تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی 1402

📚 خلاصه ای از مقاله ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی 1402:

ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی

اگر می خواهید در دانشگاه علمی کاربردی تدریس کنید باید ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی 1402 را انجام دهید. در این مقاله شرایط و زمان ثبت نام کد مدرسی علمی کاربردیبصورت تصویری بیان شده است

ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی 1402

ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی 1402

فراخوان ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی برای تکمیل کادر اساتید خود در دانشگاه ها مختلف فراخوان جذب مدرس را هر ساله برگزار می کند. این فراخوان جذب مدرس و دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی 1402 معمولا هر سال در نیمه اول سال برگزار می شود.

داوطلبانی که علاقه به تدریس در دانشگاه دارند و می خواهند به عنوان استاد دانشگاه در این دانشگاه مشغول به کار شوند باید ابتدا شرایط و ضوابط جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی را بدانند. پس با ما همراه باشید تا سیر تا پیاز ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی را به شما بگوییم.

بیش تر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

زمان ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی

خب اول از همه زمان ثبت نام کد مدرسی علمی کاربردی چه زمانی می باشد؟ پاسخ به این سوال را نمی توان زمان دقیق بهش داد زیرا هر ساله معمولا متفاوت می باشد ولی طبق تاریخ برگزاری سال های ثبل می توانیم بگوییم که به احتمال خیلی بالا در نیمه اول سال 1402 و بخصوص سه ماهه اول سال احتمال ثبت نام کد مرسی بسیار بالا می باشد.

طبق تجربه ای که در سال های قبل داشته ایم احتمال اینکه زمان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1402 در خرداد ماه باشد بسیار بالا می باشد و حتما حتما در خرداد ماه پیگیر اطلاعیه باشید و در صورتی که خبری اعلام شود ما نیز در این مقاله اطلاع رسانی خواهیم نمود. ولی به احتمال بسیار بالا در خرداد یا تیر ماه خواهد بود.

بیش تر بخوانید: رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های مورد نیاز جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

برای جذب مدرس در دانشگاه علمی کاربردی شرط مدرک تحصیلی وجود دارد و این شرط داشتن مدرک کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. یعنی شما برای شرکت در این فراخوان جذب مدرس حتما باید مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری داشته باشید. ولی درباره اینکه چه رشته ای باید داشته باشید تقریبا میتوان گفت اکثر رشته ها می توانند شرکت نمایند و با توجه به تعداد خیلی بالای رشته نمی توانیم همه را نام ببریم.

ولی تقریبا رشته های انسانی و ریاضی یا همان مهندسی و هنر تقریبا اکثر رشته ها می توانند در این فراخوان شرکت کنند. البته این رشته ها با هر فرخوان برای استخدام علمی کاربردی  کمی تغییر می کنند که باید منتظر انتشار دفترچه باشیم تا ببینیم به چه رشته هایی نیاز بیش تری دارند.

بیش تر بخوانید: رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

خب در این قسمت می پردازیم به اینکه شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی چیست و معیارهای جذب مدرس در این دانشگاه چیست. خب در حالت کلی شرایط ثبت نام مدرسی دانشگاه علمی کاربردی به دو دسته شرایط عمومی و شرایط اختصاصی برای جذب مدرس تقسیم می شوند که در زیر به ترتیب شرایط هر کدام را معرفی می کنیم:

شرایط عمومی ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1402

1 اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور

2 معتقد بودن به دین اسلام و یا سایر دین هایی که در قانون اساسی پیش بینی شده اند.

3 متعهد و معتقد بودن به ولایت فقیه و انقلاب اسلامی

4 نداشتن هیچگونه سابقه کیفری یا سوء پیشینه کیفری و نداشتن هیچونه اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی

5 داشتن کارت معافیت سربازی یا کارت پایان خدمت برای متقاضیان آقا

6 وابسته نبودن و گروه ها و حزب هایی که مورد تایید نظام نیستند و غیر قانونی می باشند.

شرایط اختصاصی ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1402

1 شرایط سنی: برای شرکت در فراخوان جذب مدرس علمی کاربردی باید سن شما بین 28 تا 70 سال باید یعنی متولد 1331 تا متولد سال 1373

2 مدرک تحصیلی : مدرک تحصیلی شما برای ثبت نام اساتید دانشگاه علمی کاربردی باید کارشناسی ارشد یا دکتری باشد و دانشجویان مقطع کارشناسی حق شرکت ندارند.

3 معدل دوره کارشناسی ارشد یا دکتری: برای ثبت نام دریافت مدرس علمی کاربردی باید معدل کارشناسی ارشد یا دکتری شما بالای 15.5 باشد تا بتوانید شرکت نمایید. و اگر کمتر باشد متاسفانه نمی توانید شرکت نمایید.

4 مدارک معادل مورد قبول نمی باشد.

5 کسانی که مدرک تحصیلی آن ها بصورت الکترونیکی ، غیرحضوری و یا نیمه حضوری بوده است نمی توانند در فراخوان تدریس دانشگاه علمی کاربردی شرکت نمایند.

بیش تر بخوانید: رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

نحوه ثبت نام جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

در اینجا بصورت تصویری نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی را توضیح می دهیم پس در صورتی که می خواهید در این فراخوان ثبت نام نمایید با ادامه مقاله همراه باشید:

1 در مرحله اول باید وارد سامانه جذب دانشگاه علمی کاربردی شوید. سامانه ثبت نام کد مدرسی برای دانشگاه علمی کاربردی ، سامانه جامع جذب و مدرسان به نشانی اینترنتی jam.uast.ac.ir می باشد. برای ورود به این سایت مطابق تصویر زیر ادرس اینترنتی را در گوگل وارد کنید و روی لینک مشخص شده در تصویر کلیک نمایید تا وارد سامانه ثبت نام کد مدرسی شوید.

کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی

2 بعد از ورود به سایت jam.uast.ac.ir با تصویری مشابه تصویر زیر روبرو خواهید شد. حالا در کادر سمت چپ روی گزینه ثبت نام کنید کلید نمایید تا وارد صفحه ثبت نام شوید.

ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی

3 بعد ازکلیک رو ثبت نام با تصویری مشابه تصویر زیر مواجه می شوید که باید در کادر اول کد ملی خود را وارد کنید بدون خط فاصله ، در بخش دوم نام خود را وارد کنید ، در بخش سوم نام خانوادگی به همراه پسوند نام خانوادگی را وارد کنید ، در بخش چهارم شماره موبایل خود را وارد کنید ،و در بخش اخر اعداد و حروف تصویر امنیتی را در کادر وارد کنید. و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.

با کلیک رو ثبت نام یک پیامک همراه با رمزعبور برای شما ارسال می شود که در مرحله بعد به آن نیاز خواهیم داشت.

ثبت نام تدریس دانشگاه علمی کاربردی

4 بعد از زدن دکمه ثبت نام مشابه صفحه زیر یک کد دسترسی به موبایل شما ارسال می شود که باید آن را تایید کنید.

زمان ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی

5 در این بخش وارد بخش ورود به سامانه می شویم مشابه تصویر زیر. در این مرحله کد ملی به همراه رمز عبور ارسال شده برای تلفن همراه را وارد میکنید تا بتوانید وارد سیستم شوید.

نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی

6 بعد از ورود به سامانه فراخوان دعوت به همکاری و دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی را ملاحضه خواهید کرد مشابه تصویر زیر روی گزینه شرکت در فراخوان کلیک نمایید.

رشته های مورد نیاز جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

7 مشابه تصویر زیر در این مرحله ازشما پرسیده می شود آیا عضو هیئت علمی دانشگاه های دیگر هستید؟ به این سوال پاسخ می دهید و در کادر زیر استان مربوطه ای که می خواهید در آن تدریس کرده و کد مدرسی علمی کاربردی شما برای آن استان صادر شود را انتخاب نمایید. و روی گزینه ثبت کلیک نمایید.

زمان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

8 مشابه تصویر زیر در این مرحله از شما خواسته می شود گروهی را می خواهید در آن شرکت کنید را انتخاب نمایید. مشابه تصویر برای کد مدرسی باید گزینه اول را انتخاب کنید و برای شرکت در مدرسان گروه معارف گزینه دوم را انتخاب نمایید. و روی گزینه ثبت کلیک نمایید.

استخدام علمی کاربردی

9 در این مرحله مشابه تصویر زیر روی گزینه ویرایش اطلاعات/ اطلاعات فردی کلیک کنید تا اطلاعات فردی را بتوانید تکمیل نمایید.

فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

10 بعد از کلیک صفحه ای مشابه تصویر زیر نمایش داده می شود که باید تمامی فیلدهای خواسته شده را تکمیل نمایید و در انتها روی گزینه ادامه کلیک نمایید. با کلیک روی این گزینه به صفحه قبل بر می گردید .

سامانه جذب دانشگاه علمی کاربردی

11 حالا مطابق تصویر زیر روی گزینه دوم یعنی ویرایش اطلاعات فرم اطلاعات تحصیلی و تخصصی کلیک نمایید.

نتایج جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰2

12 با کلیک روی این گزینه کادری مشابه تصویر زیر باز خواهد شد آن را تکمیل کرده و اطلاعات مورد نیاز رادر سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی بارگذاری نمایید و روی گزینه ادامه کلیک کنید.

جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

13 مشابه تصویر زیر به صفحه قبل بازگردانده می شوید و در این مرحله روی گزینه پرداخت و ثبت نهایی کلیک نمایید و مراحل پرداخت را طی نمایید تا ثبت نام شما کامل شود.

شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

خب بالاخره ثبت نام دریافت کد مدرسی از سامانه سجاد برای شما تمام شد و اگر همه مراحل را درست رفته باشید باید منتظر جواب فراخوان کد مدرسی بمانید.

بیش تر بخوانید: شهریه دانشگاه علمی کاربردی

نتایج جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

بعد از اینکه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی تمام شد اطلاعات داوطلبانی که ثبت نام نموده اند بررسی می شود و اگر شرایط لازم را داشته باشید دعوت به مصاحبه برای دریافت کد مدرسی علمی کاربردی می شوید و در صورتی که در مصاحبه نیز بتوانید نمره قبولی را کسب نمایید کد مدرسی برای شما صادر می شود.

بیش تر بخوانید: دفترچه دانشگاه علمی کاربردی

زمان اعلام نتایج جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

زمان اعلام نتایج ثبت نام کد مدرسی علمی کاربردی معمولا طبق رویه هایی که در سال های قبل دیده ایم معمولا حدود 6 ماه به طول می انجامد. دلیل این همه تاخیر را نمی دانیم ولی در کل با احتساب مصاحبه تقریبا کل فرایند دریافت کد مدرسی از ثبت نام تا صدور در حدود یکسال به طول می انجامد.

پس اگر زمان ثبت نام کد مدرسی علمی کاربردی خرداد ماه باشد ، نتایج دی یا بهمن ماه اعلام خواهد شد.

بیش تر بخوانید: رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی 1402

ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی 1402

برچسب ها

زمان ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی دریافت کد مدرسی علمی کاربردی دریافت کد مدرسی از سامانه سجاد زمان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی رشته های مورد نیاز جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی نتایج جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰2 سامانه جذب دانشگاه علمی کاربردی فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی استخدام علمی کاربردی شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی استعلام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی حقوق تدریس در دانشگاه علمی کاربردی جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی سامانه سجاد علمی کاربردی درخواست تدریس امور مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی غیر فعال شدن کد مدرسی علمی کاربردی ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی 1402


 1. گلنور خسروی گفت:

  با سلام
  نتایج جذب مدرسین دانشگاه علمی کاربردی گفته شد در پایان فروردین 1402اعلام میشود. ایا اعلام شد؟ اگر نه. چه زمانی اعلام میشود.
  با تشکر

 2. نرگس گلاب گفت:

  باعرض سلام جهت اخذ کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی درخواست داشتم.
  لطفا تلفنی را بدهید که با موبایل بتوانم تماس بگیرم
  متشکرم

 3. tahereh kia گفت:

  باعرض سلام جهت اخذ کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی درخواست داشتم

 4. tahereh kia گفت:

  باعرض سلام درخواست تدریس در دانشگاه علمی کاربردی می باشم

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

ثبت نام کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی 1402

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل