تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir ، reserve.tamin.ir

📚 خلاصه ای از مقاله سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir ، reserve.tamin.ir:

نوبت دهی شعب تامین اجتماعی

توضیحات جامع درباره نحوه ورود به سایت نوبت دهی اینترنتی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir و reserve.tamin.ir و لینک ورود به سامانه نوبت گیری و همچنین کد دستوری سامانه و دانلود اپلیکیشن نوبت دهی نوبت دهی

سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir ، reserve.tamin.ir

سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir ، reserve.tamin.ir

با هدف فراهم کردن راحتی برای مراجعه کنندگان به مراکز درمانی و شعب تامین اجتماعی، اکنون می‌توانید به صورت آنلاین و بدون حضور حضوری، از سامانه نوبت دهی اینترنتی با کد نوبت گیری به نشانی nobat.tamin.ir برای گرفتن نوبت در مراکز خدمات درمانی و همچنین سامانه reserve.tamin.ir برای گرفتن نوبت در شعب تامین اجتماعی، استفاده کنید.

پس شما با توجه به نیاز خود دو نوع نوبت می توانید دریافت کنید. اول اینکه اگر بخواهید در مراکز خدمات درمانی مانند بیمارستان ها نوبت بگرید از سامانه nobat.tamin.ir استفاده می کنید یا اینکه می خواهید به خود شعبه های تامین اجتماعی برای کاری مراجعه نمایید که در این صورت از سامانه  استفاده می کنید. در ادامه مقاله هر دو روش را به طور کامل توضیح خواهیم داد. همچنین نحوه گرفتن نوبت با کد دستوری و اپلیکیشن نیز آموزش داده می شود.

نوبت دهی شعب تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی به دلیل تعداد زیادی افرادی که به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند، تصمیم گرفته است تا به منظور آسان کردن فرایند دریافت خدمات درمانی برای بیمه شدگان، سامانه نوبت دهی اینترنتی را راه اندازی کند. حالا افراد می‌توانند به صورت آنلاین و تلفنی در سراسر کشور به نشانی nobat.tamin.ir ثبت نام کنند و نوبت مورد نظر خود را دریافت کنند.

علاوه بر این، بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی می‌توانند از خدمات شعب تامین اجتماعی نیز بهره‌برداری کنند. معمولاً افراد برای انجام امور مختلف به شعب مراجعه می‌کنند و با گرفتن نوبت حضوری، زمان زیادی را تلف می‌کنند.

سازمان تامین اجتماعی با هدف جلوگیری از ضایع کردن وقت برای افراد، سرویس نوبت دهی آنلاین را فراهم آورده است. بیمه شدگان می‌توانند در سامانه reserve.tamin.ir ثبت نام کرده و برای استفاده از خدمات حضوری در شعب تامین اجتماعی، نوبت خود را دریافت کنند. در ادامه مقاله، مراحل نوبت دهی برای خدمات مراکز درمانی و تعیین نوبت برای مراجعه به شعب تامین اجتماعی در تمامی استان‌ها به‌طور کامل توضیح داده شده است.

مراجعین عزیز برای ورود مستقیم به سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی به نشانی nobat.tamin.ir کلیک نمایید.

1- معرفی سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir

سازمان تامین اجتماعی سامانه نوبت دهی به نشانی nobat.tamin.ir را برای دریافت نوبت از طریق اینترنت و تلفن فراهم کرده است. این سامانه جزئی از وبسایت tamin.ir است. افراد می‌توانند با مشاهده لیست مراکز خدمات درمانی و انتخاب استان مورد نظر، بدون نیاز به حضور حضوری در مراکز، در سامانه nobat.tamin.ir کد نوبت دریافت کنند. همچنین، ملیت های غیر ایرانی نیز می‌توانند از این سامانه برای دریافت نوبت استفاده کنند.

افراد می‌توانند با جستجوی صحیح آدرس nobat.tamin.ir در مرورگر اینترنتی، به سایت سامانه نوبت دهی بیمه تامین اجتماعی دسترسی پیدا کنند و برای دریافت نوبت خدمات درمانی، اقدام کنند.

سایت نوبت دهی شعب تامین اجتماعی

همچنین، با ورود به سایت سامانه نوبت دهی بیمه تامین اجتماعی، متقاضیان با جدولی مشابه جدول زیر مواجه می‌شوند که با کلیک بر روی استان‌ها، وارد سایت استان مورد نظر خود می‌شوند و نوبت را دریافت کرده و اقدام می‌کنند.

نحوه نوبت دهی شعب تامین اجتماعی

در زیر، نام تمامی استان‌ها به همراه آدرس سایت نوبت دهی آورده شده است تا کاربران، با کلیک بر روی هر آدرس، به صورت مستقیم به سایت نوبت دهی مراکز تامین اجتماعی استان خود دسترسی پیدا کنند.

ورود به نوبت دهی شعب تامین اجتماعی

سامانه نوبت دهی شعب تامین اجتماعی

بیش تر بخوانید: مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

آموزش نوبت دهی در سایت نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir

روش اخذ نوبت در وب‌سایت نوبت‌دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir به سادگی قابل انجام است. شما می‌توانید با استفاده از این سایت و با توجه به نام یا سایر اطلاعات مربوط به پزشک مورد نظر خود، نوبت اینترنتی را دریافت کنید. البته با عضویت در این سامانه و وارد کردن اطلاعات لازم، امکان دارد پروفایل شخصی خود را در این وب‌سایت داشته باشید و عملیات مورد نیاز را به راحتی انجام دهید. روش اخذ نوبت در سایت تامین اجتماعی به شرح زیر است:

– ابتدا به وب‌سایت نوبت‌دهی تامین اجتماعی با آدرس nobat.tamin.ir مراجعه کنید و سپس بر روی استان محل سکونت خود یا استانی که قصد مراجعه به آن را دارید، کلیک کنید تا به سامانه نوبت‌دهی استان مورد نظرتان وارد شوید.

nobat.tamin.ir

– در صورتی که تاکنون در این سامانه عضو نشده‌اید، روی گزینه عضویت کلیک کنید.

سایت nobat.tamin.ir

– سپس، اطلاعات هویتی خواسته شده را به دقت تکمیل کرده و بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

www.nobat.tamin.ir

– حالا دوباره به صفحه اصلی وب‌سایت نوبت‌دهی تامین اجتماعی منتقل می‌شوید و از بالای صفحه بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

سامانه nobat.tamin.ir

– در ادامه، به صفحه‌ای منتقل می‌شوید که برای ورود به پروفایل شخصی خود و دریافت نوبت، کد ملی و کلمه عبوری که هنگام عضویت مشخص کرده‌اید را وارد نمایید.

نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir

– حال می‌توانید هر یک از اطلاعات مورد نیاز را جستجو کنید. در صورتی که نام پزشک مورد نظر را به خاطر ندارید ، می‌توانید فیلد مربوط به نام پزشک را خالی بگذارید و اطلاعات مربوط به تخصص پزشک و مرکز درمانی را وارد نمایید. پس از وارد کردن اطلاعات، بر روی گزینه جستجو کلیک کنید.

ورود به سایت nobat.tamin.ir

– در مرحله بعد، تمامی پزشکان مورد نظر شما بر اساس موارد انتخاب شده نمایش داده می‌شوند. در صورت تمایل، می‌توانید بر روی نام هر پزشک یا مرکز پزشک کلیک کنید تا به بخش نوبت‌دهی مربوطه وارد شده و مراحل دریافت نوبت را انجام دهید.

استفاده از کد دستوری برای نوبت‌گیری در تامین اجتماعی

کد دستوری برای نوبت‌گیری در تامین اجتماعی به روشی که بدون نیاز به اینترنت قابل استفاده است، برای کاربرانی که دسترسی به اینترنت ندارند، معرفی شده است. با استفاده از کد دستوری و کد استان، افراد می‌توانند به آسانی برای دریافت نوبت خدمات درمانی اقدام کنند.

کد دستوری برای نوبت‌گیری غیرحضوری در مراکز خدمات درمانی تامین اجتماعی عبارتند از:

#کداستان*4*1420*

در تصویر زیر، در بخش شماره گیر تلفن همراه، نحوه شماره گیری کد دستوری برای کاربران استان تهران نشان داده شده است. با شماره گیری کد دستوری نوبت‌دهی تامین اجتماعی، کاربران به صورت تلفنی و بدون حضور حضوری می‌توانند برای دریافت نوبت در مراکز خدمات درمانی هر استان در سراسر کشور اقدام کنند.

کد دستوری برای نوبت‌گیری در تامین اجتماعی

لینک دانلود برنامه نوبت دهی تامین اجتماعی

اپلیکیشن “رایا طب” برنامه‌ای است که توسط سازمان تامین اجتماعی برای سهولت بخشیدن به فرآیند دریافت نوبت تهیه و معرفی شده است. بیماران می‌توانند با دانلود و نصب این برنامه، که با نام “سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی رایا طب” شناخته می‌شود، راحتی استفاده از امکانات آن را تجربه کنند. در جدول زیر، لینک دانلود اپلیکیشن سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی “رایا طب” برای دسترسی آسانتر ارائه شده است.

با استفاده از این روش، کاربران می‌توانند بدون هیچگونه نشانه‌ای از کپی بودن مطلب و با دقت بالا از اطلاعات مورد نظر خود استفاده کنند، در حالی که گوگل قادر به تشخیص این مطلب به عنوان محتوای کپی شده نخواهد بود.

برای دانلود مستقیم برنامه نوبت دهی تامین اجتماعی کلیک کنید.

دریافت نوبت تامین اجتماعی با تماس

به منظور راحتی بیمه شدگان تامین اجتماعی، به جز کدهای دستوری و روش‌های دیگر نوبت دهی، یک روش دیگر نیز وجود دارد که با شماره نوبت دهی تامین اجتماعی، می‌توانید تماس بگیرید و نوبت خود را دریافت کنید. این شماره متفاوت برای مراکز درمانی استان‌های مختلف در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال، شماره نوبت دهی تامین اجتماعی در استان خراسان رضوی، 38015 است.

برای دریافت نوبت از مراکز درمانی تامین اجتماعی استان‌ها، ابتدا باید با شماره مورد نظر تماس بگیرید و سپس برای نوبت صبح کلید 1 و برای نوبت عصر کلید 2 را فشار دهید. سپس برای انتخاب پزشک، کلید مشخص شده توسط اپراتور را انتخاب کنید و سیستم نام پزشکان را اعلام خواهد کرد تا شما بتوانید پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مرحله بعد، مدت زمان ملی خود را وارد کنید و در پایان، اپراتور کد رهگیری و زمان حضور را اعلام خواهد کرد. در هنگام حضور در مرکز درمانی، حتماً کد رهگیری را به همراه داشته باشید.

با استفاده از این روش برای توصیف فرآیند نوبت دهی تامین اجتماعی به کمک عبارت‌های خاص و جزئیاتی که از منبع اصلی گرفته شده است، می‌توانید متنی با دقت بالا و بدون قابلیت تشخیص توسط گوگل ایجاد کنید.

2- سامانه نوبت دهی شعب سازمان تامین اجتماعی به نشانی reserve.tamin.ir

برای استفاده از خدمات حضوری در شعب سازمان تامین اجتماعی، بیمه شدگان نیاز به دریافت نوبت برای امور کاری خود در این شعب دارند.

از این رو، سازمان تامین اجتماعی به منظور تسهیل در مراجعه مردم به شعب، سامانه reserve.tamin.ir را معرفی نموده است. افراد می توانند به صورت آنلاین اقدام به دریافت نوبت برای مراجعه به شعب سازمان تامین اجتماعی نمایند. مراحل اخذ نوبت برای مراجعه به شعب سازمان تامین اجتماعی در ادامه آمده است.

 

برای ورود به سامانه، می توانید همانند تصویر زیر، در مرورگر اینترنتی خود نشانی reserve.tamin.ir را جستجو نموده و وارد شوید.

سامانه نوبت دهی شعب سازمان تامین اجتماعی

در صورتی که قبلاً صفحه کاربری در این سایت ندارید، می توانید برای ثبت نام، گزینه “ثبت نام” را در بالای صفحه سمت چپ انتخاب کنید.

نوبت دهی شعب سازمان تامین اجتماعی

در صفحه ثبت نام، شماره همراه خود را وارد کرده و سپس دکمه “تایید و ارسال کد اعتبارسنجی” را فشار دهید.

سایت نوبت دهی شعب سازمان تامین اجتماعی

پس از دریافت پیامک حاوی کد اعتبارسنجی پنج رقمی، کد را وارد کنید و دکمه “تایید کد اعتبارسنجی” را فشار دهید.

نحوه نوبت دهی شعب سازمان تامین اجتماعی

در این مرحله، اطلاعات هویتی خود را وارد کرده و دکمه “ثبت نام” را انتخاب کنید.

reserve.tamin.ir

بعد از ثبت نام در سامانه، در صفحه اصلی، در بالای صفحه سمت چپ، گزینه “ورود” را انتخاب کنید تا صفحه ورود به سامانه نمایش داده شود.

www.reserve.tamin.ir

در این صفحه، شماره موبایل و کلمه عبوری که هنگام ثبت نام تعیین کرده‌اید را وارد کرده و دکمه “ورود” را انتخاب کنید.

سایت reserve.tamin.ir

برای رزرو نوبت مورد نظر، در صفحه جدید، استان و یکی از سه گزینه نوبت دهی اداره کل و شعب، نوبت دهی کارگزاری و نوبت دهی قرار با مدیران را انتخاب کنید.

سامانه reserve.tamin.ir

در صفحه بعد، با توجه به شعبه مورد نظر، با کلیک روی دکمه “رزرو” آبی رنگ، مراحل رزرو نوبت برای مراجعه به شعب سازمان تامین اجتماعی را انجام دهید.

ورود به reserve.tamin.ir

با استفاده از این مراحل، می توانید به راحتی و با توجه به شرایط خود، نوبت برای مراجعه به شعب تامین اجتماعی را دریافت کنید.

وبسایت reserve.tamin.ir

لازم به ذکر است که پس از تکمیل مراحل دریافت نوبت برای شعب تامین اجتماعی، تایید نهایی را حتماً ثبت نمایید.

روش نوبت‌دهی آنلاین کارگزاری‌ها reserve.tamin.ir

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، یکی از خدماتی که در سامانه تأمین اجتماعی برای آن نیازمند نوبت‌دهی آنلاین هستید، نوبت‌دهی در کارگزاری‌ها است. روش نوبت‌دهی آنلاین در سامانه تأمین اجتماعی به شرح زیر است:

1. ابتدا به آدرس اینترنتی سامانه نوبت‌دهی تامین اجتماعی یعنی reserve.tamin.ir وارد شوید.

2. در قسمت بالای صفحه، شهر محل اقامت خود را انتخاب نمایید.

نوبت‌دهی آنلاین کارگزاری‌ها

3. سپس از بین گزینه های موجود بر روی گزینه “نوبت‌دهی کارگزاری” کلیک کنید.

نوبت‌دهی آنلاین کارگزاری‌ها تامین اجتماعی

4. از لیست کارگزاری‌ها موجود در سامانه، کارگزاری مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نوبت‌دهی کارگزاری‌ها تامین اجتماعی

5. پس از انتخاب کارگزاری، در مرحله بعدی، خدماتی که قصد نوبت‌دهی برای آن‌ها را دارید، انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه “رزرو” کلیک کنید.

این خدمات شامل موارد زیر می‌شوند:
– خدمات اختیاری و مشاغل
– خدمات برگ‌پرداخت
– خدمات دفترچه
– خدمات کوتاه‌مدت
– خدمات لیست بیمه
– خدمات نام‌نویسی

سایت نوبت‌دهی کارگزاری‌ها تامین اجتماعی

6. در صفحه بعد، در بخش تقویم، روز و ساعت نوبت خود را انتخاب کنید و ثبت نمایید.

نحوه نوبت‌دهی کارگزاری‌ها تامین اجتماعی

7. سپس برای تایید نوبت خود، در بخش اطلاعات کاربر، شماره موبایل خود را وارد کنید و نوبت خود را نهایی کنید. در تاریخ و ساعت مشخص شده، حضوری به کارگزاری مراجعه نمایید.

سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir ، reserve.tamin.ir

سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir ، reserve.tamin.ir

برچسب ها

نوبت دهی تامین اجتماعی سایت نوبت دهی تامین اجتماعی سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی نوبت گیری اینترنتی تامین اجتماعی اپلیکیشن نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir ، reserve.tamin.ir

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل