راهنمای پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون ( استعداد درخشان ) نیمسال دوم 98

بر اساس اطلاعیه ای که از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه با عنوان راهنمای پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون ( استعداد درخشان ) نیمسال دوم 98 صادر گردید داوطلبان می توانند از این تاریخ با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس www.azmoon.net و یا www.azmoon.org نسبت به دریافت نتیجه ثبت نام خود اقدام نمایند.

بر اساس این اطلاعیه پرونده تمامی داوطلبان برای ارحراز صلاحیت های عمومی در حال بررسی می باشد و نتیجه این بررسی از سوی دفتر گزینش صلاحیت های عمومی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد به اطلاع دانشگاه ها قرار می گیرد.

سنوات تعیین شده برای دوره کارشناسی ارشد 3 سال می باشد و این مورد به هیچ عنوان افزایش نمی یابد.

تمامی پذیرفته شدگان نهایی با به همراه داشتن مدارک لازم بایستی در روز یکشنبه مورخ 98/11/27 برای ثبت نام به واحد های دانشگاهی که آدرس و نشانی آن ها در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی www.sanjesh,iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی iau.ac.ir درج شده است مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است عدم مراجعه هر کدام از داوطلبان در زمان مشخص به منزله انصراف از ثبت نام می باشد و در این حالت هر گونه اعتراضی پذیرفته نمی شود.

داوطلبان و پذیرفته شدگان واحد های علوم تحقیقات ، تهران مرکز ، تهران جنوب ، تهران شمال ، پزشکی تهران ، الکترونیکی ، سنندج ، نجف آباد ، تبریز ، کرج ، قم ، قزوین ، پرند ، بروجرد ، شیراز ، خوراسگان ، شهر ری و اراک جهت اطلاع دقیق در زمینه زمان و نحوه ثبت نام بایستی به آدرس اینترنتی واحد ها مراجعه نمایند.

توجه : برای کسب اطلاعات تکمیلی در این رابطه می توانید به مطلب ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 مراجعه نمایید.

داوطلبان در زمان ثبت نام بایستی مدارک زیر را به همراه داشته باشند:

اصل مدرک کارشناسی داوطلبان صادر از واحد های دانشگاهی که مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به همراه ریز نمرات دوره کارشناسی و معدل دوره باشد.

تبصره : در صورتی که برای هر کدام از داوطلبان امکان ارائه اصل مدرک دوره کارشناسی وجود نداشته باشد بایستی اصل گواهی تایید مبنی بر فراغت از تحصیل در دوره کارشناسی توسط دانشگاه محل تحصیل به همراه ریز نمرات و معدل دوره ارائه گردد.

تبصره : آن دسته از داوطلبان که برای ثبت نام اقدام به ارائه این گواهی نموده اند بایستی ععلاوه بر ریز نمرات بایستی کپی یا اصل برگ لغو معافیت تحصیلی دوره کارشناسی را نیز ارائه نمایند. همچنین در صورتی که دوره تحصیل داوطلب بیش از شش سال به طول انجامد بایستی مجوز افزایش سنوات بدون ذکر غیبت را برای مدتی که مازاد بر شش سال است را ارئه نماید.

اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه دو سری کپی از تمام صفحات و کارت ملی داوطلب

شش قطعه عکس سه در چهار مربوط به سال جاری ( داوطلبان مرد مشمول 12 قطعه عکس )

توجه : آن دسته از داوطلبانی که با توجه به مقررات نظام وظیفه از جمله به دلیل ارسال دفترچه اعزام به خدمت با غیبت ، با غیبت به خدمت اعزام شده اند و یا در برگ اعزامی آنان دانشجوی اخراجی ، انصرافی و یا ترک تحصیل ذکر شده ، دارای شرایط ثبت نام نمی باشند.

تکمیل فرم های ثبت نام و ارائه این فرم ها به واحد دانشگاهی پذیرفته شده

در پایان لازم به ذکر است شهریه تعیین شده برای این دوره تحصیلی همانند دیگر دوره ها به دو بخش شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد که در ابتدای هر ترم بایستی پرداخت شود. علاوه بر این موارد دانشجویان در بدو ورود و در نیمسال اول بایستی مبلغ 150000 تومان را با عنوان هزینه خدمات آموزی به شماره حساب اعلام شده از سوی دانشگاه پذیرفته شده پرداخت نمایند.

همچنین امکان پذیرش دانشجویان اتباع خارجی منوط به تائید اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور و صدور مجوز ثبت نام اتباع خارجی مقیم و انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت های اقامتی می باشد. از این رو تا قبل از طی این فرایند پذیرش و تحصیل این افرا به صورت موقت می باشد.

در صورت نیاز به مشاوره درباره راهنمای پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون ( استعداد درخشان ) نیمسال دوم 98 و هر سوال دیگری درباره دانشگاه آزاد با مشاوران ندای مشاور در ارتباط باشید.
تماس از استان تـهران: ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴
تماس از تمامی استان ها: ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵
تماس از طریق همراه اول: ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *