تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

📚 خلاصه ای از مقاله اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی:

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

توضیحات جامع درباره نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ و همچنین زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی و نحوه نوشتن نمونه متن اعتراض بطور کامل بیان شده است.

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

بعد از انتشار نتایج یک آزمون نمونه دولتی، اشخاصی که قبول نشده‌اند، می‌توانند کارنامه عدم قبولی خود را دریافت کنند و در صورت داشتن اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی برای سال‌های ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳، در بازه زمانی مشخص شده به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش مراجعه کرده و درخواست تجدیدنظر خود را ثبت کنند.

مدارس نمونه دولتی به دلیل کیفیت برتر امکانات آموزشی نسبت به سایر مدارس، در اولویت برای بسیاری از دانش‌آموزان پایه نهم تا دهم قرار دارند. بنابراین، داوطلبانی که تمایل به تحصیل در این مدارس را دارند، باید در زمان مقرر فرم ثبت‌نام خود را تکمیل کرده و در جلسه آزمون شرکت کنند.

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

پس از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی دهم متوسطه دوم، نتایج آزمون در سایت ثبت‌نام و اعلام نتایج که سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش با آدرس my.medu.ir است، قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به این سامانه، وضعیت قبولی و عدم قبولی خود را بررسی کنند.

در صورتی که متقاضیان با دیدن تراز دریافتی و نمرات کسب شده، اعتراض داشته باشند، می‌توانند درخواست اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خود را در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش ثبت کنند. به دلیل اهمیت زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی، در ادامه به توضیح جزئیات اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم تا دهم برای سال‌های ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید: نمونه دولتی قبول نشدم

بیشتر بخوانید: زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

زمان اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

با توجه به اهمیت سوالات پرتکرار برخی از دانش‌آموزان پس از اعلام نتایج آزمون، که شامل عدم قبولی در مدارس نمونه دولتی برای سال‌های ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ می‌شود، می‌توانید از طریق سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش اعتراض خود را ثبت کنید، اگر به درستی از صحت نتیجه آزمون خود مطمئن نیستید.

لازم به ذکر است که در سال گذشته، ثبت اعتراض به نتیجه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در هر استان همزمان با اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی آن استان آغاز می‌شد. اما در سال جاری، به دلیل تغییرات سامانه‌ای که توسط آموزش و پرورش ایجاد شده است، می‌توانید اعتراض خود را به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ از طریق سایت my.medu.ir ثبت کنید.

علاوه بر این، بهتر است حدود یک ماه پس از برگزاری آزمون، به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش با آدرس my.medu.ir مراجعه کنید و از جزئیات نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی برای سال‌های ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ خود مطلع شوید تا زمان مشخص شده برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون را از دست ندهید. زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به محض اطلاع رسانی در این مقاله مشخص خواهد شد.

بیشتر بخوانید: اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی

نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403

در امور مربوط به آزمون نمونه دولتی نهم به دهم برای سال‌های ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳، تغییراتی صورت گرفته است که شامل تغییر در سایت ثبت نام و احتمالاً تغییر در سامانه اعلام نتایج آزمون است. برای ثبت اعتراض، باید به پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش با آدرس my.medu.ir مراجعه کنید و پس از ورود به سامانه و مشاهده کارنامه خود، درخواست خود را ثبت کنید.

لازم به ذکر است که در صورت عدم پر شدن ظرفیت مدارس، تعدادی از دانش‌آموزان در لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی قرار می‌گیرند. این دسته از دانش‌آموزان، در صورت نیاز، می‌توانند ثبت‌نام خود را در این مدارس انجام دهند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام مدارس نمونه دولتی

سایت ثبت اعتراض به آزمون نمونه دولتی 1402 – 1403

دانش‌آموزانی که در آزمون پایه دهم مدارس نمونه دولتی برای سال‌های ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ شرکت کرده و با نمرات خود راضی نیستند، می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت نام نمونه دولتی و وارد کردن کد ملی و رمز عبور (شماره سریال شناسنامه خود)، درخواست تجدیدنظر برای آزمون را تکمیل کنند.

در سال گذشته، داوطلبان پس از مشاهده نتایج برای ثبت اعتراض باید به سایت‌های استانی مراجعه کنند، اما در سال جاری فقط از طریق سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش با آدرس اینترنتی my.medu.ir می‌توان اعتراض را ثبت کرد.

لازم به ذکر است که همزمان با اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی برای سال‌های ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳، تعدادی از دانش‌آموزان به عنوان ذخیره انتخاب شده و در لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی قرار می‌گیرند. این امکان برای آنها وجود دارد که در صورت عدم پر شدن ظرفیت مدارس، ثبت‌نام خود را انجام داده و در این مدارس تحصیل کنند.

سایت ثبت اعتراض به آزمون نمونه دولتی بخش 1

سایت ثبت اعتراض به آزمون نمونه دولتی بخش 2

سایت ثبت اعتراض به آزمون نمونه دولتی بخش 3

بیشتر بخوانید: تاثیر معدل در آزمون نمونه دولتی

به چه مواردی در نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی می توان اعتراض کرد؟

برای اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، دانش‌آموزان باید دلایل منطقی و استنادپذیری برای اعتراض خود داشته باشند. برخی از مواردی که داوطلبان می‌توانند اعتراض کنند عبارتند از:

  • – عدم تطابق سوالات صحیح، غلط و جواب‌های داده نشده با پاسخ برگه‌های موجود در سایت.
  • – عدم رعایت قوانین مربوط به سهمیه پذیرش داوطلبان دوقلو.
  • – اشتباه در محاسبه نمره کل آزمون.
  • – عدم تطابق اولویت‌های ثبت شده در کارنامه با برگه ثبت‌نام دانش‌آموز.

پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و فعال شدن لینک ثبت اعتراض در سامانه مربوطه، داوطلبان می‌توانند با رعایت توضیحات این مقاله اقدام به اعتراض خود کنند. معمولاً در 10 تا 15 روز پس از ثبت درخواست، نتایج نهایی از طریق سایت نتایج نمونه دولتی اعلام می‌شود. در صورت موافقت با اعتراض داوطلب، کارنامه جدید به او ارائه می‌شود.

بیشتر بخوانید: حذفیات آزمون نمونه دولتی

بیشتر بخوانید: نکات تستی آزمون نمونه دولتی

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کلیک کنید.

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

برچسب ها

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 1402 - 1403 زمان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی نمونه اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ نحوه ثبت تجدید نظر به نتایج آزمون نمونه دولتی

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳,پایه دهم مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ شرکت نموده اما از نمرات,سایت های استانی ثبت اعتراض به آزمون نمونه دولتی 1402 - 1403,ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳,اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳,پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir,زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی,اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳,آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1402 - 1403,سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش,ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی,پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش,اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی,نتایج آزموننمونه دولتی 1402 - 1403,آزمون نمونه دولتی نهم به دهم,لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی,آزمون مدارس نمونه دولتی دهم,ثبت اعتراض به نتایج آزمون,سایت ثبت نام نمونه دولتی,نتایج آزمون نمونه دولتی,اعلام نتایج نمونه دولتی,نمونه دولتی قبول نشدم,ثبت اعتراض به نتیجه,مدارس نمونه دولتی,پایه نهم به دهم,my.medu.ir,ثبت اعتراض,رمز عبور,اعتراض,کد ملی,مدارس,نتایج,آزمون

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل