تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد پزشکی ۱۴۰۲ { لینک دریافت }

📚 خلاصه ای از مقاله دریافت کارت ورود به جلسه ارشد پزشکی ۱۴۰۲ { لینک دریافت }:

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد پزشکی

اطلاعات جامع در رابطه با زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت 1402 به همراه آموزش تصویری و لینک ورود برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ بیان شده است.

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد پزشکی ۱۴۰۲ { لینک دریافت }

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد پزشکی ۱۴۰۲ { لینک دریافت }

در نظر داریم به موضوع داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ۱۴۰۲ پرداخته و راهنمایی‌های لازم را برای شما ارائه دهیم. داوطلبانی که مایل به شرکت در این آزمون هستند، باید در زمان تعیین شده از مرکز سنجش پزشکی کارت ورود به جلسه را دریافت کنند تا با اطلاعات کارت، زمان و مکان برگزاری آزمون را بدانند. برای دریافت کارت ورود به جلسه، شما می‌توانید با وارد کردن کد رهگیری ثبت نام خود در سایت sanjeshp.ir اقدام کنید.

برای دریافت کارت ورود به جلسه، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد پزشکی

اگر شما در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ فرم اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل کرده‌اید، بعد از مطالعه منابع آزمون باید خودتان را برای حضور در روز برگزاری آزمون آماده کنید. کارت ورود به جلسه آزمون از جمله ملزومات شرکت در آزمون است و چند روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت sanjeshp.ir منتشر می‌شود.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ از تاریخ ۳۱ اردیبهشت تا ۳ خرداد است.

این کارت شامل اطلاعات مهمی نظیر مشخصات فردی، شماره داوطلبی، زمان و مکان برگزاری آزمون است و امکان دریافت آن به صورت آنلاین در سایت مرکز سنجش پزشکی وجود دارد. با توجه به اهمیت این کارت در روز برگزاری آزمون، در ادامه مقاله به زمان و روش دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ پرداخته می‌شود.

بیش تر بخوانید: ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت 1402

در این بخش به زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ می‌پردازیم. شرکت‌کنندگانی که قصد حضور در جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را دارند، باید به همراه برگه راهنمای ورود به آزمون، یک کارت شناسایی معتبر نیز داشته باشند. در غیر این صورت، اجازه ورود به جلسه به آنها داده نخواهد شد. افرادی که تمایل به شرکت در این آزمون را دارند، می‌توانند در زمان تعیین شده توسط مرکز سنجش پزشکی، با مراجعه به وبسایت sanjeshp.ir، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

کارت ورود به جلسه این آزمون در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر شده است. برای حضور در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، ضروری است که داوطلبان حداکثر تا تاریخ ۳ خرداد ۱۴۰۲ کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

بیش تر بخوانید: سایت سنجش پزشکی sanjeshp.ir

بیش تر بخوانید: انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

آموزش تصویری دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

در این مطلب به نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۲ می‌پردازیم. نسخه PDF کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به صورت آنلاین از طریق وبسایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می‌شود. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به این وبسایت و وارد کردن کد رهگیری خود که در پایان ثبت نام از سامانه دریافت کرده‌اند، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

برای دریافت کارت جلسه ارشد وزارت بهداشت، ابتدا به وبسایت سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir بروید و در منوی سمت راست بر روی گزینه “کارشناسی ارشد” کلیک کنید.

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بخش 1

سپس در صفحه باز شده، گزینه “فرم خود اظهاری/کارت ورود به جلسه آزمون – ویرایش معدل” را انتخاب کنید.

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بخش 2

در مرحله بعدی، مجدداً بر روی گزینه “فرم خود اظهاری/ویرایش معدل/کارت ورود به جلسه آزمون” کلیک کنید.

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بخش 3

سپس کد رهگیری ثبت نام خود را در کادر مشخص شده وارد کنید و بر روی دکمه “مشاهده” کلیک کنید.

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بخش 4

در مرحله نهایی، کارت ورود به جلسه آزمون برای تمامی داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده‌اند و مدارک ثبت نام آن‌ها کامل و شرایط شرکت در آزمون را دارا می‌باشند، صادر خواهد شد. این کارت شامل اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، کد و نام رشته محل امتحان، نوع سهمیه، عکس داوطلب، آدرس حوزه امتحانی و برخی از مشخصات تحصیلی است.

بیش تر بخوانید: ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور وزارت بهداشت

بیش تر بخوانید: طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

ویرایش معدل همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲

در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۲، یکی از قابلیت‌های مهم برای داوطلبان فرصت ویرایش معدل است. این امکان برای دانشجویان سال آخر کارشناسی بسیار مناسب است؛ زیرا آن‌ها در فرم ثبت نام اینترنتی، میانگین واحدهای گذرانده خود را وارد می‌کنند و در این مرحله می‌توانند تصحیح و ویرایش آن را انجام دهند.

علاوه بر این، افرادی که به دلایلی معدل خود را به طور نادرست در فرم ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت وارد کرده‌اند، باید در این مرحله تصحیحات لازم را اعمال کنند. به‌ویژه، هرگونه تغییر در معدل کارشناسی داوطلب ممکن است منجر به عواقب جبران ناپذیری شود و منجر به محرومیت او گردد.

دانشجویان سال آخر کارشناسی باید به‌خاطر داشته باشند که در صورت ویرایش معدل در این مرحله، باید فرم مخصوص معدل که در دفترچه راهنمای آزمون ذکر شده است، را مجدداً تکمیل کرده و به تایید دانشگاه محل تحصیل خود برسانند.

بیش تر بخوانید: منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

بیش تر بخوانید: تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

رفع نقص اشکالات کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402

موضوع رفع نقص در کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۲ بسیار حائز اهمیت است. هنگام دریافت کارت ورود به جلسه، داوطلبان باید با دقت تمامی اطلاعات درج شده در آن را بررسی کنند و در صورت وجود هرگونه تناقض، اقدامات لازم را برای رفع آن انجام دهند. به منظور رفع نقص در کارت، وزارت بهداشت تدابیری را برای اصلاح اطلاعات این دسته از داوطلبان اتخاذ کرده است، تا آن‌ها بتوانند اطلاعاتی که به‌طور اشتباه در کارت ثبت شده است، را ویرایش کنند. در هر حال، باید توجه داشت که تغییر اطلاعاتی مانند رشته امتحانی، مجموعه امتحانی و محل آزمون در هیچ مرحله‌ای امکان‌پذیر نیست و تنها تصحیحاتی که در زمان فعال شدن لینک ثبت‌نام صورت گیرد، شامل تغییراتی به جز کدملی می‌شود.

از طریق سایت sanjeshp.ir در زمان توزیع کارت ورود به جلسه، امکان ویرایش برخی اطلاعات وجود دارد. این اطلاعات شامل تکمیل فرم خوداظهاری بیماری کرونا، تصحیح معدل و تصحیح یا انتخاب سهمیه است.

برای انجام ویرایش اطلاعات در کارت ورود به جلسه، باید در مهلت مقرر از طریق سایت مربوطه به آدرس sanjeshp.ir، در بخش “سیستم پاسخگویی” ایرادات موجود را با ذکر کدملی خود اعلام کنید و درخواست مورد نظر را ارسال کنید. در انتها، درخواست خود را به بخش “دسته بندی پشتیبانی سایت” ارسال کنید تا واحد مربوطه بررسی‌های لازم را انجام دهد.

مهلت رفع نقص کارت ورود به جلسه از تاریخ ۳۱ اردیبهشت الی ۳ خرداد ۱۴۰۲ است و طبق دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، داوطلبان تا آن زمان فرصت دارند تا در صورت نیاز، اطلاعات کارت ورود به جلسه خود را رفع نمایند.

برای ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه، باید به سایت sanjeshp.ir مراجعه کرده و در بخش “سیستم پاسخگویی”، ایرادات موجود را با ذکر کدملی داوطلب اعلام کنید و درخواست مورد نظر خود را ارسال کنید. سپس درخواست خود را به بخش “دسته بندی پشتیبانی سایت” ارسال کنید.

در صورت عدم دریافت کارت ورود به جلسه، داوطلبان می‌توانند درخواست خود را در بخش “سیستم پاسخگویی” سایت با ذکر کدملی، ارسال کنند و واحد مربوطه بررسی‌های لازم را انجام خواهد داد. درخواست و ایرادات موجود را به بخش “دسته بندی پشتیبانی سایت” ارسال کنید تا مشکل شما بررسی شود.

بیش تر بخوانید: زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت

بیش تر بخوانید: رشته های کارشناسی ارشد علوم پزشکی وزارت بهداشت

نکات مهم درباره دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

 1. برای دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت، به صورت آنلاین باید به سایت مربوطه مراجعه کنید.
 2. بهتر است در اولین فرصت به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir مراجعه کنید تا هیچ مشکلی در دریافت کارت ورود به جلسه نداشته باشید. در صورت نیاز، می‌توانید اطلاعات موجود بر روی کارت خود را ویرایش کنید.
 3. حتماً باید کد رهگیری را در زمان دریافت کارت ورود به جلسه داشته باشید.
 4. فرم اظهارنامه خود را حتماً تکمیل کنید. توجه داشته باشید که در صورت عدم تکمیل این فرم، شما قادر به دریافت کارت ورود به جلسه نخواهید بود و بنابراین امکان شرکت در آزمون را نخواهید داشت.
 5. دریافت کارت ورود به جلسه، امکان تغییر رشته و حوزه امتحانی را نمی‌دهد.
 6. عدم حضور با کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری آزمون کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، به معنای غیبت است.
 7. بررسی کارت ورود به جلسه آزمون کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و تطابق اطلاعات آن با فرم ثبت‌نام، یکی از شرایط شرکت در آزمون است.
 8. در صورت فراموشی کد رهگیری، باید به صفحه اصلی سازمان سنجش آموزش پزشکی مراجعه و وارد بخش کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ شده و بر روی گزینه فراموشی کد رهگیری کلیک کنید.
 9. برای اصلاح اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، کد ملی، دین، تاریخ فارغ التحصیلی، سهمیه‌های کنکور کارشناسی ارشد از جمله سهمیه 5 درصد ایثارگران، معدل آخرین مدرک تحصیلی و شاغل قراردادی (نام دستگاه)، داوطلب می‌تواند تغییرات مورد نیاز را اعمال کند.
 10. برای تغییر مشخصاتی مانند معلولیت، مقطع تحصیلی، اولویت انتخابی، نیاز به منشی و یا عنوان رشته تحصیلی، باید به باجه‌های رفع نقص مراجعه کنید.
 11. اگر قصد مراجعه به باجه‌های رفع نقص را دارید، کارمندان مربوطه در روز بعد از اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه، در دفاتر حاضر هستند و در ساعات اداری پاسخگوی مراجعه‌کنندگان می‌باشند.
 12. سهمیه 25 درصدی ایثارگران قابل تغییر نیست. بنابراین، توصیه می‌کنیم در زمان ثبت‌نام دقت کنید و اطلاعات این بخش را صحیح وارد کنید. البته، در برخی موارد، می‌توانید با مراجعه به بنیاد شهید و امور ایثارگران، اصلاحات لازم را انجام دهید.
 13. اگر نقص کارت مربوط به مواردی مانند عدم وجود عکس، عدم مهر، وضوح ناکافی و یا عکس نادرست باشد، متقاضی می‌تواند با داشتن دو عکس، کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و کارت ملی خود، به باجه‌های رفع نقص اعلام کند.
 14. اگر در فرم ثبت‌نام اولیه، سهمیه خاصی را انتخاب کرده‌اید ولی ارگان مربوطه آن را تایید نکرده است، باید دو روز پس از برگزاری آزمون، از نهادهای ذیربط پیگیری کنید. در صورت عدم تایید این ارگان‌ها، سهمیه‌هایی که در فرم ثبت‌نام ثبت شده‌اند، تاثیری نخواهند داشت.

بیش تر بخوانید: سامانه صدور پروانه های وزارت بهداشت

بیش تر بخوانید: guest.behdasht.gov.ir

نکات مربوط به روز ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402

پس از اتمام فرآیند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و اطمینان از صحت کامل آن، مرحله چاپ آغاز می‌شود. بهتر است برگه راهنمایی که همراه کارت در اختیارتان قرار می‌گیرد، را به دقت مطالعه کنید تا از توصیه‌ها و اطلاعات موجود در آن باخبر شوید. در روز آزمون، لطفاً کارت ملی و کارت ورود به جلسه را همواره همراه خود داشته باشید.

بیش تر بخوانید: ثبت نام کنکور دکتری وزارت بهداشت

بیش تر بخوانید: لیست رشته های کاردانی وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل pdf مطلب روی دانلود مقاله کلیک کنید.

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد پزشکی ۱۴۰۲ { لینک دریافت }

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد پزشکی ۱۴۰۲ { لینک دریافت }

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد پزشکی ۱۴۰۲ { لینک دریافت }

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل