تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

📚 خلاصه ای از مقاله ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی:

مرحله اول ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

در این مقاله توضیحاتی در رابطه با ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی 1402 – 1403، زمان، مدارک، شرایط و نحوه ثبت نام مدارس انرژی اتمی متوسطه اول و دوم ارائه شده است.

ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

مدارس انرژی اتمی، به عنوان مدارسی با شهرت و اعتبار بالا، هر ساله توانسته‌اند افراد بسیاری را به خود جذب کنند و علاقه‌مندانی را به ثبت نام در این مدارس وارد کنند. دانش‌آموزانی که تمایل به ادامه تحصیل در مدارس متوسطه انرژی اتمی در سال‌های 1402-1403 را دارند، با رعایت شرایط لازم، از تاریخ 7 اسفندماه 1401 می‌توانند به سایت ثبت‌نامی مدارس مراجعه و پیش‌ثبت‌نام خود را انجام دهند.

مدارس انرژی اتمی از جمله مدارس غیردولتی هستند که تحت نظارت سازمان انرژی اتمی فعالیت می‌کنند. با وجود امکانات تحصیلی بسیار مناسب و همچنین سطح بالای آموزش علمی در این مدارس، تعداد زیادی دانش‌آموز در سایت این دبیرستان‌ها ثبت‌نام کرده و تمایل به ورود به این مدارس را دارند.

دانش‌آموزانی که قصد ادامه تحصیل در این مدارس را دارند، باید در زمان ثبت‌نام که از تاریخ 7 اسفندماه 1401 آغاز می‌شود، ابتدا به صورت غیرحضوری پیش‌ثبت‌نام خود را انجام دهند. در حال حاضر، آزمون ورودی برای دوره اول متوسطه (ششم تا هفتم) در مدارس انرژی اتمی لغو شده و فقط برای دوره دوم متوسطه (نهم تا دهم) برگزار می‌شود. همچنین، پذیرش دانش‌آموزان در شعبه‌های مشهد و قزوین تنها از بین متقاضیان پسر صورت می‌گیرد و دانش‌آموزان دختر نیز امکان ثبت‌نام در شعبات این مدارس در شهر تهران را دارند.

برای راهنمایی بیشتر داوطلبان ثبت‌نام در آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی ۱۴۰۲-۱۴۰۳، در ادامه این مقاله به بررسی نحوه ثبت‌نام، زمان، شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در مدارس دوره اول و دوم متوسطه پرداخته شده است.

شرایط ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی 1402 – 1403

در دبیرستان‌های انرژی اتمی در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳، ثبت نام در پایه‌های مختلف دوره اول و دوم متوسطه شرایط خاصی را در بر دارد که داوطلبان می بایست این موارد را رعایت کنند تا بتوانند ثبت نام کنند. در ادامه به بررسی این شرایط خواهیم پرداخت.

در مورد ثبت نام در دوره اول متوسطه دبیرستان‌های انرژی اتمی ۱۴۰۲-۱۴۰۳، تنها شرط اشتغال به تحصیل در پایه قبلی در زمان ثبت نام است و در نظر گرفتن یک معدل خاص اجباری نمی باشد. به این ترتیب، تمامی دانش آموزان با هر معدلی می توانند پیش ثبت نام خود را انجام دهند. پس از انجام پیش ثبت نام، دو مرحله مصاحبه حضوری برگزار می شود و در نهایت، دانش آموزان با توجه به کارنامه و نمره مصاحبه، اولویت بندی شده و به صورت قبول یا مردود در نظر گرفته می شوند.

شرایط ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی 1402 - 1403

اما در مورد ثبت نام در دوره دوم متوسطه دبیرستان‌های انرژی اتمی ۱۴۰۲-۱۴۰۳، شرایط کاملاً متفاوت است. علاوه بر قبولی در آزمون ورودی، داشتن تابعیت ایرانی و تحصیل در پایه قبلی در زمان ثبت نام، شرط معدلی نیز مطرح شده است. بدین ترتیب، برای شرکت در آزمون انتقال از پایه نهم به دهم (دوره دوم متوسطه)، حداقل معدل کلی ۱۹ در پایه هشتم و حداقل معدل ۱۹ در نوبت اول پایه نهم الزامی است. لازم به ذکر است که برای آزمون انتقال از نوبت اول به دوم پایه نیز این شرط معدل صدق می کند.

زمان ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

مدارس انرژی اتمی همچنان در حال پذیرش دانش آموزان برای سال تحصیلی 1402-1403 هستند. ثبت نام در این مدارس از تاریخ 7 اسفندماه 1401 آغاز می‌شود و دانش آموزان می‌توانند با مراجعه به وبسایت دبیرستان انرژی اتمی به نشانی aehighschool.com و مطالعه دقیق شرایط و بارگزاری مدارک مورد نیاز، پیش ثبت نام خود را انجام دهند. آخرین مهلت ثبت نام برای سال تحصیلی جاری هنوز اعلام نشده است، اما توصیه می‌شود دانش آموزان در ابتدای دوره زمانی معینی را برای ثبت نام خود در نظر بگیرند.

مدارس انرژی اتمی در شهرهای مشهد، تهران و قزوین برای دوره اول و دوم متوسطه پذیرش دانش آموزان را انجام می‌دهند. دبیرستان‌های انرژی اتمی تهران به دانش آموزان پسر و دختر در دوره اول و دوم متوسطه پذیرش دارند، اما دبیرستان‌های انرژی اتمی مشهد و قزوین فقط برای دانش آموزان پسر در این دوره‌ها ثبت نام می‌کنند.

زمان پیش ثبت نام برای دوره‌های اول و دوم متوسطه در مدارس انرژی اتمی 1402-1403 یکسان است و دانش آموزان علاقه‌مند باید از تاریخ 7 اسفندماه 1401 وارد وبسایت مربوطه شده و پس از پرداخت هزینه و بارگزاری عکس و اطلاعات شخصی خود، نام کاربری خود را دریافت کنند. این نام کاربری برای مراحل بعدی از جمله آزمون و اعلام نتایج ضروری است.

در آخر، ثبت نام در مدارس انرژی اتمی برای دوره اول متوسطه 1402-1403 از تاریخ 7 اسفندماه 1401 آغاز می‌شود. آخرین مهلت ثبت نام هنوز اعلام نشده است، اما احتمالاً مانند سال قبل، تا اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت.

ثبت نام در مدارس انرژی اتمی برای دوره دوم متوسطه 1402-1403 نیز از تاریخ 7 اسفندماه 1401 آغاز می‌شود. ثبت نام در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم متوسطه دوم به شرط قبولی در آزمون دبیرستان‌های انرژی اتمی امکان‌پذیر است. ثبت نام در این آزمون‌ها برای رشته‌های ریاضی، تجربی و علوم انسانی از تاریخ 7 اسفندماه 1401 آغاز می‌شود. همچنین باید توجه داشت که برای رشته علوم انسانی، آزمون ورودی فقط برای ورود به پایه دهم و یازدهم برگزار می‌شود.

با این توضیحات، زمان ثبت نام برای دوره دوم متوسطه در دبیرستان‌های انرژی اتمی 1402-1403 از تاریخ 7 اسفندماه 1401 آغاز می‌شود.

نحوه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی 1402 – 1403

ثبت نام در دوره متوسطه اول و دوم دبیرستان انرژی اتمی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ تنها به صورت آنلاین از طریق سایت رسمی این مدارس امکان‌پذیر است. در ادامه، مراحل ثبت نام را به صورت تصویری برای راحتی شما توضیح خواهم داد:

1 ابتدا به سایت اصلی دبیرستان انرژی اتمی به آدرس aehighschool.com مراجعه کنید.

مرحله اول ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

2 در صفحه اصلی، روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.

مرحله دوم ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

3 در صفحه بعد، بر روی گزینه “پیش ثبت نام” کلیک کنید.

مرحله سوم ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

4 در لیست گزینه‌ها، شعبه مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید.

مرحله چهارم ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

5 در این مرحله، فرم پیش ثبت نام را با دقت و توجه به اطلاعات شخصی، شناسنامه و اطلاعات تحصیلی خود تکمیل کنید.
6 پس از تکمیل اطلاعات و بارگزاری تصویر مورد نیاز، مبلغ ثبت نام را پرداخت کنید و کد کاربری خود را دریافت کنید. توجه کنید که این کد کاربری را تا زمان اعلام نتایج آزمون دبیرستان انرژی اتمی و ثبت نام نهایی نگهدارید، زیرا با استفاده از این کد، مراحل بعدی از جمله مشاهده نتایج آزمون قابل دسترسی خواهد بود.

با انجام این مراحل، شما موفق به ثبت نام در دبیرستان انرژی اتمی خواهید شد. هر گونه سوال یا ابهامی که در طول مراحل ثبت نام دارید، می‌توانید در نظرات مطلب زیر بپرسید تا تیم ما شما را راهنمایی کند.

هزینه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی 1402 – 1403

در زمان ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی 1402-1403، داوطلبان باید بعد از مراجعه به سایت و بارگذاری مدارک و اطلاعات موردنیاز، هزینه ثبت نام را پرداخت کنند. برای شرکت در آزمون کتبی و مصاحبه حضوری، لازم است پرداخت هزینه ثبت نام توسط دبیرستان انرژی اتمی 1402-1403 تایید شود. در صورتی که پرداخت هزینه توسط داوطلبان تایید نشود، آنها حق شرکت در جلسه آزمون های کتبی و یا مصاحبه حضوری را نخواهند داشت.

زمان پرداخت هزینه ثبت نام در مدارس متوسطه انرژی اتمی همزمان با تاریخ ثبت نام مشخص شده است و می‌توان آن را به صورت آنلاین یا از طریق فیش بانکی پرداخت کرد. این پرداخت به عنوان مرحله نهایی و تأیید ثبت نام دانش‌آموزان در نظر گرفته می‌شود. اما در حال حاضر، مبلغ دقیقی برای ثبت نام آزمون دبیرستان‌های انرژی اتمی اعلام نشده است و هنگامی که تغییراتی در زمان بندی و پرداخت هزینه رخ دهد، این مقاله به روزرسانی خواهد شد.

شهر های دارای دبیرستان انرژی اتمی دوره اول

دبیرستان انرژی اتمی دوره اول، با توجه به تاریخ‌های ثبت‌نام برای آزمون ورودی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳، در شهرهای تهران، مشهد و قزوین فعالیت می‌کند. ثبت نام در این مدارس از تاریخ ششم اسفند ماه ۱۴۰۱ تا اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ امکان پذیر است. با این حال، به دلیل محدودیت ظرفیت، پس از تکمیل ظرفیت در هر شهر، پیش ثبت نام در مدارس انرژی اتمی متوقف خواهد شد. به همین دلیل، اگر علاقه‌مند هستید در آزمون ورودی پایه هفتم دبیرستان دوره اول انرژی اتمی شرکت کنید، به مدت زمان کوتاهی برای ثبت نام در اختیار دارید.

دبیرستان انرژی اتمی دوره اول برای دانش‌آموزان پسر در پایه‌های تحصیلی هفتم، هشتم و نهم در نظر گرفته شده است. اطلاعات بیشتر درباره دبیرستان پسرانه انرژی اتمی را می‌توانید در وبسایت aeone.ir مطالعه نمایید. همچنین، پیش ثبت نام برای دبیرستان دخترانه انرژی اتمی نیز برای دانش‌آموزان پایه‌های هفتم تا نهم انجام می‌شود.

در استان تهران، شهر تهران، دبیرستان انرژی اتمی دوره اول فعالیت می‌کند و برنامه تحصیلی آن شامل موارد زیر می‌شود:

– دوره دوم متوسطه پسران:
– پایه تحصیلی دهم: رشته‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی
– پایه تحصیلی یازدهم: رشته‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی
– پایه تحصیلی دوازدهم: رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی

– دوره اول متوسطه پسران:
– پایه تحصیلی هفتم

همچنین، در شهر مشهد، دبیرستان انرژی اتمی دوره اول فعالیت دارد و برنامه تحصیلی آن شامل موارد زیر است:

– دوره دوم متوسطه پسران:
– پایه تحصیلی دهم: رشته‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی
– پایه تحصیلی یازدهم: رشته‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی
– پایه تحصیلی دوازدهم: رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی

– دوره اول متوسطه پسران:
– پایه تحصیلی هفتم

در نهایت، در شهر قزوین، دبیرستان انرژی اتمی دوره اول فعالیت می‌کند و برنامه تحصیلی آن به شرح زیر است:

– دوره دوم متوسطه پسران:
– پایه تحصیلی دهم: رشته‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی
– پایه تحصیلی یازدهم: رشته‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی
– پایه تحصیلی دوازدهم: رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی

– دوره اول متوسطه پسران:
– پایه تحصیلی هفتم

سایت ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی 1402 – 1403

دبیرستان انرژی اتمی هر سال برای ثبت نام دانش‌آموزان اعلامیه‌ی پیش‌ثبت‌نام آنلاین خود را در وبسایت اصلی خود به آدرس aehighschool.com منتشر می‌کند. دانش‌آموزانی که تمایل به ثبت نام در دبیرستان‌های انرژی اتمی دوره 1402-1403 دارند و بهره‌مندی از امکانات این دبیرستان‌ها را می‌طلبند، باید با توجه به پایه تحصیلی خود، در زمان مشخص شده فرم پیش‌ثبت‌نام آنلاین را تکمیل کنند.

از سال 1397، برای پذیرش در دبیرستان‌های انرژی اتمی دوره اول متوسطه، آزمونی برگزار نمی‌شود. طبق اعلامیه‌ای که در وبسایت مدارس انرژی اتمی منتشر شده است، ثبت نام در دبیرستان‌های متوسطه اول انرژی اتمی تنها به صورت آنلاین در وبسایت ثبت نام این مدارس با پرداخت هزینه ثبت‌نام آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی و بارگذاری مدارک موردنیاز انجام می‌شود. دانش‌آموزان پسری که می‌خواهند وارد پایه هفتم شوند، باید در وبسایت www.aeone.ir و دانش‌آموزان دختری که می‌خواهند وارد پایه هفتم شوند، باید در وبسایت www.aehighschool.com ثبت نام آنلاین را انجام دهند.

ثبت نام نهایی دانش‌آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دوره متوسطه دوم بر اساس قبولی در آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی 1402-1403 در رشته‌های ریاضی، تجربی و علوم انسانی انجام می‌شود. داوطلبان باید در زمان مقرر به وبسایت دبیرستان انرژی اتمی به آدرس aehighschool.com مراجعه کرده و پس از بارگذاری مدارک و تکمیل فرم‌های مربوطه، ثبت نام آزمون ورودی را انجام دهند.

مدارک ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی 1402 – 1403

برای ثبت نام در آزمون دبیرستان‌های انرژی اتمی در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳، در پایه‌های مختلف دوره اول و دوم متوسطه رشته‌های ریاضی، تجربی و علوم انسانی، مدارک خاصی مورد نیاز است. در این بخش، به بررسی این مدارک مورد نیاز برای راهنمایی بیشتر دانش‌آموزان و داوطلبان ثبت نام در دبیرستان‌های انرژی اتمی در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳ پرداخته شده است.

برای ثبت نام در دوره اول متوسطه دبیرستان‌های انرژی اتمی در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳، داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت نام، کارنامه‌های سه سال ۴، ۵ و ۶ دبستان خود را در سایت بارگزاری کنند. توجه داشته باشید که درخواست‌های داوطلبانی که کارنامه‌های سه سال خود را در صفحه کاربری بارگذاری نکنند، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

با توجه به عدم برگزاری آزمون کتبی ورودی برای دوره اول متوسطه از سال ۱۳۹۷ و بررسی امتیازات دانش‌آموزان در مصاحبه حضوری، پیشنهاد می‌شود که داوطلبان علاوه بر کارنامه‌ها، گزارش پیشرفت تحصیلی و تربیتی کیفی-توصیفی خود را نیز در صورت کسب مقام و موفقیت در حوزه‌های علمی، فرهنگی و ورزشی در سطح منطقه یا شهر، در سیستم بارگزاری کنند تا در زمان مصاحبه امتیاز بیشتری کسب کنند.

ثبت نام در دبیرستان انرژی اتمی در دوره دوم متوسطه ۱۴۰۲-۱۴۰۳ در سایت دبیرستان انرژی اتمی انجام می‌شود. دانش‌آموزان پایه نهم پس از شرکت در دو مرحله آزمون و کسب قبولی در هر دو مرحله، با مراجعه حضوری به دبیرستان و ارائه مدارک و پرونده، ثبت نام قطعی را انجام می‌دهند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون ورودی دوره دوم متوسطه دبیرستان‌های انرژی اتمی در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳ عبارتند از: کارنامه نهایی پایه هشتم، کارنامه ترم اول پایه نهم و یک عکس برای صدور کارت ورود به جلسه آزمون. داوطلبان باید این مدارک را در زمان ثبت نام آزمون در سایت بارگزاری کنند. لازم به ذکر است که حداقل معدل مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان‌های انرژی اتمی ۱۹ است.

توجه داشته باشید که شرایط ذکر شده در این بخش بر اساس روال سال‌های گذشته توضیح داده شده‌اند و در صورت تغییر مدارک مورد نیاز و شرایط ثبت نام در دبیرستان‌های انرژی اتمی در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳، موارد فوق به‌روزرسانی خواهند شد.

ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

برچسب ها

ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ زمان ثبت نام مدارس انرژی اتمی نحوه ثبت نام دبیرستان های انرژی اتمی 1402 - 1403 ثبت نام مدارس انرژی اتمی


 1. سوال: آیا ثبت نام در مدارس انرژی اتمی برای سال 1402 تنها برای دانش‌آموزان ایرانی امکان‌پذیر است؟

 2. سوال: آیا ثبت نام در مدارس انرژی اتمی برای سال تحصیلی 1402 اولویت‌بندی دارد؟

  • پاسخ: بسته به سیاست هر مدرسه، ممکن است ثبت نام در مدارس انرژی اتمی برای سال تحصیلی 1402 اولویت‌بندی داشته باشد. بهتر است با مدیریت مدرسه تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را دریافت کنید.

 3. سوال: آیا ثبت نام در مدارس انرژی اتمی برای سال تحصیلی 1402 نیاز به مصاحبه دارد؟

  • پاسخ: ممکن است در برخی مدارس انرژی اتمی برای سال تحصیلی 1402 نیاز به مصاحبه قبل از ثبت نام وجود داشته باشد. بهتر است با مدیریت مدرسه تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را دریافت کنید.

 4. سوال: آیا مدارس انرژی اتمی برای سال تحصیلی 1402 تعداد محدودی ظرفیت ثبت نام دارند؟

 5. سوال: آیا ثبت نام در مدارس انرژی اتمی برای سال تحصیلی 1402 تنها برای دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی امکان‌پذیر است؟

  • پاسخ: نه، ثبت نام در مدارس انرژی اتمی برای سال تحصیلی 1402 تنها مختص دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی نیست. دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی مختلف نیز می‌توانند در این مدارس ثبت نام کنند.

 6. سوال: آیا ثبت نام در مدارس انرژی اتمی برای سال تحصیلی 1402 محدودیت سنی دارد؟

 7. سوال: آیا هزینه‌ای برای ثبت نام در مدارس انرژی اتمی برای سال 1402 وجود دارد؟

  • پاسخ: بسته به سیاست هر مدرسه، ممکن است هزینه‌ای برای ثبت نام در مدارس انرژی اتمی برای سال 1402 وجود داشته باشد. بهتر است با مدیریت مدرسه تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را دریافت کنید.

 8. سوال: تاریخ دقیق ثبت نام مدارس انرژی اتمی برای سال 1402 چه زمانی است؟

  • پاسخ: تاریخ دقیق ثبت نام مدارس انرژی اتمی برای سال 1402 به هر مدرسه و منطقه‌ای بستگی دارد. برای اطلاعات دقیقتر، بهتر است با مدیریت مدرسه مورد نظر تماس بگیرید.

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل