تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

ثبت نام آزمون بهورزی ۱۴۰۲

📚 خلاصه ای از مقاله ثبت نام آزمون بهورزی ۱۴۰۲:

ثبت نام آزمون بهورزی ۱۴۰۲

در این مقاله ، درباره آزمون بهورزی ۱۴۰۲ ، زمان ثبت نام آزمون بهورزی، شرایط و تاریخ برگزاری آزمون بهورزی و زمان اعلام نتایج این آزمون 1402 توضیحاتی ارائه شده است

ثبت نام آزمون بهورزی ۱۴۰۲

ثبت نام آزمون بهورزی ۱۴۰۲

آزمون استخدامی برای جذب نیروی انسانی در خدمات بهداشتی روستایی در سراسر کشور به عنوان فرصتی مناسب مطرح است. این آزمون در سال 1402 توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برای تأمین بهورزان در مناطق روستایی برگزار می‌شود. زمان ثبت نام و برگزاری آزمون بهورزی ۱۴۰۲ از طریق وبسایت‌های دانشگاه‌ها اعلام خواهد شد.

ثبت نام آزمون بهورزی ۱۴۰۲

بعضی افراد ممکن است به فعالیت و خدمت در خانه بهداشت مناطق روستایی علاقه‌مند باشند. به افرادی که به عنوان کارمندان در این مراکز بهداشتی فعالیت می‌کنند، بهورز می‌گویند. بهورزان باید با وظایف خود آشنا باشند تا بتوانند بهترین خدمات را به مردم روستا ارائه دهند.

به برخی از علاقه‌مندان پرسیده می‌شود که چگونه می‌توانند به عنوان بهورز در این عنوان شغلی مشغول به فعالیت شوند. برای استخدام بهورزان، شرایط خاصی وجود دارد و یکی از این شرایط، کسب نمره قبولی در آزمون بهورزی ۱۴۰۲ است. این مقاله به طور کامل راهنمایی می‌کند که چگونه می‌توان در آزمون بهورزی ۱۴۰۲ ثبت نام کرده و مشخصات لازم را تکمیل کرد.

زمان آزمون جذب بهورزان در سال ۱۴۰۲

بهورزان، افرادی هستند که پس از آموزش‌های لازم جهت ارائه خدمات اولیه و آموزش به بیماران در خانه‌های بهداشت، به فعالیت می‌پردازند. هر سال، وزارت بهداشت به‌وسیله برگزاری آزمون جذب بهورزان، نیروهای موردنیاز خود را در سراسر کشور جذب می‌کند. هدف این تلاش ارتقای سطح سلامت مردم در سراسر ایران است. حضور بهورزان در خانه‌های بهداشت محلی می‌تواند بهبود سلامت جامعه ایرانی را تسهیل کند.

در سراسر کشور، چندین دانشگاه علوم پزشکی وجود دارد و هر دانشگاه، بر اساس نیازهای خود، درخواست جذب و استخدام بهورزان را به وزارت بهداشت ارسال می‌کند. پس از تأیید، دانشگاه در هر استان، فرآیند جذب و استخدام نیروی بهورزان سال ۱۴۰۲ را برای خانه‌های بهداشت شهرها و روستاها آغاز می‌کند.

زمان آزمون جذب بهورزان در سال ۱۴۰۲

جذب و استخدام بهورزان در هر استان به‌منظور ایجاد فرصت برابر و صحت سنجی انتخاب، از طریق برگزاری آزمون جذب بهورزی ۱۴۰۲ تحت نظارت وزارت بهداشت انجام می‌شود.

آزمون‌های بهورزی در سه سطح دیپلم، فوق‌دیپلم و لیسانس در روزهای مختلفی برگزار می‌شود. هدف از جذب و استخدام بهورزان، بکارگیری زنان و مردان است. تامین نیروی خانه‌های بهداشت به گونه‌ای است که بهورز زن و مرد در هر یک از آن‌ها حضور داشته باشند.

بهورزان دارای وظایف مشخصی هستند که شامل فعالیت‌هایی همچون واکسیناسیون افراد، سرشماری مناطق روستایی، ارائه خدمات درمانی سرپایی، تنظیم امور خانوادگی، تعلیم و تربیت بهداشتی در مدارس، نمونه‌برداری و دیگر فعالیت‌ها می‌باشد. به منظور تامین نیروی مورد نیاز در این زمینه، وزارت بهداشت و درمان کشور آزمون‌هایی برگزار می‌کند تا افراد واجد شرایط را انتخاب کند.

علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند همچنین در دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی ثبت نام کنند و در آن شرکت کرده و سرفصل‌های مشترک با رشته پرستاری را یاد بگیرند.

آزمون بهورزی ۱۴۰۲ شامل دو مرحله آزمون کتبی و یک مرحله مصاحبه می‌باشد. در آزمون کتبی، سوالاتی از دروس عمومی و تخصصی مطرح می‌شوند. برای قبولی در این آزمون، کسب نمره حد نصاب ضروری است و در صورت قبولی، افراد می‌توانند به عنوان نیروهای پیمانی در این زمینه فعالیت کنند.

زمان برگزاری آزمون بهورزی ۱۴۰۲ بر اساس نیاز هر دانشگاه علوم پزشکی متفاوت است و در هر دانشگاه به صورت جداگانه برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون‌ها باید از طریق وب سایت رسمی هر دانشگاه اطلاعات و زمان ثبت نام را پیگیری کنند. با این حال، آزمون‌ها تحت نظارت وزارت بهداشت و برای تامین نیروی بهورزان روستایی برگزار می‌شوند.

بیش تر بخوانید: ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

بیش تر بخوانید: ثبت نام آزمون دبیری

شرایط ثبت نام در آزمون بهورزی ۱۴۰۲

براساس فرم استخدام، شرایط ثبت نام در آزمون بهورزی به سه سطح دیپلم، فوق‌دیپلم و لیسانس تقسیم می‌شود. برخی از شرایط ثبت نام بهورزی ۱۴۰۲ شامل شرایط عمومی است و بیشتر شامل موارد زیر است:

شرایط عمومی ثبت نام آزمون بهورزی ۱۴۰۲

 • داوطلب باید تابعیت جمهوری اسلامی ایران را داشته باشد.
 • ایمان به دین اسلام و یا هر یک از ادیان رسمی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (اعضای اقلیت‌های مذهبی نیز اجازه شرکت در آزمون را دارند).
 • پایبندی و تلاش عملی برای اجرای قوانین دین اسلام.
 • پایبندی و تلاش عملی برای اجرای قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران.
 • عدم اعتیاد به هرگونه مواد مخدر و ترکیبات دخانیاتی.
 • عدم سابقه سوء پیشینه.
 • عدم داشتن حکم جزایی صادر شده.
 • داشتن گواهی سلامتی جسمانی، روانی و توانایی انجام وظایف استخدامی طبق دستورات کمیسیون پزشکی یا گروه طب کار دانشگاه.
 • عدم انفصال از هر نوع خدمت و یا سابقه اخراج از سازمان‌ها و مؤسسات دولتی.
 • عدم وجود هرگونه محرومیت یا ممنوعیت قانونی در انجام امور دولتی.
 • داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی برای متقاضیان مرد.

مهمترین نکته در این زمینه، عدم اشتغال و استخدام متقاضیان در سازمان‌های اجرایی است. این الزام در تمامی گروه‌های شغلی، از جمله رسمی، پیمانی و ثابت، اعمال می‌شود.

شرایط اختصاصی استخدام بهورز 1402

✅ داشتن حداقل مدرک دیپلم در رشته‌های مختلف، به استثنای رشته‌هایی که نیازمند انجام دوره تعهد خدمت هستند. به همین دلیل، افرادی که مدرک پایین‌تر از دیپلم دارند، قابل قبول نخواهند بود.

✅ افرادی که در یکی از سازمان‌های دولتی مشغول به کار هستند یا بازخرید شده‌اند، مجاز به ثبت‌نام در آزمون بهورزی نخواهند بود.

✅ فقط افراد بومی محل مورد نظر می‌توانند به عنوان بهورز در آن منطقه استخدام شوند. در صورت نقض این شرط، فرد متخلف رد خواهد شد. فرد بومی، کسی است که یکی از شرایط زیر را دارا باشد:

 1. محل تولد آن فرد در شناسنامه با روستا یا شهرستان مورد نظر در آزمون بهورزی ۱۴۰۲ یکسان باشد.
 2. سکونت فرد حداقل یک سال اخیر تا تاریخ شروع ثبت‌نام در روستای مورد نظر ثبت شده باشد.
 3. فرد حداقل دو مقطع تحصیلی را در روستا یا شهرستان مورد نظر به پایان برده باشد.

✅ شرایط سنی: حداقل سن برای داوطلبان دیپلم ۱۶ سال و حداکثر آن ۲۶ سال است. برای فارغ‌التحصیلان فوق‌دیپلم حداکثر سن ۲۸ سال و برای فارغ‌التحصیلان دانشگاه با مدرک کارشناسی حداکثر سن ۳۰ سال است.

? تبصره: افراد داوطلب در صورتی‌ که یک از مدارک زیر را داشته باشد می‌ تواند تا حداکثر سن مجاز برای تمامی مقاطع تحصیلی در این آزمون شرکت کنند. این گروه از افراد از شرط حداکثری سن معاف هستند.

 1. جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان 25 درصد به بالا، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان باسابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (فقط بسیج سپاه پاسداران و جهادگران)
 2. افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال می ‌تواند بالاتر شرکت کنند.
 3. داوطلبان قراردادی تمام‌ وقت، شاغل در دانشگاه / دانشکده و سایر موسسات تابعه وزارت متبوع، به خدمت اشتغال داشته ‌اند، به میزان خدمت قراردادی آن ها (طبق سابقه بیمه)
 4. آن دسته از متقاضیانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان استفاده کرده‌اند، به میزان خدمت به سن مجاز جهت ثبت ‌نام آزمون بهورزی افزوده می‌ گردد.

✅ استفاده از مدت خدمت سربازی

✅ مشمولین خدمت متعهدانه و اجباری در شاخه ‌های پزشکی و یا پیراپزشکی، تنها می ‌توانند در دانشگاه / دانشکده محل تعهد خود اقدام به ثبت ‌نام آزمون بهورزی 1402 نمایند.

بیش تر بخوانید: ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

ثبت نام آزمون بهورزی ۱۴۰

ثبت نام آزمون بهورزی ۱۴۰۲ اغلب به صورت آنلاین از طریق وب سایت های دانشگاه های مربوطه انجام می‌شود. داوطلبان می‌بایست پس از بررسی شرایط ثبت نام و بررسی لیست رشته‌های وزارت بهداشت، قبل از ثبت نام در آزمون، اطمینان حاصل کنند که شرایط لازم را دارا هستند.

نام نویسی برای آزمون بهورزی از طریق وب سایت های دانشگاه های علوم پزشکی به صورت جداگانه انجام می‌شود. زمان و روش ثبت نام نیز از طریق اطلاعیه‌هایی که در وب سایت هر دانشگاه اعلام می‌شود، به داوطلبان اعلام خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر درباره این دوره، می‌توانند در سایت کمک پرستاری جهاد دانشگاهی نیز ثبت نام کرده و دوره پرستاری را آموزش ببینند.

لازم است توجه کنید که پس از انتشار اطلاعیه‌ها، داوطلبان باید با ارائه مدارک مورد نیاز، طبق روش اعلام شده در اطلاعیه، در آزمون ثبت نام کنند. اغلب ثبت نام در آزمون بهورزی به صورت آنلاین است و شامل سه مرحله اصلی شامل پرداخت هزینه آزمون، تکمیل فرم ثبت نام و بارگذاری مدارک می‌شود. می‌توانید هزینه ثبت نام را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

مدارک اصلی ثبت نام آزمون بهورزی ۱۴۰۲

مدارک اصلی برای ثبت نام در آزمون بهورزی ۱۴۰۲ در لیست زیر آمده است. لذا بهتر است داوطلبان از قبل نسخه کپی یا تصویر این مدارک را آماده داشته باشند:

 • شناسنامه داوطلب
 • کارت ملی داوطلب
 • عکس پرسنلی
 • مدارک اثبات بومی بودن متقاضی
 • کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم سربازی برای متقاضیان مرد
 • نامه گواهی اشتغال از دستگاه محل فعالیت و همچنین خلاصه عملکرد
 • مدارک اثبات معلولیت به همراه تاییدیه سازمان بهزیستی
 • مدارک ایثارگری

سایت ثبت نام آزمون بهورزی

فرآیند ثبت نام در آزمون بهورزی به صورت آنلاین انجام می‌شود و هیچ وبسایت خاصی برای اعلام درخواست نیرو بهورز وجود ندارد. هر یک از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در صورت لزوم، فراخوان خود را در سایت خود اعلام می‌کنند. به دلیل بومی بودن آزمون بهورزی و شرایط متفاوت در هر استان، روش و شرایط برگزاری آزمون ممکن است متفاوت باشد. بنابراین، افراد علاقه‌مند باید با مراجعه به صفحه استخدام بهورز در وبسایت‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، اطلاعات مربوط به ثبت نام در آزمون بهورزی سال ۱۴۰۲ و نکات مرتبط را مطالعه کنند.

اعلانات استخدام بهورز معمولاً در صفحه اصلی وبسایت‌های علوم پزشکی یا صفحات مربوط به استخدام قرار می‌گیرد. صفحه استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی شامل چند بخش است:

 1. قسمت ثبت نام: در این بخش، فرم ثبت نام اولیه به صورت آنلاین پر می‌شود.
 2. شرایط ثبت نام در آزمون: در این بخش اطلاعات مرتبط با شرایط سنی، محل زندگی و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون بهورزی درج می‌شود.
 3. بارگذاری مدارک: افراد علاقه‌مند مدارک مورد نیاز را در بخش مربوطه بارگذاری می‌کنند. لازم به ذکر است که مدارک اسکن شده باید کیفیت مناسبی داشته باشند.

علاوه بر این، در قسمت صفحه استخدام بهورز در دانشگاه‌های علوم پزشکی، اطلاعات و گزارش‌های دیگری درباره فرآیند ثبت نام، تاریخ برگزاری و سایر جزئیات قرار دارد.

✔️  ثبت نام در دوره‌های جهاد دانشگاهی یک فرصت مناسب برای علاقه‌مندان به کسب اطلاعات درباره دوره‌های مختلف است. داوطلبان دوره‌های جهاد دانشگاهی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله زیر را مطالعه نمایند.

بیش تر بخوانید: سایت آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

بیش تر بخوانید: سایت سنجش پزشکی sanjeshp.ir

نحوه ثبت ‌نام آزمون بهورزی ۱۴۰۲

هرچند که شرایط ثبت نام در برخی دانشگاه‌ها ممکن است کمی با یکدیگر متفاوت باشد، اما در کلیت، مراحل زیر را باید بطور کامل انجام داد تا ثبت نام فرد در سیستم انجام شود. هرگونه عدم تکمیل یا کمبود هریک از مدارک، می‌تواند منجر به لغو ثبت نام فرد در سیستم دانشگاه شود. روش ثبت نام در آزمون بهورزی استخدامی سال ۱۴۰۲ در دانشگاه علوم پزشکی کشور بر اساس مراحل زیر است:

 • مراجعه به وبسایت ثبت نام آنلاین دانشگاه و انتخاب فرم ثبت نام بهورز.
 • تکمیل و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در فرم الکترونیکی برای شرکت در آزمون رشته شغلی بهورزی.
 • چاپ و تکمیل فرم تأیید محل سکونت و ارائه اثبات بومی بودن و سپس اسکن و ارسال فرم مذکور.
 • اسکن و ارسال تمام صفحات شناسنامه.
 • اسکن و ارسال مدارک تحصیلی.
 • اسکن و ارسال مدارک ایثارگری.
 • اسکن و ارسال یک قطعه عکس با ابعاد 4*3 سانتی‌متر.
 • اسکن و ارسال کارت ملی (پشت و رو).
 • اسکن و ارسال کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا مدرک معافیت دائم از خدمت برای آقایان.
 • اسکن و ارسال گواهی پایان طرح یا گواهی اشتغال به طرح برای افراد مشمول خدمت نیروی انسانی یا معافیت از آن.
 • پرداخت هزینه ثبت نام مشخص شده به صورت آنلاین از طریق درگاه‌های مشخص.

? توجه: در صورت انصراف یا عدم شرکت در آزمون، هزینه پرداختی به هیچ عنوان به داوطلبان بازگردانده نمی‌شود. عدم حضور در آزمون به عنوان انصراف تلقی می‌شود و هزینه در این مرحله جهت طراحی سوال و رزرو صندلی در جلسه مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین، در صورت عدم حضور به هر دلیلی، هزینه پرداختی به داوطلبان بازگردانده نخواهد شد.

بیش تر بخوانید: سامانه صدور پروانه های وزارت بهداشت  parvaneh.behdasht.gov.ir

فرم ثبت نام در آزمون بهورزی سال ۱۴۰۲

در قسمت ابتدایی فرم ثبت نام در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، اطلاعات بیوگرافی افراد درخواست می‌شود. همچنین، افرادی که عضو گروه خانواده شهدا، جانبازان و… هستند، باید اطلاعات مربوطه را به طور کامل وارد کنند تا در فرآیند بررسی مورد توجه قرار گیرند.

در فرم ثبت نام، افراد دعوت می‌شوند که در صورت داشتن تجربه یا سابقه کار مرتبط، آن را به طور کامل در فرم ثبت نام ذکر کنند. این اقدام می‌تواند باعث افزایش امتیاز افراد گردد. برای احراز صحت محل سکونت، افراد باید اطلاعات مکان اقامت خود را در فرم ثبت نام وارد نمایند. در پایان، با تأیید اطلاعات در فرم ثبت نام بهورز ۱۴۰۲، داوطلبان خود را به دانشگاه اعلام می‌کنند.

بیش تر بخوانید: طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

راهنمای جزئیات برگزاری آزمون بهورزی سال ۱۴۰۲

آزمون استخدامی بهورز 1402 در سه مرحله برگزار می‌شود. مرحله اول، آزمون کتبی است که به صورت حضوری برگزار می‌شود. تعداد پذیرفته شدگان در این مرحله چند برابر ظرفیت است. در مرحله مصاحبه، راه‌جویان با پاسخگویی به سؤالات عمومی و تخصصی، سنجیده می‌شوند.

? نمره آزمون کتبی و تعیین حد نصاب پذیرش داوطلبان به شرح زیر محاسبه می‌شود:

مجموع نمره کل اولیه داوطلبان شامل ۴۰٪ برای دروس عمومی و ۶۰٪ برای دروس تخصصی است.

? انتخاب داوطلبان برای مصاحبه استخدامی بر اساس کسب حد نصاب صورت می‌پذیرد:

حد نصاب در هر آزمون برابر با بالاترین نمره توسط داوطلبان در آزمون محاسبه می‌شود (۵۰٪ از نمره کل).

در صورت عدم دستیابی داوطلب به حد نصاب، او حذف می‌شود.

پس از تعیین افرادی که حد نصاب را کسب کرده‌اند، معمولاً سه برابر ظرفیت جهت مصاحبه دعوت می‌شوند.

بیش تر بخوانید: سامانه میهمانی وزارت بهداشت guest.behdasht.gov.ir

برنامه زمانبندی برگزاری آزمون بهورزی سال ۱۴۰۲

هر سال، وب سایت های دانشگاه های علوم پزشکی کشور اطلاعیه هایی را درباره استخدام بهورز در ارتباط با ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت منتشر می‌کنند. افرادی که به صورت منظم به این سایت ها مراجعه می‌کنند، می‌توانند از تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون با خبر شوند و در راستای هدفشان پیشروی کنند.

با توجه به عدم وجود تاریخ دقیق برای ثبت نام آزمون بهورزی سال ۱۴۰۲، اطلاعیه های مربوط به ثبت نام و برگزاری آزمون در دانشگاه های مختلف به زودی منتشر خواهند شد. از آنجا که این آزمون قبلاً در دانشگاه های مختلف برگزار شده است، متقاضیان باید به طور کامل مطلع باشند که ۴۰٪ از نمره آزمون کتبی به سؤالات عمومی و ۶۰٪ به سؤالات تخصصی اختصاص داده شده است.

تاریخ های اعلام شده در وب سایت های دانشگاه ها، در واقع تاریخ برگزاری آزمون کتبی را نشان می‌دهد و فقط افرادی که نمره حد نصاب آزمون کتبی را کسب کرده‌اند، می‌توانند وارد مرحله مصاحبه شوند. مرحله مصاحبه استخدامی که منجر به دعوت ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز می‌شود، تنها بر اساس قبولی داوطلبان در آزمون کتبی است.

به عبارت دیگر، فقط داوطلبانی که بیشترین نمره را (۵۰٪ از نمره کل) کسب کرده‌اند، مجاز به ورود به مرحله بعدی هستند و در غیر این صورت از مسابقه حذف می‌شوند. همچنین، باید توجه داشت که قبولی در آزمون کتبی به هیچ عنوان ضامنی برای استخدام فرد نخواهد بود.

بیش تر بخوانید: لیست رشته های کاردانی وزارت بهداشت

بیش تر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی ناپیوسته وزارت بهداشت

منابع آزمون بهورزی سال ۱۴۰۲

فرایند ارزیابی و آزمون استخدام بهورز به صورت سه مرحله انجام می‌شود. مرحله اول، آزمون کتبی است. با توجه به تحصیلات متقاضیان ثبت نام در آزمون استخدام بهورز سال ۱۴۰۲، سه گروه سوال طراحی خواهد شد. هر یک از این گروه‌ها شامل دو بخش تخصصی و عمومی است.

گروه عمومی شامل سؤالات دروسی نظیر زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، معارف اسلامی، هوش و توانمندی‌های عمومی، اطلاعات عمومی، حقوق اساسی و مطالعات اجتماعی است.

در این بخش، منابع مرتبط با گروه دیپلم و فوق‌دیپلم از دروس دبیرستان بهره می‌برد و برای رده لیسانس، علاوه بر دروس دیپلم، از کتاب‌های درسی دانشگاهی نیز استفاده خواهد شد.

گروه سوالات عمومی در تمامی رده‌ها با ضریب یک و به صورت تستی طراحی شده است. در صورت پاسخ اشتباه، امتیاز منفی در نظر گرفته می‌شود.

سؤالات تخصصی شامل موضوعاتی نظیر بهداشت و مراقبت از سالمندان، باکتری‌ها و میکروب‌های آلوده‌کننده آب و غذا، بیماری‌های مرتبط با کودکان و سالمندان، بهداشت مواد غذایی، بیماری‌های منتقله از آب و غذا، نحوه افزایش زمان نگهداری مواد غذایی، مراقبت‌های بارداری، بهداشت و مراقبت از کودک، تنظیم خانواده و راه‌های جلوگیری از بارداری می‌شوند.

بیش تر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی پیوسته وزارت بهداشت

بیش تر بخوانید: لیست رشته های دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج آزمون بهورزی سال ۱۴۰۲

بعد از برگزاری آزمون بهورزی ۱۴۰۲ توسط دانشگاه‌ها و بررسی پاسخنامه‌ها، نتایج مرحله اول به صورت جداگانه توسط وب سایت‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام خواهد شد. افرادی که در لیست پذیرفته شدگان مرحله اول نامشان قرار گرفته است، باید برای مصاحبه استخدامی در مرحله دوم خود را آماده کنند.

تاریخ دقیق مصاحبه مرحله دوم نیز به زودی به افراد اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است که پس از اعلام نتایج آزمون بهورزی ۱۴۰۲ توسط هر دانشگاه، معمولاً مهلت یک تا دو هفته برای ارائه اعتراضات یا شکایات درباره نتایج آزمون برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته می‌شود. اگر علاقه‌مندید در دوره بهیاری ثبت نام کنید، می‌توانید در زمان معلوم شده نام خود را ثبت کنید.

در صورتی که در بازه زمانی تعیین شده شکایت خود را مطرح نکنید، فرصت دیگری برای این امر در اختیارتان قرار نخواهد گرفت. نتایج نهایی آزمون بهورزی ۱۴۰۲ پس از بررسی‌های لازم در مرحله مصاحبه توسط وب سایت دانشگاه علوم پزشکی هر استان اعلام خواهد شد.

افراد پذیرفته شده می‌توانند با توجه به اطلاعیه‌های منتشر شده، به مراکز مشخص شده مراجعه کرده و با ارائه مدارک مورد نیاز، مراحل نهایی استخدام خود را پیگیری کنند.

بیش تر بخوانید: اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل pdf مطلب روی دانلود مقاله کلیک کنید

ثبت نام آزمون بهورزی ۱۴۰۲

ثبت نام آزمون بهورزی ۱۴۰۲

برچسب ها

زمون بهورزی ۱۴۰۲ ثبت نام آزمون بهورزی شرایط ثبت نام آزمون بهورزی 1402 زمان برگزاری آزمون بهورزی اعلام نتایج آزمون بهورزی

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

ثبت نام آزمون بهورزی ۱۴۰۲

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل