تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

استعلام خلافی خودرو – دریافت جریمه خودرو با پیامک و بارکد

📚 خلاصه ای از مقاله استعلام خلافی خودرو – دریافت جریمه خودرو با پیامک و بارکد:

استعلام خلافی خودرو

توضیحات جامع درباره استعلام خلافی خودرو و آموزش دریافت آن از سایت راهور 120، و از طریق پیامک و بارکد و همچنین نحوه پرداخت جریمه ماشین با بارکد بیان شده است.

استعلام خلافی خودرو – دریافت جریمه خودرو با پیامک و بارکد

استعلام خلافی خودرو – دریافت جریمه خودرو با پیامک و بارکد

یک سیستم برای بررسی تخلفات خودرویی با نام راهور 120 و یک پلتفرم به نام سخا وجود دارد که امکان دریافت اطلاعات تخلفات خودرو با استفاده از بارکد را از طریق ورود به سایت راهور 120 فراهم می‌سازد. همچنین، برای بررسی جریمه خودرو با استفاده از پلاک، شما باید از پلتفرم سخا استفاده کنید و همچنین می‌توانید با ارسال کد VIN به شماره 1101202020، اطلاعات تخلفات را بدست آورید.

? با ظهور مفهوم دولت الکترونیک و ارائه خدمات دولتی از طریق سامانه‌های آنلاین، پلیس راهنمایی و رانندگی نیز به عنوان یک نهاد دولتی، تلاش می‌کند تا خدمات خود را به صورت آنلاین و بدون حضور حضوری ارائه دهد. به همین منظور، پلیس راهنمایی و رانندگی سایت راهور 120 و پلتفرم سخا را راه‌اندازی کرده است تا خدمات راهنمایی و رانندگی آنلاین را برای تمام افراد ارائه کند.

استعلام خلافی خودرو

? یکی از خدمات اصلی ارائه شده در سایت پلیس راهور، امکان بررسی تخلفات خودرو بدون نیاز به حضور حضوری است. با وارد کردن شماره بارکد کارت خودرو یا شماره پلاک، می‌توانید اطلاعات تخلفات را دریافت کنید. در نظر داشته باشید که پرداخت جریمه‌های رانندگی امری ضروری است و برای اطلاع از نحوه بررسی تخلفات خودرو و پرداخت آن، بهتر است با استفاده از سامانه راهور 120 و روش‌های موجود، آشنا شوید.

? در این مقاله، به معرفی سیستم بررسی تخلفات خودرو می‌پردازیم. نحوه ورود به سامانه و دریافت اطلاعات تخلفات خودرو و اعتراض به آن را توضیح خواهیم داد. همچنین، نحوه بررسی تخلفات از طریق سایت راهور 120 با استفاده از پلاک، بارکد، پیامک و شماره سریال و نحوه پرداخت جریمه و تخلفات خودرو را بررسی خواهیم کرد.

1- روش استعلام خلافی با استفاده از پیامک

? اگر تمایل ندارید از سایت راهور برای استعلام خلافی خود استفاده کنید یا به اینترنت دسترسی ندارید، نگران نباشید! یک راه دیگر برای بررسی تخلفات خودرو وجود دارد. شما می‌توانید از روش استعلام خلافی با پیامک برای دریافت اطلاعات تخلفات خودرو اقدام کنید.

? برای استفاده از این روش، کافیست کد VIN خودرو خود را به شماره پیامک 1101202020 ارسال کنید. سپس، سامانه پلیس راهور ناجا با استفاده از پیامک شما را از وضعیت تخلفات خودروتان مطلع می‌کند.

? لطفاً توجه داشته باشید که کد VIN یک کد 17 رقمی است که در کارت خودرو یا سند خودرو درج شده است و با بارکد پستی که قبلاً اشاره شد، تفاوت دارد. بنابراین، حتماً دقت کنید که هنگام ارسال پیامک، کد VIN را به درستی ارسال کنید؛ زیرا در غیر این صورت، پاسخی دریافت نخواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر درباره مکان درج کد VIN، می‌توانید به تصویر زیر مراجعه کنید.

نحوه استعلام خلافی خودرو

2- سامانه استعلام تخلفات خودرو

در سال‌های اخیر و با افزایش استفاده از سامانه‌های اینترنتی در ارائه خدمات دولتی، پلیس راهنمایی و رانندگی نیز به عنوان یک نهاد دولتی، تلاش کرده است تا خدمات خود را به شکل آنلاین و غیرحضوری برای شهروندان ارائه دهد.

? سایت راهور 120 و سامانه سخا، دو وب سایت معتبری هستند که توسط پلیس راهنمایی و رانندگی، با هدف ارائه خدمات آنلاین راهنمایی و رانندگی برای تمام افراد جامعه، تاسیس و راه‌اندازی شده‌اند.

? این وب سایت‌ها امکانات متنوعی را برای کاربران خود فراهم می‌کنند که برخی از مهم‌ترین آنها شامل استعلام تخلفات رانندگی و پرداخت جریمه رانندگی از طریق سایت راهور 120 و استعلام جمع تخلفات، خدمات مهاجرت و گذرنامه از طریق سامانه سخا می‌باشند.

? سامانه استعلام تخلفات خودرو، به عنوان یک بخش از سامانه سخا و همچنین سامانه راهور 120 فعالیت می‌کند. افرادی که تمایل به دریافت اطلاعات تخلفات خودرو خود با استفاده از پلاک یا بارکد ماشین دارند، می‌توانند به ترتیب، از طریق سامانه سخا و سایت راهور 120، برای استعلام تخلفات خودروی خود اقدام کنند.

روش ورود به سامانه استعلام خلافی خودرو

در سال‌های اخیر، دولت سامانه‌های اینترنتی مختلفی را مانند سامانه مالیات خودرو راه‌اندازی کرده است که استفاده از آنها ابتدا نیازمند ورود به سامانه مذکور است. همچنین برای دریافت استعلام خلافی خودرو نیز در ابتدا باید وارد این سامانه شوید.

? بنابراین، در این قسمت از مقاله، قصد داریم روش ورود به سایت استعلام خلافی ماشین، که شامل سایت راهور 120 و سامانه پلیس سخا است، را با توضیحات تصویری جداگانه توضیح دهیم. افرادی که تمایل به استعلام جریمه ماشین خود با استفاده از پلاک دارند، می‌توانند برای ورود به سامانه پلیس سخا اقدام کنند و افرادی که تمایل به استعلام خلافی با بارکد ماشین خود دارند، می‌توانند برای ورود به سایت راهور 120 اقدام نمایند.

روش ورود به سامانه پلیس سخا برای استعلام خلافی خودرو

? در مرورگر خود، آدرس سامانه سخا sakha.epolice.ir را جستجو کنید تا وارد صفحه‌ای مشابه تصویر زیر شوید و سپس با وارد کردن نام کاربری، رمز عبور و تصویر امنیتی، وارد پرتال شخصی خود شوید. توجه کنید که در صورت عدم ثبت نام، باید ابتدا در سامانه ثبت نام کنید.

سایت استعلام خلافی خودرو

روش ورود به سایت راهور 120 برای اتعلام خلافی خودرو

1. در مرورگر خود، آدرس سایت راهور 120 یعنی rahvar120.ir را جستجو کنید تا وارد صفحه اصلی سایت شوید. سپس برای ورود به سامانه استعلام خلافی خودرو، بر روی گزینه استعلام تخلفات رانندگی که در تصویر با فلش قرمز مشخص شده است، کلیک کنید.

استعلام خلافی خودرو راهور 120

2. حالا با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد سایت استعلام خلافی خودرو شوید. توجه کنید که در صورت عدم ثبت نام، باید ابتدا ثبت نام کنید.

استعلام خلافی خودرو با پیامک

آموزش تصویری دریافت استعلام خلافی خودرو

? پس از ورود به سامانه استعلام خلافی خودرو، می‌توانید برای دریافت استعلام خلافی خودرو اقدام کنید. برای دریافت استعلام خلافی خودرو از سامانه راهور 120، نیاز به بارکد ماشین دارید و برای دریافت استعلام خلافی خودرو از سامانه پلیس سخا، نیازمند پلاک ماشین هستید. در ادامه، مراحل استعلام در هر دو سامانه به همراه راهنمای تصویری توضیح داده شده است.

? نکته‌ای که باید در رابطه با نحوه دریافت استعلام خلافی خودرو از سایت راهور 120 توجه داشته باشید، آن است که در مقابل قبل، که برای دریافت استعلام خلافی خودرو از سایت استعلام خلافی خودرو نیازی به ثبت نام در این سامانه نبود، در حال حاضر برای دریافت استعلام خلافی خودرو، نیاز به ثبت نام در سامانه سخا است. این مورد به طور کامل در بخش زیر توضیح داده شده است.

مراحل استعلام خلافی خودرو از سایت راهور 120

۱. آدرس سایت پلیس راهور 120 به آدرس rahvar120.ir را در مرورگر خود جستجو کنید. با جستجو، به صفحه اصلی سایت هدایت می‌شوید. سپس بر روی گزینه استعلام تخلفات رانندگی کلیک کنید.

استعلام خلافی خودروبا بارکد

۲. در این مرحله، اگر قبلاً در سامانه استعلام خلافی خودرو ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، وارد سایت استعلام خلافی خودرو شوید. اما اگر تا به حال در سایت استعلام خلافی خودرو ثبت نام نکرده‌اید، بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

آموزش استعلام خلافی خودرو

۳. اگر در مرحله قبل بر روی دکمه ثبت نام کلیک کردید، وارد صفحه‌ای مشابه تصویر زیر می‌شوید. در این مرحله، کد ملی، تاریخ تولد و شماره همراه خود را وارد کنید. سپس با تیک زدن گزینه “قوانین ثبت نام را مطالعه و تایید کرده‌ام” و وارد کردن تصویر امنیتی، گزینه شروع ثبت نام را انتخاب کنید تا کد تاییدی به شماره همراه شما ارسال شود.

استعلام خلافی خودرو بخش 1

۴. در صفحه جدید، کد تایید را که به شماره همراه شما ارسال شده است، وارد کنید. سپس کلمه عبور را تعیین کنید و کد امنیتی را وارد کنید. در نهایت، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

استعلام خلافی خودرو بخش 2

۵. در مرحله بعد، سامانه استعلام خلافی خودرو یک کد تایید را به شماره همراه شما ارسال می‌کند. این کد را در کادر مربوطه وارد کرده و رمز عبور خود را در کادر دوم و سوم وارد کنید. سپس دکمه ثبت نام را بزنید.

استعلام خلافی خودرو بخش 3

۶. هم‌اکنون پیامی را مشاهده خواهید کرد که می‌گوید “اطلاعات شما جهت بررسی دریافت گردید. در صورت تایید، پیامک حاوی ایجاد حساب کاربری برای شما ارسال می‌گردد.” پس از دریافت این پیامک، به صفحه ورود به سامانه استعلام خلافی خودرو برگشته و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت استعلام خلافی خودرو شوید.

استعلام خلافی خودرو بخش 4

۷. حالا برای دریافت استعلام خلافی خودرو، شماره بارکد کارت خودرو را در کادر مشخص شده وارد کنید و دکمه استعلام را بزنید.

استعلام خلافی خودرو بخش 5

استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک

? یکی از راه‌های استعلام خلافی خودرو، استفاده از شماره پلاک است. در تیتر ‘نحوه دریافت استعلام خلافی خودرو’، توضیح داده‌ایم که می‌توان از سامانه پلیس سخا به آدرس sakha.epolice.ir استفاده کرده و با ورود به سامانه، انتخاب خدمات راهور و سپس گزینه سرجمع تخلفات، استعلام خلافی را انجام داد.

? علاوه بر این روش، می‌توان با نصب اپلیکیشن ‘پلیس من’ بر روی گوشی تلفن همراه یا با داشتن بارکد کارت ماشین، از طریق سایت راهور 120، استعلام جریمه ماشین با شماره پلاک را انجام داد.

? در ادامه، با ارائه یک راهنمای تصویری، نحوه استعلام و دریافت خلافی ماشین با شماره پلاک از طریق برنامه ‘پلیس من’ و سایت راهور 120 توضیح داده می‌شود و لینک دانلود فایل اپلیکیشن ‘پلیس من’ نیز برای علاقه‌مندان قابل دسترسی خواهد بود.

? روش استعلام جریمه ماشین با شماره پلاک به شرح زیر است:

1. ابتدا، به آدرس rahvar120.ir که مربوط به سایت راهور 120 است، مراجعه کنید و گزینه پرداخت الکترونیکی جرایم را انتخاب کنید.

استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک

2. در صفحه بعد، با وارد کردن شماره همراه، گزینه ورود را انتخاب کنید تا به صفحه‌ای مشابه آنچه در قسمت بعدی توضیح داده شده است، هدایت شوید.

نحوه استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک

3. در این مرحله، شماره بارکد ماشین و شماره پلاک را وارد کنید تا اطلاعات خلافی ماشین شما نمایش داده شود.

سایت استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک

استعلام جریمه ماشین با شماره پلاک از طریق اپلیکیشن پلیس

1. پس از دانلود ( چند خط پایین تر لینک دانلود قرار داده شده است) و نصب اپلیکیشن پلیس من، برنامه را باز کنید و گزینه راهور را انتخاب کنید.

استعلام خلافی خودرو 1

2. در این مرحله، گزینه استعلام تخلفات رانندگی را انتخاب کنید.

استعلام خلافی خودرو 2

3. پس از انتخاب، با پرداخت مبلغ 5200 تومان، به صفحه‌ای مانند صفحه زیر هدایت می‌شوید. در این صفحه، با وارد کردن شماره پلاک خودرو، می‌توانید خلافیات ماشین خود را استعلام کنید.

استعلام خلافی خودرو 3

علاقمندان به دانلود اپلیکیشن پلیس من بر روی گوشی‌های اندروید، می‌توانند از طریق کلیک بر روی گزینه دانلود در باکس زیر اقدام کنند.

? برای دانلود مستقیم اپلیکیشن پلیس من کلیک کنید.

استعلام خلافی خودرو با شماره سریال

? استعلام خلافی خودرو با شماره سریال مندرج در پشت کارت خودرو یا همان شماره بارکد پستی یکی از روش‌های دیگر است. این شماره 8 رقمی در پشت کارت خودرو قرار دارد. در این بخش از مقاله، توضیح خواهیم داد که چگونه با استفاده از شماره سریال 8 رقمی، جریمه ماشین را استعلام کنیم.

? برای انجام این کار، متقاضی باید به وب‌سایت راهور 120 به آدرس rahvar120.ir مراجعه کرده و گزینه استعلام تخلفات رانندگی را انتخاب کند. این اقدام متقاضی را به درگاه سامانه پلیس سخا هدایت می‌کند.

? در درگاه سامانه پلیس سخا یا سامانه خدمات الکترونیک انتظامی، متقاضی باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کند. در صورتی که قبلاً ثبت نام نکرده است، باید ابتدا با کلیک بر روی گزینه ثبت نام، اقدام به ثبت نام کند. سپس با ورود به پنل کاربری خود، با وارد کردن شماره سریال 8 رقمی ماشین، استعلام خلافیات آن را انجام دهد.

روش‌های اعتراض به استعلام خلافی خودرو

زمانی که برخی افراد نیاز به اعتراض به جریمه مورد تعیین برای خود دارند، روش‌های اعتراض به استعلام خلافی خودرو به دو بخش تقسیم می‌شوند:

۱. اعتراض به قبض جریمه

در صورت اعتراض به قبض جریمه، افراد باید به مرکز اجرائیات پلیس راهور مراجعه کرده و شکایت خود را ارائه دهند.

۲. اعتراض به وضعیت تخلفات و استعلام خلافی خودرو

اگر اعتراض به وضعیت تخلفات و استعلام خلافی خودرو وجود دارد، افراد معترض باید به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کرده و اعتراض خود را ثبت کنند. دفاتر اعتراض سپس از طریق سیستم به مرکز اجرائیات کل کشور ارسال می‌شوند و مرکز اجرائیات کل کشور در ظرف مدت حداکثر 24 ساعت نتیجه اعتراض را اعلام می‌کند.

مراحل استعلام سرجمع تخلفات رانندگی

برای استعلام سرجمع تخلفات از سامانه پلیس سخا، مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. در مرورگر دستگاه خود، آدرس سامانه پلیس سخا یا sakha.epolice.ir را جستجو کنید تا به صفحه اصلی سایت هدایت شوید.

استعلام سرجمع تخلفات رانندگی

۲. در این مرحله، روی گزینه خدمات راهور کلیک کرده و سپس گزینه استعلام سرجمع تخلفات را انتخاب کنید.

نحوه استعلام سرجمع تخلفات رانندگی

۳. در گام بعد، شماره پلاک ماشین خود را وارد کنید و بر روی گزینه استعلام کلیک کنید.

استعلام تخلفات رانندگی

در این صورت، سامانه پلیس سخا نتایج استعلام سرجمع تخلفات را نمایش خواهد داد.

روش پرداخت خلافی خودرو

تا به این لحظه، با دو روش استعلام خلافی خودرو آشنا شدیم؛ اما شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد که پس از استعلام خلافی خودرو چگونه می‌توانیم آن را پرداخت کنیم؟ برای این منظور، روش ها و سامانه های مختلفی برای پرداخت خلافی خودرو وجود دارند؛ اما ما روش های آسان و موثری را برای پرداخت این خلافی ها به شما توضیح خواهیم داد.

روش اول: پرداخت خلافی خودرو از طریق سایت راهور 120

همانطور که مشاهده کردید، سایت رسمی پلیس راهور امکانات مختلفی را برای دارندگان خودرو ارائه می دهد؛ یکی از این امکانات، استعلام تخلفات رانندگی بود. اما شما می توانید بعد از استعلام تخلفات خود در سایت بمانید و مراحل مربوط به پرداخت خلافی خودرو را انجام دهید.
برای این کار، به قسمت امکانات سایت مراجعه کنید و بر روی گزینه پرداخت الکترونیکی جرایم کلیک نمایید. پس از کلیک، به سامانه ای هدایت می شوید که امکان پرداخت الکترونیکی جرایم را برای شما فراهم می کند.

پرداخت خلافی خودرو

دقت کنید که برای پرداخت جرایم خود، شماره سریال وسیله نقلیه خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و بر روی گزینه استعلام کلیک کنید. اینجا می توانید خلافی خودرو خود را پرداخت کنید و یا از وضعیت خلافی های خودتان مطلع شوید.

نحوه پرداخت خلافی خودرو

روش دوم: پرداخت خلافی خودرو از طریق ارسال پیامک

? همانطور که در روش های دریافت خلافی خودرو ذکر کردیم، یکی از روش های اصلی برای این کار استفاده از استعلام خلافی با پیامک بود. در این روش، افراد باید کد VIN پشت کارت خودرو خود را به سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال کنند. در این زمان، سامانه پیامکی پلیس راهور، به طور خودکار وضعیت خلافی های خودرو مورد نظر را بررسی می کند و افراد را از مبلغ خلافی هایشان مطلع می کند.
? اما این سامانه تنها برای استعلام خلافی خودرو نیست! به محض اینکه پیامک مربوط به وضعیت خلافی های خودرو به شما ارسال می شود، شناسه پرداخت و قبض نیز برای شما ارسال می شود. کافیست با کمک این دو عدد، به یکی از اپلیکیشن های مربوط به پرداخت قبض وارد شوید و مراحل مربوط به پرداخت این جرایم را مانند قبض های دیگر انجام دهید.”

روش‌های چاپ خلافی خودرو

در بعضی موارد مانند ترخیص خودرو از پارکینگ یا صدور سند برای آن، نیاز است که افراد برگه مرتبط با خلافی خودرو را تهیه کنند. در این زمان، افراد نیازمند چاپ وضعیت خلافی خودرو خود می‌شوند.

? برای چاپ خلافی خودرو، شرایط زیر لازم است:
– افراد باید در منزل خود دسترسی به یک پرینتر داشته باشند.
– مراحل استعلام خلافی خودرو را از طریق سایت پلیس راهور انجام داده و برگه مربوط به پرداخت و استعلام خلافی را چاپ کنند.

? اما در صورتی که پرینتر در دسترس نباشد و در عرض زمان کوتاهی نیاز به تحویل برگه چاپ خلافی خودرو باشد، می‌توان به یکی از دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه کرده و درخواست چاپ برگه خلافی خودرو را ارائه داد. از آنجا می‌توانید در همان دفتر نسبت به پرداخت خلافی خودرو اقدام کنید.

استعلام خلافی خودرو با بارکد

✅ یکی از سوالات متداول درباره استعلام جریمه ماشین، مربوط به امکان استعلام خلافی خودرو با استفاده از بارکد کارت خودرو است و در صورت امکان، از کدام سامانه باید برای این اقدام استفاده کرد؟ در این قسمت از مقاله، قصد داریم درباره استعلام خلافی خودرو با استفاده از بارکد کارت خودرو، توضیح دهیم.

✅ در پاسخ به این سوالات، باید بگوییم که بله، استعلام خلافی خودرو با استفاده از بارکد کارت خودرو امکان پذیر است و برای این منظور، متقاضی باید به وب‌سایت پلیس راهور 120 یا rahvar120.ir مراجعه کند. راهنمای تصویری این موضوع در تیتر سوم مقاله با عنوان “نحوه دریافت استعلام خلافی خودرو” در این سایت ارائه شده است.

✅ متقاضی، با جستجوی آدرس سایت راهور 120، وارد سامانه استعلام خلافی با بارکد می شود و باید گزینه استعلام تخلفات رانندگی را انتخاب کند تا به درگاه سامانه سخا هدایت شود. سپس، متقاضی باید نام کاربری و رمز عبور خود را که قبلاً در هنگام ثبت نام در سامانه سخا دریافت کرده است، در فیلدهای مربوطه وارد کند تا به پنل کاربری خود هدایت شود. در این مرحله، متقاضی می تواند با وارد کردن بارکد کارت ماشین خود، جریمه ماشین خود را استعلام کند.

استعلام خلافی خودرو با بارکد

? یکی از سوالات متداول درباره استعلام جریمه ماشین، مربوط به امکان استعلام خلافی خودرو با استفاده از بارکد کارت خودرو است و در صورت امکان، از کدام سامانه باید برای این اقدام استفاده کرد؟ در این قسمت از مقاله، قصد داریم درباره استعلام خلافی خودرو با استفاده از بارکد کارت خودرو، توضیح دهیم.

? در پاسخ به این سوالات، باید بگوییم که بله، استعلام خلافی خودرو با استفاده از بارکد کارت خودرو امکان پذیر است و برای این منظور، متقاضی باید به وب‌سایت پلیس راهور 120 یا rahvar120.ir مراجعه کند. راهنمای تصویری این موضوع در تیتر سوم مقاله با عنوان “نحوه دریافت استعلام خلافی خودرو” در این سایت ارائه شده است.

? متقاضی، با جستجوی آدرس سایت راهور 120، وارد سامانه استعلام خلافی با بارکد می شود و باید گزینه استعلام تخلفات رانندگی را انتخاب کند تا به درگاه سامانه سخا هدایت شود. سپس، متقاضی باید نام کاربری و رمز عبور خود را که قبلاً در هنگام ثبت نام در سامانه سخا دریافت کرده است، در فیلدهای مربوطه وارد کند تا به پنل کاربری خود هدایت شود. در این مرحله، متقاضی می تواند با وارد کردن بارکد کارت ماشین خود، جریمه ماشین خود را استعلام کند.

استعلام خلافی خودرو – دریافت جریمه خودرو با پیامک و بارکد

استعلام خلافی خودرو – دریافت جریمه خودرو با پیامک و بارکد

برچسب ها

استعلام خلافی خودرو استعلام خلافی با پیامک استعلام خلافی

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

استعلام خلافی خودرو – دریافت جریمه خودرو با پیامک و بارکد

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل