تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران

📚 خلاصه ای از مقاله کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران:

کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران

در این مقاله آدرس و لیست مهد کودک های منطقه پانزده تهران به همراه بهترین مهدکودک دخترانه منطقه 15 و مهدکودک های پسرانه منطقه 15 تهران ارایه شده است

کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران

کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران

انتخاب یک مهد کودک نزدیک به مکان کار یا محل اقامت والدین، به خصوص در منطقه پانزده تهران، برای آرامش و رشد سالم کودکان بسیار حائز اهمیت است. در این راستا، توصیه می‌شود که ساکنان این منطقه قبل از ثبت نام فرزندان خود در مهد کودک، با دقت به لیست کامل مهد کودک‌های منطقه پانزده تهران و اطلاعات مرتبط با آن‌ها مراجعه کنند.

منطقه پانزده تهران در جنوب شرقی شهر واقع شده و از معروف ترین محله های آن می توان به ابوذر ، اتابک ، آهنگران ، هاشم آباد ، اسلام آباد – والفجر ، افسریه ، بروجردی – دهقان ، شهرک رضویه ، طیب ، کیانشهر مسعودیه ، مشریه ، مطهری ، مینایی و ولیعصر -بی سیم اشاره کرد .

توجه به آدرس و نزدیکی مهد کودک به محل زندگی یا مکان کار والدین، یکی از اولین اهمیت‌هایی است که ساکنان منطقه پانزده تهران در انتخاب مهد کودک دارند. در این راستا، ما قصد داریم تا لیست کامل و مورد تایید سازمان بهزیستی مهد کودک‌های منطقه پانزده تهران به همراه اطلاعات آدرس و شماره تلفن آن‌ها را به شما ارائه دهیم. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا بهترین انتخاب را برای رشد سالم و آرامش کودکانتان انجام دهید.

کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران

آدرس مهد کودک های منطقه 15 تهران

شهروندان تهرانی که ساکن منطقه 15 می باشند می توانند از لیست و آدرس مهد کودک هایی که در جدول زیر ارائه شده برای انتخاب بهترین مهد کودک استفاده کنند .

 • مهدكودک خانه آبنباتى مسعودیه
  مسعودیه ، خیابان ابومسلم خراسانی ، کوچه شهید سلطانی ، پایین تر از بهتاش صفت ، پلاک ۳۹۲
  ۰۲۱۳۳۴۵۱۷۰۰_۰۲۱۳۳۴۶۲۸۵۲_۰۹۱۲۴۳۵۵۰۸۱
 • مهد قران کریم
  بزرگراه امام رضا(ع)-شهرک رضویه-خ امام سجاد(ع)-مسجد جامع امام سجاد(ع)
  ۳۳۵۷۴۸۲۸
 • مهد کودک سرزمین شاد افسریه
  افسریه کوچه ۲۶ بین پانزده متری اول و اتوبان پلاک ۳۰۱
  ۳۳۱۴۷۷۴۸
 • مهدکودک دو زبانه ستاره کیهان افسریه
  افسریه بین پانزده متری اول و اتوبان خیابان ۴۵ پ ۲۷۴ روبروی پارک
  ۳۳۸۴۶۹۲۲
 • مهد کودک سرزمین دوستی
  ۰۲۱۳۳۸۳۷۶۹۸

بیشتر بخوانید: مشاوره افت تحصیلی دانش آموزان
بیشتر بخوانید: برنامه ریزی برای مدرسه

مهد کودک های منطقه 15 تهران به تفکیک محله

همان طوری که اشاره شد منطقه پانزده  تهران از محله های مختلفی تشکیل شده است . به همین دلیل در ادامه لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران به تفکیک محله های این منطقه ارائه شده است.

لیست مهد کودک های محله طیب

لیست مهد کودک های محله طیب

لیست مهد کودک های محله افسریه

لیست مهد کودک های محله افسریه

لیست مهد کودک های محله کیانشهر

لیست مهد کودک های محله کیانشهر

لیست مهد کودک های محله شهرک رضویه

لیست مهد کودک های محله شهرک رضویه

لیست مهد کودک های محله مسعودیه

لیست مهد کودک های محله مسعودیه

لیست مهد کودک های محله مشیریه

لیست مهد کودک های محله مشیریه

لیست مهد کودک های محله هاشم آباد

لیست مهد کودک های محله هاشم آباد

بیشتر بخوانید: لیست مدارس بین المللی ایران
بیشتر بخوانید: مدارس مخصوص برای کودکان بیش فعال

نکات مهم در انتخاب مهد کودک منطقه 15 تهران

 1. در انتخاب مهد کودک در منطقه 15 تهران، والدین می‌توانند به نکات مهم زیر توجه کنند:
 2. 1. آدرس و دوری از محل سکونت یا کار: انتخاب یک مهد کودک نزدیک به محل سکونت یا کار والدین برای آرامش روانی کودکان بسیار حیاتی است. این امر اجازه می‌دهد تا والدین به راحتی کودکان را تحویل بگیرند و آن‌ها را ببرند و بیاورند.
 3. 2. هزینه و شهریه: والدین باید هزینه‌ها و شهریه مهد کودک را با توجه به وضعیت مالی خود ارزیابی کنند. اطمینان حاصل کنید که هزینه‌های مهد کودک با بودجه خانواده سازگاری دارد تا مشکلات مالی ایجاد نشود.
 4. 3. سرویس رفت و آمد: وجود یک سیستم منظم و ایمن برای رفت و آمد کودکان از ویژگی‌های مهم مهد کودک است. والدین باید به اطمینان حاصل شوند که سیستم حمل و نقل برای کودکان امن و بهینه است و کوچکترین بی‌نظمی ممکن است به لحاظ روانی کودک را تحت تأثیر قرار دهد.
 5. 4. استفاده از مهد کودک‌های دیگر: در صورتی که والدین نتوانستند مهد کودک مناسبی در منطقه 10 پیدا کنند، می‌توانند به مهد کودک‌های سایر مناطق 22 گانه تهران نیز رجوع کنند. این امکان به والدین اجازه می‌دهد تا گزینه‌های دیگری را ارزیابی کرده و بهترین تصمیم را برای فرزندان خود بگیرند.
 6. در کل، انتخاب مهد کودک یک تصمیم حساس است که باید با دقت و آگاهانه انجام شود تا آرامش روانی کودکان تضمین شود و والدین از کیفیت مراقبت از فرزندانشان اطمینان حاصل کنند.

بیشتر بخوانید: سایت ثبت نام مدارس اتباع
بیشتر بخوانید: ثبت نام پیش دبستانی مجازی
بیشتر بخوانید: لباس فرم مدارس

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران کلیک کنید.

کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران

کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران

برچسب ها

آدرس و لیست مهد کودک های منطقه پانزده تهران آدرس و لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران بهترین مهدکودک دخترانه منطقه 15 مهدکودک های پسرانه منطقه 15تهران لیست مهد کودک های محله های منطقه پانزده تهران

آدرس و لیست مهد کودک های منطقه پانزده تهران , آدرس و لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران ,بهترین مهدکودک دخترانه منطقه 15 , مهدکودک های پسرانه منطقه 15تهران , لیست مهد کودک های محله های منطقه پانزده تهران

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل