سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

 اعلام نتایج ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم azmoon.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم azmoon.medu.ir

ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم و دهم azmoon.medu.ir

سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

برای اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان و دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان با شماره زیر تماس بگیرید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

 

نتایج ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

داوطلبان عزیزی که نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان اعتراضی داشتند میتوانند برای اطلاع از نتایج اعتراض به کارنامه تیزهوشان با شماره زیر تماس بگیرند

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

 

www.azmoon.medu.ir

 

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شروع شد

ثبت نام و دریافت کارت آزمون تیزهوشان 96 برای ورود به مدارس تیزهوشان شروع شد.ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم سال 96 و ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم سال 96 در سراسر کشور انجام میگیرد و داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان باید ثبت نام خود را بصورت اینترنتی ( www.azmoon.medu.ir) انجام بدهند.

داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان باید توجه داشته باشند که شرایط ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم 96 نسبت به سال های قبل کمی متفاوت تر می باشد.دانش آموزانی که داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان میباشند میتوانند برای مشاوره قبولی در مدارس تیزهوشان و اطلاع از منابع آزمون تیزهوشان و همچنین پیش ثبت نام مدارس تیزهوشان با مشاورین سامانه تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی ثبت نام مدارس تیزهوشان 96

مشاوره قبولی و موفقیت در آزمون مدارس تیزهوشان 96

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 2 بامداد

 www.azmoon.medu.ir

ثبت نام مدارس استعداد درخشان 96

مرکز مشاوره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 96-97

منابع آزمون نهم به دهم تیزهوشان از بین دروس پایه نهم میباشد که دارای ضرایب مختلفی است.در آزمون ششم به هفتم تیزهوشان دروس ریاضی ششم و علوم تجربی ششم دارای اهمیت بالایی میباشند و دانش آموزان برای موفقیت در آزمون تیزهوشان 96 باید برنامه ریزی مناسبی داشته باشند.در آزمون نهم به دهم تیزهوشان دروس ریاضی نهم و علوم نهم دارای ضریب بالایی میباشند و داوطلبان برای موفقیت در آزمون تیزهوشان 96 باید برنامه ریزی مناسبی داشته باشند.

زمان و نحوه شرکت در آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم azmoon.medu.ir

ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه هفتم و ثبت نام تیزهوشان پایه دهم به صورت کشوری و همزمان میباشد.ثبت نام مدارس تیزهوشان 96-97 هم براساس زمان بندی اعلام شده ثبت نام آزمون های سمپاد،سه ماهه آخر سال می باشد.ثبت نام آزمون تیزهوشان سال 96 از طریق سایت سمپاد ( snd.medu.ir ) و بصورت اینترنتی می باشد.ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم 96 از میان دانش آموزان پایه ششم صورت می گیرد.ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم 96 از میان دانش آموزان پایه نهم صورت می گیرد.دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 تمامی شرایط شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان را برای آشنایی داوطلبان جهت شرکت در آزمون تیزهوشان 96 در اختیار داوطلبان قرار می دهد.شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان میتوانند با دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان 96 از شرایط ثبت نام اطلاع پیدا کنند.

لیست مدارس تیزهوشان

لیست مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و لیست مدارس تیزهوشان نهم به دهم اعلام شد.لیست مدارس تیزهوشان کشور پایه هفتم و لیست مدارس تیزهوشان کشور پایه دهم هم اعلام شد.لیست مدارس تیزهوشان ششم به هفتم شامل مدارس پسرانه و دخترانه می باشد.ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 پسرانه و ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 دخترانه هم زمان می باشد و داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان 96-97 می توانند بر اساس منطقه سکونت خود اقدام به انتخاب مدارس تیزهوشان بکنند.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 96

شرایط ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و شرایط ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم هم اعلام شد.یکی از شرایط ثبت نام تیزهوشان،ملاک معدل می باشد.یعنی برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان 96-97 باید معدل مورد نظر را کسب کنید.دانش آموزان پایه ششم برای ثبت نام در تیزهوشان هفتم باید در تمامی دروس نمرات خیلی خوب کسب کنند.دانش آموزان پایه نهم برای ثبت نام تیزهوشان دهم باید معدل کل تمامی دروس معدا 19 به بالا باشد.

مشاوره قبولی و موفقیت در آزمون مدارس تیزهوشان 96

مشاوره تحصیلی تلفنی مدارس تیزهوشان

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 2 بامداد

ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم azmoon.medu.ir

مشاوره تخصصی آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم

شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان

کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان 96-97

زمان و شرایط ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم 96-97

ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی 96

ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم 96

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم 96

سایت تیزهوشان 96 www.azmoon.srttu.edu 

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان

دانلود نمونه سوالات آزمون هفتم تیزهوشان

دانلود نمونه سوالات آزمون نهم تیزهوشان

سایت ثبت نام تیزهوشان 96

 

ثبت نام مدارس مدارس تیزهوشان 96- 97

ثبت نام تبزهوشان 96-97 در دو پایه تحصیلی می باشد: ثبت نام تبرهوشان ششم به هفتم 96 و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 96 که بصورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir می باشد.

ثبت تیزهوشان سال 96 در سراسر کشور انجام می گیرد و کلیه دانش آموزان متقاضی ثبت نام تبزهوشان 96 میتوانند درصورت داشتن شرایط ثبت نام تیزهوشان 96، در آزمون تیزهوشان شرکت کنند. ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 دارای شرکت کنندگان بسیار بالایی می باشد و سطح آزمون تیزهوشان بسیار بالا می باشد.دانش آموزان پایه ششم برای موفقیت در آزمون تیزهوشان هفتم باید در دروسی که ضرایب بالایی در امتحان تیزهوشان ششم به هفتم دارند بسیار هوشمندانه عمل کنند.در آزمون تیزهوشان دروس علوم و ریاضی ضرایب بالایی دارند و دانش آموزانی که میخواهند در آزمون تیزهوشان 96 موفق باشند باید این دروس را با دقت بیشتری مطالعه کنند.

 

ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 96- 97

ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 96 به مانند سال های گذشته برگزار می شود. ثبت نام تیزهوشان هفتم 96 از بین دانش آموزان ششم ابتدایی انجام می گیرد.ملاک ثبت نام در مدارس تیزهوشان هفتم 96 شرط معدل می باشد. یعنی دانش آموزان پایه ششم ابتدایی برای شرکت در آزمون تیزهوشان هفتم96 باید نمرات خیلی خوب و خوب را در دروس ششم ابتدایی کسب کنند.شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 96 و لیست مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 96 در قالب دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 96 منتشر می شود.

 

ثبت نام تیزهوشان متوسطه دوم 96- 97

ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم 96 شروع شده است. ثبت نام تیزهوشان دهم 96 ( ثبت نام تیزهوشان متوسطه دوم 96 )از بین دانش آموزان نهم ابتدایی انجام می گیرد.

ملاک ثبت نام در مدارس تیزهوشان دهم 96 شرط معدل می باشد. یعنی دانش آموزان پایه نهم برای شرکت در آزمون تیزهوشان دهم96 باید معدل مورد نظر را در دروس نهم ابتدایی کسب کنند.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم 96 و لیست مدارس تیزهوشان نهم به دهم 96 در قالب دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم 96 منتشر می شود.

wwww.azmoon.medu.ir

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir می باشد. ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 در مقطع ثبت نام تیزهوشان هفتم 96 و ثبت نام تیزهوشان نهم 96 می باشد.ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 96 و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 96 از طریق سایت www.azmoon.medu .ir می باشد و بصورت اینترنتی انجام می گیرد و داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان 96 می توانند برای ثبت نام اینترنتی تیزهوشان با مشاورین سامانه تماس بگیرند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام تیزهوشان

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام تیزهوشان پایه دهم:

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان مدارکی لازم است که شامل:عکس پرسنلی داوطلب،اطلاعات هویتی داوطلب،اطلاعات والدین داوطلب،شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان می باشد و داوطلبان باید موقع ثبت نام تیزهوشان 96 به همراه داشته باشند.

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان، پس از ثبت نام اولیه مدارس تیزهوشان باید هزینه ثبت نام تیزهوشان را پرداخت کنند تا ثبت نام آنها تکمیل شود. پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان می باشد.

ثبت نام آزمون تیزهوشان و دریافت نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم

نتایج ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم

برای ثبت نام مدارس مدارس تیزهوشان 96-97 و دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه‌ها  

#5 پریا چرخ زرین 1395-11-24 19:31
ببخشین از 25 به بعد میشه ثبت کرد؟.... ینی یه روز قبلش نمیشه ؟
پاسخ:با سلام ثبت نام آزمون تیزهوشان از امروز شروع شده هت ثبت نام تماس حاصل فرمایید
نقل قول کردن
#4 احمدی. 1395-11-23 19:22
سوال من یک کلام این بود:

آیا آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم سال 96 باید دانش آموزان نهم فعلی تیزهوشان هم شرکت کنند یا خیر؟
پاسخ: با سلام با تشکر از تماس و اعتماد شما به ندای مشاور و پوزش بابت وقفه پیش آمده ..در جواب سوالتون : بله حتی عزیزانی که در تیزهوشان تحصیل مینمایند هم در آزمون شرکت کنند و ثبت نانمش از فردا شروع میشه..اگه مشکلی در فرایند ثبت نام پیش اومد تماس بگیرید وصل کنن مدیریت.. ما خودمون با شما تماس میگیریم ..با ارزوی موفقیت
نقل قول کردن
#3 محمد 1395-04-15 09:28
عالیه
نقل قول کردن
#2 سید ناصردروارنژادیان 1395-04-15 09:22
خوب بود ولی نتایج رو به سختی بدست اوردیم
نقل قول کردن
#1 محمد امین زاده 1395-02-22 11:46
عالی
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید