سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام مدارس شاهد

زمان و نحوه پیش ثبت نام مدارس شاهد 98

دانش اموزان و اولیای عزیز پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 آغاز شد

جهت مشاوره و ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از موبایل همراه اول 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

دانش آموزان عزیزی که قصد دارند در مدارس شاهد ثبت نام کنند، و می خواهند از شرایط ثبت نام، زمان و هزینه و ….. مطلع شوند، در این مقاله همراه ما باشند. والدین و دانش آموزانی که در مورد زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ سوالی دارند، با مشاورین ما در ارتباط باشند و از آن ها در این باره مشاوره بگیرند.

تاریخچه مدارس شاهد

مدارس شاهد از زمان تاسیس مختص دانش آموزان شاهد ( فرزندان شهید، آزاده و جانباز ) بوده است. اما رفته رفته به دلیل ظرفیت خالی این مدارس از دانش آموزان عادی هم ثبت نام به عمل می آید. اما ثبت نام در این مدارس یک سری قوانین و شرایط مخصوص به خود را دارد. که در ادامه برایتان توضیح خواهم د اد. والدین و دانش آموزانی که در مورد زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ سوالی دارند، با مشاورین ما در ارتباط باشند و از آن ها در این باره مشاوره بگیرند.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

همان طور که در بالا گفتم دانش آموزانی که می خواهند در مدارس شاهد ثبت نام نمایند، برای ثبت نام آن ها شرایطی وجود دارد. که آن شرایط عبارتند از :

۱- تایید اخلاق و رفتار از سوی مشاوران مدرسه شاهد.

۲- رعایت تمامی احکام شرعی و پوشش کامل ( برای دختران چادر الزامی است )

۳- پایبند بودن خانواده به حفظ شئونات اسلامی

۴- رعایت قوانین و مقررات و آیین نامه های انظباطی مدارس شاهد

۵- محل زندگی دانش آموزان در محدوده مشخص شده از طرف مدرسه شاهد برای دانش آموزان شاهد و غیر شاهد

۶- بررسی سوابق تحصیلی دانش آموز

۷- بررسی سوابق انظباطی

۸- تایید شرایط علمی

پس از بررسی شرایط فوق توسط ستاد ثبت نام مدرسه ثبت نام صورت می گیرد و در نهایت باید توسط شورای مدرسه هم تایید شود. تا دانش آموز عادی بتواند در مدرسه شاهد درس بخواند و ثبت نام گردد. والدین و دانش آموزانی که در مورد زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۷ سوالی دارند، با مشاورین ما در ارتباط باشند و از آن ها در این باره مشاوره بگیرند.

چگونگی ثبت نام در مدارس شاهد ۹۸-۹۹

دانش آموزان ابتدا باید در سایت sajaa.medu.ir پیش ثبت نام مدارش شاهد ۹۸-۹۹ را انجام دهند. دانش آموزان شاهد (فرزندان جانبازان ۵۰ درصد یا بیشتر، فرزندان شهدا و فرزندان آزادگان ) ثبت نامشان قطعی می باشد. آن ها در زمان مقرر شده با مدارک لازم برای ثبت نام اقدام می کنند. اما دانش آموزان غیر شاهد باید شرایطشان بررسی گردد، و منتظر جواب امتیاز دهی شوند. برای دانش آموزان غیر شاهد ۲ مرحله ثبت نام وجود دارد.

۱- ثبت نام موقت

۲- ثبت نام نهایی

والدین و دانش آموزانی که در مورد زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ سوالی دارند، با مشاورین ما در ارتباط باشند و از آن ها در این باره مشاوره بگیرند.

جهت مشاوره و ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه ثبت نام مدارس شاهد

 

زمان ثبت نام در مدارس شاهد 99 - 98

زمان ثبت نام برای پایه های تحصیلی مختلف متفاوت است که بصورت ذیل می باشد.

زمان پیش ثبت نام پایه اول ابتدایی : 1 تا 17 خرداد ماه 98

پایه هفتم: 1 تا 14 تیر ماه 98

پایه دهم: 5 تا 21 تیرماه 98

 

زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 99 - 98

پایه اول ابتدایی : ۱۶ خرداد ماه

پایه هفتم: ۱۵ تیر ماه

پایه دهم: ۲۱ تیرماه

 

زمان بررسی مدارک ثبت نام مدارس شاهد

پایه اول ابتدایی : ۱۷ تا۲۶ خرداد ماه

پایه هفتم: ۱۷ تا ۲۷ تیر ماه

پایه دهم: ۲۲ تا ۲۸ تیرماه

 

زمان تایید مدارک ثبت نام مدارس شاهد

پایه اول ابتدایی : ۲۷ تا ۳ تیر ماه

پایه هفتم: ۲۸ تیر ماه ۹۷ تا ۳ مرداد ماه

پایه دهم: ۲۹ تیر ماه تا ۵ مرداد ماه

 

زمان اعلام نتایج نهایی از سوی مدرسه

پایه اول ابتدایی : ۴ تیر ماه

پایه هفتم: ۴ مرداد ماه

پایه دهم: ۷ مرداد ماه

 

شرایط علمی ثبت نام در مدارس شاهد ۹۸-۹۹

داشتن شرایط علمی در مدارس شاهد برای تمامی دانش آموزان الزامی است. و در مقاطع تحصیلی مختلف متفاوت است. در زیر برایتان شرح می دهم. والدین و دانش آموزانی که در مورد زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ سوالی دارند، با مشاورین ما در ارتباط باشند و از آن ها در این باره مشاوره بگیرند.

  • سطح علمی دوره ابتدایی
  • ۱- اول ابتدایی : دارا بودن شرایط عمومی و کسبا امتیاز بالا از شرایط اختصاصی دانش آموز

۲- دوم تا ششم ابتدایی: کسب نمره خیلی خوب در تمامی درس های خرداد ماه

سطح علمی دوره اول متوسطه

۱- پایه هفتم: کسب نمره خیلی خوب در تمامی درس های خرداد ماه و یا حداقل یک نمره خوب بقیه خیلی خوب – برای دانش آموزان شاهد ۲ نمره خوب هم قابل قبول می باشد.

۲- پایه هشتم: میانگین معدل مستمر و پایانی نوبت دوم حداقل ۱۷ و نمره دروس میانگین مستمر و پایانی نوبت دوم حداقل ۱۶.

۳- پایه نهم: میانگین معدل مستمر و پایانی نوبت دوم حداقل ۱۷ و نمره دروس میانگین مستمر و پایانی نوبت دوم حداقل ۱۶.

سطح علمی دوره دوم متوسطه

۱- پایه دهم: قبولی خرداد در پایه نهم با حداقل معدل کل ۱۶ و حداقل نمره سالانه ۱۴ در دروسی که برای رشته انتخابی در نمونه برگ هدایت تحصیلی درج شده است . والدین و دانش آموزانی که در مورد زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۷ سوالی دارند، با مشاورین ما در ارتباط باشند و از آن ها در این باره مشاوره بگیرند.

شهریه ثبت نام در مدارس شاهد ۹۸-۹۹

شهریه ثبت نام مدارس شاهد در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ هنوز تعیین نشده است. لازم به ذکر است که هزینه ای که دریافت می شود بابت کلاس های فوق برنامه و جبرانی می باشد. دانش آموزان شاهد تحصیل در مدارس شاهد برایشان کاملا رایگان است.

در سال گذشته برای دوره ابتدایی شهریه ثبت نام از ۳۸۰ تا ۵۸۰ هزار تومان، شهریه ثبت نام برای دوره اول متوسطه ۴۴۰ تا ۶۶۰ هزار تومان و دوره دوم متوسطه ۵۳۰ تا ۸۶۰ هزار تومان بوده است. والدین و دانش آموزانی که در مورد زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ سوالی دارند، با مشاورین ما در ارتباط باشند و از آن ها در این باره مشاوره بگیرند.

جهت مشاوره و ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از موبایل همراه اول 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

پیش ثبت نام مدارس شاهد شروع شد. ثبت نام مدارس شاهد برای سالتحصیلی 98-99 در مقاطع مدارس ابتدایی شاهد ، مدارس متوسطه اول شاهد و مدارس متوسطه دوم شاهد صورت می گیرد و دانش آموزان می توانند برای ورود به مدارس شاهد ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت نام مدارس شاهد بصورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد به آدرس www.sajaa.medu.ir صورت می گیرد.

 ثبت نام مدارس ابتدایی شاهد 98

ثبت نام مدارس متوسطه اول شاهد 98

ثبت نام مدارس متوسطه دوم شاهد 98

زمان و نحوه ثبت نام در مدارس شاهد 98

شرایط ثبت نام مدارس شاهد

جزئیات ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد

نحوه امتیازبندی داوطلبان ثبت نام مدارس شاهد

مدارس شاهد برای سالتحصیلی 98-99 از بین دانش آموزانی که شرایط ثبت نام در مدارس شاهد را دارند، ثبت نام بعمل می آورد. ثبت نام مدارس شاهد در مقاطع مختلفی می باشد که شامل:

ثبت نام مدارس ابتدایی شاهد

ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول

ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوم

ثبت نام میان پایه مدارس شاهد

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد

دانش آموزان می توانند برای تحصیل در مدارس شاهد در صورت داشتن شرایط ثبت نام ، از طریق سامانه سجا اقدام به ثبت نام نمایند، برای پذیرش در مدارس شاهد داوطلبان باید امتیازات لازم را داشته باشند در غیر این صورت موفق به قبولی نمی شوند. شما داوطلبان عزیز می توانید برای انجام پیش ثبت نام مدارس شاهد 98 با مشاورین سامانه تماس بگیرید. برای ارتباط با مشاورین ما با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت شماره گیری نمایید.

 

دیدگاه‌ها   

0 #12 زهرا موسوی 1398-01-11 13:58
سلام خسته نباشید من برادرم شهید شده است ایا فرزندم دارای امتیاز برای ثبت نام مدارس شاهد دارد?
ندای مشاور : بله شما میتوانید با توجه به جدول امتیازات ثبت نام مدارس شاهد ، امتیاز برادرزاده شهید رو برای دانش آموز خود محاسبه کنید.
نقل قول کردن
0 #11 مهدی میرتبار 1397-07-18 11:07
من رزمنده و همسرم فرهنگی است و برادرم هم جانباز است. آیا برای ثبت نام فرزندم در دوره دوم متوسطه سهمیه ای به من تعلق می گیرد؟
با تشکر
پاسخ : بله شما میتوانید از سهمیه رزمندگان و فرهنگیان در ثبت نام مدارس شاهد استفاده نمایید. برای اطلاع از نحوه امتیازبندی میتوانید از جدول امتیازات ثبت نام مدارس شاهد استفاده نمایید و یا با مشاورین ندای مشاور در ارتباط باشید.
نقل قول کردن
0 #10 حمیدامینی 1397-05-26 09:45
باسلام
آیا برای ثبت نام در مدارس شاهد هنوز فرصت هست.من ایثارگر و فرهنگی نیستم ولی در نزدیکی محل سکونتم یک مدرسه شاهد هست
نقل قول کردن
+1 #9 کورش مقدسی 1397-05-03 08:13
باسلام.من نظامی رسمی سپاه هستم.هنسرم فرهنگی ومدیر مدرسه.فرزندم برای پایه ۱۰ پیش ثبت نام کردم..نتیجه تابحال اعلام نشده بهم..ازکجا پیگیر بشم..؟؟؟اصلا امیدی ب پذیرش هست...؟
پاسخ : نتایج مدارس شاهد پایه دهم از طریق سایت saja.medu.ir اعلام شده است و هم اکنون می توانید نتایج مدارس شاهد رو مشاهده نمایید.
نقل قول کردن
-3 #8 هادی قاسمی 1397-04-19 11:47
سلام وخسته نباشید خدمت عزیزانم.من دبیر متوسطه ی شاهد زاهدان هستم .دوست داشتم واسه تموم کسانی که چنین مضطرب و بیقرار انتقاد یا سوال میکنن بگم..........عزیزانم ای کاش روزی برسه که تمامی مدارس از تمام جهات فرهنگی آموزشی و خدمت رسانی به فرزندان ایران عزیزم برابر و عالی باشند تا هیچ کس حسرت و غصه ی ثبت نام در مدارس فلان یا فلان را نداشته باشند.آخه تموم ایران سرزمین زیبای ما و همه ی فرزندان این میهن گلهای باغ وطن عزیزم هستند.با تشکر.قاسمی دبیرکاروفناوری
نقل قول کردن
+9 #7 مهدی 1397-04-14 01:11
سلام من شماره شناسنامه و شماره سریال رو میزنم ولی میگه ورود برا ابتدایی ها تمام شده تا اعلام نتایج صبر کنید ولی من از نهم به دهم میخوام ثبت نام کنم!!
نقل قول کردن
0 #6 سیه چهره 1397-04-13 14:20
درودبرشما.امیدوارم فقط همین امتیازات اعلام شده ملاک ثبت نام مدارس شاهد باشه...منه فرهنگی امتباز مربوطبه خودموثبت کردم منتهی مطمینم لابیهایی صورت خواهد گرفت که فرزند منه فرهنگی ثبت نام نخواهد شد. ;-)
نورچشمیهای فلان رییس ویا مدیر بانفوذ حق بچه منو خواهند خورد. انتظارندارم صحبت انتقادی منو ثبت کنید اما احساس کردم باید واقعیتو بگم وگفتم. :sigh: :sigh:
حضرت علی فرموداز ظالم و مظلوم متنفرم.....از ظالم به واسطه ظلمی که روا میدارد متنفرم و از مظلومی که در ازای ظلمی که به وی میشود سکوت میکند متنفرم....اینچنین بود که این مطالب رو نوشتم. برقرارباشید. 8)
نقل قول کردن
+1 #5 فاطمه بلبلی 1397-04-11 20:24
سلام من دانش اموز پایه نهم تجربی هستم من یک دایی و پدر بزرگم در جنگ تحمیلی شرکت کرده اند و یکدایی ام جانباز است میخواستم ببینم برای مدارس شاهد امتیازی داره ایا ؟
نقل قول کردن
+1 #4 فاطمه بلبلی 1397-04-11 20:18
با سلام من دانش اموز پایه مهم تجربی هستم
من دایی و پدر بزرگم به جنگ رفته اند و یکی دیگر از دایی هایم جانباز است میخواستم بدونم آیا امتیازی برای مدارس شاهد داره یا نه ‌‌‌‌؟
پاسخ: فاطمه بلبلی عزیز بله برای شما امتیاز دارد
نقل قول کردن
+3 #3 مریم 1397-04-10 21:45
سلام من هرچی سرچ میزنم برای ثبت نام صفحه ای برای ثبت نام نداره .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور