تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

سامانه مسند آموزش و پرورش masnad.irsto.ir

📚 خلاصه ای از مقاله سامانه مسند آموزش و پرورش masnad.irsto.ir:

سامانه مسند آموزش و پرورش

توضیحات جامع درباره سامانه مسند آموزش و پرورش masnad.irsto.ir و همچچنین لینک ورود و آموزش نحوه ورود به سایت مسند آموزش و پرورش و معرفی امکانات این سامانه بیان شده است.

سامانه مسند آموزش و پرورش masnad.irsto.ir

سامانه مسند آموزش و پرورش masnad.irsto.ir

سیستم مسند آموزش و پرورش به تازگی توسط وزارت آموزش و پرورش معرفی شده است و تمامی نرم افزارهای مورد نیاز دانش‌آموزان را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. دانش‌آموزان می‌توانند برای استفاده از این سیستم، به وبسایت masnad.irsto.ir مراجعه کنند و با وارد کردن کد ملی و رمز عبور خود، از امکانات سایت استفاده نمایند. با توسعه فناوری، بسیاری از فعالیت‌ها از طریق اینترنت و آنلاین انجام می‌شود و آموزش و پرورش نیز از این اصل مستثنی نیست.

masnad.irsto.ir

در سال‌های اخیر، با معرفی نرم افزارها و وبسایت‌ها برای برگزاری کلاس‌های آموزشی، آموزش و پرورش بهبود قابل توجهی در پیشرفت دانش‌آموزان در دروس و روند تحصیل آن‌ها داشته است. یکی از سیستم‌های جدیدی که به تازگی توسط وزارت آموزش و پرورش برای بهبود نرم افزارهای دانش‌آموزی معرفی شده است، سیستم مسند آموزش و پرورش است. در این مقاله، امکانات این وبسایت و نحوه ورود به آن بررسی می‌شود.

بیشتر بخوانید: سامانه جامع آموزش و پرورش my medu.ir

معرفی سامانه مسند آموزش و پرورش

در جهت دستیابی آسان دانش‌آموزان به نرم‌افزارها و وبسایت‌های مورد استفاده، وزارت آموزش و پرورش به تازگی یک سامانه با نام “سامانه مسند آموزش و پرورش” را معرفی کرده است. این سامانه به دانش‌آموزان امکان استفاده از امکانات سایت را می‌دهد.

سامانه مسند آموزش و پرورش، مانند پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش، امکانات متنوعی برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند. برخی از گزینه‌ها و امکانات هنوز فعال نشده‌اند اما هنگام فعال شدن آنها، در این قسمت به‌روزرسانی و اطلاع‌رسانی صورت خواهد گرفت.

برای ورود به سامانه مسند آموزش و پرورش، دانش‌آموزان می‌توانند به طور مستقیم آدرس سامانه را در مرورگر خود وارد کنند یا روی لینک ورود مستقیم در کادر بالا کلیک کنند. همچنین، دانش‌آموزان باید توجه داشته باشند که برای ورود به این سامانه می‌توانند از کد ملی و رمز عبور استفاده کنند که باید این رمز را از مدیریت مدرسه خود دریافت کرده یا از طریق سامانه خود رمز عبور را دریافت نمایند.

بیش تر بخوانید: مشاوره تلفنی رایگان با موبایل

نحوه ورود به سامانه مسند آموزش و پرورش

با توجه به تازگی این سامانه، بسیاری از دانش‌آموزان از روش ورود به سامانه و وبسایت آگاهی ندارند. در اینجا به توضیح روش ورود به سامانه مسند آموزش و پرورش masnad.irsto.ir می‌پردازیم.

ابتدا آدرس masnad.irsto.ir را در مرورگر خود وارد کنید. پس از ورود به سایت، کد ملی و رمز عبور خود را وارد کرده و به پرتال شخصی خود در این سامانه وارد شوید.

سامانه مسند آموزش و پرورش

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید با کلیک بر روی گزینه “رمز خود را فراموش کرده‌ام”، رمز عبور را مجدداً دریافت کنید. برای دریافت رمز عبور جدید، کد ملی و شماره تلفن همراهی که در زمان ثبت نام به مدرسه ارائه داده‌اید، را وارد کنید. سپس رمز عبور جدید به شما از طریق پیامک ارسال خواهد شد.

بیش تر بخوانید: سامانه سازمان سنجش my sanjesh

روش بازیابی رمز عبور در سایت masnad.irsto.ir

در صورتی که به رمز عبور خود دسترسی ندارید، می‌توانید به روش زیر آن را بازیابی کنید:

1. روی عبارت “رمز خود را فراموش کرده‌ام” در زیر دکمه ورود کلیک کنید.

مسند آموزش و پرورش

2. با باز شدن پنجره زیر، کد ملی و شماره تلفن همراهی که در همگام ثبت نام شده است را وارد کنید و گزینه “ثبت” را بفشارید.

سایت مسند آموزش و پرورش

3. در ادامه، یک پیامک احراز هویت برای شما ارسال خواهد شد. لازم است کد مربوطه که در آن آمده است، را در کادر نمایش داده شده وارد کنید.

ورود به سامانه مسند آموزش و پرورش

4. در ادامه، صفحه‌ای برای ایجاد رمز عبور جدید نمایان می‌شود. باید طبق اصول، یک رمز عبور جدید انتخاب کنید.

بیش تر بخوانید: سایت ساهت آموزش و پرورش

سایر امکانات سامانه مسند

با توجه به اطلاع‌رسانی‌های آموزش و پرورش، این سامانه در ماه‌های اخیر به‌طور رسمی راه‌اندازی شده است و هدف آن، ایجاد دسترسی آسان‌تر به سایت‌های آموزشی تحت نظارت این سازمان و همچنین انجام امور تشکیلاتی مربوط به سازمان‌های دانش‌آموزی مانند انتخاب رابط، تایید آن و غیره می‌باشد. امکانات بیشتری نیز در آینده به این سامانه اضافه خواهد شد و شما می‌توانید با دنبال‌کردن کانال تلگرام مدارس ایران مشاوره، از آخرین اخبار مربوط به این موضوع باخبر شوید.

انتخاب رابط

برای ورود به صفحه اصلی سامانه، ابتدا آدرس masnad.irsto.ir را در مرورگر خود وارد کنید و سپس با وارد کردن کد ملی و رمز عبور (مطابق راهنمایی بالا)، به صفحه اصلی سامانه وارد می‌شوید. با کلیک بر روی گزینه “استان”، استان موردنظر خود را انتخاب کرده و وارد صفحه رابط‌ها می‌شوید. سپس برای تعریف یک کاربر یا رابط جدید، روی آیکون سه نقطه کنار هر رابط کلیک کنید. کد ملی رابط را وارد کنید؛ در صورتی که اطلاعات فرد قبلاً در سامانه ثبت شده باشد، مشخصات وی نمایش داده خواهد شد و در غیر این صورت، باید فرم مربوطه را تکمیل کنید. با فشار دکمه “ثبت کن”، پیام “نقش جدید ایجاد شد” نمایش داده می‌شود و نام رابط مشاهده می‌شود.

حذف رابط

برای حذف یک رابط، می‌توانید به صورت زیر عمل کنید: صفحه انتخاب رابط را باز کنید و بر روی آیکون سه نقطه کنار نام رابط کلیک کنید. سپس گزینه “حذف” را انتخاب کنید.

انتخاب مسئول منطقه

انتخاب مسئول یا مدیر منطقه به عهده رئیس هر استان قرار دارد. برای انجام این کار، طبق راهنمای زیر عمل کنید: ابتدا از صفحه اصلی بر روی گزینه “مناطق” کلیک کنید و سپس استان موردنظر را انتخاب کرده و مانند انتخاب رابط، از آیکون سه نقطه کاربر جدید را تعریف کنید.

انتخاب مدیر مدرسه

در سطح رابط پیشتازان منطقه (پس از تایید توسط رابط پیشتازان استان) می‌توانید از منوی مربوطه و با استفاده از لیست مدارس موجود، مدارس تشکیلاتی را به ترتیب انتخاب کرده و در جلوی نام آن، مدیر هر مدرسه را مانند تعریف رابط در بخش قبل به سامانه معرفی کنید.

www.masnad.irsto.ir

پس از آن، مدیر مدرسه نیز می‌تواند مربی‌ها را انتخاب و ساختار و شورای مدرسه را تعریف کند.

سایت masnad.irsto.ir

بیشتر بخوانید: سایت سازمان سنجش sanjesh.org

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی masnad.irsto.ir کلیک کنید.

سامانه مسند آموزش و پرورش masnad.irsto.ir

سامانه مسند آموزش و پرورش masnad.irsto.ir

برچسب ها

سامانه مسند آموزش و پرورش masnad.irsto.ir سامانه مسند آموزش و پرورش نحوه ورود به سامانه مسند آموزش و پرورش سامانه مسند دانش آموزی

سامانه مسند آموزش و پرورش masnad.irsto.ir,پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش,سامانه مسند آموزش و پرورش,masnad.irsto.ir,آموزش و پرورش,دانش آموزانی,دانش آموزان,دانش آموزی,سامانه,آموزشی,سایت

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

سامانه مسند آموزش و پرورش masnad.irsto.ir

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل