تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا

📚 خلاصه ای از مقاله نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا:

نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا

در این مقاله توضیحاتی در خصوص نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا، تغییر رمز سامانه هم اوا و همچنین دریافت نام کاربری و رمز عبو سامانه هم آوا ارائه داده ایم

نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا

نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا

در فرآیند ثبت نام نهایی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی، رمز عبور و نام کاربری سایت هم آوا به آن‌ها ارائه می‌شود. اگر دانشجویان تمایل به تغییر رمز عبور دارند، باید وارد سایت شده و با وارد کردن کد ملی و آدرس ایمیل، رمز عبور خود را بازیابی کنند.

در صورت قبولی در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور، دانشجویان می‌بایست به واحد دانشگاهی محل قبولی خود مراجعه کرده و ثبت نام حضوری را انجام دهند. در این مرحله، دانشجویان قبول شده به عنوان دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی شناخته می‌شوند و نام کاربری و رمز عبور خود را از طریق مسئولان آموزش دانشگاه دریافت می‌کنند.

نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا

کلمه عبور معمولاً به شماره شناسنامه و نام کاربری به کد ملی دانشجویان اختصاص داده می‌شود. دانشجویان برای ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی، برای ارائه برخی از مدارک ثبت نام، انتخاب واحد، پرداخت شهریه، مشاهده کارنامه و انجام فعالیت‌های دیگر که در این سایت قرار داده شده است، نیازمند ورود به سامانه هستند. در ادامه این مقاله، روش‌های دریافت و بازیابی رمز ورود به سایت هم آوا توضیح داده شده است.

روش دریافت و تغییر رمز عبور سایت هم آوا

در دانشگاه علمی کاربردی، پس از ثبت نام، دانشجویان نام کاربری و رمز عبور برای ورود به سامانه هم آوا (سایت آموزشی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی) دریافت می‌کنند. نام کاربری معمولاً کد ملی و رمز عبور، شماره شناسنامه دانشجویان است.

بعد از ثبت نام، پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی در سایت هم آوا توجه کنند که با هدف افزایش امنیت پروفایل شخصی خود، دانشجویان امکان تغییر رمز عبور و نام کاربری را دارند. مراحل تغییر اطلاعات در سامانه هم آوا به شرح زیر است:

✅ روش خلاصه‌شده تغییر کلمه عبور سایت هم آوا:

  1. وارد صفحه شخصی خود در سایت هم آوا شوید.
  2. منوی دسترسی را انتخاب کنید.
  3. گزینه تغییر کلمه عبور را انتخاب کنید.
  4. رمز قبلی، رمز جدید و تکرار رمز جدید را وارد کنید.
  5. اطلاعات وارد شده را ذخیره کنید.

راهنمای تصویری تغییر کلمه عبور سایت هم آوا

1. با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، وارد سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی شوید.

راهنمای تصویری تغییر کلمه عبور سایت هم آوا

2. در گوشه سمت راست بالای صفحه، گزینه دسترسی را کلیک کنید.

راهنمای تغییر کلمه عبور سایت هم آوا

3. صفحه‌ای مشابه تصویر زیر نمایش داده می‌شود که دسترسی‌های مختلف سایت هم آوا را نشان می‌دهد. شما گزینه تغییر رمز عبور را انتخاب کنید

تغییر کلمه عبور سایت هم آوا

4. در صفحه باز شده در قسمت اول باید رمز عبور قبلی خود را وارد کنید (پیکان سبز رنگ) و در قسمت دوم رمز مورد نظر (رمز جدید) را ثبت کنید (پیکان سفید رنگ). در قسمت سوم رمز عبور جدید خود را مجددا تایپ نمایید (پیکان قرمز رنگ). در نظر داشته باشید رمز عبور تایپ شده در قسمت دوم و سوم باید عین هم باشد. در آخر گزینه “ذخیره” را بزنید تا تغییرات اعمال شود و رمز عبورتان تغییر کند. (پیکان صورتی رنگ)

راهنمای تصویری تغییر کلمه عبور سایت هم آوا

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: سامانه سما لایو علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: سامانه هم آوا مشاهده نمرات

روش بازیابی نام کاربری و کلمه عبور سایت هم آوا

دانشجویانی که قصد ورود به سامانه هم آوا را برای مشاهده نمرات یا انجام فعالیت‌های آموزشی خود دارند، اما نام کاربری و یا کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اند، برای ورود به سایت باید طبق مراحل زیر عمل کنند.

توجه: برای بازیابی نام کاربری و رمز عبور خود، نیاز به یک حساب پست الکترونیکی (ایمیل/جیمیل) دارید. بنابراین، توصیه می‌کنیم حتماً در زمان ورود به حساب کاربری خود در سامانه هم آوا، نسبت به ثبت ایمیل خود اقدام کنید.

✅ روش خلاصه شده بازیابی کلمه عبور در سایت هم آوا:

  1. 1. روی گزینه “نام کاربری/کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟” کلیک کنید.
  2. 2. گزینه “دانشجو هستم” یا گزینه‌ای که با شما مرتبط است را انتخاب کنید.
  3. 3. اطلاعات خود را وارد کنید.
  4. 4. گزینه “بازنشانی کلمه عبور” را بزنید.

راهنمای تصویری بازیابی کلمه عبور در سایت هم آوا

1. روی عبارت “نام کاربری/کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟” کلیک کنید، مشابه تصویر زیر.

راهنمای تصویری بازیابی کلمه عبور در سایت هم آوا

2. در صفحه باز شده، اگر دانشجو هستید، گزینه “دانشجو هستم” و در صورتی که مدرس، استاد یا کارمند دانشگاه علمی کاربردی هستید، سایر گزینه‌ها را انتخاب کنید. در کادری که در همین صفحه مشاهده می کنید کد ملی خود را وارد کنید و پس از پاسخگویی به سوال امنیتی که حاصل جمع دو عدد است، گزینه “ادامه” را انتخاب کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

راهنمای تصویری بازیابی کلمه عبور در سایت هم آوا

3. با تایید صفحه بالا در ادامه مشخصاتی شامل نام کاربری، شماره دانشجویی، رشته، مقطع تحصیلی و آدرس ایمیل نمایش داده می شود. در صورتی که فقط نام کاربری خود را فراموش کرده باشید در این قسمت به شما نمایش داده می شود. (پیکان بنفش رنگ)

راهنمای تصویری بازیابی کلمه عبور در سایت هم آوا

دانشجویان برای یافتن رمز عبور خود حتما نیاز به یک پست الکترونیکی دارند تا پس از کلیک گزینه “بازنشانی رمز عبور” رمز عبور به حساب ایمیل شان فرستاده شود. اگر جز آن دسته از دانشجویانی هستید که ایمیل خود را در سامانه هم آوا ثبت نکرده اید با آموزش دانشگاه تماس حاصل نمایید.

✔️ همچنین داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راهنمای انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی سایت هم آوا به لینک زیر مراجعه کرده و مقاله مربوطه را مطالعه نمایند.

بیشتر بخوانید: انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: مراحل فارغ التحصیلی علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: کارنامه دانشجویی هم آوا

روش ورود دانشجویان کاردانی و کارشناسی جدید الورود دانشگاه علمی کاربردی به سایت هم آوا

همانطور که پیش‌تر به نحوه ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی اشاره شده است، دانشجویان برای ورود به سایت هم آوا نیاز به نام کاربری و کلمه عبور دارند که برای دریافت آن باید به دانشگاه خود مراجعه کنند.

در طی فرآیند ثبت نام نهایی و حضوری پذیرفته شدگان، مسئول آموزش پس از انجام مراحل ثبت نام و دریافت مدارک پذیرفته شدگان، برای هر دانشجو نام کاربری و کلمه عبوری در سیستم سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی تعریف می‌کند و آن را به دانشجو اعلام می‌کند.

دانشجویان جدید الورود در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی پس از دریافت نام کاربری و کلمه عبور، مشاهده خواهند کرد که نام کاربری آن‌ها به عنوان کد ملی و کلمه عبور آن‌ها به عنوان شماره شناسنامه در نظر گرفته شده است. البته، همانطور که در بالا گفته شد، داوطلبان می‌توانند نام کاربری و کلمه عبور را براساس ترجیح خود تغییر دهند.

بیشتر بخوانید: شماره دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: تسویه حساب دانشگاه علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: دانلود اپلیکیشن دانشجو دانشگاه علمی کاربردی

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا کلیک کنید.

 

نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا

نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا

برچسب ها

نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا تغییر رمز سامانه هم اوا یوزرنیم و پسورد سایت هم اوا نام کاربری و کلمه عبور سایت دانشگاه علمی کاربردی نام کاربری سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی یوزرنیم و پسورد سایت دانشگاه علمی کاربردی نام کاربری و کلمه عبور سایت edu.uast.ac.ir

ثبت نام پذیرفته شدگان علمی کاربردی در سایت هم آوا,اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی,سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی,مشاهده نمرات از سایت هم آوا,نام کاربری سایت هم آوا,دانشگاه علمی کاربردی,رمز ورود سایت هم آوا,تغییر رمز عبور,سامانه هم آوا,سامانه هم آوا,نام کلمه عبور,سایت هم آوا,نام کاربری,دریافت نام,کلمه عبور,رمز عبور,دریافت,الورود,کاربری,سامانه,هم آوا,تغییر,ورود,سایت,نام,رمز

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل