تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

رتبه قبولی داروسازی سراسری ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

📚 خلاصه ای از مقاله رتبه قبولی داروسازی سراسری ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲:

رتبه قبولی داروسازی سراسری

در این مقاله درباره آخرین رتبه قبولی داروسازی سراسری ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ توضیح و کارنامه قبولی داروسازی سراسری و حدود رتبه لازم برای قبولی داروسازی روزانه دانشگاه سراسری ارائه شده است

رتبه قبولی داروسازی سراسری ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

رتبه قبولی داروسازی سراسری ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

تحصیل در رشته داروسازی امروزه جزو یکی از موضوعات مورد علاقه داوطلبان کنکور محسوب می‌شود. رتبه‌های قبولی دوره‌های ۱۴۰۱-۱۴۰۲ برای انتخاب رشته داروسازی وارد سیستم شده‌اند. با توجه به محدودیت‌های ظرفیت پذیرش در این رشته‌، قبولی در آزمون‌های دانشگاهی می‌تواند چالشی جدی برای داوطلبان باشد.

آگاهی از رتبه‌های قبولی گذشته در رشته داروسازی، داوطلبان را در انتخاب رشته‌ی خود راهنمایی می‌کند و به آن‌ها امکان می‌دهد تا با شفافیت بیشتری به این مسئله نگریسته و تصمیم‌گیری مناسب‌تری داشته باشند.

اطلاعات مرتبط با ظرفیت و شرایط قبولی در رشته داروسازی، به عنوان یکی از عوامل مهم برای برنامه‌ریزی دقیق‌تر داوطلبان در کنکورهای آینده محسوب می‌شود. با توجه به تحولات بازارکار و نیازهای جامعه، تحصیل در این رشته برای بسیاری از دانش‌آموختگان جذابیت خاصی دارد و به همین دلیل رقابت در آزمون‌های دانشگاهی برای قبولی در داروسازی به‌عنوان یکی از چالش‌های بزرگ می‌آید.

رتبه قبولی داروسازی سراسری

داوطلبانی که قصد ورود به دانشگاه در رشته داروسازی را دارند، می‌توانند با مطالعه رتبه‌های قبولی سال‌های گذشته و بررسی ظرفیت‌های دانشگاه‌ها، برنامه‌ریزی مناسبی را برای آزمون‌های آتی خود انجام دهند تا به بهترین نتیجه در این رشته دست یابند.

تحلیل رتبه های قبولی داروسازی سراسری ۱۴۰۱-۱۴۰۲

یکی از موارد مهم کنکور سراسری، تخصیص سهمیه مناطق به داوطلبان است. این سهمیه شامل سه دسته منطقه یک، دو و سه می‌شود و اندازه‌گیری رفاه و کیفیت آموزشی هر استان، شهر و روستا براساس آن انجام می‌گیرد. این روش تخصیص سعی در رعایت عدالت دارد.

در جدول زیر محدوده‌های رتبه‌های قبولی داروسازی سراسری در سهمیه مناطق سال گذشته آمده است. این جدول نشان می‌دهد کسانی که موفق به کسب رتبه در این محدوده شدند، فرصت قبولی بالاتری برای رشته داروسازی سراسری ۱۴۰۱-۱۴۰۲ خواهند داشت.

تحلیل رتبه های قبولی داروسازی سراسری

لطفاً توجه داشته باشید که این جدول به دلیل تغییر در ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها و همچنین رقابت بیشتر در کنکور امسال نسبت به سال گذشته، باید با دقت بیشتری مورد بررسی قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: نرم افزار تخمین رتبه کنکور
بیشتر بخوانید: آخرین رتبه مجاز به انتخاب رشته

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ و حداقل درصد لازم برای داروسازی سراسری در سهمیه منطقه 1

داوطلبانی که به رشته داروسازی علاقه‌مند هستند، با بررسی معیارهای پذیرش در سهمیه منطقه 1 و مراجعه به کارنامه‌های قبولی سال گذشته می‌توانند برای شرکت در این رشته‌ی محبوب و مهم آماده‌تر شوند. همچنین، با دقت در مراحل انتخاب رشته 1402 و تکمیل فرم اینترنتی مربوطه، اطلاعات کاملی از شانس قبولی‌شان در رشته داروسازی در دوره روزانه خواهند داشت.

مهم بودن معیارهای پذیرش در کنکور سراسری نتیجه‌ای از ترتیب رتبه‌های داوطلبان در سهمیه‌های مختلف است. در این بخش، اطلاعات کارنامه‌های قبولی داروسازی سال گذشته و حداقل درصد لازم برای قبولی در داروسازی سراسری در سهمیه منطقه 1 ارائه شده است.

حداقل درصد لازم برای داروسازی سراسری در سهمیه منطقه 1

بیشتر بخوانید: رتبه قبولی در دانشگاه های تهران
بیشتر بخوانید: رتبه اصلی در کارنامه کنکور کدام است

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ و حداقل درصد لازم برای داروسازی سراسری در سهمیه منطقه 2

با اعلام نتایج کنکور سراسری 1402، داوطلبان شرکت‌کننده در این آزمون به بازنگری کارنامه‌های خود پرداخته و پس از آگاهی از جزئیات آن‌ها، تلاش می‌کنند تا با توجه به رتبه، تراز و درصد خود، امکان قبولی در رشته‌های مختلف را ارزیابی کنند.

رشته داروسازی جزو رشته‌هایی است که جذابیت بالایی برای متقاضیان دارد و بسیاری از داوطلبان به دنبال قبولی در این رشته هستند. از طرفی، سهمیه منطقه دو به عنوان یکی از سهمیه‌های پرجمعیت کنکور 1402 محسوب می‌شود. به همین دلیل، در این مطلب، چند نمونه از کارنامه‌های آخرین نفرات قبولی در رشته داروسازی که از سهمیه منطقه دو بهره‌مند هستند، جمع‌آوری شده و در جدول زیر ارائه می‌شود.

حداقل درصد لازم برای داروسازی سراسری در سهمیه منطقه 2

بیشتر بخوانید: رتبه در سهمیه چیست
بیشتر بخوانید: ثبت نام داروسازی بدون کنکور

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ و حداقل درصد لازم برای داروسازی سراسری در سهمیه منطقه 3

همانطور که ذکر شد، انتخاب رشته در کنکور سراسری بر اساس سهمیه‌های مختلفی از جمله سهمیه مناطق و ایثارگران انجام می‌شود. سهمیه منطقه 3 به داوطلبان کم‌برخوردار از رفاه آموزشی اختصاص داده شده است. در کنکور سراسری، پذیرش نهایی بر اساس رتبه در سهمیه داوطلبان انجام می‌شود.

رتبه‌های افراد پذیرفته‌شده در رشته داروسازی با سهمیه منطقه 3 متفاوت از رشته‌های مناطق 2 و 1 می‌باشد. به همین دلیل، در این مطلب، چند نمونه از کارنامه‌های قبولی داروسازی 1401 – 1402 و حداقل درصد لازم برای قبولی در داروسازی سراسری در سهمیه منطقه 3 جمع‌آوری شده و در جدول زیر آورده شده است.

حداقل درصد لازم برای داروسازی سراسری در سهمیه منطقه 3

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور سراسری
بیشتر بخوانید: رشته های بدون کنکور تجربی

مشاوره انتخاب رشته داروسازی سراسری 1401 – 1402

هنگامی که کنکور سراسری آغاز می‌شود، تصمیم‌گیری درباره انتخاب رشته برای داوطلبان بسیار مهم است. افرادی که به رشته داروسازی در دانشگاه‌های سراسری علاقه‌مند هستند، ابتدا باید وضعیت مجاز یا غیرمجاز بودن خود در دوره‌های روزانه و نوبت دوم را مشاهده کنند. در ادامه با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری و بررسی آخرین رتبه‌های قبولی داروسازی سال گذشته، امکان قبولی در رشته داروسازی 1401 – 1402 را بررسی کنند.

رشته داروسازی در دوره‌های مختلفی همچون روزانه، پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد ارائه می‌شود. داوطلبان می‌توانند با آگاهی از شرایط پذیرش رشته داروسازی در این دوره‌ها و نیز رتبه‌های قبولی رشته داروسازی پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد، انتخاب مناسب‌تری داشته باشند.

ظرفیت رشته داروسازی در هر دانشگاه در دفترچه انتخاب رشته کنکور قابل مشاهده است و برای تکمیل آن از میان دانشجوهای هر یک از سهمیه‌های مناطق، ایثارگران و خانواده شهدا به نسبت مشخصی تکمیل می‌شود. دانشجویانی که قصد انتخاب رشته داروسازی در دانشگاه آزاد را دارند، می‌توانند اقدامات لازم را برای انتخاب رشته انجام داده و اطلاعات را از طریق سایت azmoon.org کسب کنند.

بیشتر بخوانید: راهنمای کامل انتخاب رشته دانشگاه آزاد
بیشتر بخوانید: صفر تا صد انتخاب رشته

 

در صورت نیاز به مشاوره تلفنی رایگان با موبایل می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی رتبه قبولی داروسازی سراسری کلیک کنید.

رتبه قبولی داروسازی سراسری ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

رتبه قبولی داروسازی سراسری ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

برچسب ها

رتبه قبولی داروسازی سراسری ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ آخرین رتبه لازم برای قبولی داروسازی دانشگاه دولتی آخرین رتبه قبولی داروسازی دانشگاه سراسری دولتی آخرین رتبه لازم برای قبولی داروسازی دولتی کارنامه قبولی داروسازی سراسری

آخرین رتبه قبولی داروسازی سراسری ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲,رتبه قبولی رشته داروسازی پردیس خودگردان,رتبه های قبولی رشته داروسازی سراسری,نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری,آخرین رتبه قبولی داروسازی سراسری,رتبه لازم برای قبولی داروسازی,داروسازی سراسری 1401 - 1402,سهمیه های کنکور سراسری,رشته داروسازی دانشگاه,داروسازی 1401 - 1402,رتبه قبولی داروسازی,سراسری ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲,آخرین رتبه قبولی,در آخر جهت تکمیل,داروسازی سراسری,رشته داروسازی,رتبه لازم,داروسازی,دانشگاه,روزانه,سراسری,قبولی,رتبه,لازم

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

رتبه قبولی داروسازی سراسری ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل