تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی – زمان مشاهده جواب 1402

📚 خلاصه ای از مقاله اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی – زمان مشاهده جواب 1402:

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

در این مقاله درباره جزئیات اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1402 توضیح داده شده و زمان مشاهده جواب پذیرش براساس سوابق تحصیلی غیر انتفاعی ارائه شده است

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی – زمان مشاهده جواب 1402

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی – زمان مشاهده جواب 1402

داوطلبانی که موفق به ثبت نام در رشته‌های دانشگاه غیرانتفاعی مهر و بهمن سال جاری بدون کنکور شده‌اند، می‌توانند با توجه به نیمسال ثبت نام خود، در زمان مشخص، نتایج نهایی پذیرش خود را مشاهده نمایند. تاکنون، نتایج نهایی پذیرش رشته‌های بدون آزمون دانشگاه‌های غیرانتفاعی مهر در سال جاری اعلام نشده است.

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

متقاضیان بدون کنکور کاردانی و کارشناسی در دانشگاه‌های غیرانتفاعی، که پس از ورود به سایت ثبت نام بدون آزمون غیرانتفاعی، فرم ثبت نام و انتخاب رشته را تکمیل کرده و موفق به دریافت کد رهگیری و شماره پرونده شده‌اند، در انتظار اعلام نتایج نهایی پذیرش این دوره هستند. این دسته از داوطلبان با اطلاع به موقع از زمان اعلام نتایج، امکان اعتراض به نتایج خود یا ثبت نام در رشته مورد پذیرش را خواهند داشت.

داوطلبان ورودی مهر و بهمن باید توجه داشته باشند که برای هر داوطلب، تنها یک رشته محل قبولی اعلام می‌شود که از میان موارد انتخاب شده توسط فرد مورد پذیرش قرار می‌گیرد. در صورت تمایل به تحصیل در رشته و دانشگاهی که پذیرفته شده‌اند، داوطلبان برای انجام مراحل نهایی ثبت نام، باید به دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کنند. به منظور اطلاع رسانی بهتر، در ادامه این مقاله زمان، نحوه مشاهده و لینک اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای ورودی مهر و ورودی بهمن را برای داوطلبان این ثبت نام، ارائه داده ایم.

تاریخ اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه‌های غیرانتفاعی مهر سال ۱۴۰۲

سازمان سنجش و آموزش کشور به عنوان مسئول برگزاری و نظارت بر فرایند ثبت نام رشته‌های بدون کنکور در دانشگاه‌های غیرانتفاعی در سال ۱۴۰۲ مشغول به فعالیت است. هر ساله، نتایج ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه‌های غیرانتفاعی برای ورودی مهر، در اواخر ماه شهریور و اوایل ماه مهر از طریق وبسایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

با توجه به روال آخرین دوره‌های پذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌های سراسری، انتظار می‌رود که نتایج بدون آزمون دانشگاه‌های غیرانتفاعی مهر ۱۴۰۲ نیز در یک هفته تا ۱۰ روز پس از پایان مهلت ثبت نام منتشر شود. تاکنون، نتایج بدون آزمون دانشگاه‌های غیرانتفاعی مهر ۱۴۰۲ اعلام نشده است، اما می‌توان پیش‌بینی کرد که اعلام جواب بدون آزمون دانشگاه‌های غیرانتفاعی نیز در اواخر ماه شهریور صورت خواهد گرفت.

در صورتی که تاریخ دقیق اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه‌های غیرانتفاعی مهر ۱۴۰۲ مشخص شود، این مقاله به‌روزرسانی خواهد شد و لینک مشاهده نتایج در این قسمت قرار خواهد گرفت.

تاریخ اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه‌های غیرانتفاعی بهمن ۱۴۰۲

با توجه به اینکه فرآیند ثبت نام ورودی بهمن در دانشگاه‌های غیرانتفاعی به صورت آنلاین از طریق وبسایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می‌شود، منتظریم که اعلام نتایج این دوره نیز از طریق همین سایت صورت گیرد. داوطلبان برای دریافت نتایج ورودی بهمن ۱۴۰۲ باید در زمان اعلام نتایج به وبسایت ثبت نام و اعلام سوابق تحصیلی مراجعه کنند تا بتوانند پاسخ پذیرش بدون کنکور برای این ورودی را مشاهده کنند.

هرچند تاکنون هیچ اطلاعیه‌ای از سازمان سنجش درباره زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه‌های غیرانتفاعی ورودی بهمن ۱۴۰۲ منتشر نشده است، اما با توجه به تاریخ اعلام نتایج سال گذشته که در روز ۱۰ بهمن بود، می‌توان حدس زد که اعلام نتایج بر اساس سوابق تحصیلی ورودی بهمن نیز در همان بازه زمانی قرار خواهد گرفت.

پس از تعیین تاریخ دقیق اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه‌های غیرانتفاعی بهمن ۱۴۰۲، این مقاله بروزرسانی خواهد شد و لینکی برای مشاهده نتایج در این قسمت قرار داده خواهد شد.

بیش تر بخوانید: اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج بدون آزمون کاردانی دانشگاه غیر انتفاعی 1402

داوطلبانی که نسبت به ثبت رشته های بدون کنکور کاردانی 1402 اقدام کرده اند، لازم است از زمان اعلام نتایج بدون آزمون کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی مهر و بهمن ۱۴۰۲اطلاع داشته باشند تا در صورت قبولی از زمان ثبت نام نهایی جا نمانند. در ادامه زمان انتشار نتیجه کاردانی این دانشگاه را برای ورودی نیمسال اول و دوم ارائه داده ایم:

✅ زمان اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه غیرانتفاعی مهر 1402

متقاضیان واجد شرایطی که موفق به ثبت نام ورودی مهر ماه شده اند لازم است مطابق اطلاعیه سازمان سنجش از جواب ثبت نام خود با خبر شوند. نتایج ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال اول تحصیلی مهر ۱۴۰۱ تا کنون اعلام نشده است.

نتایج بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه غیرانتفاعی مهر 1402، تاکنون اعلام نشده است. به محض انتشار، در این قسمت اطلاع رسانی می شود.

✅ زمان اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ۱۴۰۲

سال جاری علاوه بر پذیرش ورودی نیمسال اول مهر سازمان سنجش فرصتی مجدد در اختیار داوطلبان قرار داد تا بتوانند در مرحله تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای شانس خود را برای قبولی در رشته محل های دارای ظرفیت خالی از ثبت نام نوبت اول کاردانی فنی حرفه ای بسنجند.بنابراین در سال جاری با توجه به نحوه ثبت نام، نتایج نیز اینترنتی و از طریق سازمان سنجش به داوطلبان اعلام می شد، نتایج بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه غیرانتفاعی بهمن 1402 تاکنون اعلام نشده است.

به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ۱۴۰۲، این مقاله بروزرسانی شده و لینک مشاهده نتایج در این قسمت اطلاع رسانی می شود.

زمان اعلام نتایج کارشناسی پیوسته دانشگاه غیر انتفاعی ۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۲ با توجه به زمان و نحوه ثبت نام هر مقطع در هر نوبت (مهر و بهمن) مشخص می شود. بدین صورت که، اگر ثبت نام اینترنتی برگزار شود تاریخ دقیق اعلام نتایج توسط سازمان سنجش مشخص می شود.

در صورت اینترنتی بودن ثبت نام نتایج هماهنگ از سوی سازمان سنجش اعلام می شود و در صورتی که ثبت نام حضوری برگزار شود، زمان انتشار نتایج بدون آزمون غیرانتفاعی از سوی دانشگاه های پذیرنده مشخص می شود که در ادامه این زمان برای ورودی نیمسال اول و دوم تحصیلی 1402 ارائه شده است:

✅ زمان اعلام نتایج بدون آزمون کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی مهر 1402

به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج کارشناسی پیوسته دانشگاه غیر انتفاعی ۱۴۰۲، این مقاله بروزرسانی شده و لینک مشاهده نتایج در این قسمت قرار داده می شود.

تجربه سال های گذشته ثابت کرده است که معمولا به دلیل اینترنتی بودن نحوه ثبت نام برای ورودی مهر ماه نتایج این دوره نیز اینترنتی اعلام می شود. در سال گذشته چند روز پس از اتمام مهلت ثبت نام، نتایج در محدوده نیمه دوم مهر ماه به صورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام نتایج بدون کنکور سنجش اعلام شد.

در حال حاضر نتایج کارشناسی پیوسته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر 1402 اعلام نشده است.

✅ زمان اعلام نتایج بدون آزمون کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی بهمن 1402

داوطلبان متقاضی ورودی بهمن دانشگاه غیرانتفاعی در صورت ثبت نام، اگر در زمان اعلام نتایج قبولی شان تایید شد، باید جهت ثبت نام نهایی اقدام نمایند. نتایج بدون آزمون کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ۱۴۰۲ تاکنون اعلام نشده است.

به محض اعلام نتایج بدون آزمون کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ۱۴۰۲، این مقاله بروز رسانی شده و لینک مشاهده نتایج در این قسمت قرار داده می شود.

بیش تر بخوانید: اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه پیام نور

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1402

همان طور که اشاره شد، اعلام اسامی پذیرفته شدگان بدون کنکور غیرانتفاعی توسط سازمان سنجش صورت می گیرد. لذا داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و طی مراحل زیر، نتیجه پذیرش خود در نیمسال مربوطه را دریافت نمایند.

✅ نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن 1402 به طور خلاصه

  1. ۱ ورود به سایت سنجش و بخش سراسری
  2. ۲ انتخاب گزینه نتایج پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی
  3. ۳ وارد کردن اطلاعات خواسته شده
  4. ۴ مشاهده نتیجه

راهنمای تصویری مشاهده نتایج دانشگاه غیرانتفاعی 1402

?  ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و بر روی گزینه “سراسری” کلیک کنید.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1402

?  گزینه “اعلام نتیجه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی 1402” را انتخاب کنید.

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1402

 

? هم اکنون به صفحه ای هدایت می شوید که لازم است گزینه “اعلام نتیجه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سراسری – بهمن ماه 1402” را انتخاب کنید.

زمان مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1402

 

?  به منظور وارد شدن به پورتال شخصی خود ابتدا اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و سپس بر روی “مشاهده نتیجه” کلیک کنید.

راهنمای مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1402

 

بیشتر بخوانید: زمان اعلام نتایج کنکور

اعتراض به نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1402

گاهی امکان دارد برخی از داوطلبان پس از اعلام نتایج، نتیجه دلخواه خود را کسب نکرده و یا نسبت به آن اعتراض داشته باشند. برای این دست از افراد زمانی تعیین می شود که می توانند با آگاهی از نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش اعتراض خود را اعلام نمایند.

✅ زمان اعتراض به نتایج

معمولا زمان دقیقی برای ثبت اعتراضات از سوی سازمان سنجش مقرر نمی شود ولیکن حدود یک هفته پس از از انتشار نتایج مذکور امکان اقدام به ثبت درخواست و اعتراض وجود دارد که در سال جاری با توجه به منتشر شدن نتایج در 10 بهمن 1401 همزمان لینک اعتراض نیز فعال می باشد.

✅ نحوه اعتراض به نتایج

? ابتدا وارد سایت سنجش به آدرس sanjesh.org شوید و در بخش اطلاعیه ها یکی از کلید های “آیکون موبایل” و یا گزینه “سامانه پاسخگویی” را انتخاب کنید.

ورود به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش

? در این مرحله گزینه “ورود به سیستم” را انتخاب کنید.

مرحله دوم ورود به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش

? در صورتی که حساب کاربری ندارید لازم است ابتدا با فشردن دکمه “عضویت در سایت” حساب کاربری خود را بسازید. (اگر قبلا در سایت عو شده اید گزینه “ورود به سیستم” را انتخاب کنید.

مرحله دوم اعتراض به نتایج دانشگاه غیرانتفاعی

? در این مرحله اطلاعات هویتی خواسته شده اعم از نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره ملی و… را در کادرهای مربوطه وارد کنید.

مرحله سوم اعتراض به نتایج دانشگاه غیرانتفاعی

? نام کاربری و رمز عبوری که قبلا از طریق پیامک دریافت کرده اید را وارد کرده و رور عبارت “ورود” کلیک کنید.

مرحله چهارم اعتراض به نتایج دانشگاه غیرانتفاعی

? از سمت راست کلید “درخواست جدید” را بفشارید.

مرحله پنجم اعتراض به نتایج دانشگاه غیرانتفاعی

? در این قسمت نوع آزمون و سال برگزاری آن را درج کرده و گزینه “جست و جو” را لمس کنید

مرحله ششم اعتراض به نتایج دانشگاه غیرانتفاعی

? در کادر مربوطه اعتراض، درخواست و یا پیشنهاد خود را درج کرده و دکمه “تایید” را بفشارید.

مرحله هفتم اعتراض به نتایج دانشگاه غیرانتفاعی

بیش تر بخوانید: اعلام نتایج دانشگاه آزاد

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی – زمان مشاهده جواب 1402

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی – زمان مشاهده جواب 1402

برچسب ها

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 1402 نتایج بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی زمان اعلام جواب بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی 1402

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی – زمان مشاهده جواب 1402

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل