سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-97

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 96-97

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-97

مرکز تخصصی ثبت نام مدارس تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم 97 و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم 97 بصورت اینترنتی می باشد.داوطلبان برای ثبت نام تیزهوشان 97 باید کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان را خریداری کنند.نحوه دریافت کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان 98-97 از طریق سایت سمپاد می باشد.

برای موفقیت در آزمون مدارس تیزهوشان باید از منابع آزمون تیزهوشان آگاهی داشت و منابع دقیق و کاملی را مطالعه کرد و با توجه به اینکه ضریب دروس آزمون تیزهوشان متفاوت می باشد باید دروسی که ضریب بالایی در آزمون تیزهوشان دارند را با برنامه ریزی مناسب مطالعه کرد.نمونه سوالات آزمون تیزهوشان سال های گذشته منابع مفیدی برای قبولی در آزمون تیزهوشان هستند که داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان 97 میتوانند از طریق دانلود نمونه سوالات تیزهوشان ، آنها را مطالعه کنند.

شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان 97

شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان در دفترچه ثبت نام تیزهوشان 97 قید شده است و داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان 97 میتوانند برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان،دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 را دانلود کنند.سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 97 اعلام شد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 98-97 و شرایط ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 98-97 اعلام شد.یکی از شرایط ثبت نام تیزهوشان 97 معدل کل می باشد.یعنی حداقل معدل مورد نیاز برای شرکت در آزمون تیزهوشان 98-97 می باشد.معدل مورد نیاز برای شرکت در ثبت نام تیزهوشان 98-97 در پایه تیزهوشان ششم به هفتم کسب نمرات خیلی خوب می باشد.معدل مورد نیاز برای شرکت در ثبت نام تیزهوشان 98-97 در پایه تیزهوشان نهم به دهم کسب معدل بالای 18 می باشد.

لیست مدارس تیزهوشان 97

لیست مدارس تیزهوشان 97 اعلام شد. لیست مدارس تیزهوشان تهران و لیست مدارس تیزهوشان کشور در دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-97 اعلام میشود.دفترچه ثبت نام تیزهوشان 98-97 بر روی سایت ثبت نام تیزهوشان 98-97 بارگزاری شده است.

لیست مدارس تیزهوشان 97 شامل لیست مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97 و لیست مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97 می باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان 97

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 مشخص شد.ثبت نام تیزهوشان 97 در دو دوره تیزهوشان هفتم و تیزهوشان دهم برگزار می شود. ثبت نام تیزهوشان دارای شرایط اختصاصی و عمومی می باشد.

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-97

برای ثبت نام تیزهوشان روی استان مورد نظرتان کلیک کنید ...

ثبت نام تیزهوشان آذربایجان شرقی

ثبت نام تیزهوشان آذربایجان غربی

ثبت نام تیزهوشان اردبیل

ثبت نام تیزهوشان اصفهان

ثبت نام تیزهوشان البرز

ثبت نام تیزهوشان ایلام

ثبت نام تیزهوشان بوشهر

ثبت نام تیزهوشان تهران

ثبت نام تیزهوشان شهرستانهای تهران

ثبت نام تیزهوشان چهارمحال و بختیاری

ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی

ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی

ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی

ثبت نام تیزهوشان خوزستان

ثبت نام تیزهوشان زنجان

ثبت نام تیزهوشان سمنان

ثبت نام تیزهوشان سیستان و بلوچستان

ثبت نام تیزهوشان فارس

ثبت نام تیزهوشان قزوین

ثبت نام تیزهوشان قم

ثبت نام تیزهوشان کردستان

ثبت نام تیزهوشان کرمان

ثبت نام تیزهوشان کرمانشاه

ثبت نام تیزهوشان کهگیلویه و بویراحمد

ثبت نام تیزهوشان گلستان

ثبت نام تیزهوشان گیلان

ثبت نام تیزهوشان لرستان

ثبت نام تیزهوشان مازندران

ثبت نام تیزهوشان مرکزی

ثبت نام تیزهوشان هرمزگان

ثبت نام تیزهوشان همدان

ثبت نام تیزهوشان یزد

 

مرکز مشاوره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-97

www.azmoon.medu.ir

 

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پس از برگزاری آزمون تیزهوشان و بر اساس زمان بندی سایت سمپاد اعلام می شود. بر اساس سال های اخیر و  تقویم آموزشی سایت استعدادهای درخشان، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان معمولا دو هفته پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی می باشد. یعنی با توجه به اینکه اکثر دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان شرکت می کنند معمولا داوطلب شرکت در ثبت نام مدارس نمونه دولتی هم می باشند و به همین دلیل قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی، نتایج آزمون تیزهوشان اعلام نمی شود.

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 96-97

زمان و راهنمای ثبت نام پدیرفته شدگان آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 96-97

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

برای اطلاع از اسامی پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان و دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

www.azmoon.medu.ir

www.sampad.medu.ir

www.snd.medu.ir

 

مشاوره تحصیلی مدارس تیزهوشان

ثبت نام تیزهوشان

سوالات بسیاری از طرف والدین درباره آزمون تیزهوشان پرسیده می گردد و به نوعی می توان گفت آزمون تیزهوشان 96 استرس بسیار زیادی را به والدین و دانش آموزان وارد می کند. ولی بحث های زیادی پیرامون مدارس تیزهوشان وجود دارد برای مثال آیا آزمون تیزهوشان خوب است یا بد؟ آیا هر دانش آموزی با ورود به مدارس تیزهوشان موفق می شود؟مزایای مدارس تیزهوشان نسبت به سایر مدارس؟

مدارس تیزهوشان برای سالتحصیلی 96- 97 از میان داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان 96 ثبت نام به عمل می آورد. ثبت نام تیزهوشان 96- 97 در دو پایه تیزهوشان ششم به هفتم و تیزهوشان نهم به دهم می باشد.برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان 96- 97 دانش آموزان باید شرایط شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان 96- 97 را داشته باشند. شرایط شرکت در ثبت نام تیزهوشان در دفترچه ثبت نام تیزهوشان ذکر می شود.

بخاطر محدود بودن ظرفیت مدارس تیزهوشان،ثبت نام تیزهوشان سال 96 جو رقابتی بالایی در بین داوطلبان آزمون تیزهوشان 96 ایجاد می کند و سطح آزمون تیزهوشان 96 بسیار بالا می باشد. داوطلبان برای موفقیت در آزمون تیزهوشان 96 باید از منابع مفید و موثری برای قبولی در امتحان تیزهوشان استفاده کنند.

دانش آموزانی که داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان 96- 97 می باشند میتوانند برای دریافت مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان 96 با مشاورین ما تماس بگیرند.

 

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 96

دانش آموزانی که متقاضی ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 می باشند برای آشنایی با سوالات آزمون مدارس تیزهوشان 96 و سطح آزمون تیزهوشان میتوانند نمونه سوالات آزمون تیزهوشان را دانلود کرده و مطالعه کنند.

برای دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم و دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم کلیک کنید.

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان در قالب دفترچه ثبت نام تیزهوشان 96 منتشر می شود. دانش آموزان شرکت کننده در ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 96 برای آمادگی بیشتر در جلسه آزمون تیزهوشان 96 میتوانند از نمونه سوالات آزمون تیزهوشان سال های گذشته بهره مند شوند.

برای دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان با پاسخنامه کلیک کنید.

ثبت نام تیزهوشان 96

زمان و تاریخ ثبت نام تیزهوشان 96 اعلام شد. ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 قبل از عید امسال شروع می شود و کلیه داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال 96 و آزمون تیزهوشان نهم به دهم سال 96 می توانند در آزمون تیزهوشان 96 ثبت نام نمایند. ثبت نام تیزهوشان در دو پایه تیزهوشان هفتم و تیزهوشان دهم می باشد و البته ثبت نام آزمون میان پایه تیزهوشان را هم شامل می شود.

با توجه به اینکه ثبت نام مدارس تیزهوشان در سال های اخیر داوطلبان زیادی را را به سمت خود جلب کرده انتظار می رود در ثبت نام تیزهوشان 96 داوطلبان بیشتری شرکت کنند و آزمون تیزهوشان 96 سطح رقابت بالایی داشته باشد.

بخاطر جو رقابتی بالایی که در آزمون تیزهوشان حاکم می باشد، نیازمند این است که داوطلبان حاضر در آزمون تیزهوشان 96 که قصد شرکت در ثبت نام تیزهوشان 96 را دارند برنامه ریزی مناسبی برای موفقیت در مدارس تیزهوشان 96 داشته باشند.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان

داوطلبان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پس از انجام ثبت نام اولیه در مدارس تیزهوشان باید برای تکمیل ثبت نام مدارس تیزهوشان نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان اقدام کنند. پرداخت وجه تیزهوشان بصورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان می باشد.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96

داوطلبانی که متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 می باشند برای شرکت در آزمون تیزهوشان 96 باید کارت ورود به جلسه تیزهوشان 96 را تهیه کنند.کارت ورود به جلسه امتحان تیزهوشان حاوی مشخصات داوطلبی ثبت نام تیزهوشان و شماره داوطلبی آزمون تیزهوشان می باشد.تاریخ صدور کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان معمولا یک هفته قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان می باشد.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 96-97

لیست مدارس تیزهوشان کشور

ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی 96

 دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 

دانلود نمونه سوالات آزمون هفتم تیزهوشان

نحوه ثبت نام تیزهوشان 96

سایت ثبت نام تیزهوشان 96

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید