تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

سامانه ریلاین twlms.ir

📚 خلاصه ای از مقاله سامانه ریلاین twlms.ir:

سامانه ریلاین twlms.ir

در این مقاله ، راهنمای ورود به سامانه ریلاین دانشگاه علمی کاربردی به نشانی twlms.ir به همراه نحوه شرکت آزمون کلاس و دانلود برنامه ریلاین ارائه شده است.

سامانه ریلاین twlms.ir

سامانه ریلاین twlms.ir

بستر مدیریت یادگیری و امتحانات آنلاین دانشگاه‌های علمی کاربردی، تحت عنوان سامانه ریلاین علمی کاربردی، با نشانی twlms.ir، یکی از وبسایت‌های مورد استفاده برای برگزاری کلاس‌های مجازی و امتحانات غیرحضوری دانشجویان این دانشگاه است.

با توجه به گستردگی و تعداد زیاد واحد‌های آموزشی دانشگاه علمی کاربردی و همچنین دانشجویان، چندین سامانه الکترونیکی به منظور ارائه خدمات به دانشجویان این دانشگاه تاسیس شده‌اند. این سامانه‌ها با تعطیلی دانشگاه علمی کاربردی به تعداد بیشتری افزایش یافته‌اند.

سامانه مدیریت یادگیری و امتحانات آنلاین دانشگاه علمی کاربردی، با نام رمزی “ریلاین”، از جمله بسترهایی است که به منظور ارتقاء خدمات آموزشی و برگزاری امتحانات غیرحضوری این دانشگاه تاسیس شده است.

سامانه ریلاین twlms.ir

در ادامه این مقاله، برای آشنایی بیشتر دانشجویان با بستر “ریلاین” دانشگاه علمی کاربردی و نحوه ورود به این سامانه، همراه با معرفی کاربردهای آن، راهنمای تصویری ورود به وبسایت twlms.ir را ارائه خواهیم داد.

بررسی کاربردهای سامانه آموزشی و آزمون آنلاین ریلاین دانشگاه‌های علمی کاربردی

در حوزه دانشگاه‌های علمی کاربردی، سامانه مدیریت یادگیری و آزمون‌های آنلاین با نام “ریلاین” شناخته می‌شود. این سامانه به منظور ارائه آموزش‌های غیرحضوری و آنلاین و همچنین برگزاری آزمون‌های مجازی پایان ترم برای دانشجویان استفاده می‌شود.

با توجه به اینکه سایت ریلاین یکی از زیرساخت‌های مؤثر برای ارائه آموزش‌ها و برگزاری امتحانات آنلاین در دانشگاه‌های علمی کاربردی محسوب می‌شود، نیاز به ایجاد سامانه‌های دیگر نیز وجود دارد. هر دانشگاه معمولاً یک سامانه آموزشی و امتحانی مخصوص خود دارد که اساتید و مسئولان واحد‌های آموزشی آن، دانشجویان را در مورد استفاده از آن آگاه می‌سازند.

دانشجویانی که سامانه ریلاین به عنوان سایت آموزش و امتحانات مجازی انتخاب شده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سایت ریلاین دانشگاه علمی کاربردی خود، به صفحه شخصی خود در این سامانه وارد شده و از امکانات آن بهره‌مند شوند.

سامانه ریلاین دانشگاه علمی کاربردی همچنین برای آموزش مجازی و برگزاری امتحانات غیرحضوری نیز استفاده می‌شود.

دانشجویان باید به دقت به یاد داشته باشند که برای انجام امور الکترونیکی از قبیل انتخاب واحد، پرداخت شهریه و مشاهده نمرات، می‌بایست به سامانه یکپارچه دانشجویی علمی کاربردی یا سامانه هم‌آوا مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید: ورود به سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: سامانه امتحانات غیر حضوری علمی کاربردی

نحوه شرکت در کلاس ها و امتحانات سامانه ریلاین دانشگاه علمی کاربردی

برای دانشجویانی که پس از انجام انتخاب واحد در دانشگاه علمی کاربردی، سامانه ریلاین را به عنوان سایت کلاس های آنلاین معرفی کرده‌اند، الزام است طبق زمان‌بندی اعلام‌شده در فرم ثبت نام نیمسال جاری در ساعت و تاریخ مشخص شده برای هر درس، وارد سایت twlms.ir شده و به کلاس‌ها حاضر شوند.

این نکته مهم است که نشانی الکترونیکی سامانه ریلاین در تمامی دانشگاه‌های علمی کاربردی متفاوت است و نشانی یکسانی برای ورود دانشجویان وجود ندارد. هر دانشجو برای شرکت در کلاس‌های ریلاین باید به نشانی مخصوص دانشگاه خود مراجعه کند یا با ورود به سایت سامانه ریلاین دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه خود را انتخاب کند.

✅ مراحل شرکت در کلاس‌های سامانه ریلاین دانشگاه علمی کاربردی

⬅️ مراجعه به سایت ریلاین دانشگاه علمی کاربردی با نشانی twlms.ir

⬅️ انتخاب دانشگاه محل تحصیل از میان موارد ارائه شده

⬅️ انتخاب گزینه ورود

⬅️ وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور

✅ مراحل شرکت در امتحانات سامانه ریلاین:

⬅️ ورود به سامانه و انتخاب گزینه ” کلاس‌ها ” از منوی سایت
⬅️ انتخاب گزینه ورود به کلاس از منوی هر درس
⬅️ مشاهده گزینه و توضیحات مربوط به آزمون آن درس
⬅️ انتخاب گزینه ” ورود به آزمون ” و آغاز زمان پاسخگویی
⬅️ مشاهده سوالات و پاسخگویی به سوالات به صورت تشریحی، تستی یا از طریف آپلود عکس
⬅️ انتخاب گزینه ثبت پاسخ در انتهای هر سوال
⬅️ ثبت نهایی و اتمام آزمون

✅ دانشجویان باید دقت داشته باشند که معمولاً نام کاربری و کلمه عبور سامانه ریلاین دانشگاه علمی کاربردی به شکل زیر می‌باشد:

⬅️ نام کاربری: شماره دانشجویی

⬅️ کلمه عبور: کد ملی دانشجو + اول حرف a (کوچک) و بعد A (بزرگ) در انتهای کد ملی

بیشتر بخوانید: سامانه تیزازما علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: سامانه سما لایو علمی کاربردی

راهنمای ورود به سامانه ریلاین علمی کاربردی twlms.ir

دانشگاه علمی کاربردی امکانات مختلفی را برای ارائه خدمات غیر حضوری به دانشجویان خود فراهم کرده است. یکی از سامانه‌های این دانشگاه، سامانه ریلاین علمی کاربردی با آدرس twlms.ir است.

این سامانه برای دانشجویان خدمات مختلفی را فراهم می‌کند. اگر دانشجویان تمایل دارند از این خدمات استفاده کنند، باید ابتدا وارد سایت ریلاین دانشگاه علمی کاربردی شوند. نحوه ورود به این سامانه به شرح زیر است:

✅ راهنمای ورود به سامانه ریلاین علمی کاربردی twlms.ir:

⬅️ 1. ابتدا به آدرس twlms.ir در اینترنت مراجعه کنید.
⬅️ 2. سپس دانشگاه محل تحصیل خود را از لیست انتخاب کنید.
⬅️ 3. با انتخاب دانشگاه مورد نظر، وارد پورتال شخصی خود شوید.

راهنمای ورود به سامانه ریلاین علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: حذف و اضافه دانشگاه علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: انصراف از تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

راهنمای تصویری نحوه شرکت در کلاس‌ها و امتحانات سامانه ریلاین

⬅️ برای شروع، به سایت twlms.ir دانشگاه علمی کاربردی وارد شوید. پس از ورود به سایت، از بین دانشگاه‌های مختلف، دانشگاه محل تحصیل خود را انتخاب و روی لینک مربوط به آن کلیک کنید.

سامانه ریلاین علمی کاربردی

⬅️ در مرحله بعدی، بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید.

سامانه ریلاین علمی کاربردی

⬅️ حالا باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. معمولاً نام کاربری پیش‌فرض دانشجویان برابر با شماره دانشجویی و رمز عبور آن‌ها برابر با کد ملی به اضافه حرف انگلیسی “Aa” در انتهای آن می‌باشد. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید.

سامانه ریلاین علمی کاربردی

⬅️ در مرحله بعدی، شما به سامانه ریلاین دانشگاه علمی کاربردی وارد می‌شوید. در صورتی که قصد شرکت در کلاس‌ها را دارید، بر روی گزینه “کلاس‌ها” کلیک کنید و سپس با انتخاب جلسه آموزشی خود بر روی گزینه “ورود به کلاس” کلیک کنید.

نکته: برای ورود به کلاس‌های آنلاین ریلاین، حتماً نرم‌افزار ادوب کانکت را بر روی گوشی هوشمند یا سیستم خود نصب کنید.

سامانه ریلاین

⬅️ در صورتی که قصد شرکت در آزمون‌های آنلاین را دارید، می‌توانید بر روی گزینه “کلاس‌ها” کلیک کنید.

⬅️ در مرحله بعدی، نام کلاس خود را پیدا کنید و بر روی گزینه “ورود به کلاس” کلیک کنید.

سامانه ریلاین

⬅️ در مرحله آخر نیز باید بر روی گزینه “ورود به آزمون” کلیک نمایید.

سامانه ریلاین

بیشتر بخوانید: بارگذاری مدارک در سامانه هم آوا
بیشتر بخوانید: مراحل فارغ التحصیلی علمی کاربردی

دانلود برنامه ریلاین علمی کاربردی

با اطلاع از نیاز افرادی که علاقه دارند از سامانه علمی کاربردی به صورت برنامه استفاده نمایند و می‌خواهند برنامه ریلاین علمی کاربردی را بر روی گوشی‌های هوشمند یا سیستم‌های کامپیوتری خود نصب کنند، باید این نکته را در نظر داشته باشند که در حال حاضر، سامانه ریلاین علمی کاربردی هیچ نسخه‌ای از اپلیکیشن (اندروید، iOS و …) را منتشر نکرده است. بنابراین، تنها راه استفاده از سامانه ریلاین، ورود به سایت ریلاین دانشگاه علمی کاربردی است.

مراقب باشید که از منابع معتبر و رسمی استفاده کنید و از هرگونه نرم‌افزارهای غیرمعتبر و نسخه‌های مشکوک خودداری نمایید، زیرا امنیت و حفاظت اطلاعات شما بسیار حائز اهمیت است. از طریق سایت رسمی دانشگاه علمی کاربردی، همواره به روز رسانی‌ها و اطلاعات لازمه را مشاهده کنید تا از جدیدترین امکانات و اطلاعات استفاده کنید.

پیشنهاد می‌شود که در هنگام استفاده از سامانه ریلاین، از مرورگرها و بسترهای امن و رسمی استفاده نمایید تا تجربه کاربری مطلوبی را به دست آورید. بدین ترتیب، از امکانات سامانه علمی کاربردی بهره‌برداری کنید و نیازهای آموزشی خود را به بهترین شکل پاسخ دهید.

بیشتر بخوانید: انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی سامانه ریلاین دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.

سامانه ریلاین twlms.ir

سامانه ریلاین twlms.ir

برچسب ها

ریلاین twlms twlms.ir twlms ir سامانه ریلاین ریلاین علمی کاربردی ریلاین دانشگاه علمی کاربردی سایت ریلاین

نحوه ورود به سامانه ریلاین علمی کاربردی,سایت twlms.ir​ دانشگاه علمی کاربردی,سامانه ریلاین دانشگاه علمی کاربردی,سایت ریلاین دانشگاه علمی کاربردی,سامانه های دانشگاه علمی کاربردی,سامانه ریلاین علمی کاربردی,سایت ریلاین علمی کاربردی,دانشگاه علمی کاربردی,سامانه twlms.ir,سامانه ریلاین,علمی کاربردی,twlms.ir​,سامانه,twlms,سایت

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

سامانه ریلاین twlms.ir

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل