تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

رزم آزمون دانشگاه پیام نور

📚 خلاصه ای از مقاله رزم آزمون دانشگاه پیام نور:

رزم آزمون دانشگاه پیام نور

در این خبر درباره جزئیات رزم آزمون دانشگاه پیام نور توضیح داده شده است.

رزم آزمون دانشگاه پیام نور

رزم آزمون دانشگاه پیام نور

با توجه به اینکه آزمون دروس عمومی به صورت آنلاین و غیرحضوری توسط مرکز سنجش و آزمون برگزار می‌شود، برگزاری رزم آزمون دروس عمومی برای آشنایی دانشجویان با محیط آزمون آنلاین الزامی است. به همین دلیل، تمام دانشجویانی که در این ترم دروس عمومی را اخذ کرده‌اند، مجاز به شرکت در رزم آزمون می‌باشند.

رزم آزمون دانشگاه پیام نور

سامانه رزم آزمون دانشگاه پیام نور به آدرس edu.pnu.ac.ir قرار دارد. تمام دانشجویانی که در ترم جاری دروس عمومی را اخذ کرده‌اند، باید حتماً در رزم آزمون‌ها شرکت کنند تا با محیط آزمون آنلاین آشنا شوند. زیرا آزمون دروس عمومی به صورت آنلاین و غیرحضوری توسط مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور برگزار می‌شود و شما باید خودتان را برای شرکت در رزم آزمون‌ها آماده کنید.

در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲، آزمون تمامی دروس با منبع در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت حضوری و مرکزی توسط مرکز سنجش و آزمون برگزار خواهد شد. همچنین آزمون دروس عمومی مقطع کارشناسی به صورت آزمون آنلاین و مرکزی در سامانه آزمونی مرکز سنجش و آزمون و بدون حضور حضوری برگزار می‌شود و حضور در رزم آزمون دانشگاه پیام نور به آدرس edu.pnu.ac.ir قبل از شروع آزمون‌های عمومی الزامی است. رزم آزمون پیام نور برای جلوگیری از هرگونه خطا در زمان برگزاری آزمون‌های دروس عمومی برگزار می‌شود.

زمان برگزاری رزم آزمون دانشگاه پیام نور

زمان برگزاری رزم آزمون دانشگاه پیام نور edu.pnu.ac.ir در تاریخ‌های  2، 9 و 23 خرداد ماه 1402 اعلام گردیده است. توجه داشته باشید که تاریخ آزمون‌ های دروس عمومی پیام نور از 27 تا 31 خرداد ماه 1402 (به مدت 5 روز ) می‌باشد اما آزمون پایان ترم درس تفسیر موضوعی نهج البلاغه در تاریخ 16 خردادماه رأس ساعت 08:00 صبح به صورت سراسری برگزار می گردد.

با توجه به برگزاری دروس عمومی به شیوه متمرکز تمام دانجویان دانشگاه پیام نور که دروس عمومی را اخذ کرده اند امکان شرکت در این رزم را دارا هستند که در ادامه رزم آزمون دروس عمومی در تاریخ‌ های زیر برگزار خواهد شد:

زمان برگزاری رزم آزمون دانشگاه پیام نور

✅ تاریخ و ساعت آزمون پایان ترم دروس عمومی بر اساس تقسیم‌ بندی استانی در کارت آزمون دانشجویان (گزارش 428) لحاظ شده است.

زمان برگزاری رزم آزمون دانشگاه پیام نور زمان برگزاری رزم آزمون دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: سما لایو پیام نور

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه پیام نور

آدرس سامانه رزم آزمون و نحوه ورود

آدرس سامانه آزمونی برای دانشجویان، مرکز سنجش و آزمون با آدرسedu.pnu.ac ir است. اطلاعات کامل درباره این سامانه از طریق پیامک یا تماس تلفنی به تمام دانشجویان ارائه می‌شود. از تاریخ شروع رزم آزمون تا زمان شروع امتحانات دروس عمومی، دانشجویان می‌توانند به سامانه وارد شوند تا دروس عمومی خود را بررسی کرده و صحت نام کاربری و رمز عبور خود را بررسی کنند.

✅ برای ورود به سامانه رزم آزمون، نام کاربری شماره دانشجویی و رمز عبور کد ملی ثبت شده در سامانه گلستان است. این نام کاربری و رمز عبور برای دانشجویان ایرانی برابر با شماره دانشجویی است.

✅ اگر کد ملی ثبت شده در سامانه گلستان برای دانشجویان با توجه به ادعاهای آنان اشتباه باشد، باید به سرعت اقدامات لازم برای اصلاح آن را انجام دهند.

⬅️ بعد از ورود به سایت سما پیام نور، اگر برای یک درس فرم امتحانی تعریف شده باشد، در قسمت وسط صفحه با نام “امتحان‌های جاری” نمایش داده می‌شود.

آدرس سامانه رزم آزمون و نحوه ورود

⬅️ همچنین میتوانید با انتخاب و کلیک بر روی هر یک از کلاس ها، اطلاعات مربوط به درس را مشاهده کنید

آدرس سامانه رزم آزمون و نحوه ورود

 

⬅️ برای شرکت در امتحان، تنها در رأس ساعت مقرر میتوانید با انتخاب گزینه ی مشاهده و یا باز کردن امتحان، فرم امتحانی را مشاهده کرده و در امتحان شرکت کنید.

نحوه ورود برای رزم ازمون پیام نور

⬅️ در صورت فرا رسیدن زمان پاسخ دهی به امتحان، دکمه مشاهده ی فرم امتحان برای دانشجو قابل مشاهده بوده و می تواند با کلیک بر روی آن، سوالات امتحانی را مشاهده کرده و پاسخ دهد.

رزم آزمون پیام نور

⬅️ زمان باقیماندهی امتحان به صورت شمارش معکوس به دانشجو نشان داده شده و در صورتی که این زمان به اتمام رسد، فرم امتحان به صورت خودکار بسته شده و دانشجو قادر به ادامه امتحان نخواهد بود.

ادرس سامانه ازمونی و نحوه ورود

⬅️ امکان بارگزاری فایل در هنگام ارسال پاسخ از جانب دانشجو وجود دارد و دانشجویان میتوانند در صورت نیاز پاسخ سوالات محاسباتی و … را به صورت تصویر و یا فایل در پاسخ سؤال پیوست کنند.

زمان بندی رزم ازمون پیام نور

⬅️ امکان بارگزاری فایل در هنگام ارسال پاسخ از جانب دانشجو وجود دارد و دانشجویان میتوانند در صورت نیاز پاسخ سوالات محاسباتی و … را به صورت تصویر و یا فایل در پاسخ سؤال پیوست کنند.

رزم ازمون پیام نور

⬅️ پس از پاسخ به تمامی سوالات، پیامی مبنی بر اتمام امتحان به دانشجو نشان داده شده و سؤالی در خصوص ثبت نهایی امتحان پرسیده میشود. پس از تأیید این مورد، پاسخ ها برای استاد ارسال میشود.

زمان بندی رزم آزمون دانشگاه پیام نور

⬅️ در ادامه دانشجو با مراجعه به این صفحه، پیغامی مبنی بر اینکه قبال در این امتحان شرکت داشته مشاهده میکند.

ادرس آزمونی رزم آزمون دانشگاه پیام نور

⬅️ نمرهی دانشجو در این صفحه قابل مشاهده است.

رزم آزمون دانشگاه یام نور

✔️ در ادامه داوطلبان می توانند برای مطالعه اطلاعیه های بیشتر در خصوص انتخاب واحد نقل و انتقالات و …. به سایت گلستان پیام نور نیز مراجعه نمایند. توصیه می کنیم مقاله زیر را برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی رزم آزمون دانشگاه پیام نور کلیک کنید.

رزم آزمون دانشگاه پیام نور

رزم آزمون دانشگاه پیام نور

برچسب ها

رزم آزمون دانشگاه پیام نور رزم آزمون پیام نور رزم آزمون آدرس سایت رزم آزمون پیام نور edu.pnu.ac.ir

جدول زمانبندی رزم آزمون پیام نور در سال 1402,edu.pnu.ac.ir, رزم آزمون پیام نور

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

رزم آزمون دانشگاه پیام نور

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل