سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

مشاوره تحصیلی

    مشاوره تحصیلی

مرکز مشاوره تحصیلی و مشاوره خانواده و مشاوره نظام وظیفه سامانه ندای مشاور با هدف پاسخگویی به سوالات در زمینه های تخصصی ایجاد گردیده شده است تا بتواند کمکی هر چند کوچک به مردم عزیزمان انجام دهد این مرکز با بکارگیری بهترین و مجرب ترین مشاوران کشور پاسخگوی شما عزیزان در زمینه های تحصیلی و خانواده و نظام وظیفه می باشد سوالاتی مانند:

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی همواره یکی از مسایل بسیار مهم در زندگی یک فرد می باشد زیرا که به راحتی می تواند مسیر زندگی یک شخص را تحت تثیر قرار دهد و در مسیر شغلی و حتی خانوادگی یک فرد را تحت تاثیر قرار دهد. مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی آگاهانه می تواند داوطلب را برای رسیدن به هدف و آرزوهایش یاری رساند. اکثر داوطلبان بدون مشاوره تحصیلی و فقط به صورت احساسی در انتخاب رشته کنکور خود تصمیم می گیرند که می تواند عواقب زیادی داشته باشد.

مرکز مشاوره ندای مشاور ارائه دهنده خدمات مشاوره ای از پایین ترین مقاطع تا بالاترین مقاطع برای تمامی دانشگاه ها می باشد.

مشاور تحصیلی

کار یک مشاور تحصیلی آشنا کردن داوطلب با رشته ها و نشان دادن مسیری می باشد که یک داوطلب می خواهد آن را طی کند و سپس با یک مشاوره تحصیلی خوب و با برنامه ریزی داوطلب را برای رسیدن به هدف کمک می رساند. مشاورین مرکز سامانه ندای مشاور همواره آماده کمک و یاری رساندن به اوطلبان عزیز می باشند و همواره در هر مقطع تحیلی نیاز به مشاوره تحصیلی داشته باشید شا را یاری می رساند. به امید روزی که هیچ داوطلبی از انتخاب خود پشیمان نگردد.

با توجه به اینکه کنکور هر سال سخت تر از سال دیگر می شود و به سمت مفهومی تر شدن می روند نیاز به یک مشاوره تحصیلی برای انجام برنامه ریزی کنکور 96 می تواند کمک زیادی به قبولی در این آزمون برای داوطلبان کند. مشاورین مرکز ندای مشاور به همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب آماده ارائه خدمات به کلیه عزیزان می باشند. برای ارتباط با مشاورین مرکز می توانید با تلفن ثابت با شماره 9099071375 تماس بگیرید. در سایت مقاله های زیادی درباره نحوه برنامه ریزی کنکور قرار داره شده است که می توانید استفاده کنید. در صورت نیاز به کمک برای برنامه ریزی می توانید از طریق ایمیل نیز با ما در ارتباط باشید. با تشکر از ایمیل ها و تماس های بسیار بالای شما به سرعت در حال پاسخگویی به ایمیل های شما عزیزان هستیم لطفا تا ارسال پاسخ شکیبا باشید.

کلاس های آموزشی کنکور سامانه ندای مشاور

کلاس های آموزشی سامانه ندای مشاوره تحصیلی در حال راه اندازی می باشد. کلاس های آموزشی این مرکز در حال حاضر در بخش های کنکور ، تقویتی و زبان برای داوطلبان کنکور ارائه خدمات می دهد که به زودی برای مقاطع تحصیلات تکمیلی نیز کلاس های آموزشی راه اندازی می گردد. سامانه ندای مشاور با به کارگیری برترین اساتید کنکور بهترین بستر را برای قبولی داوطلب در رشته و دانشگاه دلخواه فراهم می آورد و تا روز کنکور برنامه ریزی و پشتیبانی داوطلبان را انجام می دهد. بنا به درخواست بسیار زیاد داوطلبان می توانند برای رزرو با شماره مرکز تماس بگیرند. زمان بندی کلاس ها متعاقبا اعلام خواهد شد. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با شماره مرکز تماس بگیرید. مشاوره تحصیلی تلفنی از ساعت 8 صبح تا 12 شب می باشد.