تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور

📚 خلاصه ای از مقاله خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور:

خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور

این مطلب در خصوص خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 1403 نوشته شده و نحوه خرید سریال ثبت نام کنکور 1403 را آموزش داده است

خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور

خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور

متقاضیان گروه‌های آزمایشی مختلف هر سال امکان شرکت در کنکور سراسری را دارند تا به دانشگاه‌های معتبر کشور پذیرفته شوند. البته این داوطلبان باید هزینه شرکت در آزمون‌ها را به سازمان سنجش و آموزش کشور پرداخت کنند. این هزینه به صورت خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور دریافت می‌شود و مستقیماً به حساب فرد یا سازمان سنجش واریز نمی‌شود. به همین دلیل، هر داوطلب کنکور باید برای خریداری کارت آزمون مرتبط با گروه آزمایشی خود اقدام نماید. امسال نیز همانند سال‌های گذشته، هزینه آزمون‌های سراسری به این روش برخوردار است. بنابراین، تمام افرادی که می‌خواهند در کنکور امسال شرکت کنند، باید قبل از آن اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 1403 کنند و شماره سریال مورد نیاز را دریافت نمایند.

لینک خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور

خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور

روش خرید سریال ثبت نام کنکور 1403 همچنان بسیار ساده است و با مراجعه به سامانه سازمان سنجش قابل انجام است. در اینجا باید به یک سری نکات توجه داشته باشید؛ از جمله مهم‌ترین آن‌ها، داشتن هزینه جداگانه برای هر گروه آزمایشی است. به عبارت دیگر، اگر قصد شرکت در چند گروه آزمایشی مختلف را دارید، باید کارت اعتباری ثبت نام کنکور را برای هر یک از این گروه‌ها به صورت جداگانه تهیه کنید. البته، باید یادآوری کرد که امکان شرکت همزمان در گروه‌های آزمایشی اصلی وجود ندارد و می‌توانید در کنار یک گروه اصلی، در یک یا دو گروه فرعی هم شرکت کنید. با این حال، در اینجا روش خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 1403 به طور کامل برای شما شرح داده خواهد شد تا مشکلی در خرید آن برای شما پیش نیاید. بنابراین، همچنان همراه ما باشید تا به دست‌یابی به اطلاعات لازم در این زمینه کمک کنیم.

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 1403

برای پرداخت هزینه شرکت در آزمون سراسری امسال، همانند سال‌های گذشته، نیاز به خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور دارید. اگر قصد شرکت در کنکور یکی از گروه‌های آزمایشی اصلی را دارید، باید برای آن‌ها کارت مربوطه را خریداری کنید. اگر همزمان با گروه اصلی، در گروه‌های فرعی هم امتحان می‌دهید، باید برای تعداد گروه‌های فرعی که یک یا دو مورد هستند، کارت اعتباری ثبت نام کنکور 1403 را تهیه کنید. اگر همچنین قصد ثبت نام در دانشگاه‌های غیرانتفاعی و آزاد را هم دارید، باید برای آن‌ها هم کارت اعتباری تهیه کنید. در ادامه نحوه خرید این کارت‌ها برای دانشگاه‌های غیرانتفاعی و آزاد بیان می‌شود. حال اکنون به توضیح درباره خرید سریال ثبت نام کنکور 1403 برای رشته‌های مختلف می‌پردازیم.

برای خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 1403 باید به وب‌سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کرده و چند مرحله را طی کنید. در ادامه مراحل لازم برای خرید این کارت‌ها را برای شما شرح می‌دهیم.

1. ابتدا وارد سایت سازمان سنجش و آموزش کشور شوید. برای این کار، آدرس اینترنتی سایت را یعنی www.sanjesh.org را در مرورگر خود جستجو کنید.

2. با سرچ کردن این آدرس، سامانه مربوط به سایت سنجش در اولین گزینه بالا نمایش داده می‌شود، بر روی آن کلیک کنید و وارد شوید.

3. صفحه اصلی سایت سنجش برای شما نمایش داده می‌شود و از طریق آن می‌توانید نسبت به خرید سریال ثبت نام کنکور 1403 اقدام کنید. برای این کار، از منوی سمت راست صفحه و از بخش دسترسی سریع گزینه «خرید کارت اعتباری» را انتخاب کنید.

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور

4. همزمان با آغاز ثبت نام کنکور سراسری امسال، لینک خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور نیز بر روی سایت سنجش قرار می‌گیرد. بنابراین، با مراجعه در زمان مقرر می‌توانید لینک خرید کارت اعتباری کنکور را مشاهده کنید. باید تیک مربوط به گزینه مورد نظر خود را زده و در قسمت پایین صفحه گزینه «تایید و ادامه» را کلیک کنید.

نحوه خرید کارت اعتباری سنجش

5. در مرحله بعد وارد صفحه جدیدی خواهید شد و باید اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت و همراه را وارد کنید و در قسمت پایین گزینه «تایید و ادامه» را بزنید.

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور ارشد

6. سپس تمام اطلاعات وارد شده در یک صفحه برای شما نمایش داده می‌شود. اگر اطلاعات به درستی وارد شده باشند، تیک مربوط به قوانین و مقررات پرداخت را کلیک کرده و در نهایت بر روی گزینه «ادامه روند پرداخت» کلیک کنید.

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور دکتری

7. در مرحله بعد، وارد صفحه پرداخت می‌شوید و باید اطلاعات کارت خود را که دارای رمز پویا است وارد کنید و هزینه مربوطه را پرداخت کنید. بعد از پرداخت هزینه، فرآیند خرید سریال ثبت نام کنکور 1403 به پایان می‌رسد و این سریال به شما ارائه می‌شود.

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری

با انجام مراحل بالا می‌توانید نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 1403 اقدام کنید و سریال ثبت نام را دریافت کنید. سپس باید این کد را در مرحله ثبت نام وارد کنید تا امکان تکمیل ثبت نام شما فراهم شود.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کنکور سراسری
بیشتر بخوانید: کنکور تیر ماه
بیشتر بخوانید: کنکور دی ماه

هزینه خرید سریال ثبت نام کنکور 1403

در این بخش، به بحث در مورد هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 1403 می‌پردازیم. ابتدا باید توجه داشته باشید که هزینه لازم برای خرید کارت اعتباری هر یک از گروه‌های آزمایشی مختلف هر ساله تغییر می‌کند. در هنگام آغاز ثبت نام و قرار گرفتن لینک‌های مربوطه در سامانه سنجش، میزان هزینه خرید این کارت‌ها معلوم می‌شود. این هزینه‌ها به طور معمول هر ساله افزایش می‌یابد. به عنوان مثال، هزینه خرید کارت اعتباری کنکور برای سال 1402 برابر با ۷۵,۰۰۰ تومان بوده است.

نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، نیاز به خریداری کارت‌های مجزا برای شرکت در آزمون‌های گروه‌های آزمایشی مختلف است. به عبارت دیگر، اگر قصد شرکت در چند گروه آزمایشی مختلف مانند رشته ریاضی و هنر را دارید، باید به تعداد این گروه‌ها کارت اعتباری ثبت نام کنکور را تهیه کنید.

علاوه بر این، اگر تمایل به ثبت نام در دانشگاه‌هایی مانند دانشگاه پیام نور و دانشگاه‌های غیرانتفاعی دیگر را دارید، باید هزینه‌های ثبت نام در آن‌ها را هم بپردازید و کارت‌های مربوطه را خریداری نمایید. پرداخت هزینه ثبت نام در دانشگاه‌های آزاد دارای ساختاری مشابه است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. بنابراین، باید به دقت اطلاعات لازم برای خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 1403 را در نظر گرفته و به تعداد گروه‌ها و دانشگاه‌هایی که قصد ثبت نام در آن‌ها را دارید، کارت‌های مورد نیاز را تهیه کنید.

بیشتر بخوانید: استرداد کارت اعتباری سازمان سنجش
بیشتر بخوانید: ثبت نام کنکور دکتری سراسری
بیشتر بخوانید: ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری

خرید کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه آزاد 1403

در این قسمت، به بحث در مورد خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 1403 برای دانشگاه آزاد می‌پردازیم. اگرچه برای انتخاب رشته در این دانشگاه باید هزینه مجزایی پرداخت شود، اما جهت ثبت نام در کنکور لزومی به پرداخت هزینه مجزا برای آن وجود ندارد. چند سالی است که کنکور دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه‌های آزاد ادغام شده‌اند و دیگر شما با خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور در گروه آزمایشی خود مجوز شرکت در این آزمون را به دست خواهید آورد.

پس از شرکت در کنکور و مجاز شدن برای انتخاب رشته در دانشگاه‌های آزاد، این امکان برای شما فراهم می‌شود که کارت مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد را نیز خریداری کنید و در این دانشگاه اقدام به انتخاب رشته‌های مختلف نمایید.

بیشتر بخوانید: نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه آزاد
بیشتر بخوانید: درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته کنکور
بیشتر بخوانید: نرم افزار تخمین رتبه کنکور

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی با موبایل می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور کلیک کنید.

خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور

خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور

برچسب ها

خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 1403 خرید سریال ثبت نام کنکور 1403

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور ۱۴۰۲,خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور ۱۴۰۲,لینک خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور,خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور۱۴۰۲,هزینه خرید سریال ثبت نام کنکور 1402,هزینه خرید کارت اعتباری کنکور 1402,خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور,خرید سریال ثبت نام کنکور 1402,لینک خرید کارت اعتباری کنکور,سریال ثبت نام کنکور 1402

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل