سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

تکمیل ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی برای داوطلبانی که متقاضی تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی می باشند میتواند شانس مجددی برای قبولی در این دانشگاه محسوب شود با این تفاوت که ظرفیت رشته ها و دانشگاه ها متفاوت تر از ثبت نام اصلی می باشد.

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می گیرد و تمامی داوطلبان حتی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی نیزمیتوانند در این دوره شرکت نمایند.

داوطلبان عزیز میتوانند برای ثبت نام در دوره های تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین سامانه ندای مشاور در ارتباط باشند

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

تکمیل ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن 96

داوطلبانی که متقاضی شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هستند ولی از ثبت نام در بازه زمانی اعلام شده جا مانده اند و همچنین داوطلبانی که پس از اعلام اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی موفق به پذیرش نشده اند میتوانند در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی شانس خود را برای تحصیل در این دانشگاه امتحان کنند.

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 در دو مقطع و بصورت ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد.

تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبانی میتوانند در ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی شرکت نمایند که مدرک دیپلم داشته باشند تا بتوانند از رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اقدام به انتخاب رشته نمایند.

در ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی هر داوطلبی مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود در هرکدام از واحدهای دانشگاهی که ظرفیت اعلام کرده اند ، می باشد.

رشته های تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی منتشر می شود.

تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبانی میتوانند در ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ناپیوسته شرکت نمایند که مدرک کاردانی داشته باشند تا بتوانند از رشته های کارشناسی ناپیوسته  دانشگاه علمی کاربردی اقدام به انتخاب رشته نمایند.

در ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی هر داوطلبی مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود در هرکدام از واحدهای دانشگاهی که ظرفیت اعلام کرده اند ، می باشد.

رشته های تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی منتشر می شود.

داوطلبان عزیز میتوانند برای ثبت نام در دوره های تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین سامانه ندای مشاور در ارتباط باشند . برای ارتباط با مشاورین سامانه ندای از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید