تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی در آلمان

📚 خلاصه ای از مقاله ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی در آلمان:

ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی در آلمان

در این مقاله ، ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی در آلمان ، تحصیل آنلاین mba در آلمان و شرایط تحصیل در کارشناسی ارشد دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم آلمان ارائه شده است

ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی در آلمان

ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی در آلمان

دوره کارشناسی ارشد MBA آلمان ویژه دارندگان مدرک مدیریت حرفه‌ای کسب و کار (MBA): پیرو تفاهم نامه منعقد شده علوم و فنون تهران با دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم آلمان رشته های مدیریتی همراه با اعطای مدرک کارشناسی ارشد رسمی کشور آلمان برگزار خواهد شد.

این دوره مختص دانش پذیرانی است که مدرک کارشناسی مدیریت و یا قبلا دوره MBA موسسه علوم و فنون تهران را با موفقیت سپری نموده و مدرک این دوره را کسب کرده‌اند. کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار گزینه های شغلی مدیریتی گسترده ای را در سراسر جهان در اختیار شما قرار می دهد. دوره کارشناسی ارشد مدیریت HdWM برای دانشجویان آلمانی و غیر آلمانی در سه گرایشِ:
✅ مدیریت فروش بین الملل
✅ مدیریت منابع انسانی
✅ و مدیریت فناوری اطلاعات برگزار می شود

در همین راستا به صورت محدود و از طریق انجام مصاحبه داوطلبین علاقه مند برای این دوره بر اساس شرایط زیر پذیرفته خواهند شد.

⭐ به صورت آنلاین و تنها با صرف یک چهارم هزینه در اروپا، مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه مطالعات و مدیریت مانهایم آلمان دریافت کنید ⭐ 

ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی در آلمان

دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت در شهر مانهایم آلمان در شهر مانهایم در ایالت بادن – وورتمبرگ کشور آلمان واقع شده است. این دانشگاه برگزارکننده دوره های مدیریتی و دوره های کسب و کار است. فارغ التحصیلان این دانشگاه از فرصتی استثنایی برای اشتغال در بازار کار آلمان برخوردارند. زیرا این دانشگاه همکاری های گسترده ای با شرکت های بزرگ آلمانی و بین المللی در جهت توسعه بازار کار مدیریت در آلمان ایجاد کرده است.

ارتباط قوی با دنیای تجارت، سنگ بنای رویکرد این دانشگاه است و مزایایی را برای اشتغال دانشجویان فراهم می کند. دانشجویان دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم آلمان در طول دوره های تحصیلی خود، تجربیات عملی ارزشمندی را جمع آوری می کنند. این دانشگاه کیفیت برنامه های تحصیلی خود را بهینه می کند و کسب و کارهای گوناگون در آلمان و حتی سایر کشورها، می توانند استعدادهای جوان را بر اساس نیازهای خود جذب کنند.

شرکت های متعددی با ارائه فرصت های کارآموزی و فرصت های شغلی به دانش آموختگان این دانشگاه، به تقویت بازار کار مدیریت آلمان برای فارغ التحصیلان مدیریت پرداخته‌اند.

شرایط پذیرش در دوره کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه آلمان

✅ پذیرش این دوره از طریق انجام مصاحبه خواهد بود و حداقل شرایط برای نام نویسی در دوره به شرح ذیل می باشد:

👈 موارد ذکر شده حداقل شرایط می باشد و پذیرش دانش پذیر با نظر نهایی کمیته علمی علوم و فنون تهران خواهد بود

👈 داشتن مدرک کارشناسی معتبر

👈 عدم محدودیت نوع رشته

👈 داشتن مدرک MBA علوم و فنون تهران

👈 دانش پذیرانی که مقطع لیسانس یا فوق لیسانس آنان رشته های غیر مدیریتی باشد، لازم است که حداقل ۳ سال سابقه کار داشته باشند.

7 مورد از مزایای دوره کارشناسی ارشد دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم

☑️ شما این مدرک را از کشور آلمان می گیرید، کشوری که کمترین نرخ بیکاری را داشته و دارای اقتصاد بسیار قدرتمندی می باشد. همین موضوع گواه نظام آموزشی درست و کارآمد این کشور است.

☑️ حمایت علمی اساتید موسسه TBS و برگزاری کلاس های رفع اشکال در دوره آماده سازی قبل شروع دوره.

☑️ حمایت علمی اساتید موسسه TBS در طول ترم آنلاین تا ارائه پایان نامه و فارغ التحصیل شدن.

☑️ این دوره فرصت مناسبی برای افرادی است که برای سپری نمودن مقطع ارشد زمان کافی (2 سال) را ندارند و می توانند با هزینه بسیار مناسب، مدرک کارشناسی ارشد خود را از این دانشگاه مطرح آلمانی بگیرند.​

☑️ تقویت رزومه کاری و تحصیلی برای افرادی که قصد مهاجرت دارند و افزایش شایستگی شخص برای پیدا کردن فرصت های شغلی مناسب تر.

☑️ تقویت زبان انگلیسی در دوره آموزشی زبان تخصصی موسسه علوم فنون تهران.

☑️ در صورتی که قبلا دوره MBA را در موسسه علوم و فنون تهران نگذرانده‌اید، می‌توانید با ثبت نام در این دوره، به صورت رایگان در دوره پیش‌نیاز MBA نیز ثبت نام نمایید.

مزایای تحصیل در دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم آلمان از نظر بازار کار

✅ آموزش مدیریت به شیوه عمل گرا و مهارتی
✅ آشنایی با شبکه سازمان های همکار
برقراری ارتباطات مهم در دنیای تجارت آلمان
✅ آزادی در انتخاب زمینه حرفه ای اشتغال
✅ آشنایی با بایدها و نبایدهای بازار کار مدیریت آلمان
✅ پشتیبانی در یافتن دوره کارآموزی یا موقعیت شغلی

مخاطبان دوره کارشناسی ارشد MBA آلمان

⭐ دارندگان مدرک دوره MBA علوم و فنون تهران

⭐ فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته های مدیریتی یا سایر رشته ها

⭐ مدیران، سرپرستان سازمانی، کارمندان و کارآفرینان

دستاوردها پس از فارغ التحصیلی از دوره کارشناسی ارشد MBA آلمان

 • شما حین گذراندن این دوره، با افرادی در داخل کشور و در خارج کشور مشغول تحصیل در آلمان هستند در ارتباط خواهید بود و به خوبی می توانید دایره ارتباطات خود را گسترش دهید. زیرا قشری که با آنان مرتبط هستید قشر کلیدی جامعه هستند.
 • افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند، می توانند بعد از فارغ التحصیلی برای مقطع دکتری در هر کشوری که بخواهند درخواست ادامه تحصیل بدهند.
 • مدرکی که دریافت می کنید مدرک مورد تایید وزارت علوم آلمان می باشد و یک مقطع تحصیلی محسوب می شود و هیچ فرقی با مدرکی که به دانشجو های حضوری داده می شود ندارد.
 • این دانشگاه در مانهایم با بیش از 50 شرکت و برند مطرح آلمانی طرف قرارداد است. این سازمان ها استخدام های خود را اکثرا از فارغ التحصیلان این دانشگاه انجام می دهند و این فرصت خوبی برای پیدا کردن موقعیت های کاری بهتر ایجاد می کند.
 • فرصتی به شما داده شده که بتوانید عضو اتاق های دوستی مشترک بین آلمان و ایران شوید و با بازرگانان و تجار مطرح ارتباط برقرار نمایید.
 • این مدرک کاملا بر روی جایگاه اجتماعی شما موثر است و رزومه شما را بین صدها نفر متمایز می کند.
 • اگر قصد تحصیل در آلمان دارید، این دوره اقتصادی ترین دوره بین المللی در ایران است.

اساتید برجسته دانشگاه HdWM مانهایم

 • پروفسور کاتیا هانکه Katja Hanke : دکترا در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون، دانشکده روانشناسی، مرکز تحقیقات کاربردی میان فرهنگی، نیوزیلند
  ⬅️ فعالیت های شغلی:
  • محقق ارشد و مشاور پروژه، موسسه علوم اجتماعی GESIS لایبنیتس، مانهایم
  • مدرس علوم سیاسی دانشگاه هایدلبرگ
 • دکتر ورا همریچ Wera Hemmerich : دکتری در دانشگاه برلین
  ⬅️ فعالیت های شغلی:
  • رئیس بخش، کمک هزینه های تحصیلی بنیاد هانس بوکلر(Hans-Böckler)، دوسلدورف
  • رئیس مؤسسه توسعه منابع انسانی و آموزش منابع انسانی، Klinikum der Stadt Ludwigshafen/Rhein gGmbH
 • دکتر ورا همریچ Wera Hemmerich : دانشگاه متروپولیتن منچستر، انگلستان، دکتری در دانشگاه متروپولیتن منچستر، انگلستان
  ⬅️ فعالیت های شغلی:
  • مدرس دانشگاه لیختن اشتاین (Liechtenstein)
  • استاد – دانشگاه نیکوزیا (Nicosia)
 • دکتر یوهانس بِوِرونگن Johannes Beverungen: کارشناسی ارشد از دانشگاه براک (Brock) و دانشگاه تورنتو، MBA از دانشگاه شیکاگو ، دکترا از دانشگاه فرایبورگ (Freiburg) آلمان
  ⬅️ فعالیت های شغلی:
  • شرکت سونی (مدیر عامل سونی SPP) سال های 1992-1995
 • دکتر لارس کاستلوچی Lars Castellucci : دکترا در دانشگاه فنی دارمشتات (Darmstadt) آلمان
  ⬅️ فعالیت های شغلی:
  • مدرس دانشگاه فدرال علوم اداری کاربردی دانشکده مدیریت کار مانهایم
  • مشاور ارشد IFOK GmbH
 • دکتر مایکل کافرین Michael Cofrin : دکترای روانشناسی اجتماعی از دانشگاه نیوهمپشایر، دورهام ایالات متحده
  ⬅️ فعالیت های شغلی:
  • مدیر فناوری اطلاعات مرکز سلامت کلمبیا، لوئیزویل، ایالات متحده
  • مشاور ارشد IFOK GmbH
 • دکتر پریزات داغلی اوغلو Perizat Daglioglu :  دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان (Ludwig-Maximilian) مونیخ آلمان
  ⬅️ فعالیت های شغلی:
  • debis AG (خدمات دایملر کرایسلر): مدیریت پروژه
  • T-Systems: سرپرست آموزش و مشاوره
 • دکتر ساواس گینز Savas Genc:  دکترا از دانشگاه هایدلبرگ
  ⬅️ فعالیت های شغلی:
  • آژانس وام برای بازسازی (KfW)
  • استاد دانشگاه استانبول ترکیه
  • مدرس علوم سیاسی دانشگاه هایدلبرگ
 • پروفسور کاتیا هانکه Katja Hanke: دکترا در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون، دانشکده روانشناسی، مرکز تحقیقات کاربردی میان فرهنگی، نیوزیلند
  ⬅️ فعالیت های شغلی:
  • محقق ارشد و مشاور پروژه، موسسه علوم اجتماعی GESIS لایبنیتس، مانهایم
  • مدرس علوم سیاسی دانشگاه هایدلبرگ

مراکز اعتبار دهنده دوره کارشناسی ارشد MBA آلمان

✅ مدرک MBA مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه رسمی و تایید وزارت امور خارجه و قوه قضاییه و مورد تایید سازمان WES کانادا.

✅ مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه مانهایم مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مورد تایید کلیه سازمان ها و مراکز آموزشی بین المللی.

مراکز اعتبار دهنده دوره کارشناسی ارشد MBA آلمان

شرکت ها و سازمان های همکار با دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت مانهایم

✅ آلیانتس (Allianz)

آلیانتس یک شرکت خدمات مالی آلمانی است که دفتر مرکزی آن در شهر مونیخ قرار دارد. خدمات ارائه‌شده در این شرکت بسیار متنوع است، اما تمرکز ویژه ای بر ارائه خدمات حوزه بیمه دارد. در سال 2010 شرکت آلیانتس دوازدهمین شرکت بزرگ خدمات مالی در جهان بود و در فهرست سال ۲۰۱۰ مجله فوربس در رتبه ۲۳ از بزرگترین شرکت‌های جهان قرار داشت. این شرکت هم‌ اکنون به‌ عنوان سومین شرکت خدمات مالی و بانکداری جهان شناخته می‌ شود.

فعالیت های کمپانی آلیانتس به 5 بخش اصلی با مدیریت مستقل ارائه می شود و از شرکت های تابعه آن می توان به این ها اشاره کرد:

🔸   پیمکو، شرکت خدمات مالی آمریکایی چندملیتی که به‌ عنوان بزرگ ترین شرکت در زمینه مدیریت سرمایه‌ گذاری در جهان شناخته می‌شود

🔸  شرکت بیمه فرانسوی آلیانتس

🔸   اویلر هرمس، شرکت خدمات مالی فرانسوی چند ملیتی فعال در حوزه بیمه

🔸   کومرتس‌ بانک، دومین بانک بزرگ در کشور آلمان

✅ آپفل (Apfel)

شرکت آپفل تولیدکننده تجهیزات و محصولات فلزی مورد نیاز کارخانجات است که بیش از 30 سال سابقه فعالیت دارد. بهینه سازی روش های عملیاتی، افزایش ظرفیت ذخیره سازی و بهره وری و به حداقل رساندن دسترسی به اصول راهنما از اهداف این شرکت در توسعه تجهیزات کارخانه است. این شرکت با دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت مانهایم آلمان همکاری شغلی دارد و می تواند جزو بازار کار های مناسب مدیریت در آلمان باشد.

✅ دیسکاورجی (Discovergy)

شرکت دیسکاورجی ارائه دهنده راه حل های هوشمند اندازه گیری برای مشتریان خصوصی و تجاری در آلمان است. این شرکت که دفتر مرکزی آن در آخن است، در سال 2009 تأسیس شد. طیف خدمات آنها شامل توسعه کنتورهای هوشمند، عملکرد کنتورها و همچنین شفافیت دقیق مصرف در پورتال های وب و برنامه ها است. علاوه بر این، دیسکاورجی همچنین برای بهینه سازی مصرف و هزینه ها، توصیه های فعالی را برای تغییرات تعرفه و دستگاه به مشتریان خود ارائه می دهد.

✅ دلتا سیستم تکنولوژی (DELTA Systemtechnik)

دلتا سیستم تکنیک متخصصان فناوری اطلاعات و کارمندان و پرسنل سازمانی را به سازمان ها معرفی می کند و در تامین منابع انسانی سازمان ها فعالیت دارد. این شرکت آلمانی با شرکت های مطرحی همچون لنوو، اچ بی و مایکروسافت همکاری داشته و بازار کار خوبی برای مدیریت در آلمان ایجاد کرده است. شرکت دلتا سیستم تکنیک با دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت مانهایم آلمان همکاری دارد.

✅ کانویستا (Convista)

کارشناسان شرکت کانویستا به شرکت ها در سراسر جهان در زمینه فناوری اطلاعات و تجارت مشاوره می دهند. به عبارتی، کانویستا شریک کسب و کارها برای تحول دیجیتال است. این شرکت می تواند موقعیت هایی استثنایی را برای اشتغال و رونق بازار کار حوزه مدیریت در آلمان ایجاد کند. با این حال، این شرکت در سراسر دنیا شعبه های متعددی دارد.ConVista Consulting یکی از شرکت های پیشرو در بخش IT و مشاوره کسب و کار است. این شرکت با رویکرد کل نگر خود، طیف وسیعی از خدمات را برای پشتیبانی از فرآیندها، روش‌ ها و فناوری‌ های مشتریان ارائه می دهد و با مشتریان خود برای اجرای استراتژی های تجاری و بهینه سازی فرآیندها از طریق یکپارچه سازی و توسعه نرم افزار کار می کند. علاوه بر این، خدمات مدیریت پروژه، کیفیت و تغییر را نیز ارائه می دهد.

✅ سِما (CEMA)

شبکه سِما انجمن نمایندگی صنعت ماشین آلات کشاورزی اروپا است. سِما با 11 انجمن ملی عضو، هم شرکت های بزرگ چند ملیتی و هم شرکت های کوچک و متوسط اروپایی فعال در این بخش را نمایندگی می کند. شرکت‌ های سِما طیف وسیعی از ماشین‌ آلات را تولید می‌ کنند که هر فعالیتی را در این زمینه، از بذر تا برداشت و همچنین تجهیزات مدیریت دام را پوشش می‌ دهند. این شرکت با همکاری مشترک با دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم آلمان، می تواند از موقعیت های شغلی مناسب برای فارغ التحصیلان این دانشگاه محسوب شود.

✅ میشلن (Michelin)

میشلن یک شرکت چند ملیتی فرانسوی است که در زمینه تولید تایر فعالیت دارد. این شرکت صاحب امتیاز اختراعات متنوعی از قبیل لاستیک قابل جابجایی، پنیریل (لاستیک برای متروهای لاستیکی) و تایر رادیال است. این شرکت همچنین تایرهایی را برای شاتل های فضایی، هواپیما، خودرو، تجهیزات سنگین، موتور سیکلت و دوچرخه تولید می کند. در سال 2012، این گروه 166 میلیون تایر در 69 مرکز واقع در 18 کشور تولید کرد.

✅ کافی پارتنر (Kaffee Partner)

کافی پارتنر با بیش از 70000 مشتری در تمام صنایع، توزیع‌کننده دستگاه های قهوه ساز و رهبر بازار در عرضه قهوه به سازمان های کوچک و متوسط است. این شرکت دستگاه های قهوه ساز خودکار و مقرون به صرفه را با کیفیت بالا و خدمات کامل به مشتریان اجاره می دهد و مجموعه وسیعی از دستگاه ها و لوازم جانبی قهوه را در اختیار مشتریان خود می گذارد. عمده مشتریان این شرکت در کشورهای آلمان، اتریش و سوئیس هستند. دانش آموختگان مدیریت دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت مانهایم آلمان می توانند با این شرکت همکاری شغلی داشته باشند.

✅ آی بی (iB)

شرکت بین المللی iB یکی از بزرگ ترین ارائه دهندگان خدمات در زمینه جوانان، فعالیت های اجتماعی و آموزشی در آلمان است. این برنامه از کودکان، نوجوانان، بزرگسالان و شهروندان سالخورده در داشتن یک زندگی مسئولیت‌پذیر – صرف نظر از منشأ، مذهب یا ایدئولوژی آنها – حمایت می‌ کند. اصل راهنمای این سازمان «تقویت انسانیت» انگیزه و جهت گیری برای کارکنان است. یکی از شعبه های این سازمان در ایالت بادن وورتمبرگ آلمان واقع شده است. خدمات این شرکت را می توان در دو حوزه مددکاری اجتماعی و آموزش حرفه ای طبقه بندی کرد.

✅ اِم اِل پی (MLP)

دانش آموختگان دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت مانهایم آلمان می توانند از بازار کار ایجاد شده در این شرکت مشغول شوند. اِم اِل پی یک شرکت آلمانی است که خدمات مالی، به ویژه مشاوره برنامه ریزی مالی شخصی ارائه می دهد. این مرکز در ویسلوخ، بادن-وورتمبرگ واقع شده است. MLP بر ارائه مشاوره خدمات مالی در حوزه های ارائه بازنشستگی، مدیریت دارایی و مدیریت ریسک به گروه های مرفه فارغ التحصیلان دانشگاهی و مشتریان ثروتمند تمرکز دارد. بیشتر بیمه های واسطه ای این شرکت شامل بیمه های عمر، از کارافتادگی، سلامت و مستمری می شود.

آیا بازار کار دانشجویان و فارغ التحصیلان مدیریت دانشگاه مطالعات مدیریت آلمان محدود به شرکت های گفته‌شده است؟

همکاران شغلی و آموزشی دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت مانهایم آلمان بسیار بیشتر از این موارد است. از سایر شرکت های همکار با این دانشگاه که فرصت های شغلی خوبی برای فارغ التحصیلان مدیریتی فراهم می آورند، می توان اسامی زیر را نام برد:

 1. NES Fircroft
 2. Sikom
 3. Pfalzkom
 4. Rala
 5. Softwarekontor
 6. Renolit

در مجموع تحصیل در این دانشگاه امتیازات فوق العاده ای را برای دانشجویان خود فراهم می کند. بنابراین به لحاظ بازار کار مدیریت، در کشور آلمان و میان سازمان های بین المللی یک گزینه فوق العاده برای ادامه تحصیل است.

مدت دوره کارشناسی ارشد MBA آلمان

این دوره فرصت مناسبی برای افرادی است که برای سپری نمودن مقطع ارشد زمان کافی (2 سال) را ندارند و می توانند با هزینه بسیار مناسب، مدرک کارشناسی ارشد خود را تنها ظرف 4 ماه از این دانشگاه مطرح آلمانی بگیرند.

چگونه در کمتر از 1 سال فارغ التحصیلی آلمان را به دست می آورید؟

👈 همانطور که می دانید، نحوه تحصیل در آلمان ارائه ی مدارک آلمان به صورت امتیاز دهی است و برای دریافت کارشناسی ارشد آلمان شما باید ۹۰ امتیاز داشته باشید.

👈 سرفصل ها و دروس آموزشی MBA موسسه علوم و فنون تهران مورد تایید سازمان های بین المللی آموزشی است. برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد از دانشگاه مانهایم آلمان، لازم است ابتدا این دوره را بگذرانید. امکان تحصیل آنلاین و یا حضوری در این دوره برای دانش پذیران موسسه فراهم شده است. دروس دوره MBA تهران بیزینس اسکول توسط دانشگاه مانهایم آلمان با دروس مقطع کارشناسی ارشد معادل سازی می گردد.

👈 با در دست داشتن مدرک MBA علوم و فنون تهران ۳۰ امتیاز به دست خواهید آورد و در ادامه، یک ترم تحصیلی خواهید گذراند که به زبان انگلیسی و به صورت آنلاین.

موارد درسی دوره کارشناسی ارشد MBA آلمان

دانش پذیران لازم است دروس MBA خود را در علوم و فنون تهران بگذرانند و طی یک ترم نیز بصورت آنلاین، ۲ درس را که توسط دانشگاه مطالعات و مدیریت مانهایم آلمان ارائه خواهد شد، طی کنند و مطالب خود را در قالب پایان نامه ی کارشناسی ارشد ارائه دهند. در نهایت، ارزیابی پروژه ی پایانی توسط دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم انجام می گیرد و شما فارغ التحصیل کارشناسی ارشد آلمان می شوید.

امور ویزا کارشناسی ارشد MBA آلمان

برای اخذ مدرک پایان دوره، نیازی به حضور فیزیکی در محل دانشگاه آلمان  وجود ندارد و دانشجویان کلیه مراحل تحصیلی خود را می‌توانند از طریق بسترهای آنلاین به انجام رسانند. اما در صورت نیاز به انجام برخی از کارهای تحقیقاتی، گواهی پذیرش جهت دریافت ویزا برای پذیرفته شدگان صادر خواهد شد.

بدیهی است هیچ دانشگاهی مسئولیتی در قبال دریافت ویزا برای دانشجویان ندارد و متولی صدور ویزا، وزارت امور خارجه یا سایر نهادهای مرتبط می باشند. به هر دلیلی اگر دانشجو موفق به دریافت ویزا نگردد، این مسئله خللی در اخذ مدرک پایانی این دوره به وجود نخواهد آورد.

ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی در آلمان

ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی در آلمان

برچسب ها

ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی در آلمان تحصیل آنلاین mba در آلمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم آلمان ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه مانهایم آلمان

ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی در آلمان , تحصیل آنلاین mba در آلمان , ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم آلمان , ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه مانهایم آلمان , دانشگاه مانهایم , کارشناسی ارشد bma

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی در آلمان

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل