تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

ثبت نام مدارس شاهد www.saja.medu.ir

📚 خلاصه ای از مقاله ثبت نام مدارس شاهد www.saja.medu.ir:

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و شاهد

saja.medu.ir ثبت نام مدارس شاهد 99 برای جذب دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدارس شاهد تهران و سایر شهرستان ها در سالتحصیلی 99 – 1400 از مورخ یکم خردادماه شروع خواهد شد. پیش ثبت نام مدارس شاهد 99 طبق روال سال های اخیر در تمامی مقاطع تحصیلی که شامل : ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی […]

ثبت نام مدارس شاهد www.saja.medu.ir

ثبت نام مدارس شاهد www.saja.medu.ir

saja.medu.ir
saja.medu.ir

ثبت نام مدارس شاهد 99

برای جذب دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدارس شاهد تهران و سایر شهرستان ها در سالتحصیلی 99 – 1400 از مورخ یکم خردادماه شروع خواهد شد. پیش ثبت نام مدارس شاهد 99 طبق روال سال های اخیر در تمامی مقاطع تحصیلی که شامل : ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی ، ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول ، ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوم و ثبت نام میان پایه مدارس شاهد می باشد انجام می گیرد.

دانش آموزانی که تمایل به شرکت در ثبت نام مدارس شاهد 99 می باشند در صورتی که شرایط ثبت نام مدارس شاهد را داشته باشند مجاز به انجام پیش ثبت نام مدارس شاهد می باشند در غیر اینصورت قبولی این داوطلبان کان لم یکن تلقی می گردد. پس قبل از اقدام به انجام ثبت نام ، داوطلبان باید از تمامی شرایط و ضوابط شرکت در آزمون مدارس شاهد در همه مقاطع اطلاع داشته باشند.

تمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد 99 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا به آدرس الکترونیکی www.saja.medu.ir خواهد بود و از مراجعه حضوری برای انجام پیش ثبت نام مدارس شاهد خودداری نمایید.

شروع ثبت نام پایه ابتدایی مدارس شاهد سالتحصیلی 99 – 1400 : پیش ثبت نام میان پایه های مدارس شاهد از یکم خرداد شروع شده و تا مورخه هفدهم خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

جهت اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام مدارس شاهد سالتحصیلی 99 – 1400

(مدارس ابتدایی شاهدمدارس راهنمایی شاهددبیرستان شاهد)

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 99 – 1400  www.saja.medu.ir

همه دانش آموزان شاهد و غیر شاهد برای ثبت نام در مدارس شاهد باید شرایط عمومی ثبت نام را دارا باشند که شامل: صلاحیت اخلاقی و رفتاری، رعایت احکام شرعی و حفط حجاب، سکونت در محدوده تعیین شده برای متقاضیان ثبت نام و رعایت مقررات آموزشی مدارس شاهد میباشد. شرایط اختصاصی مدارس شاهد: کسب امتیازات لازم برای ثبت نام مدارس شاهد توسط داوطلبان (شرایط علمی مدارس شاهد و امتیازات بدست آمده).

شرایط علمی دانش آموزان پایه ششم به هفتم مدارس شاهد بدین صورت میباشد که دانش آموزان دارای امتیاز ایثارگری باید حداکثر در 3 درس مقیاس خوب و مابقی دروس مقیاس خیلی خوب را در پایه ششم کسب کرده باشند تا بتوانند در سامانه ثبت نام مدارس شاهد (سجا) ثبت نام خود را انجام دهند و دانش آموزان غیرشاهد باید حداکثر در 2 درس مقیاس خوب و مابقی دروس مقیاس خیلی خوب را در پایه ششم کسب کرده باشند تا بتوانند در سامانه ثبت نام مدارس شاهد (سجا saja.medu.ir) ثبت نام خود را انجام دهند. شرایط علمی دانش آموزان پایه نهم به دهم مدارس شاهد بدین صورت میباشد که دانش آموزان معدل 17 در پایه هشتم را کسب کرده باشند تا بتوانند در سامانه ثبت نام مدارس شاهد (سجا) ثبت نام خود را انجام دهند و دانش آموزان غیرشاهد باید معدل 18 در پایه هشتم را کسب کرده باشند تا بتوانند در سامانه ثبت نام مدارس شاهد (سجا) ثبت نام خود را انجام دهند.

www.saja.medu.ir

داوطلبان و والدین گرامی برای اطلاع از اخبار نتایج و ثبت نام مدارس شاهد فرم زیر را تکمیل نمایید تا از طریق پیامک به شما عزیزان اطلاع رسانی گردد. 

فرم اطلاع رسانی آزمون ها از طریق پیامک

{loadmodule mod_custom,اطلاع رسانی آزمون ها از طریق پیامک}

سایت مدارس شاهد

بنیاد شهید با احساس نیاز در زمینه آموزش در مقاطع تحصیلی اقدام به تاسیس و راه اندازی مدارسی با عنوان مدارس شاهد نموده است ، این مدارس با بهرمندی از کادر آموزشی مجرب توانسته است سطح مناسبی از رضایت را در میان محصلین و والدین آنها کسب نماید. ثبت نام این مدارس معمولا به صورت اینترنتی و از طریق سایت مدارس شاهد به نشانی اینترنتی  saja.medu.ir صورت می گیرد. از این رو در این مقاله در زمینه کابرد ها و همچنین بخش های مختلف سایت مدارس شاهد ( saja.medu.ir ) توضیحاتی خواهیم داد.

کارکرد اصلی سایت مدارس شاهد

اصلی ترین و مهم ترین کارکرد سایت مدارس شاهد  www.saja.medu.ir همانگونه که در بخش بالا اشاره شد در زمینه ثبت نام مدارس شاهد می باشد. در واقع ثبت نام مدارس شاهد و اعلام نتایج مدارس شاهد از طریق سایت سجا به نشانی www.saja.medu.ir انجام می گیرد .به هنگام ورود به سایت مدارس شاهد بر روی کادر زرد رنگی که زمانبندی ثبت نام مدارس بر روی آن درج شده است کلیک نموده و وارد صفحه ثبت نام شوید. در این بخش بر روی کادر ثبت نامی کد ملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز را وارد می کنید و مراحل ثبت نام آغاز می شود که بیشتر اطلاعات شخصی دانش آموز را وارد می کنید. و در نهایت کد رهگیری ثبت نام را دریافت می کنید. نتایج قبولی مدارس شاهد نیز از طریق همین سایت مدارس شاهد صورت می گیرد. برای این منظور نیز بایستی در بازه زمانی مشخص که در صحفه اول سایت قرار می گیرد وارد همین بخش شده و نسبت به دریافت نتایج اقدام نمایید.

جدول زمانبندی ثبت نام مدارس شاهد سالتحصیلی 99 – 1400 از طریق سامانه سجا saja.medu.ir

زمان ثبت نام مدارس شاهد 98
زمان ثبت نام مدارس شاهد 99

دیگر کارکرد های سایت مدارس شاهد saja.medu.ir

یکی از امکاناتی که بر روی سایت مدارس شاهد در زمینه اطلاع رسانی قرار گرفته کانال تلگرام این سایت می باشد والدین عزیز می توانند با عضویت در این کانال از اطلاعیه هایی که در زمینه مدارس شاهد صادر می شود اطلاع حاصل نمایند. همچنین امکان عضویت در سایت مدارس شاهد نیز وجود دارد و افرادی که عضو سایت هستند از امکانات دیگر سایت نیز می توانند بهره مند شوند. برای اطلاع از شرایط و ضوابط مدارس شاهد و همچنین اطلاعیه های مختلف آن و یا مشاوره تحصیلی می توانید با مشاورین سامانه در ارتباط باشید.

سیستم پاسخگویی سایت مدارس شاهد saja.medu.ir

در صورتی که در زمینه مراحل ثبت نام و پذیرش در مدارس شاهد به مشکلی بر خورده باشید و یا در زمینه سیستم ثبت نام سوالی داشته باشید می توانید با ورود به سیستم پاسخگویی www.saja.medu.ir این مشکل را رفع نمایید. برای ورود به سیستم پاسخگویی ابتدا بایستی وارد صفحه ثبت نام شوید در این صفحه کادری با عنوان سیستم پاسخگویی در قسمت چپ صفحه ثبت نام گنجانده شده است که بایستی با کلیک بر روی آن وارد صحفه ی سیستم پاسخگویی شوید در این صفحه ابتدا می توانید به سوالات متداول مراجعه نمایید ، در صورتی که مشکل مورد نظر در بخش سوالات متداول مطرح نشده باشد باید عضو سیستم پاسخگویی شوید و با مطرح کردن مشکل خود منتظر پاسخگویی پشتیبان سامانه شوید. در صورتی که در این زمینه به مشکلی برخوردید می توانید با تماس با مشاورین سامانه و مطرح کردن آن نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید.

ثبت نام مدارس شاهد در مقاطع ثبت نام مدارس ابتدایی شاهد، ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول، ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوم و ثبت نام میان پایه مدارس شاهد از طریق سامانه saja.medu.ir صورت می گیرد.

جهت اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام مدارس شاهد سالتحصیلی 99 – 1400

(مدارس ابتدایی شاهدمدارس راهنمایی شاهددبیرستان شاهد)

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس ابتدایی شاهد

ثبت نام مدارس متوسطه اول شاهد

ثبت نام مدارس متوسطه دوم شاهد

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 99

جزئیات ثبت نام  مدارس شاهد

نحوه امتیازبندی داوطلبان ثبت نام مدارس شاهد

زمان و نحوه ثبت نام  مدارس شاهد

زمان و سایت ثبت نام مدارس شاهد

نتایج ثبت نام مدارس شاهد

پیش ثبت نام مدارس شاهد 99

نحوه ثبت نام مدارس شاهد 99

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 99

ثبت نام مدارس شاهد www.saja.medu.ir

ثبت نام مدارس شاهد www.saja.medu.ir

  1. در این سایت گفته باید پیش ثبت نام بشه اما لینکی داده نشده است