تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

ورود به سامانه ثبت من my.ssaa.ir

📚 خلاصه ای از مقاله ورود به سامانه ثبت من my.ssaa.ir:

ورود به سامانه ثبت من

این مطلب در خصوص سامانه ثبت من نوشته شده و نحوه ورود به سایت my.ssaa.ir و نحوه ثبت نام ثبت من و دانلود ثبت من را آموزش داده است.

ورود به سامانه ثبت من my.ssaa.ir

ورود به سامانه ثبت من my.ssaa.ir

برای بهره‌مندی از خدمات مهم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به طریقی کاملاً اینترنتی، شما می‌توانید به وب‌سایت سامانه ثبت من به آدرس my.ssaa.ir مراجعه کنید. این وب‌سایت به عنوان درگاه یکپارچه خدمات الکترونیکی این سازمان عمل می‌کند و افراد را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به حضور حضوری، مختلف خدمات مرتبط با ثبت اسناد و املاک را دریافت کنند.

در سال‌های اخیر، جلب توجه به مجازی‌سازی و ارائه خدمات آنلاین توسط شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی افزایش یافته است. به همین منظور، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز وب‌سایت خود را با نام “سامانه ثبت من” و آدرس my.ssaa.ir ایجاد کرده است. از این طریق، افراد می‌توانند با ورود به سامانه ثبت من و انجام ثبت نام، بخشی از خدمات مهم این سازمان را به صورت آنلاین بهره‌مند شوند.

برای استفاده از این سامانه، ابتدا نیاز به ثبت نام در وب‌سایت سامانه ثبت من دارید. البته برخی از خدمات این سامانه بدون نیاز به ثبت نام قابل دسترسی هستند، مثلاً تصدیق اصالت سند و استعلام ممنوع‌الخروجی. اما برای بهره‌برداری از برخی از خدمات اساسی، ضروری است که ثبت نام خود را در این سامانه انجام دهید.

اگر چه سامانه ثبت من به تازگی راه‌اندازی شده است، اما بسیاری از افراد هنوز با این امکانات آشنا نیستند و به صورت حضوری کارهای خود را انجام می‌دهند. در ادامه، انواع خدمات این سامانه را برای شما توضیح خواهیم داد. همچنین روش ثبت نام در سامانه ثبت من و ورود به وب‌سایت my.ssaa.ir را به دقت شرح می‌دهیم.

ورود به سامانه ثبت من my.ssaa.ir

برای ورود به سامانه ثبت من کلیک کنید

سایت ثبت من my.ssaa.ir

سامانه ثبت من (my.ssaa.ir) یک پلتفرم مهم و حیاتی در ارتباط با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است. این سامانه به طور کاملاً آنلاین و اینترنتی طراحی شده و امکان دسترسی به خدمات مختلف این سازمان را فراهم می‌کند. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، تحت نظر قوه قضائیه فعالیت می‌کند و وظایف متنوعی از جمله ثبت املاک، ثبت اسناد و اجرای آن‌ها، امور ثبتی مرتبط با مالکیت معنوی، ثبت شرکت‌ها و دقاتر رسمی ازدواج و طلاق را به عهده دارد.

با گذشت زمان و بهبود مستمر، سامانه ثبت من (my.ssaa.ir) قدرت‌ها و امکانات خود را گسترش داده و اکنون بخش مهمی از خدمات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را به صورت آنلاین ارائه می‌دهد. این سامانه به یک درگاه یکپارچه خدمات الکترونیکی تبدیل شده است که افراد می‌توانند به راحتی با مراجعه به وب‌سایت my.ssaa.ir بخش مهمی از خدمات سازمان را از طریق اینترنت بهره‌مند شوند.

به عبارت دیگر، با این سامانه می‌توانید بسیاری از خدمات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را به صورت آنلاین انجام دهید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا به خدمات مورد نیازتان دسترسی سریع و راحتی داشته باشید. اکنون به برخی از خدماتی که این سامانه ارائه می‌دهد، نگاهی خواهیم داشت.

همچنین، در ادامه به شما نحوه ورود به این سامانه و نحوه ثبت نام در آن را به دقت توضیح خواهیم داد. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا از امکانات سامانه بهره‌برداری کرده و خدمات مورد نیازتان را به راحتی انجام دهید.

بیشتر بخوانید: سایت بیمه ورزشی
بیشتر بخوانید: شرایط تاسیس دفاتر کاریابی

ورود به سامانه ثبت من my.ssaa.ir

ورود به سامانه ثبت من (my.ssaa.ir) بسیار ساده است و می‌توانید با دنبال کردن این مراحل به راحتی این کار را انجام دهید:

👈 1. ابتدا آدرس اینترنتی سامانه را در مرورگر خود وارد کنید. آدرس صحیح برای ورود به سامانه ثبت من به صورت my.ssaa.ir می‌باشد.

ورود به سامانه ثبت من my.ssaa.ir

👈 2. پس از ورود به وب‌سایت سامانه ثبت من، صفحه‌ای با اطلاعات و ورود نمایان می‌شود. در اینجا ممکن است شما به ورود با نام کاربری و رمز عبور نیاز داشته باشید. اگر حساب کاربری دارید، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و بر روی دکمه “ورود” کلیک کنید.

👈 3. اگر حساب کاربری ندارید یا تاکنون ثبت نام نکرده‌اید، باید ابتدا ثبت نام کنید. برای ثبت نام، ممکن است اطلاعات شما را در یک فرم وارد کنید که شامل اطلاعات شخصی و تماس، اطلاعات مرتبط با شناسنامه و اطلاعات حساب بانکی شما می‌شود. بعد از تکمیل فرم ثبت نام، حساب کاربری شما ساخته می‌شود و می‌توانید وارد سامانه شوید.

👈 4. پس از ورود به حساب کاربری، می‌توانید از امکانات و خدمات مختلف سامانه ثبت من بهره‌برداری کنید و مسائل ثبت اسناد و امور مرتبط را آنلاین انجام دهید.

حالا با دانستن نحوه ورود به سامانه ثبت من، می‌توانید از خدمات ارزشمند این سامانه بهره‌مند شوید.

بیشتر بخوانید: استعلام چک برگشتی با کد ملی
بیشتر بخوانید: سایت ایثار www.isaar.ir

ثبت نام در سامانه ثبت من my.ssaa.ir

اکنون نحوه ثبت نام در ثبت من را هم به طور کامل و مرحله به مرحله برای شما توضیح می دهیم تا به راحتی بتوانید در این سامانه ثبت نام کرده و از خدمات آن استفاده نمایید. پس اگر تا الان از سامانه ثبت من سازمان ثبت اسناد و املاک کشور استفاده نمی کردید یا این که ثبت نام تان در این سایت کامل نبوده و تنها از بخشی از خدمات آن بهره مند بوده اید، در ادامه با ما همراه باشید. برای ثبت نام در سامانه ثبت من my.ssaa.ir باید مراحل زیر را طی کنید:

👈  1- ابتدا باید وارد این سامانه به نشانی اینترنتی my.ssaa.ir شوید که نحوه انجام این کار را به طور مفصل توضیح دادیم.
👈 2- پس از این که به این سایت وارد شدید، بر روی قسمت «ورود» مانند تصویر کلیک نمایید. دو گزینه «ورود به پرتال» و «ایجاد حساب کاربری» به شما نمایش داده می‌شود. باید گزینه «ایجاد حساب کاربری» را انتخاب کنید. دفعات بعدی پس از ثبت نام، جهت ورود به برنامه گزینه «ورود به پرتال» را انتخاب می نمایید.

ثبت نام در ثبت من

👈 3- پس از این که گزینه «ایجاد حساب کاربری» را انتخاب کردید، پنجره جدیدی باز می شود که در باید در آن اطلاعاتی مانند کد ملی، تاریخ تولد و شماره تلفن همراه را وارد کنید. این اطلاعات را وارد کرده و گزینه «ثبت نام» در زیر کادر را بزنید. توجه کنید که شماره تلفن همراه با کد ملی وارد شده با هم تطابق داشته باشند.

ثبت نام در سامانه ثبت من

👈 4- سپس یک کد بر روی شماره موبایل وارد شده شما ارسال می‌شود. باید ان کد را وارد کرده و یک رمز عبور برای حساب کاربری تان انتخاب نمایید. پس از وارد کردن کد و رمز عبور، گزینه «تایید و ثبت» را بزنید.

کد تایید ثبت نام در ثبت من

👈 5- در آخرین مرحله پیام «ثبت نام شما با موفقیت انجام شد» را مشاهده می کنید.

بنابراین، ثبت نام در سایت ثبت من ، تکمیل شده و در ادامه می توانید به وسیله کد ملی و رمز عبور انتخابی به این سامانه وارد شده و از خدمات آن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: سامانه گنج ایرانداک ganj.irandoc.ac.ir
بیشتر بخوانید: ثبت نام امريه قرارگاه خاتم الانبیاء

خدمات سامانه ثبت من my.ssaa.ir

سامانه ثبت من (my.ssaa.ir) به عنوان یک پلتفرم جامع برای ارتباط با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، انواع خدمات مختلف را به شما ارائه می‌دهد. این خدمات به صورت آنلاین و از طریق اینترنت قابل دسترسی هستند. در ادامه، به برخی از خدمات اصلی این سامانه اشاره خواهیم کرد:

خدمات سامانه ثبت من my.ssaa.ir

 • 1. پیشخوان املاک:
  – خود اظهاری املاک: امکان ارسال اظهارنامه مالکیت املاک به صورت آنلاین.
  – تصدیق اصالت سند: درخواست تصدیق اصالت سند ملکی بدون حضور حضوری.
  – درخواست صدور سند: امکان درخواست صدور سند ملکی از طریق اینترنت.
 • 2. پیشخوان اسناد رسمی:
  – تصدیق اصالت سند: درخواست تصدیق اصالت اسناد رسمی بدون حضور حضوری.
  – اسناد رسمی من: دسترسی به اسناد رسمی شما.
  – دفاتر دارای ظرفیت: جستجو و مشاهده دفاتر دارای ظرفیت برای انجام امور ثبتی.
 • 3. پیشخوان ازدواج و طلاق:
  – وقایع ازدواج و طلاق: مشاهده و درخواست اطلاعات مرتبط با ازدواج و طلاق.
  – دفاتر دارای ظرفیت: جستجو و مشاهده دفاتر دارای ظرفیت برای انجام مراسم ازدواج و طلاق.
 • 4. پیشخوان اجرای اسناد رسمی:
  – استعلام ممنوع الخروجی: درخواست استعلام ممنوع‌الخروجی از طریق سامانه.
  – پیگیری پرونده اجرا: پیگیری وضعیت پرونده‌های اجرایی.
 • 5. پیشخوان ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری:
  – صورت‌جلسات تغییرات: مشاهده صورت‌جلسات تغییرات شرکت‌ها و موسسات.
  – اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی: ارسال اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی به صورت آنلاین.
 • 6. پیشخوان مالکیت معنوی:
  – اظهارنامه‌های من: مشاهده و مدیریت اظهارنامه‌های مالکیت معنوی.
  – ثبت طرح صنعتی: درخواست ثبت طرح‌های صنعتی.
 • 7. پیشخوان پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی:
  – استعلام شناسه ملی: درخواست استعلام شناسه ملی اشخاص حقوقی.
  – درخواست تخصیص شناسنامه ملی: درخواست تخصیص شناسنامه ملی اشخاص حقوقی.
 • 8. پیشخوان بازرسی:
  – ثبت شکایت: ارسال شکایات به سازمان ثبت اسناد و املاک.
  – رهگیری شکایت: پیگیری وضعیت شکایات ارسالی.
 • 9. سایر خدمات:
  – نوبت دهی اینترنتی: درخواست و مدیریت نوبت‌های مرتبط با خدمات سازمان.
  – مکاتبات مکانیزه: ارسال و دریافت مکاتبات مرتبط با امور ثبتی به صورت الکترونیک.
  – نظرسنجی: شرکت در نظرسنجی‌های مرتبط با سازمان.

با دسترسی به این خدمات، شما می‌توانید بسیاری از امور مرتبط با ثبت اسناد و املاک را به صورت آنلاین و در هر زمانی انجام دهید، که به تسهیل و تسریع در انجام مراحل مختلف امور شما کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید: سامانه ارزیابی تکمیلی آموزگاران
بیشتر بخوانید: راهنمای دریافت کد سخا

استفاده از سایت ثبت من

استفاده از سایت ثبت من (my.ssaa.ir) برای انجام مختلف امور ثبتی و اطلاعیه‌های مهم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از اهمیت بسیاری برخوردار است. این سامانه به شما امکان دسترسی آسان به خدمات مختلف و اطلاعات اساسی را فراهم می‌کند. برای دانلود راهنمای استفاده از این سایت به صورت پی دی اف، می‌توانید به سایت رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه کرده و از منوی راهنمای سایت این فایل را دریافت کنید. این راهنما به شما کمک می‌کند تا از امکانات سایت به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و امور خود را به راحتی انجام دهید. همچنین مطالعه تمامی اطلاعیه‌ها و مقررات مرتبط با امور ثبتی و هزینه‌ها بسیار مفید است تا از تغییرات و به‌روزرسانی‌های سازمان آگاه شوید و از امکانات بهتری در استفاده از سامانه بهره‌مند شوید.

⬅️ برای دانلود راهنمای استفاده از سایت ثبت من کلیک کنید

بیشتر بخوانید: استعلام مالیات دستگاه کارتخوان
بیشتر بخوانید: سوالات گزینش آموزش و پرورش

دانلود برنامه ثبت من

در حال حاضر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، نرم‌افزار مخصوصی برای سامانه ثبت من (my.ssaa.ir) برای گوشی‌های همراه با سیستم عامل اندروید یا آی‌اواس عرضه نکرده است. بنابراین، برای دسترسی به این سامانه و استفاده از خدمات آن بر روی گوشی موبایل یا تبلت خود، باید از مرورگر وب دسترسی پیدا کنید و به آدرس my.ssaa.ir مراجعه کنید.

در صورتی که می‌خواهید از گوشی همراه خود به بهترین شکل از سامانه ثبت من استفاده کنید، مطمئن شوید که مرورگر وب گوشی خود به روز باشد و از نسخه‌های جدید آن استفاده کنید تا تجربه بهتری از استفاده از سامانه داشته باشید.

بیشتر بخوانید: سامانه نوبت دهی آنلاین پزشکان
بیشتر بخوانید: سایت کارت مترو دانشجویی

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب رو سامانه ثبت من my.ssaa.ir کلیک کنید.

ورود به سامانه ثبت من my.ssaa.ir

ورود به سامانه ثبت من my.ssaa.ir

برچسب ها

ثبت من ثبت نام ثبت من سامانه ثبت من سایت ثبت من my.ssaa.ir ثبت نام در سامانه ثبت من ورود به سایت ثبت من

ثبت من , ثبت نام ثبت من , سامانه ثبت من , سایت ثبت من , my.ssaa.ir , ثبت نام در سامانه ثبت من , ورود به سایت ثبت من

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

ورود به سامانه ثبت من my.ssaa.ir

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل