تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

مالیات نقل و انتقال خودرو cartransfer.tax.gov.ir

📚 خلاصه ای از مقاله مالیات نقل و انتقال خودرو cartransfer.tax.gov.ir:

مالیات نقل و انتقال خودرو

توضیحات جامع درباره سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو در سال جدید و همچنین نحوه ورود به سایت cartransfer.tax.gov.ir و نحوه پرداخت مالیات بصورت تصویری بیان شده است.

مالیات نقل و انتقال خودرو cartransfer.tax.gov.ir

مالیات نقل و انتقال خودرو cartransfer.tax.gov.ir

? یک سامانه به منظور تسهیل پرداخت مالیات انتقال خودرو برای شهروندان، قبل از مراجعه به مراکز تعویض پلاک، توسعه یافته است. از طریق این سامانه، افراد متقاضی باید به درگاه ملی خدمات مالیات مراجعه و با استفاده از کد ملی و شماره همراه خود، ثبت نام و مبلغ مالیات را پرداخت نمایند.

? این سامانه، با هدف ارائه خدمات مالیاتی به شهروندان در زمینه پرداخت مالیات خودرو، طراحی شده است تا افراد قبل از مراجعه به مراکز تعویض پلاک، مبلغ مالیات را پرداخت نمایند. یکی از دلایل اهمیت پرداخت مالیات خودرو از طریق این سامانه، این است که در صورت عدم پرداخت قبل از تعویض پلاک، خدماتی در مراکز تعویض پلاک در دسترس نخواهد بود. بنابراین، مودیان مالیاتی باید با مراحل و نحوه پرداخت مالیات خودرو از طریق این سامانه، آشنا شوند.

مالیات نقل و انتقال خودرو

 

? در این مقاله، به معرفی سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو به نشانی cartransfer.tax.gov.ir می‌پردازیم. سپس مراحل و نحوه ورود به سایت و پرداخت مالیات از این سامانه را شرح می‌دهیم و در انتها، مسائل مربوط به پرداخت مالیات انتقال خودرو از سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو را بررسی خواهیم کرد. در صورت بروز سوالات، با ما همراه باشید.

? برای ورود مستقیم به سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو روی لینک کلیک کنید.

معرفی سایت دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو cartransfer.tax.gov.ir

⚡️ مالیات خودرو یکی از انواع مالیات‌ها است که همانند مالیات بر دارایی، برای خودروها اعمال می‌شود. افراد مالک خودرو موظف هستند تا درصدی از ارزش خودرو را به عنوان مالیات به دولت پرداخت کنند. این پرداخت مالیات خودرو برای انتقال خودرو به دیگران الزامی است.

⚡️ یکی از اهداف اصلی سازمان امور مالیاتی کشور، تسریع در ارائه خدمات مربوط به پرداخت مالیات است. به همین منظور، سازمان مالیاتی درگاه ملی خدمات مالیات را با نشانی my.tax.gov.ir راه‌اندازی کرده است. یکی از خدمات ارائه شده از طریق این درگاه، پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو در وب‌سایت cartransfer.tax.gov.ir است.

⚡️ سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو با نشانی cartransfer.tax.gov.ir، امکانات متنوعی از جمله ثبت‌نام اظهارنامه‌های مالیاتی، پرداخت مالیات واحدهای مسکونی خالی از سکنه، پرداخت قبوض مالیات و مشاهده قبوض پرداختی را برای مودیان مالیاتی فراهم می‌کند.

⚡️ مهم است به‌یاد داشت که پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو قبل از انتقال آن الزامی است. در صورت عدم پرداخت مالیات، افراد قادر به انتقال خودرو به دیگران نخواهند بود.

⚡️ لطفا توجه داشته باشید که اگر انتقال دهندگان خودرو اقدام به پرداخت مالیات قبل از مراجعه به سامانه نوبت‌دهی تعویض پلاک با نشانی nobatdehi.epolice.ir، مراکز تعویض پلاک یا دفاتر اسناد رسمی نکنند، هیچ خدماتی مربوط به این موضوع برای آنها در اختیار قرار نخواهد گرفت.

آموزش ورود به سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو به نشانی cartransfer.tax.gov.ir

? به تازگی روش پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو تغییر کرده است و اکنون این عملیات به صورت آنلاین و از طریق اینترنت قابل انجام است. بنابراین، کاربران دیگر نیازی به حضور حضوری در دفاتر اسناد رسمی برای این امر ندارند. اما قبل از پرداخت مالیات مربوطه، امکان فروش خودرو برای آنها فراهم نخواهد بود. بنابراین، افرادی که قصد خرید و فروش خودرو را دارند، باید ابتدا به سایت مربوطه مراجعه کرده و مالیات نقل و انتقال خودرو را برای خودروهای داخلی یا خارجی خود پرداخت نمایند.

? این سامانه به عنوان بخشی از سایت جامع سازمان امور مالیاتی کشور به‌روزرسانی شده است و امکان پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو را فراهم می‌کند. از آنجا که سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو به‌تازگی راه‌اندازی شده است و تأثیر گسترده‌ای دارد، در این مقاله به صورت جامع روش ورود به این سامانه را توضیح خواهیم داد.

برای ورود به سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

1. در ابتدا، نشانی وب سایت مالیات نقل و انتقال خودرو به نشانی cartransfer.tax.gov.ir را در مرورگر خود وارد کنید و جستجو کنید. می‌توانید از رایانه یا حتی گوشی موبایل خود برای ورود به سایت سازمان امور مالیاتی کشور استفاده کنید. با این حال، بهتر است برای جلوگیری از هرگونه خطا و مشکلی که در هنگام پرداخت مالیات نقل و انتقال ممکن است بوجود آید، از طریق رایانه یا لپتاپ خود عمل کنید.

2. پس از جستجوی نشانی وب سایت مالیات نقل و انتقال خودرو، صفحه مربوطه و نتایج مرتبط توسط موتور جستجوی گوگل نمایش داده خواهد شد. در این میان، انتخاب نخستین سایت با همین آدرس را که بالاتر رتبه‌بندی شده است، صورت ندهید و بر روی آن کلیک نکنید.

3. به صفحه‌ای مشابه با تصویر زیر هدایت خواهید شد و سه گزینه “مودی مالیاتی”، “همکار سازمان” و “استعلام پرداخت مالیات” را خواهید دید. با توجه به اینکه شما قصد پرداخت مالیات را دارید، باید بر روی اولین گزینه یعنی “مودی مالیاتی” کلیک کنید.

cartransfer.tax.gov.ir

4. در این مرحله، وارد صفحه اصلی سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو می‌شوید و بازوی ورود را مشاهده خواهید کرد. کافیست با استفاده از حساب کاربری خود در این سایت، وارد شده و مالیات مربوطه را پرداخت کنید.

www.cartransfer.tax.gov.ir

? با پیروی از مراحل فوق، شما قادر خواهید بود به وب‌سایت مالیات نقل و انتقال خودرو وارد شوید و پرداخت مالیات را از طریق این سامانه انجام دهید. در ادامه، نحوه واریز مالیات از طریق این سامانه و همچنین میزان مالیات نقل و انتقال خودرو را توضیح خواهیم داد.

نحوه پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو در سایت cartransfer.tax.gov.ir

? در اینجا روش کامل و دقیق پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو از طریق سامانه مربوطه را بررسی خواهیم کرد. این روش جدید که به تازگی برای پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو معرفی شده است، به شما اجازه می‌دهد به راحتی و از طریق اینترنت اقدام به پرداخت مالیات کنید. حالا بیایید به طور مرحله به مرحله نحوه پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو را بررسی کنیم:

۱. ابتدا وارد سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو شوید. برای این منظور، به صفحه اصلی سایت مربوطه مراجعه کنید و در قسمت ورودی، گزینه “ثبت نام” را انتخاب کنید.

سایت پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو

۲. در این مرحله، صفحه ثبت نام نمایش داده می‌شود. برای ثبت نام، اطلاعاتی مانند کد ملی یا شناسه ملی، شماره همراه و تاریخ تولد را با دقت وارد کنید. سپس کد امنیتی موجود را نیز وارد کنید. در نهایت، بسته به اینکه شخصیت حقیقی یا حقوقی دارید، بر روی گزینه “ثبت نام” یا “ثبت نام اشخاص حقوقی” کلیک کنید.

سامانه پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو

۳. مرحله بعدی، احراز هویت است. بعد از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز از جمله شماره تلفن همراه، یک کد احراز هویت 6 رقمی بر روی شماره تلفن همراه شما ارسال می‌شود. این کد را در جایگاه مشخص شده وارد کنید و بر روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک کنید.

نحوه پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو

۴. در صورتی که کد احراز هویت را به درستی وارد کرده باشید، به حساب کاربری خود در سامانه پرداخت مالیات وارد خواهید شد. در این صفحه، لیستی از گزینه‌های مختلف برای پرداخت مالیات‌های مختلف را مشاهده می‌کنید. جهت پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو، باید ابتدا گزینه “مالیات بر نقل و انتقال خودرو” را انتخاب کنید.

راهنمای پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو

۵. با انتخاب گزینه مذکور، به صفحه‌ای جدید هدایت می‌شوید. در این بخش، از منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “درخواست نقل و انتقال” را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید.

مبلغ مالیات نقل و انتقال خودرو

6. پس از انتخاب گزینه مربوطه در بخش قبل، یک پنجره دیگر برای شما ظاهر می‌شود. در این بخش، شما می‌بایست شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که وارد کردن شماره تلفن همراه در این مرحله به منزله قبول تمامی شرایط و قوانین استفاده از سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو می‌باشد. لذا، شماره تلفن همراه خود را در جعبه مربوطه وارد کنید و بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید.

مالیات نقل و انتقال خودرو

7. در مرحله هفتم، پس از وارد کردن شماره تلفن همراه، شما می‌بایست شماره ملی خود را در جایگاه مشخص شده وارد کنید. لطفاً کد ملی را در این بخش قرار داده و بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید.

پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو

8. در مرحله هشتم، یک کد به شماره تلفن همراه شما ارسال می‌شود. شما باید این کد را دریافت کرده و در جعبه مشخص شده برای آن قرار دهید تا بتوانید مراحل پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو را ادامه دهید.

سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو

در صورت وارد کردن کد ارسالی به درستی، به صفحه زیر هدایت می‌شوید. در این بخش، ابتدا باید جنسیت خود را مشخص کرده و سپس نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید. سپس یک کلمه عبور برای حساب کاربری خود در سایت مالیات نقل و انتقال خودرو سال ۱۴۰۲ انتخاب کنید و آن را تکرار کنید. لطفاً توجه داشته باشید که می‌توانید در دفعات بعدی با استفاده از کد ملی و این کلمه عبور وارد حساب کاربری خود در این سامانه شوید. لذا، این رمز را جایی یادداشت کنید و آن را حفظ کنید. پس از تکمیل همه اطلاعات در این بخش، بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید.

مالیات نقل و انتقال خودرو 1

9. در مرحله نهم، یک کادر دیگر نمایش داده می‌شود که درخواست وارد کردن شماره تلفن را دارد. شماره موبایل خود را در این بخش وارد کرده و بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید. سپس یک کادر دیگر ظاهر می‌شود که مربوط به کلمه عبور است. رمز انتخابی خود برای سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو را در این کادر وارد کنید و بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید.

مالیات نقل و انتقال خودرو 2

10. در مرحله دهم، شما وارد صفحه زیر می‌شوید و دو گزینه با عناوین “نقل و انتقال” و “نو شماره” در اختیارتان قرار می‌گیرد. در صورتی که خودروی مورد نظر شما دارای پلاک انتظامی است، باید از باکس “نقل و انتقال” گزینه “ادامه” را انتخاب کنید. اما اگر این خودرو وارداتی یا مزایده‌ای است و اطلاعات آن در سامانه شماره گذاری ثبت نشده است، باید از باکس “نو شماره” بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید.

مالیات نقل و انتقال خودرو 3

11. در صورتی که قصد پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو با پلاک انتظامی را داشته و از بخش قبل گزینه “نقل و انتقال” را انتخاب کرده باشید، به صفحه شماره پلاک هدایت خواهید شد. در این قسمت، شماره پلاک فعلی وسیله نقلیه‌ای که قصد انتقال آن را دارید، را وارد کنید. لطفاً شماره را که شامل اعداد و حروف می‌باشد به صورت دقیق در جایگاه خود قرار داده و بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید.

مالیات نقل و انتقال خودرو 4

12. پس از وارد کردن شماره پلاک، مجدداً از شما درخواست می‌شود که کد ملی و تاریخ تولد خود را در این بخش از سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو وارد کنید. لطفاً شماره ملی و تاریخ تولد را وارد کرده و بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید. توجه داشته باشید که در این بخش باید کد ملی مالک با پلاک ثبت شده مطابقت داشته باشد.

مالیات نقل و انتقال خودرو 5

13. در صورتی که اطلاعات وارد شده در بخش قبل از جمله شماره پلاک، کد ملی و تاریخ تولد مالک مطابقت داشته باشند، امکان پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو سال ۱۴۰۲ برای شما فراهم می‌شود. در نتیجه، می‌توانید مبلغ مورد نیاز جهت این امر را به صورت اینترنتی واریز کنید.

? در این بخش، نحوه پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو از طریق سایت به صورت کامل توضیح داده شده است. این روش به افرادی که قصد خرید و فروش خودرویی را دارند، امکان می‌دهد به صورت اینترنتی اقدام کرده و مالیات لازم برای آن را پرداخت کنند. همچنین، در ادامه به توضیح می‌پردازیم که چگونه می‌توانید از طریق این سامانه مبلغ مورد نیاز جهت پرداخت مالیات را مشخص کنید و اقدام به پرداخت آن نمایید.

نکات مهم درباره پرداخت مالیات خودرو

در بخش قبل، راه‌های پرداخت مالیات انتقال خودرو از سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو به طور کامل توضیح داده شد. اما در اینجا، به نکاتی که باید در نظر گرفته شوند تا پرداخت مالیات خودرو از طریق این سامانه به درستی انجام شود، اشاره خواهیم کرد:

  • – این سامانه برای پرداخت مالیات انتقال دهندگان خودرو طراحی شده است، اما افرادی که قصد انتقال موتور سیکلت دارند نیز می‌توانند از خدمات این سامانه استفاده کنند.
  • – اگر انتقال دهندگان خودرو و موتور سیکلت قبل از تعویض یا انتقال پلاک، مالیات را پرداخت نکنند، این موضوع می‌تواند جلوی دریافت خدمات در مراکز تعویض پلاک و دفاتر اسناد رسمی را بگیرد.
  • – ثبت نام در سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو باید با سیم‌کارتی انجام شود که به نام فرد متقاضی است و با کد ملی و تاریخ تولد وی مطابقت دارد.
  • – تمامی خدمات سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو به صورت آنلاین ارائه می‌شود و حضور حضوری افراد متقاضی لازم نیست.
  • – برای پرداخت مالیات از طریق این سامانه، پرداخت کننده باید یکی از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب را داشته باشد.
  • – کارت پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو باید دارای رمز پویا باشد. برای فعال‌سازی رمز پویا، شخص متقاضی باید به یکی از شعب صادرکننده کارت مراجعه کند. زیرا رمز دوم برای انجام معاملات کافی نیست و سقف مبلغ قابل انتقال در حالت آنلاین با رمز دوم ثابت، فقط 100 هزار تومان در هر 24 ساعت است.

مالیات نقل و انتقال خودرو و فرد مسئول برای پرداخت آن

? در قسمت قبلی، به تشریح مقدار مالیات نقل و انتقال خودرو و روش تعیین آن پرداخته شد. در این قسمت، نگرانی مربوط به شخص پرداخت کننده مالیات در این مورد مورد بررسی قرار می‌گیرد. در زمان خرید و فروش خودرو، هیچ یک از طرفین تمایل به پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو ندارند و این را به عهده فرد دیگری قرار می‌دهند. در گذشته، مالیات نقل و انتقال خودرو در مراکز تعویض پلاک و دفاتر اسناد رسمی حضوری پرداخت می‌شد. در این حالت، هزینه مالیات و سایر هزینه‌های انتقال سند بر عهده فروشنده قرار می‌گرفت.

? اما با تغییر شرایط، پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو به صورت آنلاین انجام می‌شود. بر اساس گفته‌های رئیس سازمان امور مالیاتی کشور، هزینه مربوط به مالیات خرید و فروش خودرو باز هم بر عهده فروشنده است. بنابراین، قانون وظیفه واریز این مالیات را به عهده فروشندگان خودرو قرار داده است. با توجه به شرایط جدید، پرداخت مالیات قبل از تعویض پلاک الزامی است و فرصتی برای فرار از پرداخت این مالیات وجود ندارد.

? البته، خریدار و فروشنده می‌توانند در مورد این مسئله توافق کرده و هزینه مربوطه را به صورت دلخواه تقسیم کنند. با این حال، با توجه به اینکه قانون وظیفه پرداخت این هزینه را به عهده فروشنده قرار داده است، خریداران در این مرحله برتری خواهند داشت.

مالیات نقل و انتقال خودرو سال ۱۴۰۲ و روش محاسبه آن

✨ در بخش قبلی، به تشریح مفصل روش ورود به سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو و نحوه پرداخت مالیات از طریق آن پرداخته شد. اما سوال مهمی که برخی از خریداران و فروشندگان دارند، مربوط به میزان مالیات نقل و انتقال خودرو است. در واقع، می‌خواهند بدانند که مالیات مرتبط با انتقال خودرو چقدر است و با استفاده از چه روشی محاسبه می‌شود.

✨ باید بیان کرد که مالیات نقل و انتقال برای همه خودروها یکسان نیست و میزان آن بستگی به عوامل گوناگونی دارد. این عوامل مورد بررسی قرار می‌گیرند و پس از اعمال تأثیر آن‌ها، میزان مالیات انتقال خودرو مشخص می‌شود. یکی از عوامل تأثیرگذار در تعیین مقدار این مالیات، نوع خودرو است. هرچه خودرو از کلاس بالاتری برخوردار و قیمت بیشتری داشته باشد، مالیات بیشتری نیز به آن تعلق می‌گیرد. عامل دیگری که در تعیین مالیات نقل و انتقال خودرو موثر است، مدل تولید خودرو است. به عبارت دیگر، هرچه مدل خودرو جدیدتر باشد، مالیات آن نیز بیشتر خواهد بود.

✨ اگرچه برای محاسبه دقیق مالیات نقل و انتقال خودرو سال ۱۴۰۲ فرمولی ارائه نشده است، اما به احتمال زیاد، میزان این مالیات حدود ۱ درصد ارزش خودروی شما است. بنابراین، هرچه خودرو گران‌تر باشد، میزان مالیات انتقال آن نیز بیشتر خواهد بود.

مالیات نقل و انتقال خودروهای خارجی

✨ در بخش‌های قبلی، توضیح داده شد که چگونه مالیات نقل و انتقال خودرو سال ۱۴۰۲ محاسبه می‌شود. این مبلغ برای خودروهای مختلف تفاوت دارد و به نوع و مدل خودرو بستگی دارد. به طور کلی، مالیات نقل و انتقال خودروهای داخلی حدود ۱ درصد ارزش آن‌ها است. اما در مورد خودروهای خارجی، موضوع کاملاً متفاوت است. مالیات نقل و انتقال خودروهای خارجی نیز بر اساس قیمت و نوع آن‌ها متفاوت بوده و درصد بالاتری دارد.

✨ طبق صحبت‌های انجام شده، میزان مالیات برای انتقال خودروهای خارجی حدود ۲ درصد ارزش آن‌ها است. بنابراین، مالکان این خودروها می‌توانند با استفاده از این فرمول، میزان مالیات را مشخص کرده و در هنگام فروش با مراجعه به سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو، مبلغ مالیات را پرداخت کنند.

مالیات نقل و انتقال خودرو cartransfer.tax.gov.ir

مالیات نقل و انتقال خودرو cartransfer.tax.gov.ir

برچسب ها

مالیات نقل و انتقال خودرو سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو مالیات خرید و فروش خودرو مالیات نقل و انتقال خودرو چقدر است مالیات نقل و انتقال خودرو سال ۱۴۰۲ نحوه پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو

سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو به نشانی cartransfer.tax.gov.ir,پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو در سایت cartransfer.tax.gov.ir,سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو cartransfer.tax.gov.ir,مالیات نقل و انتقال خودرو cartransfer.tax.gov.ir,سامانه عملیات الکترونیکی امور مالیاتی tax.gov.ir,سامانه نوبت دهی تعویض پلاک nobatdehi.epolice.ir,روش پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو سال ۱۴۰۲,پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو سال ۱۴۰۲,محاسبه مالیات نقل و انتقال خودرو سال 1402,محاسبه مالیات نقل و انتقال خودرو سال ۱۴۰۲,ورود به سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو,سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو,سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو,ورود به سامانه مالیات خرید و فروش خودرو,سایت مالیات نقل و انتقال خودرو سال ۱۴۰۲,نحوه پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو,درگاه ملی خدمات مالیات my.tax.gov.ir,مالیات نقل و انتقال خودرو سال 1402,مالیات نقل و انتقال خودرو چقدر است,سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال,مالیات نقل و انتقال خودرو با کیست,پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو,سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو,نحوه پرداخت مالیات انتقال خودرو,میزان مالیات نقل و انتقال خودرو,سایت مالیات نقل و انتقال خودرو,ثبت نام اظهارنامه های مالیاتی,خودرو cartransfer.tax.gov.ir,ورود به سایت و نحوه پرداخت,پرداخت مالیات انتقال خودرو,مالیات نقل و انتقال خودرو,نحوه پرداخت مالیات خودرو,cartransfer.tax.gov.ir,پرداخت مالیات خودرو,مالیات انتقال خودرو,پرداخت قبض مالیات,پرداخت مالیات,ورود به سایت,مالیات خودرو,انتقال خودرو,نحوه پرداخت,مالیاتی,سامانه,مالیات,خودرو,سایت

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

مالیات نقل و انتقال خودرو cartransfer.tax.gov.ir

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل