تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲ – زمان دریافت 1402

📚 خلاصه ای از مقاله کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲ – زمان دریافت 1402:

کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲

در این مقاله در خصوص انتشار کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور سال ۱۴۰۲، زمان و نحوه دریافت کارت امتحان دانشگاه پیام نور سال 1402 توضیح داده شده است

کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲ – زمان دریافت 1402

کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲ – زمان دریافت 1402

برای شرکت در آزمون‌های پایان ترم تحصیلی در سال ۱۴۰۲، دانشجویان دانشگاه پیام نور باید قبل از شروع آزمون‌ها کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. برای این منظور، داوطلبان باید به پورتال دانشجویی سایت گلستان مراجعه کرده و در زمان مشخص شده کارت ورود به جلسه آزمون‌های دانشگاه پیام نور خود را چاپ کنند.

کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲

در پایان هر نیمسال تحصیلی دانشگاه پیام نور، آزمون‌های پایان ترم برگزار می‌شوند تا آموخته‌های دانشجویان ارزیابی شوند. زمان برگزاری آزمون‌ها در هر نیمسال توسط مرکز دانشگاه پیام نور و برنامه‌ریزی‌های آموزشی دانشگاه تعیین می‌شود.

دانشجویان در مقاطع مختلف دانشگاه پیام نور باید مطابق برنامه اعلام شده توسط دانشگاه، در زمان تعیین شده به سایت گلستان مراجعه کنند و مراحل لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون‌های پایان ترم تحصیلی سال ۱۴۰۲ خود را انجام دهند.

یکی از شرایط لازم برای شرکت در آزمون‌های دانشگاه پیام نور، داشتن کارت ورود به جلسه است. به همین دلیل، داوطلبان می‌توانند در زمان مقرر، مراحل مربوط به چاپ کارت ورود به جلسه آزمون‌های دانشگاه پیام نور را انجام دهند. جهت اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون‌های دانشگاه پیام نور سال ۱۴۰۲، توضیحات بیشتر درباره زمان و روش دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان در دسترس قرار می‌گیرد

زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور 1402

دانشجویان موظف اند جهت شرکت در امتحانات، کارت ورود به جلسه خود را از طریق سامانه گلستان دانشگاه پیام نور به نشانی reg.pnu.ac.ir دریافت کنند. لینک دریافت این کارت در پایان هر نیمسال تحصیلی و معمولا یک هفته قبل از شروع امتحانات در سامانه مذکور فعال می گردد که زمان بندی ترم های یک سال تحصیلی برای این دانشگاه به تریتب زیر می باشد.

توجه داشته باشید که دانشجویان قبل از دریافت کارت ورود به جلسه بایستی فرم مربوط به ارزشیابی اساتید را تکمیل کرده و بدهی های شهریه خود را به طور کامل بپردازند. چرا که تنها در صورت پرداخت تمامی هزینه های ترم تحصیلی مورد نظر، مجوز دریافت کارت حضور در جلسه برای داوطلبان صادر می شود.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور 1402

طبق مندرجات تقویم اموزشی نیمسال جاری این دانشگاه، در خصوص کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور نیمسال دوم سال ۱۴۰۲ داوطلبان می توانند از تاریخ 28 اردیبهشت تا 25 خرداد ماه کارت ورود به جلسه امتحانات خود را دریافت نمایند.

بیش تر بخوانید: سامانه جامع آموزش الکترونیک دانشگاه پیام نور  edu.pnu.ac.ir

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور 1402

دسترسی به کارت ورود به جلسه دانشجویان مقاطع تحصیلی مختلف دانشگاه پیام نور از طریق مراجعه به سیستم جامع دانشگاهی گلستان این دانشگاه و مطابق با مراحل زیر امکان پذیر می باشد.

  •     ابتدا وارد سامانه گلستان پیام نور به نشانی reg.pnu.ac.ir شوید و کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.
  •     حال کد امنیتی نمایش داده شده را در کادر موجود در صفحه درج کنید و روی عبارت “ارسال” کلیک نمایید.
  •      با درج نام کاربری و رمز ورود در این مرحله به حساب کاربری خود هدایت می شوید.
  •     اکنون می بایست پس از مراجعه به بخش دسترسی سامانه، عبارت “مشاهده و چاپ کارت ورود به جلسه” را انتخاب نموده و از کارت ورود به جلسه خود پرینت تهیه نمایید.

? نکات مهم

✔ دانشجویان بدهکار که شهریه خود را پرداخت نکرده اند، با مراجعه به گزارش 428 با خطای “به دلیل زیر دروس نمایش نیافته است: دانشجو بدهکار است” روبه رو خواهند شد.

✔ دانشجویانی که کد ملی آن ها در سیستم ثبت نشده است، نمی توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. این دسته از افراد می بایست با مراجعه به منوی کاربر، ابتدا کد ملی خود را وارد نمایند.

✔ محصلین قبل از دریافت کارت خود باید فرم نظر سنجی موجود در سیستم گلستان را تکمیل کنند تا لینک دریافت کارت برای آن ها فعال شود.

✔ دانشجویانی که سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران دارند، لازم است ابتدا بدهی های شهریه عدم مشمول تعهد بنیاد شهید را پرداخت نمایند تا امکان دریافت ورود به جلسه برای آن ها فراهم گردد.

✔ پس از پرداخت بدهی، افراد باید چندین ساعت صبر کنند تا منوهای سایت برای دریافت کارت آن ها فعال شود.

آمورش تصویری دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور

آمورش تصویری دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور

بیش تر بخوانید: ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور

نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲

مواردی که باید در خصوص برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه های پیام نور رعایت شوند، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تدوین و ابلاغ آیین نامه ای ، مشخص کرده است. این آیین نامه در چند بند نوشته شده که در ادامه نکات این آیین نامه ارائه شده است.

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکز آموزش دانشگاه پیام نور در خصوص امتحانات پایان ترم تابستان این دانشگاه، کلیه امتحانات مقاطع مختلف تحصیلی به صورت حضوری خواهد بود و داوطلبان امکان انتخاب و تغییر حوزه محل آزمون خود را پس از پرداخت شهریه کارشناسی، ارشد و دکتری دانشگاه پیام نور از 8 تا 16 اردیبهشت ماه 1402 برای نیمسال دوم و یا ترم بهار را خواهند داشت.

دستورالعمل برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور

کلیه امتحانات دروس نظری ترم جاری در زمان تعیین شده در برنامه امتحانات و منطبق با تاریخ اعلام شده، برگزار می‌ شود. بدیهی است عدم شرکت دانشجو در امتحانات در تاریخ و ساعت مشخص شده، به منزله غیبت در جلسه آزمون است. دانش آموزان می توانند با در نظر گرفتن حذفیات دروس دانشگاه پیام نور به مطالعه بیشتر مطالب مهم بپردازند.

نکته : در صورتی که اساتید قبل از تاریخ اعلام شده در تقویم امتحانات، نسبت به برگزاری آزمون برای برخی یا کلیه دانشجویان اقدام کرده باشند، برگزاری مجدد آزمون نیاز نیست. در هر ترم تحصیلی دانشگاه پیام نور فایلی از کد دروس و نیز نحوه برگزاری امتحانات پایانی به صورت تستی و یا تشریحی در اختیار دانشجویان قرار می دهد که این افراد می توانند با مشاهده فایل منتشر شده از نحوه برگزاری امتحانات خود مطلع شوند. به محض اطلاع و آگاهی از شیوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور 1402 در این مقاله اطلاع رسانی های لازم صورت خواهد گرفت.

✔ نوع آزمون ها به صورت حضوری بوده و دانشجویان می بایست پس از اطلاع از زمان برگزاری آزمون در تاریخ مقرر با آمادگی کامل و مطالعه دروس در جلسه امتحانات پایان ترم ۱۴۰۲ حاضر شوند.

✔ اساتید موظف هستند اطلاعات مربوط به شیوه برگزاری آزمون درس خود را حداکثر تا تاریخ مقرر به دانشگاه ذیربط اعلام کنند. لازم است شیوه ارزشیابی توسط مدرسین و مرکز به دانشجویان اطلاع رسانی شود.

✔ در سال گذشته از آنجا که تمامی امتحانات به صورت مجازی برگزار شد، دانشجویانی که امکان استفاده از ابزارهای مورد نیاز را نداشتند، باید حداکثر تا تاریخ مقرر موضوع را به دانشگاه محل تحصیل خود اعلام می کردند تا امتحانات پایان ترم توسط دانشگاه با تمهیدات لازم انجام شود.

✔ سوابق و نتایج آزمون هر درس باید توسط اساتید بایگانی و نگهداری شود تا در صورت لزوم، امکان مراجعه و بررسی مجدد را داشته باشد.

✔ لازم است اطلاع‌رسانی کافی درخصوص شیوه آزمون ها و استفاده از هرگونه سامانه برای امتحانات از سوی مسئولیت دانشگاه به دانشجویان اطلاع داده شود.

✔ دانشجویان باید قبل از شروع امتحانات این ترم، نسبت به پرداخت کامل شهریه خود اقدام کنند چراکه ثبت نمره بدون تسویه حساب شهریه امکان‌پذیر نخواهد بود.

✔ وظیفه نظارت بر امتحانات پایانی هر دانشگاه به عهده ستاد امتحانات در هر استان و مرکز می باشد.

✔ ثبت نمره آزمون ها باید حداکثر تا تاریخ مشخص شده تقویم آموزشی توسط اساتید در سامانه گلستان انجام شود. مهلت ثبت نمرات درس ‌های عملی و درس ‌هایی که مطابق مقررات مهلت ثبت نمره بیش از یک ترم تحصیلی دارند، متعاقباً اعلام خواهد شد.

✔ برای درس‌هایی که توسط نمایندگی ‌ها و مراکز بین‌المللی خارج از کشور ارائه می‌شود، دستورالعمل جداگانه‌ای توسط معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی ابلاغ می‌شود.

 بیش تر بخوانید: سامانه سهبا پیام نور

مشاوره دریافت کارت امتحانات دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲

در انتهای ترم تحصیلی مهلتی را برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور قبل از زمان شروع امتحانات در نظر گرفته می شود. بنابراین، دانشجویان دانشگاه پیام نور می بایست برای شرکت در امتحانات هر نیمسال تحصیلی به محض فعال شدن لینک دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور ، نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه امتحانات خود اقدام نمایند.

دانشگاه پیام نور جهت برقراری نظم در جلسات امتحانی پیام نور و فراهم آوردن رقابتی سالم سعی دارد تا با انتشار کارت ورود به جلسه طبق تمامی مشخصات ثبت نامی داوطلبان؛ نقش مهمی را در این زمینه ایفا کند. به همین دلیل متقاضیان موظف هستند برای شرکت در امتحانات پیام نور، کارت ورود به جلسه خود را پرینت گرفته و در روز برگزاری امتحان به همراه خود داشته باشند.

با توجه به تصویب برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی 1402 دانشگاه پیام نور به صورت حضوری، مرکز آموزش دانشگاه به منظور آمادگی هرچه بیشتر و کاهش اشکالات برگزاری امتحانات، زمانی را برای چینش صندلی ها و ارائه شماره صندلی در نظر می گیرد.

بیش تر بخوانید: انتخاب واحد دانشگاه پیام نور

کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲ – زمان دریافت 1402

کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲ – زمان دریافت 1402

برچسب ها

کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحان دانشگاه پیام نور دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه پیام نور 1402 دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲ – زمان دریافت 1402

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل