذخیره” را مشاهده می‌کنند و تمایل به تحصیل در آن رشته دارند، باید فرم اعلام آمادگی را تکمیل کنند. این فرم جهت تشخیص متقاضیان قبولی ذخیره دانشگاه آزاد در رشته مورد نظر و گزینش از بین بالاترین ترازها برای تکمیل ظرفیت باقیمانده در هر رشته محل دانشگاه آزاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

افرادی که به عنوان قبولی های ذخیره دانشگاه آزاد در سال گذشته اعلام شده‌اند، تا تاریخ ۱۸ مهر ماه فرصت دارند به وب‌سایت azmoon.org مراجعه کرده و از طریق لینک مربوطه فرم اعلام آمادگی برای تحصیل در رشته محل قبولی ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ را تکمیل کنند.

با اعلام زمان ثبت نام قبولی های ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۲، این مقاله بروزرسانی و لینک ثبت نام مربوطه در این بخش قرار خواهد گرفت.

ثبت نام در دانشگاه آزاد برای ذخیره دانشجویان، از طریق مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می‌شود و به افرادی که ترازشان نزدیک به آخرین قبولی است، فرصتی دوباره برای ادامه تحصیل می‌دهد. این مرحله با هدف پر کردن ظرفیت‌های خالی دانشگاه آزاد در نیمسال تحصیلی اول امکان ادامه تحصیل برای پذیرفته شدگان ذخیره را فراهم می‌سازد.

بیشتر بخوانید: تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: راهنمای کامل انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

راهنمای ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد 1402

با توجه به طبیعت آنلاین فرایند اعلام آمادگی برای تحصیل در رشته محل قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 1402، داوطلبان باید به مراحل این فرآیند پرداخته و سپس فرم اعلام آمادگی را در سایت دانشگاه آزاد تکمیل کنند. این کار به منظور بررسی ظرفیت دانشگاه در رشته مورد نظر و اعلام نتایج براساس بالاترین ترازها انجام می‌شود.

✅ مراحل و نحوه تکمیل فرم اعلام آمادگی برای قبولی در ذخیره دانشگاه آزاد 1402 به شرح زیر است:

1️⃣ . ورود به سایت دانشگاه آزاد با استفاده از آدرس azmoon.org.

2️⃣ . کلیک بر روی گزینه سامانه اعلام آمادگی برای ثبت نام ویژه ذخیره‌های آزمون سراسری سال 1402.

3️⃣ . وارد کردن کد ملی و کد دسترسی به منظور انتخاب رشته دانشگاه آزاد.

با رعایت این مراحل، داوطلبان می‌توانند به طور موثر در فرآیند ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد 1402 شرکت کنند و به نتایج اعلام شده بر اساس بالاترین ترازها دست یابند.

بیشتر بخوانید: کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد

راهنمای ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد 1402

1. متقاضیان لازم است بعد از ورود به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org بر روی گزینه، اعلام آمادگی به منظور ثبت نام ویژه ذخیره های آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ کلیک کنند.

راهنمای ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد 1402

2. در این مرحله داوطلبان با وارد کردن کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه ازاد وارد فرم اعلام آمادگی ذخیره دانشگاه آزاد می شوند.

راهنمای ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد 1402

بیشتر بخوانید: سایت اموزشیار دانشگاه آزاد edu.iau.ac.ir

بیشتر بخوانید: نحوه ورود به سایت دانشگاه آزاد

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد کلیک کنید.

ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد

ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد

برچسب ها

زمان ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد نحوه ثبت نام قبولی های ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ مهلت ثبت نام قبولی های ذخیره دانشگاه آزاد 1402 راهنمای ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد

به محض اعلام زمان ثبت نام قبولی های ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ این مقاله بروزرسانی شده و لینک ثبت نام در این قسمت قرار داده می شود.,مراحل و نحوه تکمیل فرم اعلام آمادگی قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 1402,راهنمای ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد 1402,کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد,نحوه ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۲,قبولی های ذخیره دانشگاه آزاد,ذخیره های دانشگاه آزاد ۱۴۰۲,ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد,ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد,سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد,قبولی ذخیره دانشگاه آزاد,ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۲,ذخیره دانشگاه آزاد 1402,دخیره دانشگاه آزاد 1402,ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۲,ذخیره دانشگاه آزاد,نتایج دانشگاه آزاد,نام ذخیره دانشگاه,سایت دانشگاه آزاد,ذخیره دانشگاه,دانشگاه آزاد,نحوه ثبت نام,ذخیره ۱۴۰۲,azmoon.org,ذخیره های,زمان ثبت,مهلت ثبت,ثبت نام,دانشگاه,ذخیره,قبولی,مهلت,زمان,۱۴۰۲,آزاد,ثبت,نام,فرم

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل