تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

📚 خلاصه ای از مقاله شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی:

شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

در این مقاله جزئیات شرایط ثبت نام تدریس دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲ و شرایط عمومی و اختصاصی فراخوان جذب مدرس دانشگاه های علمی کاربردی 1402 را ارائه شده است

شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

متقاضیانی که درخواست تدریس در دانشگاه علمی کاربردی در سال ۱۴۰۲ را دارند، ضرورت دارد که شرایط کلی و تخصصی مورد نیاز برای قبولی در تدریس دانشگاه علمی کاربردی را بدانند. جزئیات حائز اهمیت فراخوان تدریس دانشگاه علمی کاربردی در سال ۱۴۰۲، دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی ارشد در رشته مرتبط و رعایت نکته سنی حداقل ۲۸ و اکثر ۶۵ سال از جمله بخشی از شرایط اصلی است.

انجام جذب اساتید برای تکمیل کادر آموزشی این دانشگاه کاربردی علمی سالانه به تطبیق نیازهای واحدهای آموزشی دانشگاه پرداخته و داوطلبان به تدریس در این موسسه می‌پردازند. متقاضیان و داوطلبان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی، در مهلتی معین برای ثبت‌نام و تکمیل پرونده خود اقدام می‌نمایند و بایستی نمره قبولی برای پذیرش را دریافت نمایند.

پذیرش مدرسین در دانشگاه علمی کاربردی به تعدادی از مقررات و اصول وابسته وابسته بوده و به همین دلیل مشخص است که داوطلبان تنها آنگاه می‌توانند در فرآیند انتخاب اساتید سال ۱۴۰۲ شرکت نمایند که شرایط تعیین شده در فراخوان را دقیقاً رعایت و به مطالعه کامل شرایط عمومی و تخصصی درخواستی بپردازند، و پس از آگاهی کامل اقدام به نام‌نویسی کنند.

شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

در نظر داشته باشید که برای تسهیل درک بهتر از شرایط جذب اساتید دانشگاه علمی کاربردی جهت تأیید نهایی، در این مقاله جزئیات کلی و شرایط خاص درخواست نام‌نویسی جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲ را به طور مفصل و شفافیت پیش‌روی شما می‌گذاریم.

شرایط عمومی فراخوان تدریس دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲

معمولاً هنگامی که دوره ثبت‌نام اساتید دانشگاه علمی کاربردی آغاز می‌شود، دفترچه مربوط به فرآیند ثبت‌نام و تصویب نهایی از سوی سامانه جذب هیئت علمی این دانشگاه اعلام می‌شود.

شروط درخواستی تدریس در دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲ به دو دسته‌ی عمومی و خصوصی تقسیم می‌شود که در ادامه لیست کامل شرایط عمومی این فراخوان انتصاب اساتید را آورده‌ایم.

✅ داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

✅ بیان کامل و عملی به مفاد و اصول قانون اساسی کشور

✅ پایبندی به انقلاب اسلامی و وفاداری به مباحث ولایت فقیه

✅ درک و تعهد به اعتقادهای دینی اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور

✅ عدم داشتن سابقه‌ی جنایی و خلوص از فسق و فجور

✅ افزایش محکومیت به استفاده از مواد مخدر و ترکیبات روان‌گردان

✅ عدم انگیزه‌ی عضویت و تعلق به گروه‌های سیاسی غیرقانونی

✅ دریافت و ارائه کارت پایان خدمت و یا اخذ معافیت قانونی

داوطلبانی که شرایط مورد نیاز را دارند، می‌توانند در بازه‌ی زمانی مشخص برای شرکت در انتشار فراخوان انتصاب اساتید دانشگاه تخصصی و کاربردی سال ۱۴۰۲ نام‌نویسی کنند. افراد علاقه‌مند می‌توانند پیش از ثبت‌نام اولیه، مقاله‌ای در مورد جزییات نحوه‌ی نام‌نویسی را مطالعه و سپس اقدام به تکمیل مراحل ثبت‌نام خود نمایند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: امریه دانشگاه علمی کاربردی

 شرایط اختصاصی فراخوان تدریس دانشگاه علمی کاربردی 1402

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره شده، علاقه‌مندانی که تمایل دارند در دانشگاه علمی کاربردی تدریس کنند، باید قبل از ثبت‌نام در وب‌سایت jam.uast.ac.ir دفترچه راهنمای جذب مدرسانی که توسط سامانه جذب دانشگاه منتشر شده را مطالعه کنند و پس از اطمینان از داشتن شرایط، در فراخوان سال جاری نام نویسی کنند.

با توجه به ضرورت رعایت تمامی شرایط عمومی و خصوصی توسط داوطلبان، در ادامه لیست کامل شرایط خصوصی برای فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ارائه شده است. این شرایط بر اساس فراخوان سال گذشته تدوین شده‌اند و در صورت تغییر، به‌روزرسانی خواهند شد.

☑️ شرط سنی: حداقل 28 سال (برای افراد متولد قبل از 1373/09/01) و حداکثر 65 سال (برای افراد متولد بعد از 1336/09/01).

☑️ دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری در رشته‌های مرتبط.

☑️ انتخاب اساتید به صورت بومی و منطقه‌ای بوده و داوطلب مجاز به انتخاب استان محل زندگی یا کار خود خواهد بود.

☑️ افرادی که مدارکشان به صورت مجازی یا الکترونیکی است، و مدرک کمتر از کارشناسی ارشد دارند یا مدارک معادل آن را دارا می‌باشند، مجاز به ثبت‌نام در این فراخوان نخواهند بود. پرونده افراد این دسته با ارائه درخواست و در صورت داشتن شرایط لازم، با تجربه‌ی کاری در مرکز امور مدرسان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

☑️ همچنین، به داوطلبان توصیه می‌شود که علاوه بر فراخوان تدریس دانشگاه علمی کاربردی 1402، در صورت تمایل، در زمان ثبت‌نام فراخوان انتصاب هیئت علمی وزارت علوم در سال جاری نیز شرایط مربوطه را رعایت و نام خود را ثبت کنند تا فرصت‌های بیشتری برای شرکت در این فرآیند داشته باشند.

بیشتر بخوانید: مراحل فارغ التحصیلی علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: استعلام مدرک دانشگاه علمی کاربردی

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.

شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

برچسب ها

شرایط فراخوان تدریس دانشگاه علمی کاربردی شرایط ثبت نام فراخوان مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1402 شرایط فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲ شرایط جذب مدرسین دانشگاه علمی کاربردی

شرایط فراخوان تدریس دانشگاه علمی کاربردی , شرایط ثبت نام فراخوان مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1402 , شرایط فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲ , شرایط جذب مدرسین دانشگاه علمی کاربردی

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل