تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1402

📚 خلاصه ای از مقاله دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1402:

دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401

دانلود دفترچه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای مقطع کاردانی و کارشناسی با لینک مستقیم را می توانید در این صفحه انجام دهید. توضیح بخش های مختلف دفترچه و آموزش تصویری دانلود نیز قرار داده شده است.

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1402

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1402

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبانی که قصد دارند مهر 1402 وارد دانشگاه علمی کاربردی شوند ابتدا باید دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دانلود نموده و بطور کامل مطالعه کنند تا از تمامی شرایط و ضوابط ثبت نام دانشجو در این دانشگاه آگاه شوند. دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی بصورت جداگانه منتشر می شود که در واقع منظور از کارشناسی همان مقطع کاردانی به کارشناسی می باشد.

داوطلبان باید برای دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای مهر ماه 1402 باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. البته برای راحتی شما عزیزان ما دفترچه را برای دانلود در این صفحه قرار داده ایم تا براحتی بتوانید دفترچه را دانلود نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1402

دانشگاه علمی کاربردی معمولا در سال دوباره با آغاز ثبت نام این دانشگاه اقدام به انتشار دفترچه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می کند. یکبار برای داوطلبانی که قصد ورود به دانشگاه در مهر ماه را دارندو بار دیگر برای داوطلبان نیمه اول یا همان ورودی مهر ماه. پس دفترچه را می توانیم دوبار در سال دانلود نماییم که معمولا بین بهمن ماه و مهر ماه در ظرفیت ها و رشته های پذیرش مراکز تفاوت زیادی وجود دارد.

شرایط جذب و ثبت نام معمولا در دو دفترچه مهر ماه و بهمن ماه یکی می باشد و تفاوتی ندارد ولی رشته ها ، ظرفیت و مراکز ارائه دهنده رشته مورد نظر شما در دفترچه علمی کاربردی مهر ماه و بهمن ماه متفاوت می باشد.

برای داوطلبان ورودی مهر ماه معمولا زمان انتشار دفترچه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نیمه دوم مرداد ماه می باشد. و برای داوطلبان ورودی بهمن ماه زمان انتشار دفترچه کاردانی علمی کاربردی معمولا در دی ماه می باشد.

زمان انتشار دفترچه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای مهر ماه نیز معمولا هفته آخر مرداد ماه و زمان انتشار دفترچه کارشناسی علمی کاربردی برای ورودی مهر 1402 معمولا معمولا نیمه دوم دی ماه می باشد.

دقیقا نمی توان روز انتشار دفترچه را مشخص کرد زیرا هر ساله متفاوت می باشد و به محض مشخص شدن روز دقیق انتشار دفترچه مهر 1402 در این مقاله اطلاع رسانی خواهیم نمود.

لینک دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1402

در زیر لینک دانلود دفترچه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لینک دانلود دفترچه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بصورت جداگانه برای دانلود شما عزیزان قرار داده شده است تا بتوانید به راحتی دانلود نمایید.

در این دفترچه ها شرایط و ضوابط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بطور کامل بیان شده است و باید قبل از ورود به این دانشگاه بطور کامل این دفترچه ها را با توجه به مقطع تحصیلی مورد نظر خود مطالعه نمایید.

دانلود دفترچه کاردانی علمی کاربردی : کلیک کنید

دانلود دفترچه کارشناسی علمی کاربردی : کلیک کنید

در صورتی که بخواهید خودتان مستقیما از سایت دانلود دفترچه علمی کاربردی را دانلود کنید در زیر بصورت تصویری آموزش می دهیم پس با ما همراه باشید. بعد از دانلود قسمت های مختلف دفترچه توضیح داده خواهد شد.

آموزش دانلود دفترچه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 1402

در زیر مراحل دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی را بصورت گام به گام توضیح داده ایم.

1 ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شوید: نشانی سایت سازمان سنجش sanjesh.org می باشد این آدرس را در مرورگر یا در گوگل وارد نمایید اگر در گوگل وارد کنید تصویری مشابه تصویر زیر را خواهید دید:

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

2 پس ازکلیک روی لینک مشخص کرده در تصویر وارد سایت سازمان سنجش می شوید و باید با تصویری مشابه تصویر زیر روبرو شوید:

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

3 همانگونه که در تصویر مشخص می باشد در منو رنگی سمت راست روی گزینه سبز رنگ که نوشته جامع علمی کاربردی کلیک نمایید.

 

4 با کلیک روی جامع علمی کاربردی وارد صفحه علمی کاربردی خواهید شد. و با تصویری مشابه تصویر روبرو می شوید:

دفترچه بدون آمون دانشگاه علمی کاربردی

 

5 دانلود دفترچه بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی : برای دانلود دفتره کاردانی دنبال لینکی مشابه تصویر زیر بگردید و روی آن کلیک نمایید تا دفترچه برای شما دانلود شود.

دانلود دفترچه دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401

 

6 دانلود دفترچه بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی : برای دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در صفحه مورد نظر دنبال لینک مشخص شده در تصویر زیر بگردید. باکلیک کردن روی لینک مشخص شده دفترچه برای شما دانلود می شود.

دانلود دفترچه علمی کاربردی بهمن 1401

بخش های مختلف دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه های دانشگاه علمی کاربردی معمولا حجم بسیار بالایی دارند و بسیاری از داوطلبان را سردرگم می کند و نمی دانند بخش های مختلف به چه چیزی اشاره دارند. در این قسمت قسمت های مختلف دفترچه را بصورت خلاصه توضیح داده ایم تا به سرعت بتوانید دفترچه را مطالعه نمایید.

1 بخش مقدمه: در این بخش توضیح کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی و هدف دانشگاه از تاسیس را بیان کرده است.

2 بخش تعاریف : در این بخش کلمات و عبارات تخصصی که در دفترچه به کار برده شده است و ممکن است برای بعضی ها مجهول باشد توضیح داده شده است.

3 شرایط پذیرش دانشجویان : در این بخش شرایط ثبت نام بدون کنکور داوطلبان توضیح داده شده است. شرایط پذیرش به دو بخش عمومی و اختصاصی تقسیم می شود که بخش عمومی برای هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی یکسان می باشد ولی بخش تخصصی برای مقطع کارشناسی متفاوت می باشد پس با دقت این قسمت دفترچه بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی را مطالعه نمایید.

4 سهمیه رزمندگان و ایثارگران : در این بخش شرایط دریافت سهمیه برای کسانی که سهمیه رزمندگان یا ایثارگران دارند بطور کامل توضیح داده شده است تا بتوانند به راحتی وارد دانشگاه شوند.

5 روش پذیرش دانشجو : در این بخش عواملی که برای پذیرش دنشجو موثر هستند بیان شده است. از جمله این عوامل می توان به معدل مقطع قبل ، بومی یا غیر بومی بودن ، سهمیه ، مرتبط بودن رشته اشاره نمود.

6 بخش ثبت نام : در این بخش نحوه ثبت نام ، هزینه ثبت نام ، زمان ثبت نام و اعلام نتایج توضیح داده شده است.

7 بخش راهنمای انتخاب رشته: در این بخش نحوه انتخاب یک رشته از یک دانشگاه خاص و نحوه وارد کردن کد رشته بصورت کامل آموزش داده شده است. رشته های علمی کاربردی در چهارگروه قرار دارند و شرایط انتخاب از گروه ها متفاوت می باشد و هر 4 گروه به زیر گروه های مختلف تقسیم می شود که آن ها نیز شرایط خاص خود را دارند. در این بخش از دفترچه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جداول مربوط به رشته ها قرار داده شده است.

8 بخش شهریه : در این بخش جدول میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی آورده شده است. این جدول شامل میزان شهریه ثابت ، شهریه واحدهای عملی و نظری دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

9 بخش فرم ها: در این بخش فرم های مربوط به سهمیه شاغل که کاربرگ 101 نام دارد و فرم مربوط به تایید معدل که کاربرگ شماره 103 نام دارد و همچنین فرم پیش ثبت نام در انتهای دفترچه بدون آزمون علمی کاربردی قرار داده شده است.

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1402

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1402

  1. رشته انتظامات وحراست (حفاظت فیزیکی)