تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

لیست مهد کودک های منطقه 20 تهران + آدرس و شماره تلفن

📚 خلاصه ای از مقاله لیست مهد کودک های منطقه 20 تهران + آدرس و شماره تلفن:

لیست مهد کودک های منطقه 20 تهران

در این مقاله آدرس و لیست مهد کودک های منطقه بیست تهران به همراه بهترین مهدکودک دخترانه منطقه 20 و مهدکودک های پسرانه منطقه 20 تهران ارایه شده است

لیست مهد کودک های منطقه 20 تهران + آدرس و شماره تلفن

لیست مهد کودک های منطقه 20 تهران + آدرس و شماره تلفن

انتخاب مهد کودک مناسب برای کودکان بسیار مهم است و باید به دقت انجام شود. مهمترین عامل در این انتخاب، موقعیت مهد کودک نسبت به محل کار یا محل زندگی والدین است. به همین دلیل، به شهروندان منطقه بیست تهران پیشنهاد می‌شود قبل از ثبت نام کودکان خود در مهد کودک، اطلاعات کاملی از آدرس و شماره تماس مهد کودک‌های منطقه بیست را بدست آورند.

منطقه بیست تهران در جنوب شهر واقع شده و شامل محله‌های متنوعی از جمله سیزده، ابن بابویه، بوستان استخر، اقدسیه، باروت کوبی، تقی آباد، جوانمرد قصاب، حمزه آباد، دولت آباد، سرتخت، شهادت، علایین، فیروزآبادی، حمزه آباد، منصوریه منگل، ولی آباد، هاشم آباد، و شهرری می‌باشد.

زمانی که ساکنین منطقه بیست تصمیم به انتخاب مهد کودک می‌گیرند، یکی از نکات مهم برای آن‌ها این است که مهد کودک انتخابی نزدیک به محل زندگی یا محل کار آن‌ها باشد. در این مقاله، تمامی اطلاعات مرتبط با مهد کودک‌های منطقه 20 تهران که تایید شده از سوی سازمان بهزیستی است، ارائه شده است.

لیست مهد کودک های منطقه 20 تهران

آدرس مهد کودک های منطقه 20 تهران

شهروندان تهرانی که ساکن منطقه 20 می باشند می توانند از لیست و آدرس مهد کودک هایی که در جدول زیر ارائه شده برای انتخاب بهترین مهد کودک استفاده کنند.

 • مهد کودک قرآنی هدهد شعبه شهر ری
  ۰۲۱۵۵۹۰۲۴۲۹
 • مهدکودک سه ستاره تیکا شهرری
  شهرری-خیابان ۲۴ متری-جنب سازمان آب-خیابان حیدری-پلاک ۱۱۲
  ۵۵۹۰۳۱۲۵_۵۵۹۵۱۳۴۱
 • مهدکودک حضرت علی اصغر(ع) شهرری
  شهرری م نماز خ امام حسین ابتدای خ خانلری مهدکودک حضرت علی اصغر
  ۵۵۹۵۱۲۳۸

بیشتر بخوانید: لیست مهد کودک های منطقه 19 تهران
بیشتر بخوانید: لیست مهد کودک های منطقه 17 تهران
بیشتر بخوانید: لیست مهد کودک های منطقه 17 تهران

مهد کودک های منطقه 20 تهران به تفکیک محله

همان طوری که اشاره شد منطقه بیست تهران از محله های مختلفی تشکیل شده است . به همین دلیل در ادامه لیست مهد کودک های منطقه 20 تهران به تفکیک محله های این منطقه ارائه شده است.

لیست مهد کودک های محله دیلمان

لیست مهد کودک های محله دیلمان

لیست مهد کودک های محله شهرری

لیست مهد کودک های محله شهرری

بیشتر بخوانید: کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 16 تهران
بیشتر بخوانید: کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 15 تهران
بیشتر بخوانید: کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 14 تهران

نکات مهم در انتخاب مهد کودک منطقه 20 تهران

 • 1. آدرس و موقعیت جغرافیایی: والدین باید در انتخاب مهد کودک برای فرزندان خود به آدرس و مکان مهد نزدیک به محل سکونت یا کار خود توجه کنند. این امر سبب آسانی در رفت و آمد کودکان می‌شود و والدین را از نگرانی‌های غیرضروری در این زمینه بی‌نیاز می‌کند.
 • 2. هزینه و شهریه: هزینه‌ها و شهریه مهد کودک نیز یکی از موارد حیاتی در انتخاب مهد است. والدین باید مطمئن شوند که توانایی مالی برای پرداخت هزینه‌های مربوط به مهد کودک را دارند و این هزینه‌ها برای خانواده به مشکل تبدیل نمی‌شود.
 • 3. سرویس رفت و آمد: والدین باید به سیستم سرویس رفت و آمد مهد کودک دقت کنند. انتخاب یک مهد کودک با سرویس مناسب و ایمن می‌تواند به حفظ روحیه کودکان کمک کند. هر گونه بی‌نظمی یا نقص در این سیستم ممکن است به تاثیرات منفی بر روانی کودکان منجر شود.
 • 4. گزینه‌های دیگر: در صورتی که والدین نتوانند مهد کودک مناسب با معیارهای منطقه 20 تهران را پیدا کنند، می‌توانند به مهد کودک‌های دیگر در مناطق مختلف تهران نیز مراجعه کنند. این گزینه می‌تواند یک راهکار برای رفع مشکل انتخاب مهد کودک مناسب باشد.
 • با توجه به این نکات، والدین می‌توانند بهترین تصمیم را در انتخاب مهد کودک برای فرزندان خود بگیرند و از آرامش روانی کودکان خود اطمینان حاصل کنند.

بیشتر بخوانید: کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 13 تهران
بیشتر بخوانید: کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 12 تهران
بیشتر بخوانید: کامل ترین لیست مهد کودک های منطقه 11 تهران

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی لیست مهد کودک های منطقه 20 تهران کلیک کنید.

لیست مهد کودک های منطقه 20 تهران + آدرس و شماره تلفن

لیست مهد کودک های منطقه 20 تهران + آدرس و شماره تلفن

برچسب ها

آدرس و لیست مهد کودک های منطقه بیست تهران آدرس و لیست مهد کودک های منطقه 20 تهران بهترین مهدکودک دخترانه منطقه 20 مهدکودک های پسرانه منطقه 20 تهران لیست مهد کودک های محله های منطقه بیست تهران

آدرس و لیست مهد کودک های منطقه بیست تهران , آدرس و لیست مهد کودک های منطقه 20 تهران ,بهترین مهدکودک دخترانه منطقه 20 , مهدکودک های پسرانه منطقه 20 تهران , لیست مهد کودک های محله های منطقه بیست تهران

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

لیست مهد کودک های منطقه 20 تهران + آدرس و شماره تلفن

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل