تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی

📚 خلاصه ای از مقاله اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی:

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی

توضیحات جامع درباره اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ و همچنین زمان و آموزش نحوه مشاهده اسامی پذیرفته شدگان و مشاهده کارنامه قبولی نمونه دولتی بطور کامل آورده شده است.

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی

پس از برگزاری آزمون برای ورود به مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم، اسامی قبول‌شدگان در آزمون نمونه دولتی دوره ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳، توسط اداره کل آموزش و پرورش، در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش منتشر می‌شود. این اقدام به منظور اطلاع‌رسانی به داوطلبانی است که در این آزمون شرکت کرده‌اند و می‌توانند با مراجعه به سایت my.medu.ir نتایج قبولی یا عدم قبولی خود را مشاهده کنند.

آزمون سراسری و هماهنگ برای ارزیابی دانش‌آموزان پایه نهم به دهم، که قصد تحصیل در مدارس نمونه دولتی را دارند، در نیمه اول سال معمولاً برگزار می‌شود. این آزمون با هدف تکمیل ظرفیت‌های مدارس نمونه دولتی، به رقابت داوطلبان علاقمند می‌پردازد. بنابراین، برای قبول شدن در این آزمون، داوطلبان باید امتیاز حد نصاب مورد نیاز را در مقایسه با دیگر دانش‌آموزان کسب کنند.

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی

اطلاعات اسامی قبول‌شدگان آزمون مدارس نمونه دولتی کشور، احتمالاً در بازه زمانی ۲ تا ۴ هفته پس از برگزاری و تصحیح آزمون، در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش منتشر می‌شود. بنابراین، داوطلبان می‌توانند در این بازه زمانی به سایت مذکور مراجعه کنند تا اسامی قبول‌شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ را مشاهده کنند.

با توجه به اهمیت اطلاع از اسامی قبول‌شدگان آزمون نمونه دولتی برای داوطلبان، در ادامه این مقاله، به توضیحاتی درباره مدارس نمونه دولتی پایه نهم تا دهم خواهیم پرداخت و جزئیات مربوط به زمان اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ و روش دسترسی به این اسامی را به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

بیشتر بخوانید: زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

زمان اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

احتمالاً در بازه زمانی ۲ تا ۴ هفته پس از برگزاری آزمون، اسامی قبول‌شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد. در سال گذشته، اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق سایت‌های استانی منتشر می‌شد و زمان اعلام نتایج در استان‌های مختلف متفاوت بود.

اما در سال جاری، با تغییراتی در سامانه، اسامی قبول‌شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ همزمان با انتشار نتایج این آزمون، از طریق سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش اعلام می‌شود. با ورود به سایت my.medu.ir و وارد کردن کد ملی و رمز عبور، دانش‌آموزان می‌توانند به طور فوری از قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوند.

هنگامی که زمان اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ مشخص شود، در این بخش اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

باید ذکر کرد که دانش‌آموزانی که در لیست اسامی قبول‌شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ قرار نگرفته‌اند، در صورتی که از نمره خود راضی نیستند، می‌توانند از گزینه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: نمونه دولتی قبول نشدم

نحوه مشاهده اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

دانش‌آموزان می‌توانند نتایج را در سایت ثبت‌نام مدارس نمونه دولتی مشاهده کنند. نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای تمامی استان‌ها در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir در دسترس قرار می‌گیرد. در ادامه، نحوه مشاهده اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به صورت خلاصه و با راهنمای تصویری توضیح داده می‌شود.

 1. 1. به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش بروید.
 2. 2. کد ملی و کلمه عبور (شماره سریال شناسنامه) را وارد کنید.
 3. 3. بر روی گزینه “مدارس نمونه دولتی” کلیک کنید.
 4. 4. نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی را مشاهده کنید.

راهنمای تصویری نحوه مشاهده اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون نمونه دولتی

از ابتدا، وارد سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir شده و گزینه “دانش‌آموز” را انتخاب کنید. سپس با وارد کردن کد ملی و رمز عبور (که همان شماره سریال شناسنامه است)، به صفحه شخصی خود وارد شوید.

قبول شدگان آزمون نمونه دولتی

در صفحه زیر، بر روی گزینه “مدارس نمونه دولتی” کلیک کنید.

نتایج آزمون نمونه دولتی

در حال حاضر، نتایج آزمون اعلام نشده است. اما به محض انتشار نتایج و اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳، راهنمای تصویری نحوه مشاهده اسامی در این بخش به صورت کامل برای داوطلبان در دسترس قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: تاثیر معدل در آزمون نمونه دولتی

فهرست ذخیره آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی و اعلام نتایج، دانش‌آموزان به سه دسته تقسیم می‌شوند. در دسته اول، دانش‌آموزانی قرار می‌گیرند که نامشان در فهرست قبول‌شدگان آزمون وجود دارد. در دسته دوم، دانش‌آموزانی که به عنوان ذخیره قبولی (به عنوان عدم پذیرش یا حضور در فهرست ذخیره) اعلام شده‌اند. در دسته سوم، دانش‌آموزانی که پذیرفته نشده‌اند قرار می‌گیرند. در ادامه، شرایط هر یک از این دسته‌ها توضیح داده شده است.

 1. دسته اول: افرادی که در فهرست قبول‌شدگان قرار دارند. این دانش‌آموزان می‌توانند در زمان مقرر، با حمل مدارک موردنیاز، به مدرسه نمونه دولتی مورد نظر خود مراجعه کرده و مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند.
 2. دسته دوم: مدارس نمونه دولتی هر سال فهرستی از دانش‌آموزانی را به عنوان ذخیره قبولی (به عنوان عدم پذیرش یا حضور در فهرست ذخیره) اعلام می‌کنند. در این صورت، اگر دانش‌آموزی در فهرست قبولی قرار داشته باشد و ثبت‌نام قطعی خود را در زمان مقرر انجام ندهد، مدرسه ظرفیت خالی خود را از فهرست ذخیره حذف کرده و دانش‌آموزان دیگر را ثبت نام می‌کند. بنابراین، اگر نام شما در فهرست ذخیره بود، باید با مدرسه نمونه دولتی مورد نظر خود تماس بگیرید تا ببینید آیا ظرفیت خالی دارد یا خیر، تا در صورت وجود ظرفیت خالی، شما را جایگزین کند.
 3. دسته سوم: گروهی از دانش‌آموزان که در آزمون نمونه دولتی پذیرفته نشده‌اند. در این دسته، برخی از دانش‌آموزان وجود دارند که نام آن‌ها در فهرست قبول‌شدگان وجود ندارد و نسبت به نتیجه خود اعتراض دارند. برای تمام دانش‌آموزانی که پذیرفته نشده‌اند، کارنامه‌ای صادر می‌شود که در آن تعداد سوالاتی که پاسخ داده شده است، پاسخ‌های نادرست و عدم پاسخ آورده شده است، تا دانش‌آموزان بتوانند پس از انتشار این کارنامه و بررسی آن، درخواست اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی را در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش ثبت کنند.

بیشتر بخوانید: حذفیات آزمون نمونه دولتی

بیشتر بخوانید: نکات تستی آزمون نمونه دولتی

شرایط حائز اهمیت برای ثبت‌نام در آزمون نمونه دولتی

اگر بخواهیم برخی از موارد مهم مربوط به ثبت‌نام و شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی را بیان کنیم، باید اشاره کنیم که داشتن تابعیت ایران از جمله موارد حائز اهمیت در ثبت‌نام در این مدارس است. دانش‌آموزانی که قصد ثبت‌نام در مدارس نمونه دولتی را دارند، باید فرم ثبت‌نام الکترونیکی خود را در زمان مقرر تکمیل کنند.

این کار به منظور اعلام درخواست شرکت در آزمون به مرکز سنجش آموزش و پرورش استان مربوطه و صدور کارت ورود به جلسه آزمون آن‌ها صورت می‌گیرد. علاوه بر این، داشتن معدل بالای 17 در نیمسال دوم سال تحصیلی هشتم برای داوطلبانی که از پایه نهم به دهم می‌روند نیز الزامی است. همچنین، داوطلبان باید اصل و کپی صفحه اول شناسنامه خود را همراه با دو قطعه عکس پرسنلی در ابتدای ثبت‌نام حضوری تحویل دهند و به نکات زیر توجه کافی را به خود جلب کنند:

 • پرداخت وجه مشخص جهت ثبت‌نام و ارائه رسید واریز
 • حضور با کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی که الزامات ورود به جلسه آزمون است
 • انتخاب اولویت‌های مدارس مطابق فهرست مدارس نمونه دولتی و در نزدیکی آنها انتخاب شود.

بیشتر بخوانید: ثبت نام مدارس نمونه دولتی

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی کلیک کنید.

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی

برچسب ها

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی اسامی قبول شدگان آزمون مدارس نمونه دولتی اسامی قبولی های نمونه دولتی 1402 - 1403 اسامی پذیرفته شدگان مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ لیست قبول شدگان نمونه دولتی نهم به دهم


 1. Mk گفت:

  سلام در کارنامه نمونه دولتی من زده عدم پذیرش یعنی من در لیست ذخیره هستم؟

زمان اعلام اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 1402 - 1403,مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳,اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 1402 - 1403,اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳,سامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳,اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم,اسامی قبولی های آزمون مدارس نمونه دولتی کشور,پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش,دریافت کارنامه آزمون مدارس نمونه دولتی,اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی,اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی,آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳,اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی,مدارس نمونه دولتی نهم به دهم,نتایج آزمون نمونه دولتی,سایت آزمون نمونه دولتی,مدارس نمونه دولتی,نحوه مشاهده اسامی,زمان اعلام نتایج,اسامی قبول شدگان,آزمون اعلام,my.medu.ir,قبولی,مدارس,آزمون,نتایج,سایت,نحوه

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل