تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد sede.iau.ac.ir

📚 خلاصه ای از مقاله سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد sede.iau.ac.ir:

سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد sede.iau.ac.ir

در این مقاله سامانه ثبت درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد sede.iau.ac.ir بررسی و نحوه ارسال درخواست در آن ارائه شده است

سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد sede.iau.ac.ir

سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد sede.iau.ac.ir

بررسی سامانه الکترونیکی دانشگاه آزاد برای ارتباط پشتیبان ساپ به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری داوطلبان در شرایط افزایش شیوع بیماری کرونا

دانشگاه آزاد اسلامی با هدف کاهش ریسک انتقال بیماری کرونا، سامانه ارتباط پشتیبان ساپ را راه‌اندازی کرده است. این سامانه به داوطلبانی که قصد ارسال درخواست یا ثبت مستندات خود را دارند، اجازه می‌دهد تا به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت sede.iau.ac.ir اقدام نمایند. برای ورود به این سامانه، کافیست کد ملی و شناسه دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد را ثبت کنند.

سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد sede.iau.ac.ir

در کنکورهای سراسری، ارشد و دکتری دانشگاه آزاد، داوطلبان معمولاً مشکلاتی در فرآیند برگزاری آزمون دارند یا خطاهایی در ثبت اطلاعات شخصی خود انجام می‌دهند و اکنون نیاز به اصلاح آن‌ها دارند. قبل از شیوع بیماری کرونا، این دسته افراد می‌توانستند به صورت حضوری به مرکز سنجش دانشگاه آزاد مراجعه کنند، اما با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، این روش به ارسال درخواست‌های الکترونیکی تغییر یافته است.

با راه‌اندازی سامانه ارتباط پشتیبان ساپ sede.iau.ac.ir، دانشگاه آزاد اسلامی این امکان را به داوطلبان می‌دهد که به هر دلیل قصد ارسال درخواست یا ثبت مدارک خود را دارند، از طریق مراجعه به این وب‌سایت اقدام کنند و از مراجعه حضوری به مرکز سنجش دانشگاه آزاد جلوگیری کنند. در ادامه این مقاله، نحوه ورود به این سامانه و ارسال درخواست به صورت الکترونیکی در دانشگاه آزاد بررسی خواهد شد.

لینک ورود به سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد با ایجاد سامانه‌های متعدد، از جمله سایت درخواست‌های الکترونیکی و سایت contract.iau.ir، به منظور دیجیتالی کردن فعالیت‌های خود تلاش کرده است. داوطلبان دانشگاه آزاد می‌توانند از این پس برای ثبت درخواست‌های الکترونیکی، اعتراضات و ارسال مدارک و مستندات خود به جای مراجعه حضوری، از طریق سایت sede.iau.ac.ir اقدام کنند. این سامانه برای ارسال درخواست، به تمامی داوطلبان کنکورها (سراسری، کارشناسی ارشد، دکترا) و پذیرش بدون کنکور استعدادهای درخشان، در دسترس است.

علاوه بر این، سایتی دیگر برای درخواست دانشگاه آزاد وجود دارد که مخصوص داوطلبانی است که نتیجه نهایی یکی از آزمون‌های خود را دریافت کرده‌اند. این دسته از داوطلبان برای ثبت سوال و اعتراض خود باید به سایت ثبت درخواست دانشگاه آزاد مراجعه کنند.

✔️  بعضی از داوطلبان معمولاً سوالاتی درباره نحوه ثبت نام، انتخاب واحد و مسائل آموزشی مرتبط با رشته خود دارند که برای دریافت پاسخ خود، در سامانه الکترونیکی دانشگاه آزاد درخواست می‌دهند. از آنجایی که تمامی فرآیندهای آموزشی مرتبط با دانشگاه آزاد از طریق سامانه آموزشیار انجام می‌شود، به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از ثبت درخواست خود، ابتدا مقاله زیر را مطالعه کنند.

بیشتر بخوانید: سایت اموزشیار دانشگاه آزاد edu.iau.ac.ir

بیشتر بخوانید: azmoon.org سایت دانشگاه آزاد

نحوه ثبت درخواست در سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد

برای ثبت درخواست، اعتراض، سوال و ارائه مدارک، متقاضیان باید ابتدا به سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد به آدرس sede.iau.ac.ir مراجعه کنند و سپس طبق راهنمای تصویری زیر مراحل زیر را انجام دهند.

⬅️ ورود به سامانه sede.iau.ac.ir

نحوه ثبت درخواست در سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد

⬅️ متقاضیان ثبت درخواست برای آزمون‌های سراسری، ارشد و دکتری باید کد ملی را به عنوان گذرواژه و کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان شناسه وارد کنند، اما داوطلبان دوره‌های استعداد درخشان کارشناسی ارشد و دکتری باید شماره شناسنامه خود را به عنوان شناسه در سیستم وارد کنند.

ورود به سامانه sede.iau.ac.ir

⬅️ پس از ورود به سامانه، بر روی “ارسال درخواست جدید” کلیک کنید.

sede.iau.ac.ir

⬅️ اطلاعات لازم را وارد کرده و درخواست خود را شرح دهید. در صورت نیاز به ارسال فایل، می‌توانید از گزینه “browse” استفاده کرده و فایل خود را بارگذاری کنید. در آخر، برای ارسال درخواست، باید گزینه “ثبت درخواست” را کلیک کنید.

سامانه sede.iau.ac.ir

✔️ داوطلبانی که کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد را فراموش کرده‌اند، می‌توانند از طریق مطالعه مقاله زیر به بازیابی آن پرداخته و سپس وارد سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد شوند.

بیشتر بخوانید: کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: سایت سجاد وزارت علوم portal.saorg.ir

سامانه مشاوره و پشتیبانی آنلاین دانشگاه آزاد

برای داوطلبانی که پس از مشاهده نتایج آزمون‌های سراسری، ارشد و دکتری اعتراضی نداشته‌اند، اما از نحوه پذیرش، ثبت نام و سایر اقدامات مرتبط با دانشگاه آزاد سوالاتی دارند، سیستم مشاوره و پاسخ آنلاین دانشگاه آزاد به نشانی faq.azmoon.iau.ac.ir در دسترس است تا سوالات آن‌ها را پاسخ دهد. همچنین این داوطلبان می‌توانند با تماس با تلفن گویای دانشگاه آزاد به شماره 4743-021 راهنمایی کاملی دریافت کنند.

علاوه بر این، داوطلبانی که قصد ارسال پیشنهاد، انتقاد، شکایت و موارد مشابه به دانشگاه آزاد را دارند، می‌توانند از طریق سامانه پیگیری ویژه دانشگاه آزاد اقدام نمایند. این سامانه امکان مراجعه درخواست‌های آن‌ها به مدیران دانشگاه آزاد اسلامی را فراهم می‌کند.

بیشتر بخوانید: ورود به سایت صندوق رفاه دانشجویی bp.swf.ir

بیشتر بخوانید: سایت سازمان سنجش sanjesh.org

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد کلیک کنید.

سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد sede.iau.ac.ir

سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد sede.iau.ac.ir

برچسب ها

sede.iau.ac.ir سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد سایت الکترونیکی ثبت اعتراض دانشگاه آزاد سیستم ثبت الکترونیکی درخواست دانشگاه آزاد سامانه ارتباط پشتیبان ساپ

لینک ورود به سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد,ارسال درخواست در سامانه الکترونیکی دانشگاه آزاد,سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد,سامانه پیگیری های ویژه دانشگاه آزاد,دانشگاه آزاد سامانه ارتباط پشتیبان,سامانه الکترونیکی دانشگاه آزاد,سایت ثبت درخواست دانشگاه آزاد,مرکز سنجش دانشگاه آزاد,ثبت درخواست الکترونیکی,سامانه sede.iau.ac.ir,سامانه ارتباط پشتیبان,faq.azmoon.iau.ac.ir,دانشگاه آزاد اسلامی,سایت sede.iau.ac.ir,ساپ sede.iau.ac.ir,contract.iau.ir,sede.iau.ac.ir,ارسال درخواست,ارائه درخواست,دانشگاه آزاد,نحوه ورود به,ثبت درخواست,ارائه مدارک,ارسال مدارک,ثبت مستندات,نحوه پذیرش,الکترونیکی,ثبت مدارک,اعتراضات,درخواست,مستندات,اعتراض,سامانه,مدارک,ارسال,سایت,سوال,ثبت,ساپ

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد sede.iau.ac.ir

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل