تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

آزمون استخدام بخش خصوصی

📚 خلاصه ای از مقاله آزمون استخدام بخش خصوصی:

ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

در این مقاله ، استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲، زمان، شرایط، مدارک، سایت، ثبت نام، زمان برگزاری آزمون بخش خصوصی، نتایج و مصاحبه در سال 1402 ارائه شده است

آزمون استخدام بخش خصوصی

آزمون استخدام بخش خصوصی

برنامه‌ی ثبت‌نام آزمون استخدامی بخش خصوصی برای جذب نیرو و کارمند در حوزه‌ی شغلی شرکت‌ها و موسسات خصوصی در سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. افراد علاقه‌مندی که شرایط موردنیاز را دارا هستند، با وارد کردن اطلاعات و ارائه مدارک می‌توانند در آزمون استخدامی بخش خصوصی سال ۱۴۰۲ شرکت کنند. ثبت‌نام در این آزمون در حال حاضر آغاز شده و تا تاریخ ۲۳ تیرماه ادامه خواهد داشت.

ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

هر ساله، موسسات و شرکت‌های خصوصی با برگزاری آزمون‌های استخدامی، افراد واجد شرایط را در رشته‌های شغلی مختلف به عنوان کارمندان بخش خصوصی استخدام می‌کنند. افراد متقاضی می‌توانند با دریافت اطلاعات مربوط به شرایط استخدام در شرکت‌های خصوصی سال ۱۴۰۲، زمان و مدارک موردنیاز برای شرکت در این آزمون را بدست آورند.

به همین منظور، در ادامه‌ی این مقاله، برای اطلاع بهتر متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون بخش خصوصی را دارند، زمانبندی مراحل مختلف آزمون، رشته‌های شغلی موردنیاز، شرایط ثبت‌نام و هزینه‌های مربوط به این آزمون، و همچنین مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی در شرکت‌های خصوصی سال ۱۴۰۲ و مصاحبه، توضیحاتی آورده شده است. این اطلاعات اهمیت دارند، زیرا قبل از ثبت‌نام، ضروری است که دفترچه‌ی این آزمون به طور کامل مطالعه شده و پس از کسب اطلاعات کافی، ثبت‌نام انجام شود.

زمانبندی آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲

برنامه‌ریزی زمانی آزمون استخدامی بخش خصوصی در سال ۱۴۰۲ همانند آزمون‌های قبلی در سال‌های گذشته اجرا خواهد شد. در زمان اعلام شروع ثبت‌نام، متقاضیان باید طبق شرایط تعیین شده و در بازه‌ی زمانی مشخص شده در سایت مجری آزمون، ثبت‌نام در آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی را انجام دهند. با این حال، برای افرادی که در طول این بازه زمانی قادر به ثبت‌نام نشدند، ممکن است مهلت ثبت‌نام تمدید شود.

آزمون استخدامی بخش خصوصی در دو مرحله برگزار می‌شود. مرحله اول، آزمون الکترونیکی و تئوری است که به صورت آنلاین اجرا می‌شود. پس از اعلام نتایج و تعیین امتیازات شرکت‌کنندگان، افرادی که نمره‌ی لازم را برای عبور از این مرحله کسب کرده‌اند، به مصاحبه حضوری با شرکت‌های مربوطه دعوت خواهند شد.

✅ ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی سال ۱۴۰۲ در حال حاضر آغاز شده و تا تاریخ ۲۳ تیرماه ادامه خواهد داشت.

برای ثبت نام در آزمون، بر روی لینک ثبت‌نام در آزمون استخدامی کلیک کنید.

در پایان، امتیازات جمع‌آوری شده تحت ارزیابی قرار خواهد گرفت و با بررسی امتیازات و شرایط هر شرکت‌کننده، پذیرفتگان نهایی برای رشته شغلی موردنظر تعیین خواهند شد. در جدول زیر، زمانبندی آزمون استخدامی بخش خصوصی سال ۱۴۰۲ ارائه شده است تا در مورد بازه‌های زمانی هر مرحله در سال ۱۴۰۲ اطلاعات بیشتری داشته باشید.

زمانبندی آزمون استخدامی بخش خصوصی

داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص زمانبندی، نحوه ثبت نام، مدارک و شرایط استخدام شرکت های خصوصی 1402 و دیگر موارد می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دفترچه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1402

دفترچه آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲ در سایت “inre.ir” به اطلاع عموم منتظران می‌رسد. این سایت، یک منبع تخصصی برای آزمون‌های استخدام بخش خصوصی می‌باشد و گاهی اوقات، دفترچه مذکور را در وبگاه سازمان سنجش نیز قرار می‌دهد تا به درستی دردسترسی علاقه‌مندان قرار گیرد.

در دفترچه استخدامی شرکت‌های خصوصی، جهت روشن‌سازی بیشتر و برطرف‌کردن ابهامات مراحل آزمون، اطلاعاتی مندرج شده است که متقاضیان با استناد به آنها، با شرایط استخدام شرکت‌های خصوصی سال ۱۴۰۲ و روش شرکت در این آزمون، آشنا خواهند شد. برخی از اطلاعات موجود در دفترچه به شرح زیر است:

☑️ در بخش اول دفترچه، به منظور بهبود فهم بهتر اصطلاحات مورد استفاده در دفترچه، بخشی به نام “تعاریف” وجود دارد. در بخش‌های بعدی نیز به شرایط موردنیاز برای شرکت در آزمون پرداخته شده است. همچنین، جزئیات مربوط به مواد آزمون‌های برگزارشده نیز در دفترچه مطرح شده است.

☑️ برای آگاهی بیشتر شرکت‌کنندگان، روش‌های ثبت‌نام در آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی به صورت گام‌به‌گام توضیح داده شده است. در بخش‌های مختلف، نحوه ثبت‌نام با استفاده از گوشی همراه و رایانه نیز توضیح داده شده است تا به همه افراد تسهیلات لازم ارائه شود.

✅ برای دریافت دفترچه هفتمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲، می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود دفترچه هفتمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲

در بخش‌های پایانی نیز، دسته‌بندی‌های مختلف شغلی و لیستی از شرکت‌های خصوصی متنوع از جمله شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق، شهرک‌های صنعتی و پارک‌های علم و فناوری آمده است تا جستجو برای متقاضیان آسان شود.

بیشتر بخوانید: آزمون دبیری

شرایط ثبت‌نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲

شرکت در آزمون استخدامی بخش خصوصی نیازمند داشتن شرایط عمومی و اختصاصی است که در دفترچه مربوطه ذکر شده است. با توجه به شرایط ثبت‌نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲ که در دفترچه توضیح داده شده است.

 • از جمله شرایط عمومی موردنیاز برای ثبت‌نام در این آزمون به شرح زیر است:
  1. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
  2. داشتن تابعیت ایرانی.
  3. پایبند به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
  4. برخورداری از توانایی جسمی و روانی لازم و متناسب با شغل مورد نظر.
  5. عدم داشتن سابقه در انجام اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی.

علاوه بر شرایط عمومی، در این آزمون محدودیت سنی نیز وجود دارد. به این صورت که حداقل سن مورد نیاز برای شرکت کنندگان در آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲ باید ۱۵ سال باشد.

در برخی موارد، برخی از شرایط متقاضیان برای استخدام در این شرکت‌های خصوصی اولویت بندی می‌شوند. افرادی که در سال‌های قبلی در این آزمون شرکت کرده و استخدام شده‌اند و درصدد ارتقا شغلی یا تغییر شغل خود هستند، نیز می‌توانند در آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲ دوباره شرکت کنند، با این‌تفاوت که این دسته از افراد اولویت پایین‌تری خواهند داشت.

در ضمن، در این آزمون افراد با هر مدرک تحصیلی و هر مقطع تحصیلی قابل قبول هستند، زیرا این شرکت‌ها مهارت‌محور هستند و به مهارت متقاضیان اهمیت می‌دهند.

بیشتر بخوانید: شرایط استخدام نیروی انتظامی

رشته‌های موردنیاز برای شرکت در آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲

در آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲، برای جذب نیروی انسانی ماهر و متعهد در شرکت‌ها، عناوین شغلی متنوعی تعریف شده است. این عناوین شغلی فرصت‌های شغلی برای افراد با تحصیلات مختلف را فراهم می‌کنند. به منظور آشنایی بیشتر با عناوین شغلی مربوطه، رشته‌های تحصیلی زیر ارائه می‌شود:

⬅️ رشته‌های مرتبط با بازاریابی و فروش
⬅️ رشته‌های مرتبط با فناوری اطلاعات
⬅️ رشته‌های مرتبط با فنی و اجرایی
⬅️ رشته‌های مرتبط با کارشناسی و ارائه خدمات
⬅️ رشته‌های مرتبط با مالی، اداری و حقوقی
⬅️ رشته‌های مرتبط با مدیریت
⬅️ رشته‌های مرتبط با مهندسی
⬅️ رشته‌های مرتبط با هنر، رسانه و آموزش

برای کسب اطلاعات کامل‌تر درباره مشاغل مربوط به هر عنوان شغلی، می‌توانید به دفترچه آزمون استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲ مراجعه کنید. در این دفترچه، اطلاعات مربوط به شهرها، شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبط با هر عنوان شغلی نیز قرار داده شده است.

مهم نیست که در دوره‌های برگزاری آزمون استخدامی، شرکت در کدام عنوان شغلی را انتخاب کنید، زیرا هیچ محدودیتی در این خصوص وجود ندارد. با این حال، داشتن مهارت‌ها و تحصیلات مرتبط با هر عنوان شغلی می‌تواند موقعیت شما را در انتخابات اولویت بالا قرار دهد.

در نهایت، تمامی افرادی که تمایل به شرکت در آزمون استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲ دارند، باید بر اساس علاقه و شرایط شغلی خود، اقدام به ثبت‌نام نهایی نمایند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دوره بهیاری

بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون بهورزی

مدارک لازم برای ثبت نام استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲

مراحل ثبت نام در آزمون استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲ نیازمند تهیه مدارک مشخصی است. برای جلوگیری از هرگونه مشکل و اشتباه در فرآیند ثبت نام، توصیه می‌شود داوطلبان مدارک و اطلاعات مورد نیاز را پیش از ورود به فرم ثبت نام آنلاین آماده کنند.

در هر مرحله از ثبت نام آنلاین، شرکت کنندگان باید اطلاعات شخصی خود را درست و کامل وارد کنند. این اطلاعات شامل: شماره سریال و شماره شناسنامه، کد ملی، دین، مذهب، ملیت، شماره تلفن همراه، نام و نام خانوادگی به همراه مطابق با شناسنامه، استان و آدرس دقیق محل سکونت، کد پستی و سال تولد می‌باشد.

علاوه بر این، شرکت کنندگان باید عنوان شغلی مورد نظر خود را به دقت و بر اساس دستورالعمل‌های مربوطه از دفترچه آزمون استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲، وارد کنند. در صورت عدم تطابق این عناوین با دستورالعمل‌ها، ارسال اطلاعات نادرست تلقی می‌شود و ثبت نام لغو خواهد شد.

ضمناً، اطلاعاتی مانند سوابق تحصیلی و کاری، دوره‌های تخصصی، زبان‌های خارجی و تسلط بر آنها، جزئیات مقاطع تحصیلی و رزومه کاری نیز باید به درستی و با جزئیات در فرم ثبت نام آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی وارد شوند.

در پایان، مدارکی نظیر عکس اسکن شده متقاضی، عکس کارت ملی، و در صورت وجود، تصویر دوره‌های گذرانده شده، مدارک زبان و رزومه نیز باید در مرحله ثبت نام ارائه شوند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی 1402

برای شرکت در آزمون استخدام بخش خصوصی 1402 و ثبت نام، متقاضیان می‌بایست در مراحل اولیه هزینه‌ای را پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی فقط یک بار در هنگام ثبت نام آنلاین دریافت می‌شود و تا اعلام نتایج، هیچ هزینه اضافی دیگری از شرکت‌کنندگان در قالب مصاحبه حضوری دریافت نخواهد شد.

در مراحل ثبت نام و هنگام انتخاب عناوین و رشته های شغلی مورد نظر، مبلغ هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی 1402 برای داوطلب نمایش داده می‌شود. در سال جاری، هزینه ثبت نام برای یک دسته شغلی 1,670,000 ریال و برای دسته شغلی دوم 300,000 ریال تعیین شده است. پرداخت این مبلغ به عنوان هزینه خرید کارت شرکت در آزمون محسوب می‌شود و برای مراحل بعدی آزمون مانند مشاهده نتایج، لازم است.

متقاضیان شرکت در آزمون استخدام بخش خصوصی 1402 می‌توانند برای اطلاع از روش پرداخت هزینه ثبت نام به صورت مرحله به مرحله، به دفترچه‌ی منتشر شده این آزمون مراجعه نمایند. تمامی مراحل پرداخت هزینه تا روش دریافت کارت در این دفترچه به صورت جامع توضیح داده شده است.

قبل از هر گونه اقدام برای پرداخت هزینه‌های ثبت نام در آزمون، متقاضیان باید از داشتن رمز دوم پویای کارت بانکی خود اطمینان حاصل کنند. استفاده از هر یک از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب برای پرداخت هزینه این آزمون امکان‌پذیر و بدون مشکل است.

بیشتر بخوانید: سایت سازمان سنجش sanjesh.org

سایت استخدام بخش خصوصی 1402

جهت تأمین نیروی انسانی، شرکت‌های خصوصی در حوزه‌های صنعتی، تجاری و سازمانی، هر سال با نظارت دبیرخانه استخدام بخش خصوصی، طی یک دوره زمانی معین، آزمون استخدامی بخش خصوصی را برگزار می‌کنند.

بنابراین، افراد علاقه‌مند به استخدام در بخش خصوصی می‌توانند با مراجعه به سایت جستجوی کار در بخش خصوصی 1402 به آدرس inre.ir، با شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام آشنا شوند و در صورت داشتن شرایط، پس از پرداخت هزینه ثبت‌نام، فرم ثبت‌نام آنلاین مربوط به استخدام بخش خصوصی 1402 را تکمیل کنند.

علاوه بر وارد کردن اطلاعات شخصی و تحصیلی، داوطلبان موظف هستند به تمامی سوالات آزمون‌های شخصیت‌شناسی پاسخ دهند تا ثبت‌نام آنها به‌صورت کامل انجام شود. تمامی مراحل استخدام بخش خصوصی 1402 از طریق سایت مشخص شده برای ثبت‌نام در آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی قابل انجام است و متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات درباره هر مرحله به آدرس وبسایت inre.ir مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید: سایت آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

روند ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1402

برای ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲، از روش الکترونیکی در سایت inre.ir استفاده می‌شود. این سایت بستری است که برگزاری آزمون استخدامی را برعهده دارد و داوطلبان باید در زمان مشخص شده به آن مراجعه کنند. برای ثبت نام در این سایت، داوطلبان باید آدرس سایت مربوطه را در آخرین نسخه‌های مطمئن از مرورگرهایی مانند فایرفاکس یا کروم وارد کنند تا به صفحه اصلی سایت هدایت شوند. در ادامه، نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1402 توضیح داده می‌شود.

بخش های سایت استخدام بخش خصوصی

در این سایت دو بخش وجود دارد: بخش ورود شرکت‌ها و بخش ثبت نام. شرکت‌ها برای ثبت نام در بخش خصوصی باید به بخش ثبت نام همانند تصویر زیر وارد شوند.

فرم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

با انتخاب گزینه ثبت نام در آزمون، فرمی نمایش داده می‌شود. داوطلب باید اطلاعات شخصی خود را، شامل کد ملی و شماره تلفن همراه، به درستی وارد کند و با وارد کردن کد امنیتی، به مراحل ثبت نام ادامه دهد.

مراحل ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲

با ورود به فرم ثبت نام، مراحلی که باید تا انتهای ثبت نام طی شوند در بالای فرم قابل مشاهده هستند. داوطلبان می‌توانند از این مراحل متوجه شوند که در کدام مرحله قرار دارند. در این مرحله، داوطلب باید اطلاعات مورد نیاز در فرم را تکمیل کند. در بخش ابتدایی فرم، مشخصات فردی باید وارد شوند، همانند تصویر زیر.

آزمون استخدامی بخش خصوصی

در انتهای فرم، باید عناوین شغلی مورد نظر وارد شوند. هر فرد می‌تواند دو دسته عنوان شغلی را انتخاب کرده و حداکثر ۴ عنوان را در فرم ذکر کند. مبلغ مورد نیاز بر اساس هزینه هر عنوان شغلی محاسبه شده و به کاربر نشان داده می‌شود.

استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲

قبل از پرداخت هزینه، صفحه‌ای به کاربر نمایش داده می‌شود تا اطلاعات وارد شده در مراحل قبلی و شرایط شرکت در آزمون بررسی شود. در صورت صحت اطلاعات، کاربر می‌تواند آن را تایید و ثبت کند. در غیر این صورت، با استفاده از گزینه ویرایش موجود، می‌تواند به مراحل قبل برگردد و اطلاعات را ویرایش کند.

آزمون استخدامی بخش‌های خصوصی

در ادامه مراحل ثبت نام، صفحه‌ای برای پرداخت هزینه خرید کارت به کاربر نمایش داده می‌شود و او می‌تواند این هزینه را از طریق کارت‌های عضو شتاب پرداخت کند.

استخدام بخش‌های خصوصی ۱۴۰۲

پس از پرداخت هزینه، کد تاییدیه مشخصات کاربری به شماره تلفن همراه ارسال می‌شود. در این مرحله، لازم است این کد را در کادر مربوطه وارد کنید.

استخدام بخش‌های خصوصی ۱۴۰۲

استخدامی شرکت‌ های خصوصی با انتخاب رمز عبور برای ورود به پروفایل کاربری در این سایت و سپس انتخاب گزینه ثبت و دریافت کارت، یک کد پیگیری به کاربر نشان داده می‌شود. این کد به منزله ثبت اطلاعات و پایان ثبت نام است و ضروری است که این کد را نگه‌دارید.

استخدام خصوصی

اشاره شد که افرادی که دارای مدرک تحصیلی نیستند می‌توانند در سازمان‌های بخش خصوصی شرکت کنند. یکی از سمت‌های مورد نیاز در این شرکت‌ها، استخدام نگهبان است. داوطلبان می‌توانند برای آشنایی با نحوه استخدام در شرکت‌های دولتی و خصوصی مقاله زیر را مطالعه کنند.

بیشتر بخوانید: سامانه صدور پروانه های وزارت بهداشت

مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲

برای افرادی که نمره حد نصاب مورد نیاز را در آزمون تخصصی شرکت‌های خصوصی کسب کرده‌اند، پیامکی ارسال می‌شود که به آن‌ها دعوت به جلسه مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲ می‌شود. در این جلسه، مراحل پذیرش این افراد مورد بررسی قرار می‌گیرد. تاریخ و زمان مصاحبه استخدامی بخش‌های خصوصی در دفترچه آزمون شرکت‌های خصوصی اعلام نخواهد شد و هر شرکت خصوصی می‌تواند با توجه به تصمیم خود در مورد برگزاری جلسه مصاحبه استخدامی تصمیم گیری کند.

برای موفقیت در مصاحبه استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲، داوطلبان می‌توانند پیش از شرکت در جلسه مصاحبه، با مطالعه کلیه سوالات احتمالی که تیم مصاحبه‌کننده از آن‌ها خواهد پرسید، آشنا شوند. این اقدام به آن امکان می‌دهد که با اعتماد به نفس به پرسش‌ها پاسخ دهند.

همچنین، با شناخت توانایی‌ها، استعدادها و قابلیت‌های خود می‌توانند درباره علایق، انگیزه و اهداف آینده خود توضیحاتی را به تیم مصاحبه‌کننده ارائه دهند. به علاوه، در رابطه با شرایط، محیط کاری، حقوق و سطح درآمد شرکتی که به مصاحبه دعوت شده‌اند، با فرد مسئول مکالمه کنند تا با اطلاعات کافی تصمیم‌گیری مناسب در مورد شغل آینده خود داشته باشند.

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی استخدام بخش خصوصی کلیک کنید.

آزمون استخدام بخش خصوصی

آزمون استخدام بخش خصوصی

برچسب ها

استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲ آزمون استخدامی بخش های خصوصی شرایط استخدام شرکت های خصوصی 1402 مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های خصوصی

دانلود دفترچه هفتمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی 1402,شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲,مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های خصوصی,ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های خصوصی,شته های آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲,ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1402,زمان ثبت نام استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲,شرایط استخدام شرکت های خصوصی 1402,شرایط استخدام شرکت های خصوصی 1402,آزمون استخدامی بخش های خصوصی 1402,شرایطاستخدام شرکتهای خصوصی 1402,ثبت نام استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲,آزمون استخدامی شرکت های خصوصی,آزمون استخدامی بخش خصوصی 1402,آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲,آزمون استخدامی بخش های خصوصی,آزمون استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲,سایت استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲,آزمون استخدامی بخش خصوصی,استخدام ادمین اینستاگرام,آزمون استخدام بخش خصوصی,استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲,ثبت نام آزمون استخدامی,استخدام بخش خصوصی 1402,استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲,لینک ثبت نام در آزمون,آزمون استخدامی شرکت,استخدامی بخش خصوصی,آزمون استخدام بخش,استخدام بخش خصوصی,آزمون بخش خصوصی,آزمون استخدامی,شرکت های خصوصی,بخش خصوصی 1402,شرایط ثبت نام,مهلت ثبت نام,بخشهای خصوصی,آزمون شرکت,های خصوصی,بخش خصوصی,استخدامی,شرکت های,استخدام,ثبت نام,inre.ir,دفترچه,آزمون,شرایط,خصوصی,شرکت,زمان,۱۴۰۲

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

آزمون استخدام بخش خصوصی

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل