تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی sateb.uast.ac.ir

📚 خلاصه ای از مقاله سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی sateb.uast.ac.ir:

سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی

سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی sateb.uast.ac.ir برگزار کننده دوره های اموزشی کوتاه مدت بصورت پودمانی می باشد که هم دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی و هم داوطلبان آزاد می توانند در آن شرکت نمایند.

سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی sateb.uast.ac.ir

سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی sateb.uast.ac.ir

سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی sateb.uast.ac.ir

سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این سامانه بر اساس پیشنهاد هیئت امنا و معاونت این دانشگاه با نشانی اینترنتی sateb.uast.ac.ir راه اندازی شد. هدف از این ایجاد سامانه ساتب این می باشد که انواع مختلف طرح های یا دوره های آموزشی را در قالب پودمان برای یادگیری و تسلط هر چه بیش تر دانشجویان برگزار نمایند.

منظورمان از پودمان را اگر بخواهیم به ساده ترین شکل ممکن توضیح بدهیم در واقع می توان بسته ای از واحدهای آموزشی را به کار برد. مثلا پنج عنوان درسی که بر فرض مثال ده واحد می شوند را یک پودمان می نامند که سیستم آموزش قدیمی دانشگاه علمی کاربردی بصورت پودمان بود نه واحد. یعنی شما بین پودمان ها می توانستید انتخاب کنید نه واحد مستقل، که سامانه ساتب علمی کاربردی نیز از این روش استفاده می کند.

سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی

با مراجعه به سایت ساتب می توانید لیست دوره هایی که در حال حاضر ثبت نام دارند را مشاهده نمایید و در هر کدام که مایل باشید می توانید ثبت نام را انجام دهید. برای ورود به سامانه ساتب نیاز به شماره دانشجویی و رمز عبور دارید. همچنین ساتب انکانی نیز گذاشته که اساتید و یا کسانی که می خواهند دوره برگزار کنند در بخش متقاضیان ثبت نام نمایند و در صورت تایید بتوانند دوره برگزار کنند.

سایت ساتب از سال 1399 راه اندازی شده است و هدف آن تربیت دانشجویانی با حداکثر مهارت عملی برای ورود به بازار کار می باشد. برای دستیابی به این هدف از سال 99 دوره های کوتاه مدت پودمانی را در سایت sateb.uast.ac.ir برگزار می نماید که بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است.

بیش تر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرکت در دو یا چند دوره سامانه ساتب امکان پذیر می باشد؟

خب این سوال برای بسیاری ازداوطلبان شرکت در دوره ها پیش می آید که می توانیم هم زمان در دو یا چند دوره شرکت کنیم تا در زمان کوتاهی چند مهارت را یاد بگیریم. در جواب این دوستان باید بگوییم بله امکان پذیر می باشد و شما می توانید در سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی در دو یا چند دوره شرکت نمایید اما محدودیت هایی نیز برای این امر وجود دارد که این محدودیت ها عبارتند از:

برای دوره های پودمانی مجموع کل ساعات آموزشی نباید از 480 ساعت بیش تر شود.

برای دوره های تک درسی مجموع ساعات آموزشی نباید بیش تر از 100 ساعت باشد.

برای دوره های آزاد نیز مجموع ساعات آموزشی نباید بیش تر از 30 ساعت باشد.

وقتی وارد سایت ساتب شوید در لیست دوره ها ، زمان شروع دوره ها ، زمان پایان دوره ها ، موسسه ای که دوره را برگزار می کند و میزان شهریه آن ذکر شده است که معمولا قیمت شهریه ها نسبتا مناسب می باشد و مجموع ساعات آموزشی نیز ذکر شده است.

در ادامه مطلب به نحوه ورود و ثبت نام در دوره های ساتب دانشگاه علمی کاربردی می پردازیم پس با ما همراه باشید.

بیش تر بخوانید: رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

پس از دوران دوره در سامانه ساتب آیا گواهینامه ای ارائه می شود؟

ماهیت دوره هایی که در سامانه ساتب sateb.uast.ac.ir برگزار می کند بسیار شبیه به دوره هایی که می باشد که جهاد دانشگاهی آن ها را برگزار می کند و از لحاظ اعتباری نیز شبیه به آن می باشد. هدف این دوره های نیز مانند جهاد دانشگاهی این است که شما با صرف هزینه کم و در کوتاه ترین زمان بتوانید مهارت مورد نظر را یاد بگیرید.
بنابراین باید در جواب سوال فوق بگوییم بله بعد از پایان دوره به شما گواهینامه ای تحت عنوان پودمان مورد نظر داده می شود که می تواند در یافتن کار و یا ورود به شغل مورد نظر خودتان بسیار مفید باشد. همچنین این مهارت ها برای کسانی که می خواهند به خارج از کشور مهاجرت نمایند نیز می تواند مفید باشد.

بیش تر بخوانید: رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

آموزش ورود به سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی sateb.uast.ac.ir

برای اطلاع از لیست دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی باید ابتدا وارد سایت ساتب شوید برای اینکار به ترتیب مراحل زیر را طی کنید:

1 ابتدا برای ورود به ساتب نشانی اینترنتی sateb.uast.ac.ir را مطابق تصویر زیر در گوگل تایپ کنید:

سایت ساتب

2 روی لینک سامانه ساتب – دانشگاه جامع علمی کاربردی کلیک کنید تا وارد صفحه سامانه ساتب شوید. با ورود به سامانه ساتب باید تصویری مشابه تصویر زیر را ببینید.

سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی

3 حال از بخش مشخص شده شماره دانشجویی و رمز عبور خود را برای ورود به سامانه وارد کنید. اگر هم خودتان مجری یا بر گزار کننده دوره هستید از تب دوره متقاضیان و با وارد کردن کد مجری و رمز عبور وارد سامانه ساتب علمی کاربردی شوید.

sateb.uast.ac.ir

بعد از ورود به سامانه می توانید دوره مورد نظر خود را انتخاب و ثبت نام نمایید. حال اگر دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی نیستید باید به روش زیر ثبت نام خود را انجام دهید.

بیش تر بخوانید: رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دوره های سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی

در بخش قبل نحوه ثبت نام دوره های کوتاه مدت سامانه ساتب برای دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی را آموزش دادیم. در این بخش می خواهیم نحوه ثبت نام در دوره ها را برای افراد آزاد بصورت تصویری توضیح دهیم پس با ما همراه باشید:

1 گام های اول و دوم را مشابه تصاویر بالا طی نمایید تا وارد سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی به نشانی sateb.uast.ac.ir شوید.

2 بعد از ورود به سایت کمی پایین تر بیایید تا لیست دوره های را مشاهده نمایید. لیست دوره های سامانه ساتب علمی کاربردی مشابه تصویر زیر نمایش داده می شوند:

سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی

3 همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید کلیه اطلاعات هر دوره آموزشی بیان شده است. می توانید ابتدا شرایط هر کدام را مطالعه نمایید در صورتی که تصمیم به ثبت نام در یکی از دوره ها را گرفتید بر روی علامت خودکار یا روان نویسی که در سمت چپ دوره است مشابه تصویر زیر کلیک نمایید:

سامانه ساتب

4 بعد کلیک روی این گزینه با صفحه ای مشابه تصویر زیر روبرو خواهید شد:

سامانه ساتب علمی کاربردی

5 اطلاعات خواسته شده را به صورت کامل در سایت ساتب پر کنید و کد امنیتی را نیز وارد کنید و در انتها روی دکمه ذخیره کلیک نمایید.

بیش تر بخوانید: شهریه دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام متقاضیان برگزاری دوره در سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی

اگر شما خودتان می خواهید مجری بوده و دوره برگزار کنید باید به ترتیب زیر مراحل ثبت نام را انجام دهید انجام دهید تا کد مجری و رمز عبور را دریافت کنید که بتوانید وارد سیستم شده و دوره خود را ثبت نمایید.

ابتدا مدارکی را که در زیر اعلام می کنیم را بصورت کامل تهیه کنید:

1 نامه درخواست کتبی برای برگزاری دوره به دستگاهی که متقاضی برگزاری دوره در آن هستید را بنویسید.

2 اساسنامه ، روزنامه رسمی و آگهی تغییرات شرکت با موسسه خود را همراه داشته باشید و کپی کنید.

3 پروانه بهره برداری اصل و کپی همراه داشته باشید.

4 تاییدیه لیست بیمه شرکت یا موسسه خود را نیز تهیه کنید.

بعد از تکمیل مدارک فوق به واحد استانی دانشگاه علمی کاربردی خود مراجعه نمایید و مدارک فوق را ارائه دهید. در صورتی که موافقت صورت پذیرد یک کد مجری و رمز عبور در اختیار شما قرار می گیرد که بوسیله آن می توانید وارد سیستم شده و دوره های خود را ثبت نمایید.

برای ورود به سیستم نیز تمام مراحل مربوط به ثبت نام دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی را طی نمایید که در بالا اعلام کردیم و در مرحله سوم مشابه تصویر زیر گزینه ورود متقاضیان را انتخاب کرده و کد مجری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

سامانه ساتب sateb.uast.ac.ir

بیش تر بخوانید: دفترچه دانشگاه علمی کاربردی

دیگر بخش های سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی sateb.uast.ac.ir

در این بخش به معرفی بخش های دیگر سامانه ساتب می پردازیم که می تواند مفید باشد تا بتوانید اطلاعات کامل تری را درباره دوره ها و شرایط و نحوه برگزاری بدست آورید پس با ما همراه باشید.

پس از ورود به سایت ساتب با تصویری مشابه تصویر زیر رو به رو می شویم که در منوی بالایی آن گزینه هایی وجود دارد که به ترتیب هر کدام را توضیح خواهیم داد:

1 شیوه و ضوابط برگزاری دوره: با کلیک روی این گزینه تصویری مشابه تصویر زیر مشاهده می کنید:

ثبت نام در سایت ساتب علمی کاربردی

در این سربرگ اطلاعات بسیار مفیدی درباره شیوه برگزاری دوره ، جدول دروس دوره های برگزار شده ، کد رشته محل مجری هایی که دوره ها را برگزار کرده اند ، زمان و نحوه برگزاری دوره ها را می توانید مشاهده نمایید.

2 اخبار و اطلاعیه ها: با کلیک روی این گزینه تصویری مشابه تصویر زیر می بینید:

ورود به سامانه ساتب علمی کاربردی

در این بخش می توانید تمامی اخبار و اطلاعیه های مرتبط با دوره های آموزشی را مشاهده نمایید.

3 پیوندهای مرتبط: با کلیک روی این گزینه تصویر زیر را در سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی مشاهده می کنید.

دوره های دانشگاه علمی کاربردی

در این بخش لینک های سایت های مرتبط با سایت sateb.uast.ac.ir یا همان سامانه ساتب علمی کاربردی را می توانید مشاهده نمایید.

4 اطلاعات تماس: با کلیک روی این بخش تصویری مشابه تصویر زیر را خواهید دید

سایت sateb.uast.ac.ir

در این بخش اطلاعات تماس تمامی مجری هایی که در سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی دوره برگزار کرده اند را می توانید مشاهده نمایید و در صورت نیاز با آن ها تماس بگیرید.

بیش تر بخوانید: رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی

سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی sateb.uast.ac.ir

سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی sateb.uast.ac.ir

برچسب ها

سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی sateb.uast.ac.ir سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی


  1. محبوبه زارع اتابکی گفت:

    نمرات دانشجو

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

سایت ساتب دانشگاه علمی کاربردی sateb.uast.ac.ir

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل