تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

نحوه رهگیری مرسولات تیپاکس

📚 خلاصه ای از مقاله نحوه رهگیری مرسولات تیپاکس:

نحوه رهگیری مرسولات تیپاکس

در این مطلب به چگونگی رهگیری مرسولات تیپاکس و پیگیری تیپاکس به همراه کد رهگیری می پردازیم

نحوه رهگیری مرسولات تیپاکس

نحوه رهگیری مرسولات تیپاکس

برای دریافت اطلاعات درباره وضعیت بسته‌های خود، مشتریان شرکت تیپاکس می‌توانند از خدمات آنلاین این شرکت استفاده کنند. برای رهگیری بسته‌های پستی خود، مشتریان می‌توانند از روش‌های مختلف رهگیری استفاده کنند که توسط شرکت تیپاکس ارائه می‌شود. این روش‌ها شامل استفاده از کدهای رهگیری، شماره قرارداد و بارکد در سامانه رهگیری مرسولات تیپاکس به آدرس tipaxco.com می‌شود.

نحوه رهگیری مرسولات تیپاکس

تیپاکس یک شرکت خصوصی قدیمی در زمینه حمل و نقل بسته‌های پستی است و نمایندگی‌های خود را در تمامی شهرهای کشور دارد. رهگیری بسته‌های تیپاکس نیز مشابه رهگیری بسته‌های پستی در شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به صورت آنلاین انجام می‌شود و با استفاده از کدهای رهگیری و بارکد امکان‌پذیر است. هنگامی که فرستنده می‌خواهد بسته‌پستی خود را به یک نمایندگی تیپاکس بسپارد، یک فاکتور شامل کد رهگیری یا بارکد به مرسوله اختصاص داده می‌شود.

ارسال کنندگان می‌توانند با استفاده از این کدها، وضعیت و موقعیت بسته‌های خود را تا زمان دریافت توسط گیرنده پیگیری کنند. همچنین، فرستنده‌ها می‌توانند کد رهگیری بسته را به گیرنده نیز ارائه داده تا بتواند بسته‌پستی را پیگیری کند. علاوه بر استفاده از کدهای رهگیری، رهگیری بسته‌های تیپاکس با شماره قرارداد نیز از روش‌های آنلاین ارسال مرسوله توسط شرکت تیپاکس استفاده می‌کند. برای آشنایی بیشتر با روش‌های آنلاین رهگیری بسته‌های تیپاکس، می‌توانید در ادامه مقاله به مراحل رهگیری اشاره شده مراجعه کنید.

نحوه رهگیری مرسولات تیپاکس

مکان فعلی بسته‌پستی من کجاست؟ آیا به مقصد نهایی رسیده است یا هنوز از مبدأ خارج نشده است؟ زمان تحویل بسته‌ی تیپاکس من چقدر است؟ چه زمانی باید منتظر بسته‌ی تیپاکس خود بمانم؟ بی‌تفاوتی نمی‌کند که آیا شما بسته‌ای را با تیپاکس ارسال کرده‌اید یا قصد دریافت یک بسته از تیپاکس را دارید، تمامی این سوالات برای هر فردی پیش می‌آید. خوشبختانه، این شرکت روش‌های مختلفی برای رهگیری بسته‌های تیپاکس فراهم کرده است و در ادامه قصد داریم با انواع روش‌های رهگیری تیپاکس آشنا شویم.

✅ انواع روش‌های رهگیری بسته‌های شرکت تیپاکس:

۱. رهگیری تیپاکس از طریق وبسایت تیپاکس با استفاده از کد رهگیری تیپاکس
۲. رهگیری تیپاکس از طریق برنامه تیپاکس من یا مای تیپاکس
۳. رهگیری تیپاکس از طریق تماس تلفنی
۴. رهگیری تیپاکس از طریق مراجعه حضوری به نمایندگی‌های تیپاکس

بیش تر بخوانید: پیگیری مرسوله پستی tracking.post.ir

نحوه رهگیری مرسولات تیپاکس

همانطور که بیان شد، چهار روش برای رهگیری بسته‌های تیپاکس وجود دارد که در ادامه به شما این روش‌ها را به صورت مرحله به مرحله آموزش خواهیم داد.

رهگیری تیپاکس از طریق سایت:

۱- ابتدا به سایت تیپاکس مراجعه کنید. برای ورود به سایت تیپاکس و رهگیری بسته‌های تیپاکس، به لینک زیر بروید:

لینک سایت تیپاکس برای رهگیری

۲- برای رهگیری بسته‌های خود، به یک کد رهگیری تیپاکس، شماره قرارداد یا شناسه بارکد نیاز دارید. کد رهگیری بسته همراه با اطلاعات بسته، به شماره تلفن همراه شما ارسال می‌شود. در صورتی که شماره تلفن همراه خود را در زمان ارسال بسته به درستی اعلام کرده باشید، کد رهگیری تیپاکس در دسترس شما قرار خواهد گرفت. کافیست این کد را در جعبه مربوطه وارد کرده و روی آیکون ذره بین کنار آن کلیک کنید.

رهگیری بسته‌های تیپاکس با استفاده از کد رهگیری

۳- پس از مدتی، یک صفحه برای شما نمایش داده خواهد شد که تمامی اطلاعات مربوط به بسته‌پستی شما در آن قابل مشاهده است.

رهگیری بسته‌ها در برنامه تیپاکس من:

برنامه تیپاکس من یکی از برنامه‌هایی است که توسط شرکت خصوصی تیپاکس ارائه شده است. اگر تمایلی به نصب این برنامه بر روی تلفن همراه خود ندارید، می‌توانید از نسخه وب آن استفاده کنید. ۱. ابتدا برنامه MyTipax یا تیپاکس من را از طریق فروشگاه برنامه‌های موبایل یا سایت تیپاکس من دانلود کنید. البته می‌توانید از نسخه وب این برنامه نیز استفاده کنید. بعد از ورود به این سایت، شماره تلفن همراه و رمز عبور خود را وارد کنید و سپس گزینه ورود را انتخاب کنید.

رهگیری بسته‌ها از طریق تیپاکس من

توجه: اگر هنوز در این برنامه ثبت نام نکرده‌اید، از طریق لینک بالا بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و با وارد کردن نام، نام خانوادگی، شماره همراه و رمز عبور در این سایت ثبت نام کنید.

۲. صفحه‌ای مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده می‌شود. از طریق این برنامه، می‌توانید از امکانات زیادی بهره‌مند شوید که یکی از آن‌ها رهگیری سفارشات است. برای رهگیری بسته‌های تیپاکس، بر روی گزینه رهگیری سفارشات کلیک کنید.

نحوه رهگیری تیپاکس

۳. حالا کد رهگیری بسته تیپاکس خود را در قسمت رهگیری که در بالای صفحه قرار دارد، وارد کنید. توجه کنید که این کد ۱۵ رقمی است و با عبارت MTPX آغاز می‌شود.

نحوه رهگیری بسته‌های تیپاکس

رهگیری بسته‌های تیپاکس با استفاده از تلفن:

شرکت تیپاکس برای راحتی شما عزیزان، شماره تلفنی را در اختیار شما قرار داده است که می‌توانید با استفاده از آن تماس بگیرید و از وضعیت ارسال بسته خود اطمینان حاصل کنید.
شماره تماس تیپاکس: ۸۴۵۷-۰۲۱

رهگیری حضوری بسته‌ها از طریق نمایندگی‌های تیپاکس:

اگر تمایلی به استفاده از هیچ یک از روش‌های بالا برای رهگیری تیپاکس ندارید یا نتوانستید از این روش‌ها استفاده کنید، نگران نباشید! روش نهایی برای شما وجود دارد. می‌توانید با مراجعه حضوری به هر یک از نمایندگی‌های تیپاکس، از وضعیت مرسوله‌های پستی خود آگاه شوید.

مفهوم کد رهگیری تیپاکس چیست؟

احتمالاً برای اولین بار مرسوله خود را به شرکت تیپاکس سپرده‌اید و نمی‌دانید کد رهگیری تیپاکس چیست. کد رهگیری تیپاکس یک رشته اعداد به طول ۱۵ تا ۲۵ رقم است که در زمان ارسال مرسوله به شماره تلفن همراه شما ارسال می‌شود. البته، به جز ارسال کد رهگیری به شماره تلفن همراه، ممکن است این کد را در رسید سفارش خود که در زمان ثبت سفارش به شما تحویل داده شده است، پیدا کنید.

مفهوم کد رهگیری تیپاکس چیست؟ با داشتن این کد، می‌توانید از طریق تلفن یا وبسایت تیپاکس، مرسوله خود را رهگیری کرده و متوجه شوید که مرسوله شما در چه نقطه‌ای از مسیر قرار دارد. مشتریان برای پیگیری وضعیت مرسوله در سایت tipaxco.com می توانند با کد رهگیری و بارکد تیپاکس اقدام نمایند. کد رهگیری و بارکد تیپاکس در زمان ثبت سفارش برای ارسال مرسوله به همراه رسید به ارسال کننده مرسوله تحویل داده خواهد شد. کد رهگیری تیپاکس یک شماره 15 تا 25 رقمی می باشد که مشتریان به راحتی می توانند با استفاده از این شماره مرسوله برای رهگیری بسته تیپاکس خود اقدام نمایند.

رهگیری تیپاکس با استفاده از کد رهگیری

اشخاص می‌توانند برای پیگیری وضعیت مرسوله خود از روش‌های متداول رهگیری مرسولات تیپاکس استفاده کنند. شرکت تیپاکس این امکان را فراهم کرده است که با استفاده از کد رهگیری تیپاکس، رهگیری مرسولات تیپاکس از طریق اینترنت امکان‌پذیر باشد.

مشتریان تیپاکس می‌توانند مانند تصویر زیر با جستجوی صحیح آدرس tipaxco.com در مرورگر اینترنتی، به رهگیری مرسولات تیپاکس بپردازند.

رهگیری تیپاکس با استفاده از کد رهگیری

پس از ورود به سامانه tipaxco.com، مشتریان در این صفحه با وارد کردن کد رهگیری و انتخاب گزینه رهگیری، می‌توانند از آخرین وضعیت بسته خود مطلع شوند.

کد رهگیری تیپاکس

مشتریان به سادگی می‌توانند با استفاده از این سامانه، آخرین وضعیت مرسوله خود را دریافت کنند.

رهگیری تیپاکس با استفاده از بارکد

یکی دیگر از روش‌های رهگیری مرسولات تیپاکس، استفاده از بارکد مرسولات تیپاکس است. مشتریان می‌توانند به‌طور مشابه به روش پیگیری وضعیت بسته با استفاده از کد رهگیری تیپاکس از طریق سامانه tipaxco.com برای رهگیری بسته خود اقدام کنند.

بعد از ورود به سامانه tipaxco.com، مشتریان می‌توانند با وارد کردن بارکد و انتخاب گزینه رهگیری، از آخرین وضعیت بسته خود مطلع شوند.

رهگیری تیپاکس با استفاده از بارکد

رهگیری تیپاکس با شماره قرارداد

مشتریان تیپاکس هنگام تحویل بسته خود از خدمات تیپاکس که ارائه فاکتور به آنان است، می‌توانند روی برگ فاکتور به شماره قرارداد توجه کنند. با استفاده از این شناسه، می‌توانند برای رهگیری مرسولات تیپاکس در سایت tipaxco.com استفاده کنند.

بعد از ورود به سامانه tipaxco.com، مشتریان می‌توانند با وارد کردن شماره قرارداد و انتخاب گزینه رهگیری، از آخرین وضعیت بسته خود مطلع شوند.

رهگیری تیپاکس با شماره قرارداد

مشتریان تیپاکس با استفاده از شماره قرارداد ثبت شده در فاکتور ارائه شده توسط شرکت تیپاکس به فرستنده مرسوله، می‌توانند از آخرین جزئیات وضعیت بسته تا زمان دریافت آن مطلع شوند.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید از خدمات مشاوره تلفنی سامانه ندای مشاور استفاده نمایید. همچنین برای دانلود این مطلب و ذخیره برای استفاده در دفعات بعد روی لینک دانلود مقاله کلیک نمایید.

نحوه رهگیری مرسولات تیپاکس

نحوه رهگیری مرسولات تیپاکس

برچسب ها

رهگیری مرسولات تیپاکس پیگیری تیپاکس کد رهگیری تیپاکس

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

نحوه رهگیری مرسولات تیپاکس

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل