تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

📚 خلاصه ای از مقاله اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی:

دانلود اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی دارای امکانات الکترونیک بسیار زیادی برای راحتی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی می باشد که در این مطلب نحوه دانلود ، نصب وتمامی امکانات و نحوه ورود را آموزش داده ایم

اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

اپلیکیشن های تلفن همراه کاربردهای بسیار فراوانی را بدست آورده اند. راحتی استفاده و دستسی به تمامی بخش های مورد نیاز باعث شده است روز به روز علاقه به استفاده از اپلیکیشن ها بیش تر شود.در این بین اپلیکیشن دانشجو علمی کاربردی که به نرم افزار دانشجویی اندروید نیز معروف است ، نیز یکی از بهترین اپلیکیشن یا برنامه ها دانشجویی می باشد که برای راحتی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی طراحی شده است.

دانشجویان با نصب اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی می توانند به امکانات بسیار زیادی مانند مشاهده صورت مالی ، پرداخت شهریه ، انتخاب واحد و حذف و اضافه ، دریافت کارنامه و غیره که می توانید به راحتی به همه این موارد با نصب اپلیکیشن دانشجو به همه این موارد دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن دانشجو برای دانشگاه علمی کاربردی

در واقع می توان گفت که برنامه دانشجو دانشگاه علمی کاربردی در واقع اکثر امکانات سامانه هم آوا را که به تازگی در سال های اخیر توسط دانشگاه راه اندازی شده است و خدمات الکترونیک بسیار زیادی را به دانشجویان و حتی اساتید ارائه می دهد ، را دارا می باشد.

تقاوت اصلی اپلیکیشن دانشجو علمی کاربردی با هم آوا در این است که سامانه هم آوا نسخه تحت وب می باشد و باید از مرورگر برای ورود به آن استفاده نمایید ولی اپلیکیشن دانشجو علمی کاربردی نسخه قابل نصب می باشد که می توانید با نصب کردن روی تلفن همراه خود به راحتی با گرافیک بهتر به تمامی امکانات دسترسی پیدا کنید.

در ادامه مقاله لینک دانلود اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی به همراه آموزش تصویری نصب اپلیکیشن دانشجو و معرفی تمامی امکانات این اپلیکیشن می پردازیم ، پس با ما همراه باشید.

بیش تر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

دانلود اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

در حال حاضر فقط نسخه اندروید اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی منتشر شده است و نسخه ios و نسخه دسکتاپ برنامه دانشجو هنوز منتشر نشده است که امیدواریم هر چه سریع تر این نسخه ها نیز منتشر شوند تا دانشجویان عزیز به راحتی بتوانند به تمامی امکانات برنامه دانشجو علمی کاربردی دسترسی داشته باشند.

در زیر لینک دانلود مستقیم برنامه دانشجو قرار داده شده است. با کلیک روی لینک برنامه دانلود خواهد شد و می توانید برنامه را به گوشی خود منتقل کرده و نصب کنید و یا اگر با تلفن همراه در حال دانلود نرم افزار دانشجو علمی کاربردی می باشید پس از دانلود روی آن کلیک نمایید تا نصب آغاز گردد.

در صورتی که نسخه های دیگر این اپلیکیشن پر طرفدار منتشر شود و یا نسخه اندروید دانشجو آپدیت شود بلافاصله در این مطلب قرار خواهیم داد پس صفحه را ذخیره کنید تا بتوانید اپدیت های برنامه دانشجو را دریافت نمایید. برای دانلود برنامه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی کلیک نمایید.

دانلود اپلیکیشن دانشجو

پس از دانلود باید اپلیکیشن را نصب نمایید پس از نصب باید وارد نصب و راه اندازی نرم افزار شده و فعال سازی نرم افزار را انجام دهده و سپس بتوانید از امکانات برنامه دانشجو استفاده نمایید. در زیر نحوه ورود و فعال سازی نصب و راه اندازی نرم افزار را بصورت تصویری آموزش می دهیم.

بیش تر بخوانید: رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

مراحل ورود به اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

برای ورود به اپلیکیشن دانشجو علمی کاربردی به ترتیب مراحل زیر را طی نمایید.

1 اول از همه برنامه دانشجو را از لینک بالا دانلود و نصب نمایید

2 برنامه را اجرا نمایید : بعد از اجرای اپلیکیشن با صفحه ای مشابه زیر روبرو می شوید و روی گزینه ” برای ورود به سیستم کلیک کنید ” کلیک کنید.

اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

3 با زدن گزینه گفته شده با صفحه ای مشابه تصویر زیر مشابه می شوید :  در این صفحه در گزینه اول نام دانشگاه خود را که جامع علمی کاربردی می باشد انتخاب نمایید.

دانلود اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

در بخش نام کاربردی باید همان نام کاربردی سامانه هم آوا را وارد نمایید. در صورتی که نمی دانید نام کاربردی شما در هم آوا چیست به مقاله سامانه هم آوا مراجعه نمایید. دانشجویانی که جدیدالورود نیستند نام کاربری معمولا شماره دانشجو می باشد و برای دانشجویام جدیدالورود که هنوز شماره دانشجویی را دریافت نکرده اند معمولا کد ملی یا شماره شناسنامه دانشجو می باشد.

در بخش رمز عبور نیز همان رمز عبور سامانه هم آوا را باید وارد نمایید تا بتوانید وارد اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی شوید. در صورتی که دانشجوی جدیدالورود نیستید رمز عبور معمولا کد ملی دانشجو یا شماره شناسنامه می باشد. در صورت که دانشجوی جدیدالورود هستید نیز کد ملی و شماره شناسنامه را امتحان نمایید در صورتی که نتوانستید وارد شوید باید به آموزش دانشگاه مراجعه نمایید.

در بخش کد امنیتی نیز اعداد تصویر مشخص شده را وارد کنید و روی دکمه ورود در اپلیکیشن دانشجو کلیک نمایید تا وارد شوید.

4 تایید قوانین و مقررات: پس از رود از شما خواسته می شود که قوانین و مقررات استفاده از اپلیکیشن دانشجو علمی کاربردی را مطالعه کرده و تایید کنید که باید این کارها را انجام داده و تایید نمایید مطابق تصویر بعد از مطالعه قوانین باید تیک گزینه مورد نظر را وارد نمایید. سپس در بخش شماره تلفن همراه ، شماره همراه خود را وارد نمایید تا یک پیامک تایید برای شما ارسال شود و سپس روی گزینه دریافت سناسه کلیک نمایید.

نصب اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

5 شناسه ارسال شده را وارد می کنید و وارد اپلیکیشن دانشجو علمی کاربردی می شوید و می توانید با استفاده از منو های پایین صفحه به بخش های مختلف اپلیکیشن دسترسی داشته باشید.

دانلود اپلیکیشن دانشجو علمی کاربردی

بیش تر بخوانید: رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

امکانات اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

بعد از نصب هم آوا علمی کاربردی همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره کردیم این برنامه اکثر امکاناتی که در سامانه هم آوا است را پوشش می دهد و به لحاظ کاربرد و عملکرد بسیار بهتر از سایت عمل می کند و همیشه در دسترس می باشد. در زیر به معرفی امکانات اپلیکیشن دانشجو می پردازیم:

1 دروس یا واحد های ارائه شده در ترم جاری را نشان می دهد و دانشجویان می توانند در زمان حذف و اضافه این دروس و واحد ها را تغییر دهند.

2 در زمان انتخاب واحد لیست واحدهای ارائه شده را نشان می دهد و دانشجویان می توانند از طریق اپلیکیشن دانشجو انتخاب واحد خود را انجام دهند.

3 می توانند برنامه و زمان کلاس های خود را مشاهده نمایند و همیشه در دسترس داشته باشند.

4 کارنامه مالی یا همان میزان شهریه خود را می توانند مشاهده نمایند و همچنین شهریه خود را بصورت اینترنتی پرداخت نمایند.

5 از طریق برنامه دانشجو دانشگاه علمی کاربردی می توانند دانشجویان عزیز کارت ورود به جلسه خود را دریافت و بصورت pdf در گوشی خود ذخیره کنند و یا پرینت بگیرند.

6 بعد از اتمام ترم می توانند وارد اپلیکیشن دانشجو شده و به اساتید خود نمره دهند و در واقع اساتید خود را ارزشیابی کنند که می تواند بر کیفیت آموزشی دانشگاه علمی کاربردی تاثیر مستقیم بگذارد.

7 می توانید با این اپلیکیشن نمرات خود را مشاهده نمایید. همچنین می توانید نمرات ترم های مختلف و حتی کارنامه کلی خود را نیز مشاهده نمایید.

8 می توانید به نمراتی که دریافت کرده اید از طریق این اپلیکیشن اعتراض کنید و پاسخی که بعد از بررسی مجدد داده می شود را نیز در همین اپلیکیشن علمی کاربردی مشاهده نمایید.

9 جدیدترین اخبار دانشگاه خود و دانشگاه علمی کاربردی را نیز می توانید از طریق این اپلیکیشن موبایل علمی کاربردی مشاهده نمایید.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند در صورتی که به هر دلیلی مانند نداشتن تلفن همراه ، داشتن تلفن همراه اپل و یا هر دلیل دیگری دانلود اپلیکیشن دانشجو علمی کاربردی را نمی توانید دانلود و نصب کنید ، به سامانه هم آوا مراجعه نمایید تا بتوانید به همه این امکانات از طریق مرورگر دسترسی داشته باشید.

بیش تر بخوانید: رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

برچسب ها

اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی نصب هم آوا علمی کاربردی دانلود اپلیکیشن دانشجو علمی کاربردی برنامه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی نرم افزار دانشجویی اندروید

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل