تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

کنکور تیر ماه 1403

📚 خلاصه ای از مقاله کنکور تیر ماه 1403:

کنکور تیر ماه

در این مقاله درباره کنکور تیر ماه 1403 توضیح داده شده و زمان، شرایط ثبت نام کنکور تیر ماه 1403 به همراه راهنمای تصویری ارائه، تاریخ برگزاری آن ذکر شده است

کنکور تیر ماه 1403

کنکور تیر ماه 1403

داوطلبانی که می‌خواهند در آزمون کنکور تیر ماه سال 1403 ثبت نام کنند، باید در زمان ثبت نام نوبت دوم کنکور سراسری حضوری که از تاریخ ۱۵ تا ۲۱ فروردین ماه 1403 برگزار می‌شود، به وبسایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنند و با مطالعه دفترچه ثبت نام کنکور تیر ماه، از شرایط ثبت نام در این آزمون آگاه شوند. آزمون نوبت دوم (تیر ماه) کنکور سراسری در تیر ماه سال 1403 برگزار خواهد شد.

کنکور تیر ماه

 

به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، تغییرات بسیاری در کنکور سال 1403 اعمال شده است. برخی از داوطلبان از این تغییرات باخبر نیستند و همانند سال‌های گذشته، به ثبت نام در کنکور ادامه می‌دهند. از طرفی، شرایط، زمان ثبت نام، تاریخ برگزاری و دیگر جوانب کنکور تغییر کرده‌اند. به طور کلی، داوطلبانی که از این تغییرات مطلع نیستند، ممکن است ثبت نام خود را به اشتباه انجام دهند یا بعد از شرکت در آزمون با مشکلاتی روبرو شوند.

اطلاع از جزئیات ثبت نام در کنکور تیر ماه سال 1403 برای شرکت در این آزمون اهمیت بالایی دارد. زیرا اگر داوطلبی در این مرحله فرصت تکمیل فرم ثبت نام آنلاین را از دست بدهد، قادر به شرکت در مراحل بعدی کنکور نخواهد بود. همچنین، در صورتی که اطلاعات کافی درباره منابع و شرایط مورد نیاز برای شرکت در این آزمون نداشته باشد، احتمال قبولی در آزمون کاهش خواهد یافت. در ادامه این مقاله به زمان، مدارک مورد نیاز، شرایط، وبسایت مربوطه و روش ثبت نام در کنکور تیر ماه سال 1403 توضیح داده شده است.

آزمون کنکور تیر ماه سال ۱۴۰۳ – زمان ثبت نام و شرایط شرکت

در دبیرستان‌های کشور، دانش‌آموزانی که تا پایان ماه شهریور ۱۴۰۳ تحصیلات خود را به اتمام رسانده‌اند و در دوره‌ی کنکور قبلی شرکت نکرده‌اند یا در رشته‌ی مورد علاقه‌شان پذیرفته نشده‌اند، می‌توانند در آزمون کنکور تیر ماه ۱۴۰۳شرکت کنند. این آزمون برای تمام متقاضیان آزمون در رشته‌های تجربی، انسانی، ریاضی و همچنین گروه‌های زبان و هنر فرصت ثبت‌نام ارائه می‌دهد.

داوطلبان عزیز که تصمیم به شرکت در کنکور سراسری دارند، می‌توانند از چند ماه قبل اقدام به ثبت‌نام و شروع مطالعات آمادگی کنند تا در زمان مقرر، که در پایان ماه تیر ۱۴۰۳می‌باشد، آماده شرکت در آزمون باشند.

بر اساس اطلاعیه‌ی منتشر شده توسط سازمان سنجش کشور، زمان برگزاری آزمون کنکور تیر ۱۴۰۳ در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه،تیر ۱۴۰۳ خواهد بود. علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌بایست در تاریخ معین شده که توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد، به وبسایت این سازمان مراجعه کرده و اقدام به ثبت‌نام در آزمون نمایند.

همچنین، دانش‌آموزانی که تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور دارند و از طریق کنکور پذیرش می‌یابند، می‌بایست برای ثبت‌نام در آزمون سراسری تیر ۱۴۰۳، در تاریخ ۱۵ تا ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۳ به وبسایت سازمان سنجش مراجعه کرده و اقدام به ثبت‌نام در آزمون نمایند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کنکور سراسری
بیشتر بخوانید: کنکور دی ماه

سایت ثبت نام کنکور تیر ماه 1403 – فرآیند ثبت نام و نحوه شرکت در آزمون

سازمان سنجش کشور، سالانه به نمایندگی از وزارت علوم، آزمون‌های سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری را برگزار می‌کند. این سازمان مسئول ثبت‌نام متقاضیان کنکورهای سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری در زمان مقرر است و فرآیند ثبت‌نام و برگزاری آزمون‌ها را برعهده دارد.

پس از برگزاری هر آزمون، سازمان سنجش پاسخ‌نامه‌ها را تصحیح می‌کند و رتبه‌بندی آزمون‌دهندگان را براساس میزان نمرات دروس و سهمیه‌بندی‌ها انجام می‌دهد. سپس رتبه‌های افراد را اعلام می‌نماید.

دانشجویان پس از اعلام رتبه، می‌توانند رشته کنکور در دانشگاه‌های سراسری، پیام نور و دانشگاه‌های غیرانتفاعی را انتخاب کنند و در نهایت نتیجه پذیرش خود را اعلام می‌کند.

برای شرکت در کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ ، علاقه‌مندان باید در تاریخ 15 فروردین به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنند و در بخش آزمون‌های سراسری، ثبت‌نام کنند.

سایت ثبت نام کنکور تیر ماه

اطلاع رسانی مهم: فرآیند ثبت‌نام در آزمون‌های سراسری تیر 1403 به‌طور کاملاً غیرحضوری انجام می‌شود و تمام مراحل ثبت‌نام باید به صورت آنلاین از طریق سایت سازمان سنجش انجام شود. به این ترتیب، داوطلبان کافیست شرایط لازم برای شرکت در آزمون را داشته باشند و از پیش مدارک مورد نیاز مانند شماره دانش‌آموزی و اطلاعات شناسنامه را آماده کنند. این اطلاعات حیاتی به‌منظور انجام مراحل ثبت‌نام با دقت بیشتری ارائه می‌شود و اطمینان حاصل می‌شود که همه مشکلات احتمالی در آینده به‌دلیل نقص اطلاعات از بین می‌روند.

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور سراسری
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور تجربی
بیشتر بخوانید: صفر تا صد انتخاب رشته

شرایط ثبت نام کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ – راهنمایی کامل برای داوطلبان

کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ همانند بقیه آزمون‌های سازمان سنجش، شرایط خاص و ضوابطی برای ثبت نام دارد. اگر داوطلبان شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در کنکور تیر ماه 1403 را نداشته باشند، ابتدا امکان نام‌نویسی را نخواهند داشت و یا اگر ثبت نام کنند، ممکن است به دلیل عدم تطابق با شرایط مورد نیاز، قبولی آنها لغو شود.

شرایط ثبت نام کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ از چند بخش اساسی از جمله شرایط عمومی، اختصاصی، نظام وظیفه، تحصیل مجدد و سهمیه‌بندی‌ها تشکیل شده است. سازمان سنجش این شرایط را با ارائه دفترچه‌ای به داوطلبان اعلام می‌کند. همچنین هر ساله ممکن است برخی از شرایط و ضوابط برای داوطلبان تغییر کند. در ادامه به تفکیک شرایط ارائه شده است:

شرایط عمومی ثبت نام کنکور تیر ماه ۱۴۰۳

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان رسمی در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. عدم احراز دشمنی نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران.
 3. نداشتن سابقه عضویت در سازمان‌های غیرقانونی، فراماسونری و اعقاب آن‌ها.
 4. عدم احراز فساد اخلاقی.
 5. عدم اعتیاد به مواد مخدر.

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور تیر ماه ۱۴۰۳

در مورد شرایط سنی داوطلبان، باید گفت که برای ثبت نام و انتخاب رشته در کنکور تیر ماه 1403 ، هیچ شرط سنی خاصی در نظر گرفته نشده است. به عبارت دیگر، داوطلبان می‌توانند با هر سنی که دیگر شرایط ثبت نام را داشته باشند، در این آزمون ثبت نام و شرکت کنند.داوطلبان باید یکی از مدارک تحصیلی زیر را داشته باشند:

 1. دیپلم چهارساله نظام قدیم
 2. دیپلم به همراه مدرک پیش دانشگاهی
 3. مدرک کاردانی (فوق دیپلم)
 4. دیپلم پایه دوازدهم نظام جدید (6-3-3)
 5. مدرک سطح یک حوزه

نکته: دانش‌آموزان در حال تحصیل باید مدرک تحصیلی خود را حداکثر تا 31 شهریور 1403 دریافت کنند. افرادی که کاردانی پزشکی و غیرپزشکی دارند، از لحاظ تعهدات مشکلی نباید داشته باشند.

شرایط نظام وظیفه کنکور تیر 1403

 1. داشتن کارت پایان خدمت هوشمند
 2. داشتن کارت معافیت از خدمت دائم هوشمند
 3. داشتن کارت معافیت از خدمت موقت هوشمند

در پایان، داوطلبان آقا باید توجه داشته باشند که از نظر نظام وظیفه ممنوعیتی نداشته باشند و لازم به ذکر است که تنها یک بار می‌توانند از معافیت تحصیلی در هر مقطع استفاده کنند و در آخر مهم‌ترین نکته این است که وارد نشدن به دوره غیبت جزو شرایط مورد نیاز است.

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور انسانی
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور ریاضی

راهنمای کامل ثبت نام در کنکور تیر ماه ۱۴۰۲

برای اطمینان از موفقیت در ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۳ ، مراحل زیر را به دقت طی کنید. ابتدا به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و در بخش ثبت نام آزمون سراسری، گزینه اطلاعیه ثبت نام آزمون سراسری را انتخاب کنید.

راهنمای کامل ثبت نام در کنکور تیر ماه

سپس به صفحه‌ای منتقل می‌شوید که در صورتی که تاکنون در سیستم جامع آزمون‌های سراسری ثبت نام نکرده‌اید، باید بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید و در غیر این صورت، اطلاعات خواسته شده از جمله کد ملی، رمز عبور و ملیت را وارد کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید.

راهنمای کامل ثبت نام در کنکور تیر ماه

پس از ورود به صفحه‌ای دیگر، مشخصات فردی خود را در آن قسمت وارد نمایید. این مشخصات شامل مشخصات کامل شناسنامه، کد ملی، محل تولد و موارد دیگر است که باید با دقت وارد شوند تا فرآیند عضویت شما تکمیل شود.

راهنمای ثبت نام در کنکور تیر

داوطلبان می بایست در این قسمت پس از تکمیل اطلاعات، عکس خود را بارگذاری کنند.

ثبت نام در کنکور تیر ماه

سپس قسمت هایی از این فرم پر شده و با سیستم ثبت احوال مطابقت داده شده و داوطلب موظف است باقی اطلاعات را کامل و دقیق وارد نماید.

ثبت نام در کنکور تیر ماه

سپس با تکمیل اطلاعات مورد نیاز در سیستم ثبت نام آزمون‌های سراسری، اطلاعات پر شده به شما نمایش داده خواهد شد. حال باید اطلاعات خود را مرور کنید و در صورت صحیح بودن، اطلاعات خود را تایید و بر روی گزینه “تایید نهایی اطلاعات” کلیک کنید.

راهنمای کامل ثبت نام در کنکور تیر ماه

در پایان، توصیه می‌شود که پس از تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام کنکور تیر، فایل ثبت‌نامی خود را به همراه کد رهگیری ثبت نام، شماره پرونده، سریال ثبت نام و شماره داوطلبی خود نگه‌دارید تا برای پیگیری فرآیند‌های بعدی ثبت نام (دریافت کارت ورود به جلسه، کارنامه اولیه، اعلام نتایج نهایی) به مشکل بر نخورید. این موارد از اهمیت بسیاری برخوردارند و به شما کمک می‌کنند تا فرآیند کنکور را با موفقیت طی کنید.

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور زبان های خارجی
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور سراسری هنر

دفترچه کنکور تیر ماه 1403

برای مطالعه دقیق شرایط و زمان‌بندی کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ ، دفترچه کنکور این ماه را می‌توانید از سایت سازمان سنجش، مسئول برگزاری آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها، دانلود کنید. هر ساله دفترچه کنکور تیر، اطلاعات مربوط به زمان‌بندی، شرایط ثبت نام کنکور و موارد دیگر را به دقت به شما ارائه می‌دهد.

هنوز زمان انتشار دقیق دفترچه کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ مشخص نشده است، اما مطابق با روند برگزاری کنکورهای آزمایشی قبلی، انتشار دفترچه کنکور دی نیز چند روز قبل از شروع ثبت نام قرار خواهد گرفت. این آزمون در اواسط تیر ماه برگزار می‌شود و ثبت نام آن در تاریخ ۱۵ لغایت ۲۱ فروردین انجام می‌شود.

برای اطلاعات دقیق‌تر و آگاهی از جزئیات کامل کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ ، بهتر است دفترچه کنکور را بلافاصله پس از انتشار آن از سایت سازمان سنجش دانلود کنید و به مطالعه دقیق آن بپردازید. این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا برای شرکت در آزمون بهتر آماده شوید و هیچ ابهامی در مورد فرآیند ثبت نام و شرایط کنکور نداشته باشید.

بیشتر بخوانید: دفترچه ثبت نام کنکور سراسری
بیشتر بخوانید: دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری
بیشتر بخوانید: کارنامه اولیه کنکور سراسری

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور تیر ماه ۱۴۰۳

برای ثبت نام در کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ ، داوطلبان نیازمند تهیه مدارک مختلف هستند. این مدارک شامل مدارک هویتی مانند شناسنامه عکس دار شده، کارت ملی، عکس تمام رخ 4*3 و مدارک تحصیلی می‌شود.

بخش‌های مختلف فرم ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۳ شامل کد‌های مختلفی هستند که بعضی از داوطلبان ممکن است از روش دریافت آن‌ها آگاه نباشند. برای مثال، برای ثبت نام نیاز به کد پستی، کد ۱۳ رقمی مربوط به داوطلبان غیر ایرانی (اتباع)، کد مناطق و نواحی اخذ دیپلم، کد وضعیت نظام وظیفه، کد استان و کد بخش محل اقامت، کد دانش‌آموزی و کد ۱۲ رقمی سهمیه ایثارگران می‌باشد. این موارد را داوطلبان قبل از آغاز ثبت نام باید آماده کنند.

تاثیر معدل در کنکور ۱۴۰۳ به صورت قطعی در نظر گرفته می‌شود، بنابراین داوطلبان با هر مدرک تحصیلی می‌بایست کد سوابق تحصیلی را در سایت‌های dipcode.medu.ir یا sahat.medu.ir تایید کرده و در زمان ثبت نام در فرم نام‌نویسی کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ همراه با معدل کتبی و معدل کل دیپلم وارد کنند. این اقدامات برای داوطلبان حائز اهمیت است تا در مراحل ثبت نام به بهترین نتیجه برسند و هیچ ایرادی در مراحل آینده ثبت نام نداشته باشد.

بیشتر بخوانید: توضیحات کارنامه کنکور سراسری
بیشتر بخوانید: رتبه اصلی در کارنامه کنکور کدام است
بیشتر بخوانید: تراز کنکور

هزینه ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۳

ثبت نام کنکور تیر ماه به صورت اینترنتی انجام می شود. داوطلبانی که قصد شرکت در نوبت دوم کنکور را دارند، لازم است جهت شرکت در این آزمون مبلغی را تحت عنوان هزینه ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۳  بپردازند. پرداخت هزینه ثبت نام نیز از طریق سایت سنجش انجام می شود. هر داوطلب با داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب و رمز دوم (رمز اینترنتی) می تواند سریال مربوط به کارت اعتباری را خریداری کند.

مراحل پرداخت هزینه ثبت نام در کنکور تیر ماه

برای پرداخت هزینه ثبت نام در کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ ، باید مراحل زیر را طی کنید:

 • 1. ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید.
 • 2. گزینه خرید کارت اعتباری را انتخاب کنید.
 • 3. سریال های اعتباری مورد نظر برای ثبت نام کنکور را انتخاب کنید.
 • 4. مشخصات فردی خود را درج کنید و درگاه پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • 5. اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید و هزینه ثبت نام در کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ را پرداخت کنید.

هزینه ثبت نام در نوبت اول کنکور سراسری ۱۴۰۳ مبلغ 130 هزار تومان به اضافه سه هزار تومان بوده است، اما احتمالاً این مبلغ برای ثبت نام کنکور تیر ماه کمی افزایش یافته باشد. داوطلبان می‌توانند در یکی از رشته‌های اصلی کنکور تیر ماه مثل تجربی، ریاضی، انسانی ثبت نام کنند. اما کسانی که قصد ثبت نام در گروه‌های آزمایشی هنر و زبان را دارند، باید هزینه ثبت نام جداگانه را پرداخت کنند.

داوطلبان باید توجه داشته باشند که کنکور دانشگاه‌های سراسری و آزاد ادغام شده‌اند و افرادی که قصد ورود به دانشگاه آزاد را دارند، باید در سایت سازمان سنجش ثبت نام کرده و پس از شرکت در کنکور و اعلام نتایج اولیه، واحد‌های دانشگاه آزاد مورد نظر خود را انتخاب کنند. به همین دلیل، داوطلبان برای هزینه ثبت نام کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ نیاز به پرداخت مبلغ جداگانه ندارند.

بیشتر بخوانید: شهریه های دانشگاه آزاد
بیشتر بخوانید: شهریه دانشگاه علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: شهریه کارشناسی ارشد

منابع کنکور تیر ماه 1403

در آزمون سراسری تیر ماه 1403، داوطلبان باید منابع مناسبی را برای آمادگی و شرکت در آزمون تهیه کنند. این منابع براساس تغییرات اخیر و آخرین مصوبات شورای عالی انقلاب اسلامی مشخص شده‌اند. در ادامه منابع مورد نیاز برای هر یک از رشته‌های تجربی، ریاضی و انسانی آورده شده‌اند:

 • منابع دروس اختصاصی تجربی:
  – زمین‌شناسی (یازدهم)
  – ریاضیات (ریاضی ۱ برای پایه دهم، ریاضی ۲ برای پایه یازدهم، ریاضی ۳ برای پایه دوازدهم)
  – زیست‌شناسی (زیست‌شناسی ۱ برای پایه دهم، زیست‌شناسی ۲ برای پایه یازدهم، زیست‌شناسی ۳ برای پایه دوازدهم)
  – فیزیک (کتاب فیزیک ۱ و آزمایشگاه پایه دهم، فیزیک ۲ و آزمایشگاه پایه یازدهم، فیزیک ۳ و آزمایشگاه دوازدهم)
  – شیمی (شیمی ۱ و آزمایشگاه پایه دهم، شیمی ۲ و آزمایشگاه پایه یازدهم، شیمی ۳ و آزمایشگاه دوازدهم)
 • منابع دروس اختصاصی ریاضی:
  – ریاضیات (ریاضی ۱ دهم، هندسه ۱ دهم، هندسه ۲ یازدهم، آمار و احتمال یازدهم، حسابان ۱ یازدهم، حسابان ۲ دوازدهم، هندسه ۳ دوازدهم، ریاضیات گسسته دوازدهم)
  – فیزیک (کتاب فیزیک ۱ و آزمایشگاه پایه دهم، فیزیک ۲ و آزمایشگاه پایه یازدهم، فیزیک ۳ و آزمایشگاه دوازدهم)
  – شیمی (شیمی ۱ و آزمایشگاه پایه دهم، شیمی ۲ و آزمایشگاه پایه یازدهم، شیمی ۳ و آزمایشگاه دوازدهم)
 • منابع دروس اختصاصی انسانی:
  – ریاضیات (ریاضی و آمار ۱ برای پایه دهم، ریاضی و آمار ۲ برای پایه یازدهم، ریاضی و آمار ۳ برای پایه دوازدهم)
  – اقتصاد (دهم)
  – زبان و ادبیات تخصصی (علوم و فنون ادبی ۱ برای پایه دهم، علوم و فنون ادبی ۲ برای پایه یازدهم، علوم و فنون ادبی ۳ برای پایه دوازدهم)
  – عربی اختصاصی (عربی ۱ برای پایه دهم، عربی ۲ برای پایه یازدهم، عربی ۳ برای پایه دوازدهم)
  – تاریخ (تاریخ ۱ برای پایه دهم، تاریخ ۲ برای پایه یازدهم، تاریخ ۳ برای پایه دوازدهم)
  – جغرافیا (جغرافیای ایران برای پایه دهم، جغرافیا ۲ برای پایه یازدهم، جغرافیا ۳ کاربردی برای پایه دوازدهم)
  – علوم اجتماعی (جامعه‌شناسی ۱ برای پایه دهم، جامعه‌شناسی ۲ برای پایه یازدهم، جامعه‌شناسی ۳ برای پایه دوازدهم)
  – فلسفه (فلسفه پایه یازدهم، فلسفه پایه دوازدهم)
  – منطق (منطق پایه دهم)
  – روان‌شناسی (روان‌شناسی برای پایه یازدهم)

داوطلبان می‌توانند با تمرکز بر روی دروس اختصاصی مربوط به رشته مورد نظر خود، بهترین آمادگی را برای کنکور تیر ماه 1403داشته باشند. همچنین بهتر است همواره به منابع رسمی و مورد تأیید اعتماد کنید و از منابع قاچاق و نامعتبر اجتناب کنید. با تلاش و تمرین مستمر، می‌توانید به نتیجه‌ای مطلوب در این آزمون دست یابید.

بیشتر بخوانید: منابع کنکور سراسری
بیشتر بخوانید: منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
بیشتر بخوانید: زمان اعلام نتایج کنکور

زمان برگزاری آزمون کنکور سراسری تیر ماه ۱۴۰۳

برگزاری آزمون کنکور سراسری تیر ماه ۱۴۰۳ به صورت یکپارچه و جامع برای گروه‌های آزمایشی مختلف اعلام شده است. این آزمون شامل گروه‌های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان می‌شود. براساس برنامه زمانبندی سازمان سنجش، آزمون کنکور سراسری نوبت اول در هفته آخر دی برگزار  خواهد شد و نوبت دوم نیز در اواسط تیر ماه ۱۴۰۳ قرار دارد.

اگرچه تاریخ برگزاری کنکور سراسری تیر ماه ۱۴۰۳ اعلام شده است، اما باید توجه داشت که این تاریخ‌ها ممکن است بر اساس شرایط متغیری مانند همه‌گیری ویروس کرونا یا حوادث طبیعی مورد تغییر قرار گیرند. به همین دلیل، توصیه می‌شود تا اطلاعیه‌های سازمان سنجش را در این زمینه به دقت پیگیری کنید تا از آخرین تغییرات مطلع شوید.

آزمون کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ یکی از ایام مهم و تصمیم‌گیری برای داوطلبان می‌باشد. برای موفقیت در این آزمون، پیشنهاد می‌شود داوطلبان به طور جدی و مستمر درس‌ها را مطالعه کرده و به تمرین و آزمون‌های مشابه زمان آزمون تیر ماه ۱۴۰۳ بپردازند.

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش
بیشتر بخوانید: رتبه در سهمیه چیست
بیشتر بخوانید: کارنامه سبز کنکور سراسری

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی با موبایل می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی کنکور تیر ماه 1403 کلیک کنید.

کنکور تیر ماه 1403

کنکور تیر ماه 1403

برچسب ها

کنکور تیر ماه 1403 زمان ثبت نام کنکور تیر ماه ۱۴۰۳ شرایط کنکور تیر ماه 1403 تاریخ برگزاری کنکور تیر ماه 1403

ثبت نام در کنکور تیر ماه 1403,آزمون سراسری تیر ماه,شرایط ثبت نام کنکور,کنکور تیر ماه 1402,کنکور تیر ماه ۱۴۰۳,انتخاب رشته کنکور,سایت سازمان سنجش,کنکور تیر ۱۴۰۳,زمان ثبت ‌نام,تیر 1403,ثبت ‌نام,ماه ۱۴۰۳,تیر ۱۴۰۳,ثبت نام,تیر ماه,شرایطی,دفترچه,کنکور,آزمون,شرایط,۱۴۰۳,1403,زمان,ماه

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

کنکور تیر ماه 1403

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل