پذیرش «تکمیل ظرفیت مجدد» کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی 99 آغاز شد

طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی : ظرفیت رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در سال 99 در بعضی از رشته ها و دانشگاه ها تکمیل نگردیده است.

دکتر محمد زاده ادامه داد بنابراین از دانشجویان متقاضی ثبت نام مجدد صورت می گیرد.

پس داوطلبانی که موفق به ثبت نام علمی کاربردی ترم بهمن ۹۸ نشده اند می توانند در مهلت اعلام شده ثبت نام نمایند.

داوطلبان متقاضی ثبت نام می توانند متناسب با مدرک مقطع قبلی خود با مراجعه به پایگاه سازمان سنجش اقدام به جستجوی کدرشته های مندرج و واحد های اموزشی دانشگاه علمی کاربردی نمایند.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی فرایند این ثبت نام از 21 بهمن تا 27 بهمن ادامه خواهد یافت.

تمامی داوطلبان متقاضی ثبت نام حتما تا آخر بهمن ماه سال جاری فارغ التحصیل شده باشند.

تمامی داوطلبان جهت شروع فرایند ثبت نام خود موظف اند هزینه ثبت نام را از طریق درگاه پرداخت سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.

هزینه ثبت نام در دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مبلغ 27500 تومان می باشد.

هزینه ثبت نام در دوره کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مبلغ 34000 تومان می باشد.

تمامی داوطلبان می توانند تنها در یک کد رشته اقدام به ثبت نام نمایند.

در صورتی که داوطلب بنا به هر دلیلی در بیش از یک کد رشته اقدام به ثبت نام و ارسال اطلاعات نماید، مشخصات داوطلب در هر کدام از کد رشته ها حذف می گردد.

لازم به ذکر است در فرایند ثبت نام تنها یک با امکان ویرایش اطلاعات داوطلبان وجود دارد. بنابراین لازم است کارشناسان مراکز آموزشی در فرایند ثبت اطلاعات داوطلب دقت نمایند.

داوطلبان توجه داشته باشند که با اتمام زمان مقرر امکان ثبت نام برای هیچ کدام از داوطلبان وجود ندارد. به همین جهت حتما در مهلت مقرر اقدام به ثبت نام نمایید.

داوطلبان مردبایستی تمامی مقررات نظام وظیفه موجود در دفترچه ثبت نام مهر 98 را به همراه ضوابط و دستورالعمل تکمیل ظرفیت را رعایت نمایند.

با اتمام فرایند ثبت نام در تکمیل ظرفیت داوطلبان به صورت مشروط تا اعلام نتایج نهایی از سوی سازمان سنجش می توانند به صورت مشروط اقدام به تحصیل در واحد آموزشی مورد نظر خود نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی شامل موارد زیر می باشد:

شش قطعه عکس سه در چهار مربوط به سال جاری

کپی شناسنامه و اصل آن

کپی کارت ملی و اصل آن

اصل یا کپی گواهی پایان دوره تحصلات و یا فرم 102 برای آن دسته از داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در دوره کاردانی می باشند و تا پایان بهمن ماه تمامی دروس دوره خود را به اتمام نرسانده و گواهی پایان دوره برای انان هنوز صادر نشده است.

داوطلبان ثبت نام در دوره کارشناسی بایستی اصل و یا کپی مدرک دوره کاردانی خود را به همراه داشته باشند.

مدرک کاردانی بایستی از سوی دانشگاه ها و موسساتی که مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی ، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا آموزشکده های فنی و حرفه ای آموزش و پرورش صادر شده باشد.

داوطلبانی که تا پایان بهمن ماه سل جاری تمامی دروس مقطع قبلی خود را به پایان نرسانده و گواهی اتمام دوره برای آنان صادر نشده است می باست کاربرگ 103 را به جای مدرک دوره کاردانی تکمیل نمایند.

داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در کد رشته های دارای ظرفیت شاغلین می باشند بایستی اقدام به تکمیل کاربرگ 101 (گواهی اشتغال به کار) نمایند. لازم است این گواهی به همراه مهر و امضای بالاترین مقام مسئول ،آخرین فیش حقوقی ، یا حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر و برای شاغلین نیرو های مسلح این گواهی بایستی از سوی یگان مربوطه صادر گردد.

مدرک تعیین کننده در زمینه مقررات نظام وظیفه داوطلبان مرد متناسب با بند 2-3 مقررات وظیفه عمومی موجود در دفترچه راهنمای مهر 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *